Evropská výstava Brno / European dog show Brno


25.10.2014
Evropská
Iveta Nováková (CZ) FXH, Luc Detry - B (F)XD

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída štěňat

Rio Triple Crown D´Ottava  (ROI)
24.05.2014
Albarosa Ash Grove
Dalila Dulcinea
Murtula Andrea
Murtula Andrea
velmi nadějný 1, Evropská naděje 2014

třída mladých

Alexander the Great Cacopoulos  (LOE 2175840)
27.08.2013
Dominus White Diamond
Cacopolous Perla Negra
Garcia Julio
Garcia Ibanez Julio
výborný


Ash Grove Golden Ring  (ROI 1440216)
24.12.2013
Ash Grove King of the Ring
Fyrewyre Ash Grove Gucci Gold
Romanini Luisa
Christova S.
velmi dobrý


Blacdale Ranger  (IKC Z73797)
30.05.2013
Blackdale the Diamond
Blackdale Greta
O´Donaghue H. J.
Starikova Evgenia
výborný 4


Hopík z Bambouzku  (ČLP/FXD/36924)
14.05.2013
Artuš z Rataj
Faty z Havlanky
Kapoun Josef
Končelík Jiří
dobrý


Kent Filomenia De Yly  (CORA 2392-13/169)
30.06.2013
Travella Stage Star
Winga Filomenia de Yly
Radu Illiescu
Radu Illiescu
výborný


Moon River van Foliny Home  (ČLP/FXD/37125)
30.05.2013
Eleazar van Foliny Home
Firefox van Foliny Home
Dieny Uiterwijk de Munster Rony
Smékal Dalibor
výborný 3


Skerli Choice of Maxima  (RKF 3849254)
10.01.2014
Quintus v.d. Bismarckquelle
Skerli Berenika
Ukraintseva Svetlana
Lebedeva Natalia
výborný


Travella Strike the Deal  (JR71261)
28.04.2013
Travella Striking Steel
Trevella Star Girl
Browne-Cole Bill
Milanovic Minjon, Browne-Cole
výborný 2


Zip-Fastener Skrim Drim  (RKF 38047719)
10.03.2013
Dusty Knight Steele
Lovely Jul Fox Future
Levina Svetlana
Levina Svetlana, Levina Natasha
výborný 1, CAJC, Evropský vítěz mladých


mezitřída

Darsy z Elgardu  (ČLP/FXD/36752)
22.01.2013
Bright Star Blackdale
Araxa z Elgardu
Dusipová Iva
Duspivová Iva
výborný 2, R-CAC


Strozzavolpe the Special One  (ROI 13/20457)
01.12.2012
Strozzavolpe Special Design
Miss Strozzavolpe Marstens
Calonaci Marco
čelic Vera
výborný 3


Wayn v.d. schönen Bergen  (DFZB 134102)
25.03.2013
Fakir v.d. v.d. schönen Bergen
Lia v. Hessen´s Winkel
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC


třída otevřená

Agar ze Sajlerova  (ČLP/FXD/36376)
27.02.2012
Omar z Kuliaru
Xally Star Franke
Šnajdr Luděk
Šnajdr Luděk
dobrý

Ash Grove King of the Ring  (RKF 3479984)
11.01.2012
Crispy Commander at Ash Grove
Ash Grove Lily of the Velley
ch. Romanini Luisa
Christova S.
výborný 2, R-CAC


Iago Filomenia De Yli  (COR A 2333-12)
21.07.2012
Skerli Exlusive
Cola Filomenia De Yli
Radu Illiescu
Radu Illiescu
výborný 3


L´Intoccabile Eliot ness Arterriers  (LOE 2056342)
05.10.2011
Most Wanted Cacopoulos
Passionata Cacopoulos
Llorens Georgina
Llorens Georgina
velmi dobrý


