Světová výstava psů / World dog show Salsburg - A


18.05.2012
Mezinárodní
W. Jungblut (D) - wire, P. Heikkinen-Lehkonen (FIN) - smooth

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída dorostu

MISTERIOSO SENOR BROWN  (LOI 12/16491)
29.10.2011
Crispy Wild Card
Quattromortori Marchioness
Manjarrez Rodriguez Sergio
Campolmi Alessandro
velmi nadějný

třída mladých

AGRIA ICEBREAKER  (UKU 0103921)
08.07.2011
Strozzavope Designed for Agria
Agria Deep Love
Korozs-Papp Judit
Pervina Nadia
výborný 2

CHINO VOM JAUNGRABEN  (OHZB/FTD 14498)
04.03.2011
Leon v.d. Schonen Bergen
m. Helia v.d. Schonen Bergen
Horky-Hass Brigite
Hutterer Walter
velmi dobrý

CRYSPY LEROY  (DK 18743/2011)
26.01.2011
Crispy Legacy
Crispy Amber
Astroem Agneta
Nielsen Marianne
výborný 3

GLASGOW RANGER DE PLATEMARE DIT GUIZMO  (LOF66137/0)
30.07.2011
Foxtan´s who´s da Man
Crispy Copyright Cathy
Grandry Monique
Lardot Baudelle Christine
velmi dobrý

SKERLI EXLUSIVE  (RKF 3069152)
20.04.2011
Burrencroft Top Man
Skerli Cinia Sky
Ukraintseva Svetlana
Ukraintseva Svetlana
výborný 1, Jungendbester, Světový vítěz mladých


STROZZAVOLPE IT´S A SUNNY DAY  (ROI 11/118696)
25.06.2011
Diamant v.d. Schonen Bergen
Strozzavolpe Ready
Calonaci Marco
Dionisio Davide
výborný 4


mezitřída

Blackdale Bright Star  (ČLP/FXD/36114)
30.06.2010
Excel Blackdale
Pearl Blackdale
Donoghue J.O.
Polehña František
výborný 1, CACA


DANDY VOM JUNGLINGSHOF  (VDH 10/4298)
27.06.2010
Tedd vom Junglingshof
Sandi vom Junglingshof
Jungling G.
Jungling Gabriele
výborný 3


FOU DE FOOTING DU HAILLET DES CORNEIREDES  (LOF 65339)
12.06.2010
Cacopolous Giacomo
Anita du Haillet des Corneiredes
Delaye Maryse a Magali
ch: Delaye Maryse + Magali
výborný 2, res CACA


FRENCH DREAM DE PLATEMARE  (LOF 65619)
14.10.2010
Foxtan´s who´s da Man
Coquine de Platemare
Grandry Monika
Grandry Monique
výborný 4

třída otevřená

ALKIRA MAKING MISCHIEF  (KC AL 02260302)
10.04.2010
o Aus Ch Netheronion Buddy Holly at Alkinra
Alkinra Kiss and Tease
Pearce Rachel
Dusmann Beate
výborný

BLACKDALE TRIUMPH  (IKC AL09002395)
02.12.2008
Blackdale Admiral
Blackdale Pearl
Donoghue J.O.
Christ Anne-Christine
výborný

Bredie z Elgardu  (ČLP/fxd/35710)
20.06.2010
Heartbreaker At Swanvally Loumaidlea
Wera Star Franke
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva Ing.
výborný

CACOPOULOS SKYWALKER  (LOE1880097)
25.05.2009
Nisto von der Bismarckquelle
Cacopoulos Luna Rossa
Garcia J. U. Lillo
Llorensk Georgina
výborný

CRISPY CHALLENGER  (RKF 2631739)
10.12.2009
Crispy Legacy
Crispy Exravaganza
Astrom Aneta
Mershieva Yulia
výborný 4

DARCO V.D. bISMARCKQUELLE  (MET DF 4092/10)
23.01.2010
Yoopi v.d. Bismarckquelle
Verity v.d. Bismarckquelle
Mohrke Axel
Sebok Attila
výborný

