Evropská výstava Celje / Euro dog show - Slovinsko


01.10.2010
Evropská
Sean a Cathy Delmar - Irsko

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Svetlana Ukrajintseva, Rusko
Výborný 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých 2010

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Marco Calonaci, Itálie
výborný 2

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Julio Garcia, Španělsko
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Mojča Dolenc, Slovinsko
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
velmi dobrý

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Iliescu Radu, Rumunsko
velmi dobrý

mezitřída

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: I.A.Gavva, Rusko
Výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz 2010, BOB

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Tajana Koval, Bělorusko?
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Véronique Gehan, Francie
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Julio Garcia, Španělsko
výborný 4

třída otevřená

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Vincent Loubet, Francie
výborný 1, CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Chiara Piccionetti, Itálie
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Davide Valli, Itálie
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Claudio Fei+Calonaci, Itálie
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Helge+Marianne Nielsen, Dánsko
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Jaroslav Kubala, Slovensko
výborný

třída pracovní

Uzzu Star Franke  (ČLP/FXD/33182)
08.02.2006
Black Star Franke
Ugata Star Franke
Polehňa František
Vařechová Leona - CZ
výborný 1, CAC


třída šampionů

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Paolo Dondina+Francesca Cassin, Itálie
výborný 1, CAC, R-CACIB

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Chiara Piccionetti, Itálie
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Tuire Okkola+Irmeli Honkanen
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Světlana Chistova, Rusko
výborný

Feny

třída mladých

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Sergio Rodriguez Manjarrez, Itálie
Výborný 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých 2010, Nejlepší mladý

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Attila Sebok, Maïarsko
výborný 2

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Tajana Koval, Bělorusko?
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Helge+Marianne Nielsen, Dánsko
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Maj: Radmila Pejčič, Rumunsko
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Horky-Haas Brigitte, Rakousko
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Světlana Ukraintseva, Rusko
výborný

mezitřída

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Marco Calonaci, Itálie
výborný 1, CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Světlana Ukraintseva, Rusko
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: I.A.Gavva, Rusko
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Kubala Jaroslav
Maj: Ildikó Filipiaková, Slovensko
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Davide Dionisio, Itálie
velmi dobrý

třída otevřená

Fairy Star Franke  (ČLP/FXD/34586)
04.06.2008
Sporting Chance Travella
Kora Star Franke
Polehňa František
Polehňa František - CZ
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Marco Calonaci, Itálie
výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz 2010

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
maj: Gardesani Gianfranco, Itálie
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
maj. Paroci Pal - Rusko
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
výborný

třída pracovní

Araxa z Elgardu  (ČLP/FXD/34945)
12.02.2009
Black Star Franke
Wera Star Franke
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva Ing.
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Véronique Gehan, Francie
výborný 1, CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Polehňa František
Vařechová Leona - CZ
výborný 2, R-CAC

třída šampionů

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Greta Larsen, Norsko
výborný 1, CAC, R-CACIB

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Ernesto Taddeo, Itálie
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Tajana Lavruhina, Ukrajina
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Maj: Friedrich-Wilhelm Schöneberg, Německo
výborný

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída štěňat

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Inge Rassmunsen
Inge Rassmunsen
velmi nadějný 1, Best puppy

třída mladých

Emperor Tuskulum  (ČLP/FXH/35223)
30.07.2009
Gallop On
Kelly
Hutěčka Vladimír
Hutěčkoa Vladimír - CZ
výborný 2

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Korozs András + Korozs -Papp Judit
výborný 1, Nejlepší mladý, Evropský vítěz mladých 2010, Junior šampion

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Larisa Kovaljeva - RU
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
ch: Brigitte Horky-Haas, A
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Vladimir Ivanov - Ukrajina
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Laszlo Szilagyi- HU
výborný

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
ch: Eszter Petres - HU
výborný

mezitřída

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
János Mitnyan
Anne Kilsund, Švédsko
výborný 1, CAC, R-CACIB

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Eszter Petres, Maïarsko
Eszter Petres, Maïarsko
výborný 2, R-CAC

třída otevřená

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
János Mitnyan - Maïarsko
János Mitnyan - Maïarsko
výborný, CAC, CACIB, Evropský vítěz

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Stefania Savini, Itálie
Maj: Guido Cuoghi+ Stefania Savini, Itálie
výborný 2, R-CAC

Quick Super Pride  (ČLP/FXH/34801)
16.09.2008
Batman Indianfox's
Asie Belfox
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír - CZ
výborný 3

třída šampionů

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Korozs -Papp Judit
výborný 1, CAC


Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Marie-Francoise Gourdin, Francie
výborný 2, R-CAC

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
János Mitnyan
Inge Rasmunssen - Dánsko
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Rosari Jari Spagna+Fabrizio Mann, Itálie
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Fink+Smidt Daniela+Sandra, Rakousko
výborný

Feny

třída mladých

Elitte Tuskulum  (ČLP/FXH/35228)
Gallop On Quissex
Kelly Tuskulum
Hutěčka Vladimír
Hutěčkoa Vladimír - CZ
výborný 3

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Attila Szlávik, Maïarsko
Výborný 1, Junior šampion, Evropský vítěz mladých

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Inge Rasmunssen - Dánsko
výborný 2

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Fink+Ochenstaler, Rakousko
výborný 4

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Malgorzata Zakrzewska, Polsko
velmi dobrý

mezitřída

Bílá noc od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/34874)
17.11.2008
Gigolo Belfox
White Orchid od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta - CZ
výborný 1, CAC


Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Tuire Okkola, Finsko
výborný 2

třída otevřená

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Molli Nyman, Finsko
Výborný 1, CAC, CACIB, Evrospký vítěz 2010, BOB, BIG 3.místo


Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Silvia Buliščáková, Slovensko
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Nina Aleksandova, Ukrajina
výborný 1, CAC

třída šampionů

Iris vom Beelitzhof
27.05.1980
Tino
Erle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Korozs -Papp Judit
výborný 1, CAC, R-CACIB


Zpět na seznam výstav