Bára Šakvic

ČLP/FXH/28681

Fena
hladká
tricolor
16.05.1997
1997
28681
Ano

Svoboda Ladislav
SOVA JIŘÍ
Osvobození 1246, 686 04 KUNOVICE

Výstavy

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky výstav.

Zkoušky

DatumTyp zkouškyMístoBodyOcenění
01.01.2001ZN81obstál

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Bára Šakvic
ČLP/FXH/28681

Oskar de la Rosa
ČLP/FXH/28007

Ela z Lomnice
ČLP/FXH/26462

Crack v.d. Bismarckquelle
DFZB-87 3246

Fanta v.d. Bismarckquelle
DFZB-93 1393

Igor od Verony
ČLP/FXH/25333

Lotty z Lomnice
ČLP/FXH/25023

Galant z Jablonowa
PKR-16041

Gloria v.d. Rebhuhnklause
ČLP/FXH/24376

Silvio v. Lärchenbruch
ČLP/FXH/24076

Dáša z Podlichnicka
ČLP/FXH/23251


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Avar Owl Optima, Atak Owl Optima, Aisha Owl Optima, Ambra Owl Optima, Aida Owl Optima, Aria Owl Optima, Butch Cassidy Owl Optima, Belle Starr Owl Optima, Billie Owl Optima, Berreta Owl Optima, Buggy Owl Optima, Brandy Owl Optima, Come Back Owl Optima, Coddy Owl Optima, Coca Owl Optima, Doc Owl Optima, Dyna Owl Optima, Dora Owl Optima, Diva Owl Optima, Dona Owl Optima, Emil Owl Optima, Etna Owl Optima, Ebra Owl Optima

Sourozenci

Ben Šakvic, Bina Šakvic, Bony Šakvic

Polosourozenci

Adina Šakvic, Alina Šakvic, Nadine od Rytíře Malovce, Nantes od Rytíře Malovce, Narkos od Rytíře Malovce, Nautika od Rytíře Malovce, Navar od Rytíře Malovce, Niara od Rytíře Malovce, Niva od Rytíře Malovce, Ida z Krčmaně, Idol z Krčmaně, Igor z Krčmaně, Ill z Krčmaně, Ina z Krčmaně, Iza z Krčmaně, Ocelot od Rytíře Malovce, Orest od Rytíře Malovce, Orlow od Rytíře Malovce, Otter od Rytíře Malovce, Ox od Rytíře Malovce, Aga z Čechtických luk, Andy z Čechtických luk, Ar z Čechtických luk, Arina z Čechtických luk, Axa z Čechtických luk, Jenny z Krčmaně, Perfekt od Rytíře Malovce, Perla od Rytíře Malovce, Pretty White od Rytíře Malovce, Prim od Rytíře Malovce, úhyn od Rytíře Malovce, Akim z Černovické obory, Alex z Černovické obory, Alfa z Černovické obory, Aura z Černovické obory, Axel z Černovické obory, Bára z Ouhelí, Baryk z Ouhelí, Bast z Ouhelí, Belina z Ouhelí, Bet z Ouhelí, Bixi z Ouhelí, Boss z Ouhelí, Bros z Ouhelí, Adager Sebu, Alba Sebu, Aron Sebu, Asta Sebu, Queen od Rytíře Malovce, Quita od Rytíře Malovce, Adina z Újezdských plání, Aida z Újezdských plání, Ajax z Újezdských plání, Alma z Újezdských plání, Asta z Újezdských plání, Kadet z Krčmaně, Karo z Krčmaně, Kora z Krčmaně, Kwido z Krčmaně, Kyr z Krčmaně, Bella z Újezdských plání, Besi z Újezdských plání, Betty z Újezdských plání, Brita z Újezdských plání, Brix z Újezdských plání, Belinda z Černovické obory, Belona z Černovické obory, Bereta z Černovické obory, Bingo z Černovické obory, Bosana z Černovické obory, Buxus z Černovické obory, Bad z Čechtických luk, Baron z Čechtických luk, Bessy z Čechtických luk, Bety z Čechtických luk, Bony z Čechtických luk, Brita z Čechtických luk, Adam Fifaro, Aja Fifaro, Anny Fifaro, Asta Fifaro, Lada z Krčmaně, Leo z Krčmaně, Lery z Krčmaně, Linda z Krčmaně, Loma z Krčmaně, Lukas z Krčmaně, Ajda z Lobergu, Amor z Lobergu, Arka z Lobergu, Aron z Lobergu, Artuš z Lobergu, Marcina z Krčmaně, Marika z Krčmaně, Max z Krčmaně, Megi z Krčmaně, Mirian z Krčmaně, Arkona Anamor Foxy, Arleta Anamor Foxy, Asuán Anamor Foxy, Avalon Anamor Foxy, Azték Anamor Foxy, O... od Zahrádeckých rybníků, Bára z Dlouhých dílů, Benji z Dlouhých dílů, Bingo z Dlouhých dílů, Blek z Dlouhých dílů, Brita z Dlouhých dílů, Brrix z Dlouhých dílů, Bela z Borotínských lesů, Ben z Borotínských lesů, Benji z Borotínských lesů, Besy z Borotínských lesů, Yakáto od Rytíře Malovce, Yucca od Rytíře Malovce, Yukon od Rytíře Malovce, Faeton Boramo Sole, Fantom Boramo Sole, Felix Boramo Sole, Fenomen Boramo Sole, Filia Boramo Sole, Fiona Boramo Sole, Záviš od Rytíře Malovce, Zimní záře od Rytíře Malovce, Zlatka od Rytíře Malovce, Ballet Star od Rytíře Malovce, Boreham od Rytíře Malovce, Aida z Žákova háje, Andy z Žákova háje, Daphne z Dlouhých dílů, Deisy z Dlouhých dílů, Desire z Dlouhých dílů, Doodley z Dlouhých dílů, Dyck z Dlouhých dílů, Gambrinus Boramo Sole, Geronimo Boramo Sole, Geront Boramo Sole, Gloria Boramo Sole, Guarani Boramo Sole, Fantom od Rytíře Malovce, Favorit od Rytíře Malovce, Fiona od Rytíře Malovce, Hakim Boramo Sole, Hall Boramo Sole, Heily Boramo Sole, Hurikán Boramo Sole, Agent Hlavolam, Alba Astra Hlavolam, Avalanche Hlavolam, Avalon Hlavolam, Obelix od Rytíře Malovce, Odeta od Rytíře Malovce, Oliver od Rytíře Malovce, Ondra od Rytíře Malovce, Orlík od Rytíře Malovce, Ottawa od Rytíře Malovce, Oxford od Rytíře Malovce, Anabelle Tulsamore, Anette Tulsamore, Archie Tulsamore, Aylin Tulsamore, Top Secret od Rytíře Malovce, U-Foxingdane od Rytíře Malovce, Unie od Rytíře Malovce, Uram od Rytíře Malovce, Ursine od Rytíře Malovce, Urtika od Rytíře Malovce, Utax od Rytíře Malovce, Dakota od Rytíře Malovce, Dark Drop od Rytíře Malovce, Debra od Rytíře Malovce, Doubrava od Rytíře Malovce, Drink od Rytíře Malovce, Duetta od Rytíře Malovce, Dukla od Rytíře Malovce, Dumas od Rytíře Malovce, Kill Me z Děkanu, Kiss Me z Děkanu
Zpět