DOC D´HONDRECOUTRE  (LOF 63727/6018)
28.01.2008
Alike Strike D´Hondrecoutre
Viva 2 D´Hondrecoutre
Calis-Adransen Antonie+Veronique
Calis-Adransen Antonie+Veronique
výborný

JAZZSINGER VAN FOLINY HOME  (LOSH 1074642)
11.02.2010
Goldinfinger van Foliny Home
Daredivil van Foliny Home
Demunter-Uiterwijk
Savini Stefania
výborný

RICKY Z SOLNISKA  (PKR III 56215)
15.01.2006
Strozzavolpe Sovereing to Travella
Tina z Nagonki
Starzynski Andrzej
Baron Maja
výborný

SKRIM DRIM SHER SHEN  (RKF2699905)
20.03.2010
Skrim Drim Ivanushka International
Skrim Drim Yahontova Businka
Baranova Svetlana
Ladyshkina Olga
výborný 2, R-CACA

SLICEY HEART OF MINE  (LOI 09/71821)
10.07.2008
Strozzavolpe Goldeagle
Slicey Vanetian Vezzoza
Lordain Denys
Loubet Vincent
výborný 3

STROZZAVOLPE SPECIAL DESIGN  (LOI 10/11523)
08.05.2009
Strozzavolpe Black Gold
Travella Smart Design
Calonaci Marco
Deli Pier Luigi
výborný 1, CACA, R-CACIB


třída pracovní

DZHASSTA LARRY LARS  (RKF 2795260)
22.04.2010
Excaluber van Foliny HOme
Dzhassta Neo Nikita
Aberkova T.N.
Korshunkova E.V
dobrý

LEGEND OF CRUDY ZAPPHIRE  (LOI 09/138758)
30.03.2009
Cassanon Maximus
Legend of Crudy Light Shadow
Pergunini Lorenza
Gehan Veronique
výborný 1, CACA


SKERLI FIGARO  (BCU 169-000431)
22.11.2008
Burrencroft Skipper
Skerli Romashka
Ukraintseva Svetlana
Ukraintseva Svetlana
výborný 2, R-CACA

třída šampionů

AGRIA UNLIMITED  (MET DF 6862/05)
05.10.2005
Agria Xander
Amsel v.d. Schonen Bergen
Korozs A.
Savini Olga
výborný 4

BLACKDALE EXCEL  (IKC/2634CW)
10.05.2009
Blackdale Admiral
Blackdale Precious
O´Donoghue H.J
O´Donoghue H.J.
výborný

Strozzavolpe Kapjroyale  (ČLP/FXD/36275)
05.05.2007
Goldstrike Strozzavolpe
Smart Design Travella
Calonaci Marko
Vařechová Leona a Calonaci Marko
výborný

KOROH QVALITY NIK NIKOLAS  (RKF 2439236)
30.12.2008
Travella Sporting Chance
Koroh Qvality Evolution
Koroh D.
Gavva I.
výborný 1, CACA, CACIB, Světový vítěz, BOB


MERCURY FOX MIKEL  (SLR/FOX 000716)
01.05.2009
Strozzavolpe Kaproyale
Mercury Fox Erla
Mytnyan Janos
Dolenc Mojca
výborný

STROZZAVOLPE WAIT UNTIL DARK  (AKC RN 19693701)
16.02.2008
Strozzavolpe Blackgold
Strozzavolpe Darklady
Calonaci Marco
Heck Darle
výborný

TRAVELLA SPECIAL FEATURE  (KC AHO 04824802)
17.10.2007
Travella Spot on
Travella Solar
Brown-Cole
Calleja Ivan
výborný 2, R-CACA

TRAVELLA STAGE STAR  (AKC RN20198001)
14.01.2008
Travella Special Edition
Travella Stage Struck
Brown-Cole
Malzoni Victor
výborný 3

