Členská základna

V následujícím seznamu jsou členové KCHF ČR s platným členstvím pro rok 2019. V případě, že Vaše jméno nenaleznete, požádejte matrikářku klubu (matrika@foxterrier.cz) o doplnění. Pokud chcete použít rychlé hledání začněte psát hledané jméno do formuláře níže.


Číslo ČlenObec
4282/18 Abrt David Hoštka
2236/98 Adamec Jaroslav Středokluky
2/3528/19 Adámek Václav Zábřeh
3528/12 Adámková Jana MgA, Ing. Zábřeh
3321/09 Babuška Ladislav Louny
4048/17 Bajtlerová Iva, Mgr. Úmyslovice
3407/10 Balcar Emil Starý Jičín - Vlčnov
3486/11 Barták René Liberec 24 - Pilínkov
3517/12 Bartoň Roman Horní Slavkov
2490/01 Bečka Pavel Vojkovice nad Ohří
3992/15 Bednář Jaroslav Nové Syrovice
4283/18 Bednařík Jiří Lovosice
4051/17 Bekr Milan Liberec 19
3493/11 Benešová Věra Trutnov
2729/03 Bibrová Štěpánka MUDr. Zliv
3425/10 Bilik Peter Ing. Skalica
4001/16 Bláha Vladimír Radonice u Kadaně
4291/19 Blíhová Hana Praha 10
3655/15 Boček Miroslav, Ing. Šternberk
1729/88 Böhm Martin Ing. Benešov
4312/19 Borkovcová Radomíra, Mgr. Tábor
4231/18 Boťcha Jaroslav Hostivice
4308/19 Branč Jan Moravský Krumlov
2225/98 Brož Antonín Ing. Borotín
2/3478/13 Brtník Antonín, Ing. Vyškov
1/3478/11 Brtník Pavel, Ing. Vyškov
3235/08 Brynda Vladimír Horní Jelení
4275/18 Bubanec Jozef Chotusice
4298/19 Burdová Dana Krásná Hora n/Vlt.
4012/16 Cedidla Jan Hevlín
4224/18 Cibulka Petr Tursko
3328/09 Cigánek Radoslav Hodějice
4272/18 Červ Milan Bystřice
4264/17 Čížek Libor Kulířov 11
1977/94 Demel Petr Úsov
3420/10 Denerová Kateřina MVDr. Ostrava-Poruba
3641/14 Derka Jan Ivanovice na Hané
2728/03 Dobruská Jitka Lázně Bohdaneč
3531/12 Dokoupil Jan Hostěradice
2/4274/18 Doula Jan Vimperk
4018/16 Doulová Milena Vimperk
1473/83 Drescher Zdeněk Český Dub
3128/07 Duspivová Iva Ing. Sezimovo Ústí 1
3491/11 Dušková Zora Ph.Dr. Praha 4
3231/08 Dvořák František Praha 6, Suchdol
4288/18 Fajt Václav Plzeň
4299/19 Fašková Vendula Mirošovice u Říčan
3553/12 Fikejs Roman Vysoké Mýto
2879/05 Flener Pavel, Bc. Roztoky u Prahy
2026/95 Fliegel Jaroslav Tachov
3605/13 Fogas Robert, Ing. Praha 9 - Střížkov
4006/16 Formánek Pavel Úpice
4263/17 Fouma Josef Moravské Budějovice
4243/18 Fournial Monika Praha 6
3650/14 Franc Luděk, Ing. Štramberk
4041/17 Fronek Jaroslav Násedlovice
3541/12 Fryšák Zdeněk, MUDr. Bouzov
2305/99 Galasová Ilona Potštát
3649/14 Gereš Jindřich Mohelnice
4227/18 Glogar Jan Nový Jičín
4027/16 Gregorová Jana, Ing. Benešov u Prahy
4235/18 Grössinger Martin Wien
2222/98 Grubner Miroslav Horšovský Týn
3619/13 Hájíček Josef, Ing. Sezimovo Ústí I.
4294/19 Hasta Radomír Strážnice
4045/17 Havlíček Petr Hlavňovice
3605/16/2 Hemalová Kateřina Praha 9 - Střížkov
4306/19 Hemalová Zdeňka Mgr. Písek
2904/05 Heřman Václav Bohutín
3215/08 Hinterecker Franz Wien
3618/13 Homolová Kateřina Albrechtice nad Vltavou
4044/17 Horáček Miroslav Velké Němčice
4284/18 Horáková Petra Mladá Bolesalv
3996/16 Hořenínová Alena Roudnice nad Labem
3689/15 Hrabaň Josef Hradec u Ledče n/ Sáz.