Scot v.d. v.d. schönen Bergen  (DFZB 12 4265)
11.09.2012
Hugo v.d. Schonen Bergen
Halali v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC, R-CACIB


třída pracovní

Toník Star Franke  (ČLP/FXD/33085)
08.12.2005
Kipper Star Franke
Myster Star Franke
Polehña František
JUDr. Rousková Lidmila
dobrý


třída šampionů

Agria Icebreaker   (UKU 0103921)
08.07.2011
Agria Designer for Strozzavolpe
Agria Deep Love
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Pervina Nadia
výborný 3


King Arthur van Foliny Home  (LOSH 1106553)
01.10.2011
Legacy Crispy
Ginagee van Foliny Home
Dieny Uiterwijk de Munster Rony
Uiterwijk, de Munter, Malzon
výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB, BIG, BIS


Odysseus v.d. v.d. schönen Bergen  (DFZB 12 4051)
23.01.2012
Sunday Driver v.d. schönen Bergen
Victora Secret v.d. schönen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 2, R-CAC


třída veteránů

Felix Als Bar  (RKF 1814963)
19.12.2005
Akrom Rus Foks
Francis Als Bar
Sergievskie L.+ A.
Sharova Irina
výborný 3


Strozzavolpe Happy Hour  (FI 16804/10)
05.08.2006
Strozzavolpe Allsblack
Travella Steel Rose
Calonaci Marco
Sundrstom Eva
výborný 1, Evropský vítěz veteránù, BOV


Uzzu Star Franke  (ČLP/FXD/33182)
08.02.2006
Black Star Franke
Ugata Star Franke
Polehña František
Vařechová Leona
výborný 2


Feny

třída dorostu

Rojohs Afrodite  (FI 28684/14)
14.04.2014
Strozzavolpe Happy Hour
Toyriver´s Mary Stuart
Romppanen Niina
Sundrstom Eva
velmi nadějný 1, Evropská naděje 2014


třída mladých

Eeimya Tayna Skrim Drim  (RKF 3740149)
Skipper Burrencroft
Hard Target Skrim Drim
Baranova Svetlana
Nerovetskaya Natalia
výborný 4


Evita Avena  (HR 10467)
17.05.2013
Jago v.d. schönen Bergen
Chelsea Avena
Hanza Neva
Hanza Neva
velmi dobrý


Lara Croft art Fox  (RKF 3651561)
11.05.2013
Crispy Challenger
Lolita Kreit Kross
Mershieva Yulia
Tuomi Saana
výborný 1, CAJC, Evropský vítěz mladých, BOJ


Lily z Kuliaru  (SPKP 3793)
15.01.2014
Travella Sporting Chance
Agria Glamour
Kubala Jaroslav
Kubala Jaroslav
výborný 2


Skerli Fata Morgana  (RKF 374191)
22.06.2013
Skerli My Mozart
Zolotaya Likhoradka Skerli
Ukraintseva Svetlana
Tikhonova Tatiana
výborný 3


mezitřída

Belen Corazon Espinado  (ROI 13/29173)
02.12.2012
Red Passion Ashgrove
Marchioness Quattromori
Manjarrez Rodriguez Sergio
Bertini Francesca
výborný 4


Glamorious Mademoiselle Skrim Drim  (RKF 33491029)
20.11.2012
Agria Icebreaker
Arabica Krutoy Zavitok
Savchuk Nina
Savchuk Nina
výborný 2, R-CAC


Krokodilo Dandys Sarka  (LSVK FTW 0250/13)
28.12.2012
Burrencroft Skipper
Chastnaya Kollektsia Skerli
Garuckaite Ramune
Garuckaite Ramune
výborný 3


Travella Step Forward  (AP 04476105)
28.11.2012
Travella Star Boy
Travella Sorceress
ch. Browne-Cole
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC


třída otevřená

Fortuna Tessa  (RKF 3214546)
15.01.2012
Nik Nikolas Koroh Qvality
Ambra Fox Major
Sharova Irina
Sharova Irina
výborný 2, R-CAC


Futura Daltabar  (ROI 12/2914)
16.10.2011
Eleazar van Foliny Home
Trottolina Daltabar
ch. Gardesani Gianfranco
Gardesani Gianfranco
výborný 3