TREVELLA SILVER DOLAR  (FI47119/09)
04.05.2008
Travella Special Edition
Travella Sky Quest
Brown-Cole
Honkanen Irmeli
výborný

třída veteránů

GOLDFIGHTERS GREGORY  (RKF2598064)
04.08.2003
Fairwyre commander at gambrae
Starring Ava
During Gurdrun
Levina Svetlana
výborný 1, nejlepší veterán, světový veterán vítěz

KEVIN V.D. SCHONEN BERGEN  (DK01220/2005)
12.05.2004
Crispy Wild Card
Faye v.d. Bismarckquelle
m: Schnoneberg F.W.
Nielsen Marianne
velmi dobrý 2

Feny

třída štěňat

MERCURY FOX YOKO  (MET.DF.744/11)
25.08.2011
Stainless Steel
Mercury Fox Erla
Mitnyan Janos a Gabor
Rajher Sanela
velmi nadějný

třída mladých

BLACKDALE XMAS CAROL  (SHSB/LOS 707015)
10.08.2011
Blackdale Excel
Blackdale Holly Bank
O´Donoghue Aljans
Lauber Peter
výborný 4

COLA FILOMENIA DE YLI  (COR2277-11/169)
19.03.2011
Perro von der Bismarckquelle
Geea von den Schonen Bergen
Iliescu Radu
Iliescu Radu
výborný

IDA Z KULIARU  (SPKP 3685)
25.05.2011
Agria El Cid
Uma z Kuliaru
Ing. Jaroslav Kubala
Ing. Jaroslav Kubala
odstoupil

LUNA VON DER BISMARCKQUELLE  (VDH 11/4249)
02.06.2011
Crispy Legacy
Verity von der Bismarckquelle
Möhrke Axel
Möhrke Axel
Výborný 1, Jugendbester, Světový vítěz mladých


Pretty Star Franke  (ČLP/fxd/35901)
21.01.2011
Livewyre Silver Dollar
Kiss Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborný

VIENNA DE LA ROSA  (VDH 11/4226)
23.04.2011
Ronaldo De La Rosa
Wenus De Milo Gwadiana
Weiss Manuela
Weiss Manuela
výborný 2


ZARA VON DER GOLDENEN AUE  (VDH/DFZB 114151)
24.04.2011
Ulv vom Wasserturm
Xia von der Goldenen aue
Wedler Martin
Meyer Karin
výborný 3

mezitřída

AGRIA EYECATCHER FOR STROZZAVOLPE  (LOI10/209044)
08.06.2010
Travella Sporting Chance
Strozzavolpe Woo Woo
Korozs Andras
Calonaci Marco
výborný 1, CACA, res. CACIB


AGRIA GLAMOUR  (MET 7381/11)
06.01.2011
Livewyre Silver Dollar
Agria Queenbee
Korozs Andras
Ing. Jaroslav Kubala
výborný

EXCELLENT LADY V.EURI FOX  (VDH 10/4387)
05.10.2010
Agria Unlimited
Euridika
Savina Olga
Müller Tamara
výborný 4

FANCHON DE CRESECQUES  (LOF 65655)
08.12.2010
Travella Starlord
Travella Star quality
Cadez Michel
Cadez Michel
výborný

FYREWYRE BROWN SUGAR  (AKC RN 20821305)
20.05.2010
Fyrewyre Fast and Furious
Fyrewyre Forget Me Not
Pertuit/Seaton/Bennnet
Gehan Veronique / Lacour Miechel
výborný

GLORIA VOM JÜNGLINGSHOF  (VDH10/4411)
06.11.2010
Tedd vom Jünglingshof
Kyra vom Jünglingshof
Jüngling G.
Jüngling Gabriele
výborný 2, res. CACA

QUATTROMORI FAIR MAID  (LOI 10/178541)
25.07.2010
foxtan´s Macho boy
Quattromori My Fair lady
Sardo Adriano
Sardo Adriano
výborný 3

třída otevřená

ANASTASIA OF MECSEK VALLEY  (MET.DF.7275/09)
04.06.2009
Skerli Senarot for Agria
Klodike Ariel
Sebök Attila
Sebok Attila
výborný 4

