Pretty White od Rytíře Malovce

ČLP/FXH/28642

Pes
hladká
tricolor
20.03.1997
1997
28642
Ano

Nováková Iveta
NEUBAUER JAN
Mariánské údolí 269, 261 01 PŘÍBRAM II.

Výstavy

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky výstav.

Zkoušky

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky zkoušek.

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Pretty White od Rytíře Malovce
ČLP/FXH/28642

Oskar de la Rosa
ČLP/FXH/28007

Idea od Rytíře Malovce
ČLP/FXH/27386

Crack v.d. Bismarckquelle
DFZB-87 3246

Fanta v.d. Bismarckquelle
DFZB-93 1393

Agria Right-Robin
MET-1568/91

Detva Taxon
ČLP/FXH/24825

Rocky v.d. Bismarckquelle
ČLP/FXH/24363

Aniara v.d. Bismarckquelle
ČLP/FXH/24364


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Borek ze Zábranského lesa, Brit ze Zábranského lesa, Bela ze Zábranského lesa, Bety ze Zábranského lesa, Altar od Štěpánského rybníka, Aggy od Štěpánského rybníka, Aura od Štěpánského rybníka, Ara od Štěpánského rybníka, Yaenkee od Rytíře Malovce, Yahon od Rytíře Malovce, Yasper od Rytíře Malovce, Yetty od Rytíře Malovce, Yrea od Rytíře Malovce, Yustin od Rytíře Malovce, Markko z Benkovského kopce, Merlyn z Benkovského kopce, Mella z Benkovského kopce, Merry z Benkovského kopce

Sourozenci

Perfekt od Rytíře Malovce, Perla od Rytíře Malovce, Prim od Rytíře Malovce, úhyn od Rytíře Malovce, Záviš od Rytíře Malovce, Zimní záře od Rytíře Malovce, Zlatka od Rytíře Malovce

Polosourozenci

Nadine od Rytíře Malovce, Nantes od Rytíře Malovce, Narkos od Rytíře Malovce, Nautika od Rytíře Malovce, Navar od Rytíře Malovce, Niara od Rytíře Malovce, Niva od Rytíře Malovce, Ida z Krčmaně, Idol z Krčmaně, Igor z Krčmaně, Ill z Krčmaně, Ina z Krčmaně, Iza z Krčmaně, Ocelot od Rytíře Malovce, Orest od Rytíře Malovce, Orlow od Rytíře Malovce, Otter od Rytíře Malovce, Ox od Rytíře Malovce, Aga z Čechtických luk, Andy z Čechtických luk, Ar z Čechtických luk, Arina z Čechtických luk, Axa z Čechtických luk, Jenny z Krčmaně, Akim z Černovické obory, Alex z Černovické obory, Alfa z Černovické obory, Aura z Černovické obory, Axel z Černovické obory, Bára z Ouhelí, Baryk z Ouhelí, Bast z Ouhelí, Belina z Ouhelí, Bet z Ouhelí, Bixi z Ouhelí, Boss z Ouhelí, Bros z Ouhelí, Bára Šakvic, Ben Šakvic, Bina Šakvic, Bony Šakvic, Adager Sebu, Alba Sebu, Aron Sebu, Asta Sebu, Queen od Rytíře Malovce, Quita od Rytíře Malovce, Adina z Újezdských plání, Aida z Újezdských plání, Ajax z Újezdských plání, Alma z Újezdských plání, Asta z Újezdských plání, Kadet z Krčmaně, Karo z Krčmaně, Kora z Krčmaně, Kwido z Krčmaně, Kyr z Krčmaně, Ráchel od Rytíře Malovce, Regata od Rytíře Malovce, Riga od Rytíře Malovce, Bella z Újezdských plání, Besi z Újezdských plání, Betty z Újezdských plání, Brita z Újezdských plání, Brix z Újezdských plání, Belinda z Černovické obory, Belona z Černovické obory, Bereta z Černovické obory, Bingo z Černovické obory, Bosana z Černovické obory, Buxus z Černovické obory, Bad z Čechtických luk, Baron z Čechtických luk, Bessy z Čechtických luk, Bety z Čechtických luk, Bony z Čechtických luk, Brita z Čechtických luk, Adam Fifaro, Aja Fifaro, Anny Fifaro, Asta Fifaro, Lada z Krčmaně, Leo z Krčmaně, Lery z Krčmaně, Linda z Krčmaně, Loma z Krčmaně, Lukas z Krčmaně, Ajda z Lobergu, Amor z Lobergu, Arka z Lobergu, Aron z Lobergu, Artuš z Lobergu, Marcina z Krčmaně, Marika z Krčmaně, Max z Krčmaně, Megi z Krčmaně, Mirian z Krčmaně, Ulukus od Rytíře Malovce, Unika od Rytíře Malovce, Unikát od Rytíře Malovce, Arkona Anamor Foxy, Arleta Anamor Foxy, Asuán Anamor Foxy, Avalon Anamor Foxy, Azték Anamor Foxy, O... od Zahrádeckých rybníků, Bára z Dlouhých dílů, Benji z Dlouhých dílů, Bingo z Dlouhých dílů, Blek z Dlouhých dílů, Brita z Dlouhých dílů, Brrix z Dlouhých dílů, Bela z Borotínských lesů, Ben z Borotínských lesů, Benji z Borotínských lesů, Besy z Borotínských lesů, Yakáto od Rytíře Malovce, Yucca od Rytíře Malovce, Yukon od Rytíře Malovce, Faeton Boramo Sole, Fantom Boramo Sole, Felix Boramo Sole, Fenomen Boramo Sole, Filia Boramo Sole, Fiona Boramo Sole, Ballet Star od Rytíře Malovce, Boreham od Rytíře Malovce, Aida z Žákova háje, Andy z Žákova háje, Daphne z Dlouhých dílů, Deisy z Dlouhých dílů, Desire z Dlouhých dílů, Doodley z Dlouhých dílů, Dyck z Dlouhých dílů, Gambrinus Boramo Sole, Geronimo Boramo Sole, Geront Boramo Sole, Gloria Boramo Sole, Guarani Boramo Sole, El-Dick od Rytíře Malovce, Elcon od Rytíře Malovce, Emil od Rytíře Malovce, Everet od Rytíře Malovce, Fantom od Rytíře Malovce, Favorit od Rytíře Malovce, Fiona od Rytíře Malovce, Hakim Boramo Sole, Hall Boramo Sole, Heily Boramo Sole, Hurikán Boramo Sole, Agent Hlavolam, Alba Astra Hlavolam, Avalanche Hlavolam, Avalon Hlavolam, Obelix od Rytíře Malovce, Odeta od Rytíře Malovce, Oliver od Rytíře Malovce, Ondra od Rytíře Malovce, Orlík od Rytíře Malovce, Ottawa od Rytíře Malovce, Oxford od Rytíře Malovce, Anabelle Tulsamore, Anette Tulsamore, Archie Tulsamore, Aylin Tulsamore, Top Secret od Rytíře Malovce, U-Foxingdane od Rytíře Malovce, Unie od Rytíře Malovce, Uram od Rytíře Malovce, Ursine od Rytíře Malovce, Urtika od Rytíře Malovce, Utax od Rytíře Malovce, Dakota od Rytíře Malovce, Dark Drop od Rytíře Malovce, Debra od Rytíře Malovce, Doubrava od Rytíře Malovce, Drink od Rytíře Malovce, Duetta od Rytíře Malovce, Dukla od Rytíře Malovce, Dumas od Rytíře Malovce, Kill Me z Děkanu, Kiss Me z Děkanu
Zpět