Marstens Baby Emily  (COR 2360-13)
22.10.2012
Broccolitia Davious with Cwmgarws
Marsten Sim-Sala-Bim
Bergendal Grethe
Ardelean Iona
výborný 4


Snowbell v.d. schönen Bergen  (DFZB 12 4266)
11.09.2012
Hugo v.d. Schonen Bergen
Halali v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS


třída šampionů

Crispy Smart Design  (FI61228/10)
10.12.2009
Legacy Crispy
Crispy Extravaganza
Strom Agneta
Muikku Kari
výborný 2, R-CAC


Fransin Perhaps the Bitch  (ROI 12/17649)
18.12.2011
Dusty Knight Steele
La Remundialeska Chelines
Cassin F.
Cassin Francesca, Quevedo Hugo
výborný 4


Hard Target Skrim Drim  (RKF 2658557)
26.11.2009
Gregory Goldfighters
Vaksa Kljaksa Skrim Drim
Levina S.
Levina Svetlana, Baranova Světlana
výborný 3


Smarti Star Steffi  (RKF 29999079)
28.11.2010
Crispy Challenger
Greesland Izuminka
Terekhova E.V.
Terekhova E.
výborný 1, CAC, R-CACIB


třída veteránů

Gata Polomené hory  (ČLP/FXD/33465)
01.05.2005
Geron z Háje
Gata Polomené hory
Klofát jindřich
Marková Nicole
velmi dobrý 1

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída dorostu

Millo Star della Portai di Pietra  (ROI 14/79751)
05.04.2014
Ming Mutabilis
White Russian Della Porta di Pietra
Maghenzani A.
Zeni Cristina, Nironi Franco
nadejný

třída mladých

Agria Vababond  (MET Sf 7622/13)
30.09.2013
Agria Wind of Change
Agria Pretty Woman
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Tomilovskich Elena
velmi dobrý 3

Amon Super Pride  (ČLP/FXH/37033)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 2

Egelykke Nicco  (DK 12629/2013)
02.07.2013
Famos v.d. Bismarckquelle
Bodils Xenlena
Hendriksen Anne
Skaarup Lars Peter
velmi dobrý 4

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Králová Iva
výborný 1, CAJC, Evropský vítěz mladých, BOS

mezitřída

Dariant Bravo boy for Hilroy  (RKF 3602772)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Turova + Ionova
výborný 1

třída otevřená

Apollon v.d. Schonen Bergen  (DFZB 12 1247)
30.08.2012
Moritz v.d. Schonen Bergen
Lolita v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 2, R-CAC


Belfox Ink  (LOSH 1062795)
07.05.2009
Belfox Emperor
Sufredon Grace
Detry Luc
Venard Sophie + Niel Marine
výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz


Geret Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36662)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Pačes Dalibor Ing.
výborný 3

třída pracovní

Agria O.J. Simpson  (MET 7514/11)
16.09.2011
Belfox Explorer
Agria Face to Face
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Pocsne Dostal Linda
výborný 2, R-CAC


Firfox Hopewell  (UKU 0131979)
18.11.2011
Grand Slam from Flair-Rill Hopewell
Queen of Corona Hopewel
Kelley Charles
Aleksandrova Nina
velmi dobrý 4

Ladies Man High Mountain  (RKF 2962519)
13.06.2010
The Midnight Rider Toofox
Warfox Noel Belle High Mountain
Snavely Carolyn + Richard J.
Dudkina Lidia, Levina Svetlana
výborný 3


Wild Hog Vielfrass  (ČLP/FXH/36625)
16.04.2009
Sunrise Memories of Mansevale
Anastasia Vielfrass
Tuovinen Olavi
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, CAC


třída šampionů

Absolutely Superstitious  (RN 25266601)
25.11.2012
Absolutely Oh No
Quissex Mouche
Dana Gabel James W. Smith
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 2, R-CAC