ASHGROVE PLAY THE GAME  (VDH/KFT10/87948)
15.02.2010
Ashgrove Fireball
Fyrewyre Ashgrove Gucci Gold
Romani Luisa
Dusmann Beate
výborný

BE´S QUIRO SER  (VDH/KFT 10/4214)
11.04.2010
San Felipe Sunny Bay With Malrich
Be´s Emelie
Düsmann Beate
Düsmann Beate
výborný

CACOPOULOS PASSIONATA  (LOE 1880096)
25.05.2009
Nisto von der Bismarckquelle
Cacopouulos Luna rossa
Garcia J.U. Lillo B.
Lorens Georgina
výborný

DODO VON DER BISMARCKQUELLE  (VDH 10/4094)
23.01.2010
Yopi von der Bismarckquelle
Verity von der Bismarckquelle
Möhrke Axel
Möhrke Axel
výborný 2, res. CACA

EDELWEISS D´HONDRECOUTRE  (LOF 64842/9014)
20.07.2009
Strap D´hondrecoutre
Venus D´hondrecoutre
Calais-Adriansen Antoine a Veronique
Calais-Adriansen Antoine a Veronique
výborný

LEGEND OF CRUDY ZOE SECOND THOUGHTS  (LOI 09/138754)
30.03.2009
Cassarnon Maximus
Legend of Crudy Light and Shadow
Perrugini Lorenza
Christ Anne-Christine
výborný 3

QUATTROMORI BOSCOMBE DOWN  (LOI 10/175733)
21.07.2010
Foxtan´s Macho Boy
Casarnon Cassandra of Quatromori
Sardo Adriano
Sardo Adriano
výborný

SKRIM DRIM HARD TARGED  (RKF 2658557)
26.11.2009
Goldfighters Gregory
Skrim Drim Vaksa Kljaksa
Baranova S.
Levina Svetlana
výborný 1, CACA


třída pracovní

  (RKF 1701047)
28.02.2005
AS-Vef Ayan
Evilin
Muraschko Yu
Savina Olga
výborný 1, CACA

ELECRTIC-GIRL DU CLOS DES AMOUREUX  (LOF 65009)
12.12.2009
Rebel du Clos des Amoreux
V´holeshot du Clos des Amoureux
Lamoureux Marie Claude
Lamoureux Marie Claude
výborný

třída šampionů

BLACKDALE PEACHES  (RKF 2765329)
10.05.2010
Blackdale King O´diamonds
Blackdale Actress
Grebenchikova Yana
Leonova Natalia
výborný 4

CERHYSE ROYALE DU HAILLET DES CORNEIREDES  (LOF 63594/8785)
19.09.2007
Ourasi des fox Delodie
U-Charlette Girl du Haillet des Corneiredes
Delaye Magali U. Marysa
Douheret Jacquelline
výborný

FOX FUTURE LOVELY JUL  (RKF 2631044)
23.10.2009
Goldfighters Greogory
AH Kakaya Devochka
Schedrina O.
Levina Svetlana
výborný

QUATTROMORI DEBDEN  (LOI 10/27998)
15.03.2009
Foxtan ´s Macho Boy
Cassarnon CAssandra of Quattromori
Sardo Adriano
Sardo Adriano
výborný

SKERLI CINIA SKY  (RKF 2417501)
08.12.2008
Burrencroft Skipper
Skerli Elizaveta Vtoraia
Ukraintseva Svetlana
Ukraintseva Svetlana
výborný 2, res.CACA

SKRIM DRIM NASHA RUSSIA  (RKF 2327344)
30.08.2008
Goldfinghters Gregory
Skrim Drim Vaksa Kljaksa
Baranova S. a Levina
Grigorie Marina
výborný 3

