Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno / International dog show Brno


06.02.2010
Mezinárodní
Kewin Brown - GB

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Uzzu Star Franke  (ČLP/FXD/33182)
08.02.2006
Black Star Franke
Ugata Star Franke
Polehňa František
Vařechová Leona
výborný 1, CAC


třída pracovní

Ary Körnic  (ČLP/FXD/34366)
25.02.2008
Tom Star Franke
Kirby z Benkovského kopce
Jakubec Zdeněk
Jakubec Zdeněk
velmi dobrý 1


Ir z Viselců  (ČLP/FXD/32041)
15.12.2003
Dar z Úsovska
Gera z Viselců
Komárek Josef
Voborník Jiří
velmi dobrý 2


třída šampionů

Cassarron Maximus  (2170 CN)
12.11.2001
Fairwyre Commander at Grambrae
Swett Ballynease
Cassidy D.
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 1, CAC, CACIB


Dzhassta Top Type  (RKF 2006520)
15.12.2006
Grove Highwaystar
Dzhassta Chrystall
Aberkova T. N.
Chistova Svetlana
výborný 3


Fakir v.d. Schonen Bergen  (DFZB 044147)
22.08.2003
Daro v.d. Schonen Berger
X-Aica v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.-Wilhelm
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 2, R-CAC, R-CACIB


Feny

třída mladých

Monny od Žluté skály  (ČLP/FXD/35026)
21.03.2009
Black Star Franke
Zilva v. Jünglingshof
Ing. Peš Václav
Ing. Peš Václav
výborný 1, CAJC


mezitřída

Fay Black Star Franke  (ČLP/FXD/34587)
04.06.2008
Sporting Chance Travella
Kora Star Franke
Polehňa František
Vařechová Leona
výborný 2


Pannama v.d. Schonen Bergen  (DFZB 08 4301)
25.04.2008
Diamant v.d. Schonen Bergen
Coca-cola v.d. Sparrenburg
Schonenberg F.-Wilhelm
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


třída otevřená

Havanna v.d. Schonen Bergen  (DFZB 74555)
18.09.2007
Sonorra Super Trooper
Netherton Celebration
Schonenberg F.-Wilhelm
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 2, R-CAC

Paloma v.d. Schonen Bergen  (DFZB 08 4300)
25.04.2008
Diamant v.d. Schonen Bergen
Coca-cola v.d. Sparrenburg
Schonenberg F.-Wilhelm
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída pracovní

Olympia z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/33800)
03.04.2007
Merlin v.d. schönen Bergen
Kirby Tajfun
Smékal Dalibor
Urbánková Blanka
výborný 1, CAC


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Elf od Rusavky  (ČLP/FXH/35073)
26.04.2009
Art od Oslavy
Afrodita od Balcarky
Vendera Miloš
Jarinkovič Jan
Velmi dobrý


mezitřída

Agria Zambia  (MOE SF/5973/08)
14.10.2008
Tamsam Ring Side Gossip
Qualla v.d. Bismarckquelle
Korozs András + Judit
Spagna Jari
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Fred z Kraví hlavy  (ČLP/FXH/34704)
17.07.2007
Favorit od Rytíře Malovce
Dora z Kraví hlavy
Pelíšek Vladimír
Pavlíček Viktor
velmi dobrý 2

třída otevřená

Ciro z Krčmaně  (ČLP/FXH/34218)
18.09.2007
Teddy Tuskulum
Zorka z Krčmaně
Moudrý čeněk
Moudrý čeněk
výborný 1, CAC, R-CACIB


Jacob Boramo Sole  (ČLP/FXH/32373)
26.06.2007
Komic v.d. Bismarckquelle
Genessis z Děkanu
Králíčková Jitka
Novotná Dana
velmi dobrý 2


Sivaš od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/34132)
08.08.2007
Diamond Belfox
White Orchid od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Simona
velmi dobrý 3

třída pracovní

Faraon od Štěpánského rybníka  (ČLP/FXH/34151)
Pax od Rytíře Malovce
Aggy od Štěpánského rybníka
Kleinhampl Vít
Juračka Luděk
výborný 2, R-CAC


West Tuskulum  (ČLP/FXH/34041)
03.07.2007
o.Agria Wild Word
Juna Tuskulum
Ing. Hutěčka Vladimír
Smolková Radana
výborný 1, CAC


Feny

třída mladých

Ebony od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/34997)
04.03.2009
Waterfall Agria
Mamba od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Simona
výborný 1, CAJC, Nej. mladý

mezitřída

Gira Hunderlov  (SPKP 2627)
Agria Wild Word
Oxa Hunderlov
Glezgo Peter
Buliščáková Silvia
velmi dobrý 1


třída pracovní

Colora Bohemia Kent  (ČLP/FXH/34362)
17.02.2008
Ben od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Ing. Pačes Dalibor
Ing. Pačes Dalibor
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída šampionů

Belinda v.d. Schonen Bergen  (DFZB 061030)
Agria Hello Goodbye
No-Na-Me Alice Springs
Schonenberg F.- Wilhelm
Schonenberg F.-Wilhelm
výborný 1, CAC, CACIB

Zpět na seznam výstav