Mezinárodní výstava psů Glogow (PL) / International dog show Glogow Poland
28.01.2012
Mezinárodní
Maria Viva Spunar Soleckyj
Výsledky foxteriér drsnosrstý
Psi
třída šampionů
Strozzavolpe Kapjroyale (ČLP/FXD/36275)
05.05.2007
Goldstrike Strozzavolpe
Smart Design Travella
Marco Calonaci
Leona Vařechová, Marco Calonaci
Výborný 1, CWC,CACIB,BOBGoldstrike Strozzavolpe
Smart Design Travella
Marco Calonaci
Leona Vařechová, Marco Calonaci
Feny
třída štěňat
Corri Orkif Star Fox (ČLP/FXD/36151)
30.06.2011
Special Design Strozzavolpe
Fay Black Star Franke
Leona Vařechová
Leona Vařechová
Velmi nadějný 1Special Design Strozzavolpe
Fay Black Star Franke
Leona Vařechová
Leona Vařechová
mezitřída
Strozzavolpe White Witch (ČLP/FXD/35860)
17.07.2010
Dominus White Diamond
Mai Tai Strozzavolpe
Marco Calonaci
Leona Vařechová
Výborný 1, CWC,CACIBDominus White Diamond
Mai Tai Strozzavolpe
Marco Calonaci
Leona Vařechová
Výsledky foxteriér hladkosrstý
Psi
třída mladých
Dark Podještědská smečka (ČLP/FXH/35970)
28.03.2011
Uragan von der Bismarckquelle
Melissa od Hrubého lesa
Bohunová Pavlína
Bohunová Pavlína
Výborný 2Uragan von der Bismarckquelle
Melissa od Hrubého lesa
Bohunová Pavlína
Bohunová Pavlína
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Marlena, Andrzej jakubowscy
Leszek Jerzak
Výborný 1, CAJC, JBOBExcalibur
Neo Nikita
Marlena, Andrzej jakubowscy
Leszek Jerzak
třída otevřená
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Boris, Nina Aleksandrovy
Artem Drinka
Výborný 1, CWC, CACIBExcalibur
Neo Nikita
Boris, Nina Aleksandrovy
Artem Drinka
třída pracovní
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Roksana Kwasnická
Magdalena Pirus
Výborný 1, CWC, res. CACIBExcalibur
Neo Nikita
Roksana Kwasnická
Magdalena Pirus
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Marlena, Andrzej Jakubowscy
Zofia Lachowicz
Výborný 1, CWCExcalibur
Neo Nikita
Marlena, Andrzej Jakubowscy
Zofia Lachowicz
Feny
třída pracovní
Babetka od Hrubého lesa (ČLP/FXH/35607)
25.05.2010
Quick Super Pride
Alaska od Rytíře Malovce
Martin Pospíchal
Bohunová Pavlína
Výborný 1, CWCQuick Super Pride
Alaska od Rytíře Malovce
Martin Pospíchal
Bohunová Pavlína
třída šampionů
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Axwl Mohrke
Lukasz Pawlowski
Výborný 1, CWC,CACIB,BOBExcalibur
Neo Nikita
Axwl Mohrke
Lukasz Pawlowski
Resi v. Gehrenberg
27.05.1980
Excalibur
Neo Nikita
Vera Ionova
Marina Turova, Vera Ionova
Výborný 2, res. CWCExcalibur
Neo Nikita
Vera Ionova
Marina Turova, Vera Ionova
Zpět na seznam výstav