TRAVELLA SKY´STHE LIMIT  (KC AK 05004002)
19.09.2009
Travella Stage Star
Travella Scarlet Rose
Brown - Cole
Calleja Ivan
výborný 1, CACA, CACIB, Světový vítěz


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

BELFOX KARAMBA  (LOSH 1103423)
26.04.2011
Belfox Igor
Belfox Hypie
Detry Luc
Triqueneaus Pierre
výborný 2


DEL ZARZOSO DRAGON  (LOE 2056727)
12.06.2011
Dynastys Br Sargent Pepper
Del Zarzoso Despendolada
Del Zarzoso
Alves Lazaro
výborný


DELAWARE YANKEE  (cora400-11/012)
23.04.2011
Agria Havard
Delaware Penelopa
Radu Geana
Radu Geana
výborný


DOBELANDS BACK TO BLACK OF SAREDON  (KC AM 03425401)
08.07.2011
Dobelands Silent Danger
Dobelands Frosty Beginings
Lewis Sharon
Savini Averis
velmi dobrý


FEDERICO DEI REALI DI SPAGNA  (LOH11/135987)
20.06.2011
Agria Zambia
Amelia
Jari Spagna
Manni Fabrizio
výborný


FOXI MAXI BENJI  (MET.SF 7528/12)
19.04.2011
Foxi-Maxi Otto
Foxi-Maxi Denisse
Petres Eszter
Petres Eszter
velmi dobrý


Germanicus Tuskulum  (ČLP/FXH/35867)
17.12.2010
Jasko v.d. Zwester Ohm
Kelly Tuskulum
Hutěčka Vladimír
Hutěčka Vladimír
výborný


GOOD MORNING SUNSHINE OF SWEETEST POISON  (OHZB 14515)
09.06.2011
Glamorgan´s Opera
Mercury Fox Jully
Fink Daniela
Endler Monika
velmi dobrý

GUARDIAN ANGEL OF SWEETEST POISON  (OHZB 14512)
09.06.2011
Glamorgan´s Opera
Mercury Fox Jully
Fink Daniela
Bogdan a Kuderna
velmi dobrý

GUINESS OF SWEETEST POISON  (OHZB 14512)
09.06.2011
Glamorgan´s Opera
Mercury Fox Jully
Fink Daniela
Fink Daniela a Ochestaler
výborný 3


HELLZ BELLZ OF SWEETEST POISON  (OHZB 14518)
15.06.2011
Glamorgan´s Opera
Arena Black v.d. Schonen Bergen
Fink Daniela
Haller Harald
velmi dobrý


Risk od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36155)
24.06.2011
Orlík od Rytíře Malovce
White Orchid od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 4


VIELFRASS AMBITIOUS  (FIN38922/11)
Vielfrass Rob Roy
Vielfrass Wilhelmina
Tuovienen Anne a Olavi
Tuovinen Anne a Olavi
Výborný 1, Jundendbester, Světový vítěz mladých


mezitřída

AGRIA JACK NICHOLSON  (MET FT 7434/11)
22.10.2010
Agria Wind of Chance
Agria Face to Face
Korozs-Papp Judit
Korozs -Papp Judit
výborný 2, R-CACA


HIGH MOUNTAIN LADIES MAN  (RKF 2962519)
13.06.2010
Toofox the Midnicht Rider
Nigh MNT Warfox Noel Belle
Snavely Carolyn
Dudkina Lidiya
výborný 3


Belfox Jerry  (LOSH-1088066)
19.11.2010
Emperor Belfox
White Butterfly del Cirano
Detry Luc
Nováková Iveta + Detry Luc
výborný


NUGGET´S HONOUR  (VDH/101271)
29.11.2010
Glamorgan´s Opera
Invaluable Ivy of Fox Wonderworld
Scchmidt Sandra
Rosenthal Wendy
výborný 4


