Uzzu Star Franke

ČLP/FXD/33182

Pes
drsná
tricolor
08.02.2006
2006
33182

Polehňa František
VAŘECHOVÁ LEONA RNDR.
Chrudimská 884, 530 02 PARDUBICE

Klubový šampion

Klubový šampion krásy 2010

Top foxteriér

Krása 2007

Výstavy

Název výstavyDatumOcenění
Evropská výstava Brno25.10.2014výborný 2
Národní výstava psů Brno23.10.2014výborný 2
Národní výstava psů Mladá Boleslav19.07.2014výborný 1, BOV, BOB, Nejlepší veterán výstavního dne - 2.místo
Národní výstava psů Klatovy28.06.2014výborný,BOV
Klubová výstava Zbraslav31.05.2014výborný 1, BOV, Nejlepší veterán výstavy
Mezinárodní výstava psů03.05.2014výborný 1, BOV
49. Krajova Wystawa Psow Rasowych Nowa Ruda (Polsko)29.05.2011výborný 1, CWC
Mezinárodní výstava psů CACIB ZAGREB06.03.2011Výborný 1, CAC, CACIB
Mezinárodní výstava psů CACIB ZAGREB05.03.2011Výborný 1, CAC, res. CACIB
Mezinárodní výstava psů Šempeter - Slovinsko27.11.2010Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
Evropská výstava Celje01.10.2010výborný 1, CAC
Mezinárodní výstava psů Wroclaw24.09.2010Výborný 1, CWC,CACIB, BOB
Speciální výstava Horní Jelení04.09.2010výborný 1, CAC, CC
National dog show of all breeds CAC Trbovlje 29.08.2010Výborný 1, CAC, BOB, 4.-5. místo v III. FCI skupině
47. Krajova Wystawa Psow Rasowych Nowa Ruda27.06.2010Výborný 1, CWC, BOB
Mezinárodní výstava psů INTERCANIS Brno19.06.2010výborný 1, CAC, CACIB
Alpe Adria Winner Portorož (SLO)30.05.2010Výborný 2, Res.CAC
Mezinárodní výstava Portorož (SLO)29.05.2010Výborný 2, Res.CAC
Klubová výstava foxteriérů Radějov08.05.2010výborný 1, CAC, CC
Mezinárodní výstava psů Praha01.05.2010výborný 1, CAC, CACIB
Mezinárodní výstava psů České Budějovice24.04.2010Výborný 1, CAC, CACIB,BOB
Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno07.02.2010výborný 1, CAC,
Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno06.02.2010výborný 1, CAC
Národní výstava Olomouc08.01.2010Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB
Klubová výstava foxteriérů Borotín / Foxterrier club show 05.01.2008Výborný 1, CAC, CC

Zkoušky

DatumTyp zkouškyMístoBodyOcenění
11.05.2013ZNHorní Jelení76obstál

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Uzzu Star Franke
ČLP/FXD/33182

Black Star Franke
ČLP/FXD/29797

Ugata Star Franke
ČLP/FXD/29449

Travella Strike Twice
DFZB-94 4469

Myster Star Franke
ČLP/FXD/29092

Blackdale Super Pride
SPKP-2349/98

Marol Franke
ČLP/FXD/27664

Travella Strike Force
KC-R2215801R02

Travella Some Girl
KC-5525CA

Wotan Star Franke
ČLP/FXD/28383

Tea Franke
ČLP/FXD/26252

Toast The Host Townville
Q.1518402

Gaelic Frolic Blackdale
IKC-S36350

Travella Strike Twice
DFZB-94 4469

Lina z Bedihošťských nivek
ČLP/FXD/24345


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Zorro Czech Tarvan, Zollo Czech Tarvan, Zonny Czech Tarvan, Zara Czech Tarvan, Zorika Czech Tarvan, Casper Zdenard, Akki Orkif Star Fox, Aggi Orkif Star Fox, Azzi Orkif Star Fox, Assi Orkif Star Fox, Affi Orkif Star Fox, Car z Valské tvrze, Cara z Valské tvrze, Beddi Orkif Star Fox, Berri Orkif Star Fox, Belli Orkif Star Fox, Bekki Orkif Star Fox, Bexxi Orkif Star Fox, Denni Orkif Star Fox, Debbi Orkif Star Fox, Dexxi Orkif Star Fox, Demmi Orkif Star Fox, Delli Orkif Star Fox, Dario z Benkovského kopce, Dasty z Benkovského kopce, Disney z Benkovského kopce, Dafy z Benkovského kopce, Daschenka z Benkovského kopce, Deneris z Benkovského kopce, Amis od Zdelovského rybníka, Ajka od Zdelovského rybníka, Alma od Zdelovského rybníka, Amálka od Zdelovského rybníka, Arka od Zdelovského rybníka, Aťka od Zdelovského rybníka, Gerri Black Orkif Star Fox, Genni Black Orkif Star Fox, Gessi Black Orkif Star Fox, Hokki Orkif Star Fox, Hoggi Orkif Star Fox, Halli Orkif Star Fox, Helli Orkif Star Fox, Holli Orkif Star Fox, Argo z Budských lesů, Aron z Budských lesů, Art z Budských lesů, Aida z Budských lesů, Izzi Orkif Star Fox, Irri Orkif Star Fox, Ikki Orkif Star Fox, Jerri Orkif Star Fox, Jemmi Orkif Star Fox, Jenni Orkif Star Fox, Jessi Orkif Star Fox

