Chalvin od Rytíře Malovce

ČLP/FXD/35296

Pes
drsná
bicolor
14.09.2009
2009
203098100245286
35296
38.0 cm

Nováková Iveta
KIRSCHNER JAN RNDR.
Břežany 69, 257 44, Lešany
721602953

Zdravotní údaje

plnochrupý

Seznam titulů

Champ.CZ

Seznam zkoušek

Champ.práce, Klubový Champ.práce

Top foxteriér

Práce 2013

Výstavy

Název výstavyDatumOcenění
Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno05.02.2012výborný 1, CAC
Mezinárodní výstava psů DuoCACIB Brno04.02.2012výborný 1, CAC
Klubová výstava Netolice16.04.2011výborný 1, CAC, CC
Speciální výstava Horní Jelení04.09.2010výborný 4

Zkoušky

DatumTyp zkouškyMístoBodyOcenění
09.09.2018BZHorní Jelelní102I.c, CACT, CT
08.11.2014ZHVojtíškov - OMS Šumperk151III.c
14.09.2014BZOMS Pardubice - Horní Jelení84II.c
19.10.2013BZHOMS Strakonice -Chelčice214I.c, CACT
29.09.2013PZOMS Kladno - Hostouň179III.c
28.09.2013ZVOMS Kladno - Hostouň162I.c
10.08.2013BZKBZ Malovice115I.c, CACT, CT
12.05.2013BZHorní Jeleníneobstál
11.05.2013ZNHorní Jelení81obstál
28.09.2012ZNOms Benešov - Keblov-Strojetice81obstál
12.08.2012BZOMS Prachatice - MS Malovice120I.c, CACT
11.08.2012LZOMS Prachatice - MS Malovice218II.c
18.06.2011ZNOMS Benešov -Keblov-Strojetice78obstál
17.04.2011ZVMalovice145I.c

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Chalvin od Rytíře Malovce
ČLP/FXD/35296

Elias 't Beuke Jagerken
ČLP/FXD/33365

Pepsi od Rytíře Malovce
ČLP/FXD/33789

Disco
LOSH-0953451

Yolientje of Sarala
LOSH-0845323

Princ Tajfun
ČLP/FXD/31831

Dafne od Rytíře Malovce
ČLP/FXD/30700

Gordon Tajfun
ČLP/FXD/28785

Xanta Star Franke
ČLP/FXD/29541

Xady Star Franke
ČLP/FXD/28386

Ofra de la Vallee du Perou
ČLP/FXD/29235


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Aron Spirit of the Forest, Ada Spirit of the Forest, Aira Spirit of the Forest, Astra Spirit of the Forest

Sourozenci

Chandler od Rytíře Malovce, Chinaski od Rytíře Malovce, Mandragora od Rytíře Malovce, Medový Max od Rytíře Malovce, Merlot od Rytíře Malovce, Morgana od Rytíře Malovce, Zerus od Rytíře Malovce, Zinno od Rytíře Malovce, Zipora od Rytíře Malovce, Zoe od Rytíře Malovce, Chaska od Rytíře Malovce, Chatanga od Rytíře Malovce, Chovana od Rytíře Malovce, Chrpa od Rytíře Malovce, Chvála od Rytíře Malovce

Polosourozenci

Ebonia Fox Simarko, Elbien Fox Simarko, Elroy Fox Simarko, Enchie Fox Simarko, Erigon Fox Simarko, Fidorka Nikon Fox Simarko, Fiona Fox Simarko, Freny Fox Simarko, Goody Fox Simarko, Greasy Fox Simarko, Gwendy Fox Simarko, Cecil Werneta, Cindy Werneta, Ciro Werneta, Coffee Werneta, Cristian Werneta, Adrik Terra Borovany, Alex Terra Borovany, Arton Terra Borovany, Darius z Prácheňského hradu, Diana z Prácheňského hradu, Dick z Prácheňského hradu, Dino z Prácheňského hradu, Dolly z Prácheňského hradu, Elf z Prácheňského hradu, Essex z Prácheňského hradu, Umbrela od Rytíře Malovce, Unara od Rytíře Malovce, Undra od Rytíře Malovce, Uriáš od Rytíře Malovce, Utilita od Rytíře Malovce, Dandy z Rataj, Danka z Rataj, Dara z Rataj, Debie z Rataj, Dita z Rataj, Dora z Rataj, Drak z Rataj, Dyk z Rataj, Dyna z Rataj, Gaja z Prácheňského hradu, Gajus z Prácheňského hradu, Goja z Prácheňského hradu, Golf z Prácheňského hradu, Graf z Prácheňského hradu, Hubert z Prácheňského hradu, Hugo z Prácheňského hradu, Hunter z Prácheňského hradu, Ajax z Píseckých luhů, Alan z Píseckých luhů, Andy z Píseckých luhů, O'Camil od Rytíře Malovce, Oliva od Rytíře Malovce, Opuncie od Rytíře Malovce, Original od Rytíře Malovce, Oskar od Rytíře Malovce, Chambreville Fox Simarko, Chamonix Fox Simarko, Chartres Fox Simarko, Chimon Fox Simarko, Chinaski Fox Simarko
Zpět