SKERLI HECTOR  (RKF 2932371)
23.10.2010
Agria Yet-jet
Belfox Istar
Ukraintseva Světlana
Khenkina Marina
výborný 1, CACA


třída otevřená

AGAPION BILLY ZANE  (MET SF 6005/09)
15.06.2009
Cosmopolitan Brubaker
Agria Quiet Moments
Szlavik Attila
Stribl Jozsef
velmi dobrý 2


NIKON FOX YAROPOLETS  (RKF 2658023)
14.12.2009
Falko Hunderlov
Rus Kin Fox Tsarevna Lebed
Nikonova Elena
Kolesnikov Yaroslav
výborný 1, CACA


třída pracovní

Gonzales von den Schönen Bergen  (ČLP/FXH/36252)
11.02.2008
A Bellboy
Belinda
Schonenberg F.-W.
Zámečník + Chmelař
velmi dobrý 1


třída šampionů

AGRIA ZIPPER  (PKR III 69406)
14.10.2008
Tamsam Ring Side Gossip
Qualla v.d. Bismarckquelle
Korozs Andras-Korozs Papp Judit
Pawlovski Lukasz
výborný 1, CACA, CACIB, Světový vítěz


FOXI MAXI VIKTRIANUS  (MET FS 7435/11)
26.06.2010
Agria Yammi-Yammi
Foxi-Maxi Vavace
Petres Eszter
Petres Eszter
výborný


JASKO V.D. ZWESTER OHM  (VDH 8/1156)
10.05.2008
Elk v.d. Zwester ohm
Ilko v.d. Zwester ohm
Schneider H. E.
Schneider H.E.
výborný 4


RESIDENT´S PRIVATE POSE OF TOOFOX  (AKC RN 18978001)
10.08.2007
Classicway Lord of the Rings at Bannside
Toofox Iål Fly Avay
Lunden Ewa
Mohrke Axel
výborný 3


RUS RPH NEKAR MILWAUKEE BUCKS  (RKF 2598128)
01.01.2010
Good-Luck Kawalkada
Ru RPH Nekar Blackberry
Holevina/Rafilov/Malakhovka
Shabalina L. A.
velmi dobrý


VIELFRASS WIISAS WOITTO  (FI 40894/09)
16.04.2009
Sunrise Memories of Mansevale
Vielfrass Anastasia
Tuovienen Anne a Olavi
Tuovinen Anne a Olavi
výborný 2, R-CACA, R-CACIB


WAY BROKE BROXDEN TURNING TANNER  (AKC RN 18149201)
16.11.2008
Broxden Dress for Success
Foxjar Starstruck
Thomas/Madison/Booth
Savini Stefania
výborný


třída veteránů

AGRIA HELLO GOODBYE  (SHSB/LOS/67868)
06.05.2004
Agria Giorgio Armani
Qualla v.d. Bismarckquelle
Korozs Andras
Berger Esther
výborný 1, nejlepší veterán, Světový vítěz veteránù


SKRIM DRIM TABACHNY KAPITAN  (RKF 1617727)
15.05.2004
Playbox´s Golden Eye
Happy Baby Kawalkada
BaranovaU. Levina
KazarinaYuliya
výborný 2


Feny

třída mladých

AGRIA MOLLY MALONE  (MET SF 7483/11)
07.07.2011
Agria Wind of Chance
Agria Maggie Mae
Korozs Andras-Korozs Papp Judit
Toth Tibor
výborný 1, jungendbester, Světový vítěz mladých, BOB


GOTHIC GIRL OF SWEETEST POISON  (ÖHZB FTG 14517)
09.06.2011
Glamorgan´s Opera
Mercury Fox Jully
Fink Daniela
Fink Daniela a Ochestaler
výborný 3

HIGH MOUNTAIN KALEDOSCOPE  (12.5.2011)
Nigh MNT Garden Party
Warfox Thistle-Down
Kilpartik Kathleen/ Snavely´s
Levina Svetlana
velmi dobrý 4


RUS RPHNEKAR FORTUNA  (RKF 3193767)
29.04.2011
Good-Luck Kawalkada
Etna Prima Sorte
Holevina/Rafilov/Malakhovka
Holina Irina
velmi dobrý