Sourozenci

Bailey Star Franke, Banto Star Franke, Ukar Star Franke, Urgan Star Franke, Uteka Star Franke

Polosourozenci

Pars Star Franke, Pedro Star Franke, Hanny Taxon Junior, Heidy Taxon Junior, Hella Taxon Junior, Hera Taxon Junior, Hery Taxon Junior, Quale Kinetik, Quanta Kinetik, Quentine Kinetik, Qvido Kinetik, Jona z Janovických lesů, Sanny Star Franke, Santo Star Franke, Sendy Star Franke, Urf Star Franke, Urja Star Franke, Ursa Star Franke, Urtyka Star Franke, Waleri Star Franke, Wanja Star Franke, Wastel Star Franke, Westa Star Franke, Wiky Star Franke, Wolf Star Franke, Wrony Star Franke, Wyno Star Franke, Olin Pedarov, Orca Pedarov, Ornela Pedarov, Oskar Pedarov, Alek z Thújového dvora, Alen z Thújového dvora, Alka z Thújového dvora, Anda z Thújového dvora, Gabi od Trojáku, Gary od Trojáku, Gill od Trojáku, Gita od Trojáku, Gorby od Trojáku, Goro od Trojáku, Irga Abdank (FCI), Bára z Jarošovského dvora, Bella z Jarošovského dvora, Black z Jarošovského dvora, Brit z Jarošovského dvora, Bára z Tachova, Bety z Tachova, Bugy z Tachova, Qanto Czech Tarvan, Queen Czech Tarvan, Quentin Czech Tarvan, Quick Czech Tarvan, Quickie Czech Tarvan, Quiet Czech Tarvan, Quincy Czech Tarvan, Řín ze Sadu, Řina ze Sadu, Aneli Pulkava, Aron Pulkava, Edra Star Franke, Aran z Dobrého bydla, Lady z Rumzí, Lea z Rumzí, Lery z Rumzí, Lin z Rumzí, Cent z Thújového dvora, Cindy z Thújového dvora, Cley z Thújového dvora, Clif z Thújového dvora, Lady Star Franke, Luigi Star Franke, Lussy Star Franke, Lustra Star Franke, Luzia Star Franke, Paddy Star Franke, Pandur Star Franke, Pea Star Franke, Pent Star Franke, Celine od Žluté skály, Cindy od Žluté skály, Queen Star Franke, Quick Star Franke, Qvent Star Franke, Sagan Star Franke, Sagvan Star Franke, Samuraj Star Franke, Sandra II. Star Franke, Satyr Star Franke, Vasco Czech Tarvan, Vicky Czech Tarvan, Vinto Czech Tarvan, Virgo Czech Tarvan, Anthrax White Design, Arisco White Design, Asterix White Design, Avril White Design, Xaira Star Franke, Xally Star Franke, Xan Star Franke, Xesira Star Franke, Xuxu Star Franke, Xandra Czech Tarvan, Xanto Czech Tarvan, Xara Czech Tarvan, Xena Czech Tarvan, Delta Petros Moravicum, Dyk Petros Moravicum, Dyta Petros Moravicum, Anita Fryfox, Anna Fryfox, Baloy Star Franke, Basko Star Franke, Beril Star Franke, Akki ze Zlaté přilby., Aron ze Zlaté přilby., Arri ze Zlaté přilby., Athos ze Zlaté přilby., Agnes Elaterra, Albus Elaterra, Aranka Elaterra, Arwen Elaterra, Chanell Star Franke, Charlet Star Franke, Charon Star Franke, Cheril Star Franke, Chuck Star Franke, Araxa z Elgardu, Argas z Elgardu, Arisa z Elgardu, Arwen z Elgardu, Maxi od Žluté skály, Meggy od Žluté skály, Mery od Žluté skály, Molly od Žluté skály, Monny od Žluté skály, Therra Abdank (FCI), Torri Abdank (FCI)
Zpět