Klubová výstava Rakouského foxteriér klubu / Austrian Fox Terrier Club dog Show


25.09.2011
Klubová
František Polehòa (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Chester z Kuliaru  (SPKP 3643)
15.09.2010
Cassarnon Maximus
Cindy z Kuliaru
Kubala Jaroslav, Ing.
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, Klubový vítěz mladých

mezitřída

Quizmaster Neo von der Waldquelle  (VDH 10/4177)
13.04.2010
Cassarnon Maximus
Xandra v.d. schönen Bergen
Petter Simone
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA


třída otevřená

DR.Emir von Peterhaus  (DF 7237109)
13.02.2009
Strozavolpe Kapjroyale
DR.Aliz von Peterhaus
Nykos Peter
Mytnyan Gabor a Nykos Peter
výborný 1, CACA


Taifun von den schönen bergen  (VDH 08/4493)
27.09.2008
Elute von den schönen bergen
Xandra von den schönen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 2, R-CACA


třída pracovní

Quando von den schönen bergen  (VDH 08/4428)
11.06.2008
Elute von den schönen Bergen
Winga vond en schönen Bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA, Klubový vítěz, BOB


třída šampionů

Hugo von den schönen Bergen  (VDH 07/4553)
18.09.2007
Sonorra Super Trooper
Nethertonion Celebration
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA


Feny

třída mladých

Halali von den Schonen bergen  (VDH 10/4364)
05.07.2010
Bellou Junior du Haillet des Comeiredes
Baranka von den schönen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
velmi dobrý 1

mezitřída

Lia von Hessen´s Winkel  (VDH 10/4194)
11.05.2010
Sunday Driver von den schönen bergen
Vanessa von den schönen bergen
Hesse Horst
Hesse Horst
výborný 1, CACA

třída otevřená

Kyra von den schönen bergen  (VDH 074564)
28.10.2007
Takko von den schönen bergen
Faye von der Bismarcquelle
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA

třída pracovní

Araxa z Elgardu  (ČLP/FXD/34945)
12.02.2009
Black Star Franke
Wera Star Franke
Duspivová Iva, Ing.
Duspivová Iva, Ing
výborný 1, CACA

Cigale du Clos des Amoreux  (LOF 62897/8676)
01.01.2007
Vautrait du Clos des Amoureux
Grete von Hollenberg
Lamourex Marie-Claudie
Lamourex Bernard a Marie-Claudie
výborný 2, R-CACA

třída šampionů

Havanna von den schönen Bergen  (VDH 07/4555)
18.09.2007
Sonorra Super Trooper
Nethertonion Celebration
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA, Klubový vítěz

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Germanicus Tuskulum  (ČLP/FXH/35867)
17.12.2010
Jasko v.d. Zwester Ohm
Kelly Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, Klubový vítěz mladých

Poldi von den schönen bergen  (VDH 10/1283)
18.11.2010
Bodils a Bellboy
No-Na-Me Alice Springs
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 2

mezitřída

Manto von den Schonen bergen  (VDH 10/1050)
19.02.2010
Twain od Hrubého lesa
Evi von den Schonen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA

třída otevřená

Lotus von den schönen bergen  (VDH 09/1426)
14.08.2009
Bodils a Bellboy
Baranka von den schönen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 2, R-CACA


Quick Super Pride  (ČLP/FXH/34801)
16.09.2008
Batman Indianfox's
Asie Belfox
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 1, CACA


třída šampionů

Agria Zambia  (SF 5973/08)
14.10.2008
Tamsam Ring Side Gossip
Qualla von der Bismarckquelle
Korozs Andras
Spagna Jari Rosario a Manni Fabrizio
výborný 2, R-CACA


Konrad von den schönen Bergen  (VDH 09/1431)
17.07.2009
Bodils a Bellboy
Evi von den schönen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA, Klubový vítěz, BOB


Feny

mezitřída

Miss-Evi von den schönen bergen  (VDH 10/1431)
19.02.2010
Twain od Hrubého lesa
Evi von den schönen bergen
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 1, CACA


třída otevřená

Delaware Grand Duchess  (VDH 08/1283)
04.04.2008
Indianfox ´s Batman
Delaware Karina
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
Schöneberg Friedrich - Wilhelm
výborný 2, R-CACA

Fanta of Sweetest Poison  (ÖHZB/FTG 14427)
14.04.2009
Glamorgan´s Opera
Don´t Touch Daylight of Sweetest Poison
Fink Daniela
Fink Daniela a Ochenstaler
výborný 1, CACA

Ria Super Pride  (ČLP/FXH/34806)
20.09.2008
Batman Indianfox's
Eyeshadow Agria
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 1, CACA, Klubový vítěz


Zpět na seznam výstav