STAR PRIDE BUZZY LIZZIE  (ROI 11/48517)
14.01.2011
Tamedale XFactor
Tamedale Ysabella
Savini Stefania
Savini Stefania
velmi dobrý

TORA V.D. ZWESTER OHM  (VDH 11/1058)
13.02.2011
Kevin v.d. Zwester Ohm
Ondra v.d. Zwester Ohm
Schneider H. E.
Schneider H.E.
velmi dobrý

WEDRON ICE CRYSTAL  (SE 44735/2011)
13.06.2011
Vielfrass Wiisa-Woitto
Vielfrass Olympia
Lundren Carina
Riikka+ Tuovinen A.+O.
výborný 2


mezitřída

FOXI MAXI XANTIPE II  (MET FS 7419/10)
26.08.2010
Foxi Maxi Kantor
Foxi Maxi Olivia
Petres Eszter
Petres Eszter
výborný 1, CACA


třída otevřená

AGRIA CANDY CANE  (MET FS 7352/10)
Optimo on a Jestream
Qualla v.d. Bismarckquelle
Korozs Andras-Korozs Papp Judit
Korozs -Papp Judit
výborný 2, R-CACA


DELAWARE SANDRA  (COR A 375-10/012)
27.02.2010
Liam v.d. Bismarckquelle
Delaware Despina
Radu Geana
Radu Geana
výborný 1, CACA


DYNASTY´BR THE SEDUCRESS  (LOI 08/06724)
03.12.2008
Quissex on Your Mark of Avalon
Sunlyn Highland Holly
Dynasty´s
Savini Stefania
výoborná 3


FANTA OF SWEETEST POISON  (OHZB 14427)
14.04.2009
Glamorgan´s Opera
Dont touch Daylight of Sweetest Poison
Fink Daniela
Fink Daniela a Ochestaler
velmi dobrý


ICE-CREAM V.D. SCHONEN BERGEN  (PKR III 66548)
12.05.2009
Bodils a Bellboy
Delawre Grand Duchess
Schonenberg F.-W.
Zakrzewska Malgorzata
velmi dobrý

Kalamajka od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/35450)
26.02.2010
Denny od Královny Johanky
Countess od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Kuklíková Romana
velmi dobrý

Rarite od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33958)
18.05.2007
Alf des Pierredis
Karamela od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Olivová Lucie
výborný 4


třída pracovní

AMERIKA FROM ALEKSANDROV´S HOUSE  (UKU 0071586)
25.07.2010
Hopewell Envoy
Laurelton Imperius at Quissex
Aleksandrovna Nina
Aleksandrovna Nina
výborný 1, CACA, CACIB, Sv?tový vít?z


Borůvka Zabiják  (ČLP/FXH/35344)
26.10.2009
Enrico od Hrubého lesa
Briska ze Šilfova dolu
Kubricht Jan
Jelínková Karolína
velmi dobrý 3


GIRA HUNDERLOV  (SPKP 2627/10)
27.07.2008
Agria Wild World
Oxa Hunderlov
Glezgo Peter
Buliscakova Silvia
velmi dobrý 4


Granada od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/35092)
01.05.2009
Gigolo Belfox
Eve Belfox
Nováková Iveta
Mackù Tereza
výborný 2, R-CACA


třída šampionů

HILROY ALATAU HIGH FLY  (RKF 2598130)
24.12.2009
Agria Folols Garden
Hilma v.d. Bismarckquelle
Ionova
Shabalina L. A.
výborný 1, CACA, R-CACIB


Nextra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33690)
02.01.2007
Komic
Gaudea
Nováková Iveta
Nováková Aneta
výborný 2, R-CACA


RUS RPH NEKAR MIRANDA  (RKF 2598130)
01.01.2010
Good-Luck Kawalkada
Nekar Blackberry
Holevina/Rafilov/Malakhovka
Shabalina L. A.
velmi dobrý 3

Zpět na seznam výstav