Mezinárodní výstava psů / International dog show České Budějovice


23.04.2011
Mezinárodní
Talvitie Marja

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Olliver od Žluté skály  (ČLP/FXD/35694)
20.06.2010
Perro v.d. Bismarckquelle
Zilva v. Jünglingshof
Václav Peš
Peš Václav
Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec, BOB
výborný typ, velmi dobrá hlava, výboné uši, dobý krk, h?betní linie i ocas, správné úhlení kon?etin, dobrá srst, dobrý v pohybu


Oscar od Žluté skály  (ČLP/FXD/35696)
20.06.2010
Perro v.d. Bismarcquelle
Zilva v. Jünglingshof
Peš Václav
Peš Václav
Výborný 2
velmi dobrý typ, temeno šikmé, dobrý krk, trochu voln?jší v loktech, výborná srst, dobrý v pohybu, níže posazený ocas

třída otevřená

Bajart v. Erlach-See  (VDH/DFZB-07 4273)
07.04.2007
Quintus v.d. Bismarckquelle
Salvina v. Erlach See
Irmatraud Sommer
Gleich Jaroslava
Velmi dobrý 1
velmi dobrý typ, trochu sv?tlejší obli?ej, rozlétané uši, dobrý krk, moc krátké kroky, bez odkopu dozadu, dobrá srst


Feny

třída mladých

Brixie z Elgardu  (ČLP/FXD/35714)
20.06.2010
Loumaidlea Heartbreaker at Swanvally
Wera Star Franke
Ing. Iva Duspivová
Ing. Iva Duspivová
Výborný 2
velmi dobrý typ, dobrá hlava, rozlétané uši, dobrý krk a hřbetní linie, níže posazený ocas, dobrý pohyb s odkopy, dobrá kvalita srsti


Happy Foxy z Kuliaru  (SPKP 3627)
16.05.2010
Strozzavolpe Designed for Agria
Uma z Kuliaru
ing. Jaroslav Kubala
Kadnárová Jana
Výborný 1, CAJC
velmi dobrý v pohybu, výborný typ, dobrá hlava a uši, výborná hřbetní linie a ocas, výborná srst, ale příliš ostříkaná dnes

třída otevřená

Kosima v. Siegfriedquell  (DFZB-08 4188)
30.03.2008
Henner v. Siegfriedquell
Vanessa v. Siegfriedquell
Hans Walter Schneider
Schmitt Dagmar
Výborný 1, CAC, res. CACIB
velmi dobrý typ, trochu světlejší a delší nos, dobrý krk, světlejší, dobrý ocas, dnes kratší srst, dobrý v pohybu, rozlétané uši

Wanta z Lipavy  (ČLP/FXD/34976)
26.02.2009
Omar z Kuliaru
Nella z Lipavy
Oldřich Ryšavý
Vrcha Oldřich
Výborný 2
velmi dobrý typ, dobrý výraz a charakter, dobrý krk, níže posazný, velmi dobrá srst, potřebovala by lepší temperament

třída pracovní

Fawi Star Franke  (ČLP/FXD/34588)
04.06.2008
Sporting Chance Travella
Kora Star Franke
František Polehňa
MUDr. Zda?il Lubomír
Výborný 1, CAC, CACIB
velmi dobrý typ a velikost, p?kná hlava, dobrý krk, h?betní linie a ocas, zadní úhlení by m?lo bý lepší, dobrý pohyb


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Brio z Karpatských strání  (ČLP/FXH/35439)
16.02.2010
Kilián od Rytíře Malovce
Oliva Boramo Sole
Michal Zámečník
Gogová Radana
Velmi dobrý 2
velmi velký pes, potřeboval by lepší úhlení končetin, nos je moc dlouhý, dobrý krk, rovný hřbet, níže posazený ocas, dobrá srst, měl by být lepší v pohybu


