Národní výstava psů Brno / National dog show


23.10.2014
Národní
Palosaari Juha

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Hopík z Bambouzku  (ČLP/FXD/36924)
14.05.2013
o. Artuš z Rataj
Faty z Havlanky
Kapoun Josef
Konšelík Jiří
velmi dobrý 2

Skerli Choice of Maxima  (RKF 3849254)
10.01.2014
Quintus v.d. Beismarcquelle
Skerli Berenika
Ukraintseva Svetlana
Lebedeva Natalia
výborný 1, CAJC


mezitřída

Darsy z Elgardu  (ČLP/FXD/36752)
22.01.2013
Bright Star Blackdale
Araxa z Elgardu
Duspivová Iva
Duspivová Iva
výborný, CAC, NV, BOS


Wayn v.d. Schonen Bergen  (DFZB 13 4102)
25.03.2013
Fakir v.d. Shonen Bergen
Lia v. |Hessen´s Winkel
Schonenberg Friedrich-Wilheim
Schonenberg Friedrich-Wilhelm
výborný 2, R-CAC


třída otevřená

Schot v.d. Schonen Bergen  (DFZB 124265)
11.09.2012
Hugo v.d. Schonen Bergen
Halali v.d. Schonen Bergen
Schonenberg Friedrich- Wihelheim
Schoneberg Friedrich-Wilhelm
výborný 1, CAC

Schot v.d. Schonen Bergen  (DFZB 124265)
11.09.2012
Hugo v.d. Schonen Bergen
Halali v.d. Schonen Bergen
Schonenberg Friedrich- Wihelheim
Schoneberg Friedrich-Wilhelm
výborný 1, CAC

třída vítězů

Agria Icebreaker  (UKU 0103921)
08.07.2011
Agria Designed for Abria Strozzavolpe
Agria Deep Love
Korozs Andráš
SPervina Nadia
výborný 1, CAC

Odysseus v.d. Schonen Bergen  (DFZB 124051)
23.01.2012
Sunday Driver v.d. Schonen Bergen
Victoria Secret v.d. Schonen Bergen
Schonenbeg Friedrich-Wilhelm
Schonenbeg Friedrich-Wilhelm
výborný 2, R-CAC

třída veteránů

Felix Als Bar  (RKF 1814963)
19.12.2005
Akron Ru Foks
Francis Als Bar
Swrgievskie L.a A.
Sharova Irina
výborný 3

Strozazavolpe Happy Hour  (FI 16804/10)
Strozzavolpe Allablack
Strozzavolpe AStell Rose form Travella
Calonaci Marco
Sundrstrom Erna + Mikko
výborný 1, BOV

Uzzu Star Franke  (ČLP/FXD/33182)
08.02.2006
Black Star Franke
Ugata Star Franke
Polehňa František
Vařechová Leona
výborný 2

Feny

třída dorostu

Rojohs Afrodite  (FI28684/14)
14.04.2014
Strozzavolpe Happy Hour
Toyriver´s Mary Stuart
Romppanen Nina
Sundstrom Ema + Mikko
velmi nadějný 1

třída mladých

Evita Evena  (HR 10467/Fod)
17.05.2013
Jago v.d. schönen Bergen
Chelsea Evena
Hanza Neva
Hanza Neva
velmi dobrý 2

Lara Croft Art Fox  (RKF 351561)
11.05.2013
Crispy Challanger
Lolita Kreit Kross
Mershieva Yulie
Tuomi Saana
výborný 1, CAJC, BoJ

mezitřída

Fata Morgana Skerli  (RKF 3740191)
22.06.2013
My Mozart Skerli
Zolotaya Likhoradka Skerli
Ukraintseva Svetlana
Tikhonova Tatiana
výborný 1, CAC

Gertrud Belle  (UKU.0159997)
21.01.2013
Icebreaker Agria
Arabica Krutoy Zavitok
Savchuk Nina
Savchuk Nina
výborný 3

Travela Step Forward  (APO4476105)
28.11.2012
Travella Star Boy
Travella Sorceress
Brown Cole W.
Schoneberg Friedrich-Wilhelm
výborný 2, R-CAC

Travela Step Forward  (APO4476105)
28.11.2012
Travella Star Boy
Travella Sorceress
Brown Cole W.
Schoneberg Friedrich-Wilhelm
výborný 2, R-CAC

třída otevřená

Snowbell v.d. Schonen Bergen  (DFZB 124266)
11.09.2012
Hugo v.d. Schonen Bergen
Halali v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 2, R-CAC