1645/86 Hrb Oldřich Miroslav
4222/18 Hrobár Rostislav Hrušovany n/ Jevišovkou
2769/03 Hrušová Dagmar Ing. Řevnice
4291/18 Hubáček Zdeněk Hostěradice
1900/93 Hübelbauer Ladislav MUDr CsC Třebíč
1663/87 Hutěčka Vladimír Ing. Lukov
2264/98 Hutěčka Vladimír Ing. ml. Lukov
4271/17 Huzlík Václav Velké Opatovice
4311/19 Charous Stanislav Ing. Orlovice
2409/00 Chmelař Lubomír Uherské Hradiště
2471/00 Interholz Miroslav Benešov nad Černou
3179/07 Jakubec Zdeněk Chormice
3653/14 Jamný Petr Strážnice
3199/07 Janečková Dana Dvůr Králové n/ Labem
4234/18 Januš Pavel Semetín 1661
3352/09 Jašková Miroslava Ing. Český Brod
4221/18 Jedlička Josef Krásno
3452/11 Jíleček David Benešov
0800/71 Jíleček Karel Benešov
3477/11 Juha Jiří Plzeň 23
2661/02 Kala Vladimír Vyškov
4316/19 Kaláb Martin, MUDr., PH.D Prostějov
4260/17 Kalenda Petr Kolín
2613/02 Kalina Vratislav Týn nad Vltavou
2192/97 Kaňák Miloš Prostějov
3133/07 Kapoun Josef Losiná
4010/16 Kašpárek Aleš Moravský Krumlov
3674/15 Kincová Milena MUDr. Svitavy
2/3418/12 Kirschner Jan RNDr. Lešany
1/3418/10 Kirschnerová Lumila RNDr. Lešany
2489/01 Kleinhampl Vít Ing. Mýto
3314/09 Klementovič Jiří Jesenice u Rakovníka
4314/19 Klimentová Ivana Náchod
2877/05 Kodýmová Helena Praha 4 - Písnice
3660/15 Kodýtková Jana Náchod- Bražec
1525/84 Köhler Antonín Dolní Bousov
4238/18 Kohutová Hana Brno
3677/15 Kolář Martin Bernartice
3496/11 Kolehmainen Tuija Lisvesi
2712/03 Kolovratník Jan Všestary
3324/09 Konvička Václav Lešná
3040/06 Kopecká Lenka Ing. Praha 5
4039/16 Kopecký Michal Lhota pod Radčem
3678/15 Korpoš Petr Ludvíkovice
3292/09 Kos Roman Železný Brod
3291/08 Koubíková Petra Blatná
2905/05 Kovář Richard Strmilov
4053/17 Krajčová Marie Rájec – Jestřebí
1909/93 Králíčková Jitka Netolice
3509/11 Králová Iva Ostrava - Radvanice
2846/04 Kroupa Lukáš Ing. Cehnice
2/3269/17 Kubrická Marie Kunín
3269/08 Kubrický Marek Kunín
4005/16 Kubrický Svatopluk Kunín
4318/19 Kučová Irma Havířov - Šumbark
3648/14 Kvasnička Miloš Uhlířské Janovice
1974/94 Lacour Michel Chamborand
3405/10 Lamač Zdeněk Chotěvice
1164/77 Lanc Zdeněk JUDr. Vsetín
4319/19 Laštovica Petr Prostějov
2/2500/19 Leškanič Jakub Netolice
0053/53 Letáčková Eva Tábor
4242/18 Lhota Zdeněk Ing. Libštát
3645/14 Lišková Věra Vysoký Újezd
4047/17 Lupčo Dušan Ing.Mgr. Jasenov
3406/10 Máca Luboš Rosice u Brna
4268/17 Macan Josef Ústí nad Orlicí
9999 Macek Tomáš - TEST České Budějovice
1568/85 Macke Josef Budyně nad Ohří
2931/05 Macků Tereza Nová Ves / Lužnicí
4229/18 Mahovská Šárka Starovice
3684/15 Mareš Jiří Dobrná
3686/15 Mareš Josef Třebivice
4030/16 Martínková Daniela Vodňany
2/4030/17 Martínková Jitka Vodňany
2132/96 Martoni Jan Želechovice
4042/17 Masná Michaela Plzeň – Bolevec
4239/18 Matoušková Marcela Prostějov
3623/13 Matyš Jiří Ústrašice
4286/18 Mazal Bronislav Zbiroh
3305/09 Meixner Pavel Ing. Štíty
4295/19 Menclová Petra, MVDr. Kamenice - Těptín
2961/05 Michálek Petr Příbor
4269/17 Mimra Petr, Ing. Javorník
4277/18 Mišáková Eva, Ing. Dražovice
3597/13 Mlejnek Václav Dobřichovice - Lety
4313/19 Modr Jan Libhošť
3602/13 Mokrý Stanislav, Ing. Bohdalov
3082/05 Mrštík Vladimír Lázně Bohdaneč
4040/16 Müller Tomáš Tišnov
4293/19 Musilová Karolina Lužná
1/4007/15 Navrátil Josef Praha 5 – Smíchov
2/4007/15 Navrátilová Zdenka Praha 5 – Smíchov
3261/08 Nováková Dana Sezimovo Ústí II.