Quintus v.d. Zwester Ohm  (DFZB-10 1089)
29.03.2010
Elk v. Zwester Ohm
Zora v. Zwester Ohm
Hans Erich Schneider
Schneider Hans Erich
Výborný 1, CAJC
výborný typ a velikost, velmi dobrá hlava, dobré uši, dobrý krk a hřbetní linie a ocas, dobrý v pohybu, dobrá srst

mezitřída

Andy Vicus Pragensis  (ČLP/FXH/35287)
05.09.2009
Orest Tuskulum
Gavota od Rytíře Malovce
Jana Barcalová
Fialová Dagmar
Výborný 2, res. CAC
velký pes, vlemi dobrý typ, dorá silná hlava, dobrý krk, trochu delší brišní část, potřeboval by lepší odkopy, dobrá kvalita a barva srsti

Aramis od Nextry  (ČLP/FXH/35292)
20.09.2009
Alf
Nextra
Aneta Nováková
Pavlicová Kateřina
Výborný 1, CAC, res. CACIB
výborný typ, dobrá hlava a výraz, správný krk, dobrý ocas, dobrý v pohybu, dobrá srst


třída otevřená

Jacob Boramo Sole  (ČLP/FXH/32373)
26.06.2004
Komic v.d. Bismarckquelle
Genessis z Děkanu
Jitka Králíčková
Novotná Dana
Velmi dobrý 2
velký pes, velmi dobrý typ, dobrá hlava a krk, silné tělo, dobrá srst, potřeboval by být lepší v pohybu

Rowan Boramo Sole  (ČLP/FXH/35254)
07.08.2009
Jantar od Rytíře Malovce
Lady Shelley Boramo Sole
Jitka Králíčková
Králíčková Jitka
Velmi dobrý 1
trochu slabší v nohou, velmi silná hlava, níže posazené uši, dobrý krk a hřbetní linie, dobrý pohyb a dobrá srst

třída šampionů

Jasko v.d. Zwester Ohm  (DFZB-08 1156)
10.05.2008
Elk v. Zwester Ohm
Ilja v. Zwester Ohm
Hans Erich Schneider
Schneider Hans Erich
Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
výborný typ, dobrá hlava a výraz, VD krk, h?betní linie a ocas, dobrý pohyb

Feny

třída mladých

Broxbury Reny Destiny  (ČLP/FXH{35517)
18.04.2010
Indianfox's Batman
Ivory Super Pride
Renáta Schwarzová
Kratochvíl Tomáš
Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec
výborný typ, dobrá hlava a uši, VD krk, dobrý ocas, dobrý pohyb a dobrá srst


Lyra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/35612)
22.05.2010
Urex Steinbach terry
Jizera od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
Velmi dobrý 3
silná fena, trochu mohutné tělo, zejména hrudník, dobrý krk i ocas, výborné úhlení zadních končetin, trochu široká chuze předních končetin, dobrá srst

Vera z Ráje Sidy  (ČLP/FXH{35624)
26.05.2010
Druvon du Dackery Kelečský poklad
Aura z Ráje Sidy
Zdeňka Mlynaříková
Kozáková Olga
Velmi dobrý2
silná fena, VD typ, rozlétané uši, trochu níže posazený ocas, nesprávné úhlení zadních končetin, nedostatečný odkop

mezitřída

Ula z Ráje Sidy  (ČLP/FXH{35359)
25.11.2009
Druvon du Dackery Kelečský poklad
Dina z Ráje Sidy
Zdeňka Mlynaříková
Kozáková Tereza
Výborný 1, CAC, CACIB
velmi dobrý typ, dobrá hlava a výraz, dobrá hřbetní linie, níže posazený ocas, nesprávné úhlení zadních končetin, dobrá srst

třída otevřená

Ebony od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH{34997)
Agria Waterfall
Mamba od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Nováková Iveta
Velmi dobrý 1
velmi těžké tělo,trochu krátké nohy, rozlétané uši, dobrý krk, níže posazený ocas, dobrá srst, širší chod předních končetin

Zpět na seznam výstav