Tessa Fortuna  (RKF 3214546)
15.01.2012
Nik Nikolas Koroh Qvality
Ambra Fox Major
Sharova Irina
Sharova Irina
výborný 1, CAC

třída pracovní

Casey z Elgardu  (ČLP/FXD/36605)
22.07.2012
Bright Star Blackdale
Wera Star Franke
Dusipová Iva
Posselt Jind?ich
výborný 1, CAC


třída vítězů

Smarti Star Steffi  (RKF 2999079)
28.11.2010
Crispy Challenger
Greesland Izuminka
Terekhova E.V.
Terekhova E.
výborný 1, CAC, NV, BOB

třída šampionů

Smart Design Cripsy  (FI 61228/10)
10.12.2009
Legacy Cripsy
Extravaganza Cripsy
Aström Agneta
Muikku Kari
výborný 2, R.CAC

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Agria Vababond  (MET Sf 7622/13)
30.09.2013
Agria Wind of Change
Agria Pretty Woman
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Tomilovskich Elena
velmi dobrý 1

mezitřída

Dariant Bravo boy for Hilroy  (RKF 3602772)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Truvoa Maria, Ionova Věra
velmi dobrý 1

třída otevřená

Apollon v.d. Schonen Bergen  (DFZB 121247)
30.08.2012
Moritz v.d. Schonen Bergen
Lolita v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 2, R-CAC


Belfox Ink  (LOSH 1062795)
07.05.2009
Belfox Emperor
Sufredon Grace
Detry Luc
Venard Sophie + Niel Marine
výborný 1, CAC


Geret Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36662)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Pačes Dalibor Ing.
výborný 3


třída pracovní

Firefox Hopewell  (UKU 01231979)
18.11.2011
Grand Slam from Flair-Rill Hopewell
Queen of Corona Hopewell
Kelley Charles
Aleksandrova Nian
velmi dobrý 1

třída vítězů

Absolutely Superstitious  (RN 25266601)
25.11.2012
Absolutely Oh No
Quissex Mouche
Dana Gabel James W. Smith
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC, NV, BOS


Foxwell Rama Power Strike  (AKC RN 21125205)
20.06.2010
Quigley´s Brody Bo Britches
Rama Rage in the Park
Sellee-Hill, Luyten Linda
Salle -Hill Linda
výborný 2, R-CAC


Agria Harvard  (ČLP/FXH/37471)
07.11.2006
Ringmaster Wolfheart
Ozzy Spirit Optimo
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Fogas Robert
výborný 4


Nikon Foks Kosmicheskij Kristall  (RKF 3077791)
03.09.2011
Indianfox´s Batman
Nikon Foks Valensia
Nikonova E.D.
Popov I.
výborný 3


Feny

třída mladých

Agria Who Cares  (MET sf 10/14)
03.01.2014
Agria Tom Hanks
Agria Olivia
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Tomilovskich Anatoly
výborný 3


Ironybelfox du Manoir Saint Adren  (LOF 3 29407)
21.10.2013
Frenchfox Gandalf
Belfox Ivry
Breton Magali
Venard Sophie + Niel Marine
výborný 2


Latonia Tuskulum  (ČLP/FXH/37092)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, CAJC, BOJ


Lavenia Tuskulum  (ČLP/FXH/37094)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Grossinger M. + Jeitler Kalinka
velmi dobrý 4


mezitřída

Besheneli Edinstvennaya Dlya Rubii  (RKF 3429250)
26.10.2012
Iwanos Apolo
Sara
Naryshkina Yulia
Tomilovskich Elena
velmi dobrý 4

Charisma z Karpatských strání  (ČLP/FXH/36866)
23.04.2013
Gonzales v.d. Schönen Bergen
Edit od Oslavy
Zámečník Michal
Konečná Jana
velmi dobrý 3


Dariant Bosko Girl  (LV GFT 49/14)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Dumpe Mudite
výborný 2, R-CAC


Estella v.d. Schonen Bergen  (DFZB 13 1002)
06.01.2013
Puschkin v.d. Schonen Bergen
Miss-Evi v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC


třída otevřená

Dariant Bomb from Beldzhem  (RKF 3602755)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Lekomtseva + Popov
výborný 1, CAC


Godisa Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36665)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Retek Toman + Alexová Lucie
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Amirika form Aleksandrov´s house  (UKU 0071586)
25.07.2010
Envoy Hopewell
Imperius At Quissex Laurelton
Aleksandrova Nina
Aleksandrova Nina
výborný 1, CAC

třída vítězů

Aurum Excelsior Dono Vita  (RKF 3255707)
14.02.2012
Ladies Man High Mountain
InfinitiRus Kin Fox
Albert Poina
Lev Olga
výborný 3

Optimo Optical Illusion  (FI 37846/14)
03.02.2012
Pinnacle Kiwimade
Optimo Ona Moonbeam
Campell Jan
Laitinen Sari + Cambel Ken
výborný 1, CAC, NV, BOB

Yris Delaware  (ČLP/FXH/37327)
23.04.2011
Harvard Agria
Penelopa Delaware
Geana Radu
Fogas Robert
výborný 2, R-CAC

Zpět na seznam výstav