1591/85 Nováková Iveta Netolice
4261/17 Novotná Soňa Baldovec
3433/10 Novotný Radek MVDr. Hustopeče n/ Bečvou
2119/96 Nožka Jan Ing. Velešín
3666/15 Ondráček Jiří Blažovice
4304/19 Ošťádal Jaroslav Praha 6
4223/18 Otřísal Radek Velké Němčice
2945/05 Pačes Dalibor Ing. Český Brod
4285/18 Padevět Dušan Popovice
2193/97 Papež Bohuslav Březová
3500/12 Pára Jiří Dlouhá Lhota
3301/09 Pavlíček Viktor Brno
4025/16 Pelc Jaroslav Smolnice
4305/19 Pelikán Michal Měšice
3680/15 Peluha Jaroslav Přerov - Henělov
3481/11 Pentrák František Jeseník nad Odrou
2876/04 Peš Václav Ing. Nýřany
1468/83 Peš Václav st. Nýřany
4033/16 Pišvejc Vladimír, Ing. Křivoklát
4036/16 Plzenská Zuzana, Mgr. Jablonec nad Nisou
3279/08 Pokorná Vladimíra Brtnice
0381/66 Pokorný Jaroslav Ing. Třebíč
3521/12 Pokorný Zdeněk Třebíč
1432/83 Polehňa František Uherský Ostroh
1981/94 Pospíchal Martin Hanušovice
4228/18 Pospíšil Petr Libhošť
3613/13 Posselt Jindřich Krupka
4315/19 Procházková Šárka Rosice
3549/12 Průcha Roman Blovice
2596/02 Ptáček Vladimír Tábor-Měšice
3287/08 Pytlík Martin Luka nad Jihlavou
4021/16 Rada Josef Horšovský Týn
4239/18 Radimecký Petr Moravská Třebová
4002/15 Rais Jiří Horní Slavkov
1/4218/18 Rauner Pavel Staňkov
2/4218/18 Raunerová Dagmar, MUDr. Staňkov
3026/06 Rejhonová Eliška Hradec Králové
3121/07 Remer Milan Velké Meziříčí
4289/18 Remeš Lubomír Jankovice
2504/01 Rousková Lidmila JUDr. Lhota pod Libčany
2500/01 Rozvoralová Simona Netolice
4279/18 Rudecká Eva Šumperk
4292/19 Růžička Filip Jihlava
4000/16 Rypar Miroslav Odry – Loučky
0196/62 Ryšavý Oldřich Nové Město n/ Metují
4050/17 Řezníček Pavel ml. Tulešice
4219/18 Řezníček Pavel st. Tulešice
3665/15 Seidlová Ivana, Ing. Chrudim 3
4310/19 Seifert Josef Višňová
1296/80 Sezima Karel Soběslav
2782/04 Sháněl Michal Sezemice
3059/06 Schneeweiss Martin Moravská Třebová
4241/18 Schoeneberg Friedrich- Wilhelm. Herford
3510/12 Schwarzová Alžběta Hořice na Šumavě
4273/18 Sixta Jan Zruč nad Sázavou
3203/08 Skrčená Lucie Velké Březno
2072/96 Slaninová Romana Mgr. Brandýs nad Labem
4232/18 Sliwka Marek Dětmarovice
2071/96 Slováček Radek Kaplice
2332/99 Smékal Dalibor Uničov
3389/10 Smékal Lukáš Šumvald u Uničova
3656/15 Souček Milan, Ing, Batňovice
2165/97 Soukupová Zdenka Ing.CSc. Praha 10 - Strašnice
4280/18 Spěvák Antonín Janovice n/ Úhlavou
4320/19 Stančíková Soňa Kostelany
4302/19 Staniová Veronika Ostrava-Kunčice
0001/46 Stašek Zdeněk Uherské Hradiště
4317/19 Strnad Petr Milín
1076/75 Strnadová Jarmila České Budějovice
