Celebra od Rytíře Malovce

ČLP/FXH/34903

Fena
hladká
tricolor
07.12.2008
2008
34903

Nováková Iveta
JEŽKOVÁ JAROSLAVA BC.
K.Světlé 1018, 464 01 FRÝDLANT

Výstavy

Název výstavyDatumOcenění
Speciální výstava foxteriérů Horní Jelení02.09.2017výborný 1, BOV
Speciální výstava05.09.2015výborný 4
Speciální výstava Horní Jelení13.09.2014výborný
Klubová výstava Velká Dobrá12.01.2014
Speciální výstava Horní Jelení08.09.2012výborný 2, R-CAC
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav25.08.2012výborný 1, CAC, R-CACIB
Národní výstava M. Boleslav14.07.2012výborný 1, CAC, Národní vítěz
Národní výstava psů Klatovy30.06.2012Výborný 1, CAC, NV
Klubová výstava Zbraslav21.04.2012výborný 2, R-CAC
Mezinárodní výstava Litoměřce22.05.2011výborný 1, CAC, CACIB,
Národní výstava Litoměřice21.05.2011výborný 3
Národní výstav psů -Jeleni Gora - PL15.05.2011V 1, Winner
Klubová výstava Netolice16.04.2011výborný 2, R-CAC
Speciální výstava Horní Jelení04.09.2010výborný 2, R-CAC
Národní výstava M. Boleslav17.07.2010výborný 1, CAC
Národní výstava psů Klatovy05.06.2010Výborný 1, CAC, NV, BOB
Mezinárodní výstava psů Litoměřice22.05.2010výborný 1, CAC, CACIB

Zkoušky

U tohoto psa nebyly nalezeny žádné výsledky zkoušek.

Rodokmen

Pro více generací rodokmenu a detailnější údaje klikněte sem.

Celebra od Rytíře Malovce
ČLP/FXH/34903

Agria Waterfall
PKR-56132

Oddeta Boramo Sole
ČLP/FXH/33891

Agria Giorgio Armani
MET. 5306/03

Qualla von der Bismarckquelle
MET-5416/H/03

Komic von der Bismarckquelle
ČLP/FXH/30858

Katanie od Rytíře Malovce
ČLP/FXH/31458

Brando vom Katzbachtal
DFZB 991277

Africa Agria
MET SF 4903/01

Accolade Wun-S-Again
DFZB-01 1432

Woogie von der Bismarckquelle
DFZB-97 1070

Example of Roxway Shining
DFZB-00 1090

Woogie von der Bismarckquelle
DFZB-97 1070

Tamedale Cantona
KCSB-2101CL

Zimní záře od Rytíře Malovce
ČLP/FXH/30217


- bílá barva
- bicolor
- tricolor
- pes má DNA profil
- pes má potvrzené rodiče prostřednictvím DNA

Potomci

Al-Win od Severní řeky, Alwaro od Severní řeky, Allegra od Severní řeky, Bacardi od Severní řeky, Barbero od Severní řeky, Baileys od Severní řeky, Beefeater od Severní řeky, Ballantines od Severní řeky

Sourozenci

Cedrik od Rytíře Malovce, Centa od Rytíře Malovce, Cesmína od Rytíře Malovce, Cyráno od Rytíře Malovce

Polosourozenci

Ebony od Rytíře Malovce, Eskimo od Rytíře Malovce, Ex Lége od Rytíře Malovce, Ex Lex od Rytíře Malovce, Fabien od Rytíře Malovce, Flobert od Rytíře Malovce, Fobie od Rytíře Malovce, Frost od Rytíře Malovce, Umbra Boramo Sole, Uncas Boramo Sole, Unit Boramo Sole, Upgrade Boramo Sole, Urquell Boramo Sole, Uwa Boramo Sole, Arsen Boramo od Rytíře Malovce, Aura Boramo od Rytíře Malovce
Zpět