Foxwell Rama Power Strike  (AKC RN 21125205)
20.06.2010
Quigley´s Brody Bo Britches
Rama Rage in the Park
Sallee-Hill, Luyten Linda, Peter
Salle -Hill Linda
výborný 1, CAC, R-CACIB


Nikon Foks Kosmicheskij kristal  (RKF 3077791)
03.09.2011
Indianfox´s Batman
Nikon Foks Valensia
Nikonova E.D.
Popov I.
výborný 3

Feny

třída mladých

Agria Who Cares  (MET 10/14)
03.01.2014
Agria Tom Hanks
Agria Olivia
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Tomilovskich Elena
velmi dobrý

Asie Super Pride  (ČLP/FXH/37039)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Králová Iva
výborný 3


Ironybelfox du Manoir Saint Adren  (LOF 3 29407)
21.10.2013
Frenchfox Gandalf
Belfox Ivry
Breton Magali
Venard Sophie + Niel Marine
výborný 1, CAJC, BOJ, Evropský vítěz mladých, BOB


Latonia Tuskulum  (ČLP/FXH/37092)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 2


Lavenia Tuskulum  (ČLP/FXH/37094)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Grossinger M. + Jeitler Kalinka
velmi dobrý

Luxuria dei Reali di Spagna  (ROI 13/114010)
16.07.2013
Agria Zambia
Amelia dei Reali di Spagna
Rosario Javi Spagna
Cennini Adamo
výborný 4

mezitřída

Besheneli Edinstvennaya Dlya Rubii  (RKF 3429250)
26.10.2012
Iwanos Apolo
Sara
Naryshkina Yulia
Tomilovskich Elena
velmi dobrý 3

Dariant Bosko Girl  (LV GFT 49/14)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Dumpe Mudite
výborný 2


Estella v.d. Schonen Bergen  (DFZB 13 1002)
06.01.2013
Puschkin v.d. Schonen Bergen
Miss-Evi v.d. Schonen Bergen
Schönenberg Wilhelm Friedrich
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
výborný 1, CAC


třída otevřená

Agria Shakira  (RKF 3679307)
25.02.2013
Sunrise Blaze
Agria Wendy
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Sakharov Alexey
velmi dobrý

Dariant Bomb from Beldzhem  (RKF 3602775)
13.04.2013
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonia
Lekomtseva + Popov
velmi dobrý


Godisa Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36665)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Retek Toman + Alexová Lucie
výborný 3


Hilroy Viva Dono Vita  (RKF 3400383)
05.09.2012
Agria Wind of Change
Hilroy Hight Fly
Vera Ionova
Kondrachuk Svetlana, Albert
výborný 2, R-CAC


Kaleidoscope hight Mountain  (RKF 3415024)
12.05.2011
Garden Party Hight Mountain
Thistle-Down Warfox
Snavely Carolyn + Richard J.
Stolyarova Elena, Levina Svetlana
výborný 4


Merkury fox Zizi  (MET 7565/12)
18.07.2012
MercuryFox Ulti
Mercuryfox Rebeca
Mitnyan János
Mitnyan Gábor, Mitnyan János
výborný 1, CAC, R-CACIB


třída pracovní

Amerika from Aleksandrov´s house  (UKU 0071586)
25.07.2010
Envoy hopewell
Imperius At Quissex Laurelton
Aleksandrova Nina
Aleksandrova Nina
výborný 1, CAC

třída šampionů

Aurum Excelsior Dono Vita  (RKF 3255707)
14.02.2012
Ladies Man High Mountain
InfinitiRus Kin Fox
Albert Poina
Lev Olga
velmi dobrý 3


Optimo Optical Illusion  (FI 37846/14)
03.02.2012
Pinnacle Kiwimade
Optimo Ona Moonbeam
Campell Jan
Laitinen Sari + Cambel Ken
výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz


Yris Delaware  (ČLP/FXH/37327)
23.04.2011
Harvard Agria
Penelopa Delaware
Geana Radu
Fogas Robert
výborný 2, R-CAC


Zpět na seznam výstav