4287/18 Stříteský Václav, Ing. Pardubice
3273/08 Svoboda Rudolf Litoměřice
2813/04 Svoboda Zdeněk Ing. Blansko
3364/09 Šabatka Jan Miličín
3599/13 Šaldová Daniela Drásov
3548/12 Šemro Michal České Budějovice
3295/09 Šemrová Aneta, Ing. České Budějovice
4309/19 Šimon Daniel, Ing. Trhové Sviny
3498/12 Šlajsová Petra Hostouň
3522/12 Šlapáková Gabriela Zdelov
3435/10 Šlosar Jan Libáň
3469/11 Šnajdr Luděk Kralice na Hané
3470/11 Šnajdr Václav Držovice
1973/94 Štefek Marian Mariánka
4307/19 Štefka Petr Mgr. Ústí nad Orlicí
3688/15/2 Šukovská Alena Praha 6
3688/15/1 Šukovský Karel Praha 6
3325/09 Švanda Pavel Velká Bíteš
4276/18 Švecová Martina Sudoměřice u Tábora
1145/76 Švéda František Zábřeh
4225/18 Tašek Bohumil Dolní Lutyně
4230/18 Tichý Martin Kunín
2545/01 Tomanová Jana Ing. Velké Karlovice
2038/95 Trnka Pavel Dolní Bukovsko
2/2038/18 Trnka Pavel ml. Dolní Bukovsko
3601/13 Třeštík Stanislav Nepomuk 1
2715/03 Ungr Ladislav Holasice - Rajhrad
4049/17 Urbánek Pavel Pohořelice
3643/14 Urbánek Stanislav Střeziměř
3209/08 Urbánková Blanka Velká Bíteš
4033/16 Urbanová Eva Humpolec
4278/18 Václavová Lenka Mgr. Tlučná
3226/08 Valenta Tomáš Líšná
1751/89 Valenta Zdeněk Vlkoš
3068/06 Valíčková Kristýna MVDr. Odry 4
3651/14 Vaněk Jan, Ing. Řevnice
3664/15 Vaňha Pavel Hříškov
3188/07 Vařechová Leona RNDr. Pardubice
2427/00 Vaškuj Karel Lichnov
4301/19 Vavřínek Zdeněk Koryčany
3451/11 Vejnarová Denisa MVDr. Luka nad Jihlavou
3546/12 Veselý Petr Bílovice nad Svitavou
2924/05 Vilímek Pavel Kostelec nad Orlicí
2350/99 Voborník Jiří Vysoké Chvojno
3681/15 Vojta Milan, Ing. Plánice
3995/16 Volný Jiří, Ing. Fryčovice
2571/01 Vondráček Vladimír Žďár nad Sázavou
2110/96 Vosmík Vlastimil Bohušovice n/ Ohří
2622/02 Vozný František Lázně Toušeň
3459/11 Vrátilová Marcela Lysá n/ Labem- Litol
4016/16 Vrkoslavová Jana Čáslav
3671/15 Vykysalová Barbora Hluboš
4236/18 Vyoral Daniel, Ing. Napajedla
4256/17 Vyskočil Martin Stařeč
4257/17 Zajíček František Mlečice
3308/08 Zámečník Michal Strání-Květná
4270/17 Zavadil Roman Kojetín
4267/17 Zbožínková Ježková Martina Myslejovice
1441/83 Zdařil Lubomír MUDr. Římov
4300/19 Zelina Zbyněk Libhošť
4281/18 Zeman Karel Plzeň
2299/99 Zeman Zdeněk Bc. Mirošov
2774/03 Zenger Lea Rantasalmi
4266/17 Zenkl Marcela Strančice
3563/13 Zimek František, Mgr. Ločenice
2819/04 Zindera Jan Praha 5
4297/19 Žáková Veronika Holešov
3554/12 Žallmannová Eva Ing. Kostelany
3617/13 Živělová Žaneta Brno

Celkem všech členů: 307