Claudius Olza

ČLP/FXH/26730

Pes
hladká
bicolor
19.02.1993
1993
26730
Ano

Bogacz Pavel
NOŽKA JAN ING.
Zahrádka, 382 31 MIRKOVICE

Výstavy

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky výstav.

Zkoušky

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky zkoušek.

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Claudius Olza
ČLP/FXH/26730

Rocky von der Bismarckquelle
ČLP/FXH/24363

Okra ze Žárové doliny
ČLP/FXH/24773

Sapelars Mischief Maker
DFZB-83 3301

Jetty von der Bismarckquelle
DFZB-82 3191

Lowelas z Jablonowa
ČLP/FXH/24225

Bora ze Žárové doliny
ČLP/FXH/22809

Milioner z Jablonowa
PKR.T-XLIII-11168

Florka z Jablonowa
PKR.T-XXXVII-9861

Pard Tornádo
SPKP 747/79

Kasta z Barvínku
ČLP/FXH/21596


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Erik z Děkanu, Endy z Děkanu, Eny z Děkanu, Ester z Děkanu, Flot z Děkanu, Fatka z Děkanu, Cir Boramo, Cita Boramo, Dan Boramo, Dita Boramo, Diana Boramo, Debora Boramo, Dolly Boramo, Marko od Rytíře Malovce, Merlin od Rytíře Malovce, Ela od Stříbráku, Enny od Stříbráku, Naďa od Zahrádeckých rybníků, Nela od Zahrádeckých rybníků, Nina od Zahrádeckých rybníků, Nora od Zahrádeckých rybníků, Bor od Rusavky., Brit od Rusavky., Bea od Rusavky., Besy od Rusavky., Bodie od Rusavky., Augur Funny Fay, Augiáš Funny Fay, Astra Funny Fay, Annie Funny Fay, Awika Funny Fay, Aneta od Královny Johanky, Adéla od Královny Johanky, Alex od Královny Johanky, Adam od Královny Johanky, Simon od Rytíře Malovce, Cita od Rusavky., Deny od Rusavky., Daisy od Rusavky., Dita od Rusavky., Dona od Rusavky., Andy od Marunova rybníka, Argo od Marunova rybníka, Atos od Marunova rybníka, Afra od Marunova rybníka, Alma od Marunova rybníka, Quíz od Zahrádeckých rybníků, Qěta od Zahrádeckých rybníků, Texas od Zahrádeckých rybníků, Titan od Zahrádeckých rybníků, Tramp od Zahrádeckých rybníků, Tulipán od Zahrádeckých rybníků, Twist od Zahrádeckých rybníků, Ulrika od Zahrádeckých rybníků, Utah od Zahrádeckých rybníků, Ukama od Zahrádeckých rybníků, Ursus od Zahrádeckých rybníků, Unie od Zahrádeckých rybníků, Vilém od Zahrádeckých rybníků, Viktor od Zahrádeckých rybníků, Viktorie od Zahrádeckých rybníků, Veronika od Zahrádeckých rybníků, Wild od Zahrádeckých rybníků, Wolf od Zahrádeckých rybníků, Wanda od Zahrádeckých rybníků, Welta od Zahrádeckých rybníků, Zoro od Zahrádeckých rybníků, Zuzka od Zahrádeckých rybníků, Zoja od Zahrádeckých rybníků, Zita od Zahrádeckých rybníků, Zorka od Zahrádeckých rybníků

Sourozenci

Baška Olza, Borka Olza, Cassius Olza, Clay Olza

Polosourozenci

Amor z Kojeckého dvora, Damar Taxon, Detva Taxon, Dukar Taxon, Valda ze Šilfova dolu, Zoran ze Šilfova dolu, Bad z Kojeckého dvora, Bora z Kojeckého dvora, Argo ze Šilfova dolu, Arna ze Šilfova dolu, Dina ze Svésedlic, Dita ze Svésedlic, Dora ze Svésedlic, Dan z Kojeckého dvora, Dar z Kojeckého dvora, Darina z Kojeckého dvora, Cedro z Lomnice, Corina z Lomnice, Aša z Podhřebčem, Ada ze Svésedlic, Benny Jezdecká, Bessy Jezdecká, Marko ze Svésedlic, Max ze Svésedlic, Marbo Taxon, Melisa Taxon, Mór Taxon, Cedra z Krčmaně, Cilka z Krčmaně, Cinda z Krčmaně, Cinta z Krčmaně, Cira z Krčmaně, Cita z Krčmaně, Amor z Uhřičic, Aron z Uhřičic, Art z Uhřičic, Xar ze Svésedlic, Xena ze Svésedlic, Xir ze Svésedlic, Eda z Krčmaně, Efekt z Krčmaně, Egon z Krčmaně, Ela z Krčmaně, Elvis z Krčmaně, Ema z Krčmaně, Eurus z Krčmaně
Zpět