Špeciálna výstava teriérov - Viničné


18.03.2011
Speciální
Vladimíra Tichá (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Hurikán Slovakia Hero  (SPKP3392)
25.05.2007
Grif Steinbach terry
Hurikán Slovakia Fiby
Fúry Jan
Letko Bohumil
Velmi dobrý 2

Navaro Lemar  (SPKP3589)
21.08.2009
Grif Steinbach Terry
Cira Jotelberg
Štefek Marián
Štefek Marián
Výborný 1, CAC, CC

třída pracovní

Horal Lemart  (SPKP3467)
06.03.2008
Watus v.d. Bismarckquelle
Glory ze Stříbrné
Štefek Marián
Stano Bohumil
Dobrý

Feny

třída mladých

Happy Foxy z Kuliáru  (SPKP3627)
16.05.2010
Strozavolpe Designad for Agria
Uma z Kuliaru
Ing. Kubala Jaroslav
Kadnárová Jana
Výborný 1, CAJC, CC, Danubius víaz, BOB, BOG 2. místo

mezitřída

Neda Lemart  (SPKP3591)
31.08.2009
Grif Steinbach terry
Cira Jotelberg
Štefek Marián
Štefek Marián
Velmi dobrý 1

třída otevřená

Nikita Lemart  (SPKP3592)
31.08.2009
Grif Steinbach terry
Cira Jotelberg
Štefek Marián
Štefek Marián
Velmi dobrý 1

třída pracovní

Hamalka Lemart  (SPKP3471)
06.03.2008
Watus v.d. Bismarckquelle
Glory ze Stříbrné
Štefek Marián
Štefek Marián
Velmi dobrý 1

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída dorostu

Cotton Cézanne z Karpatských strání  (SPKP2740)
07.09.2010
Kilián od Rytíře Malovce
Edit od Oslavy
Zámečník Michal
Vrzgulová Monika
Velmi nadějný 1


třída mladých

Albert Laugaritio  (SPKP2695)
12.03.2010
Románo od Hrubého lesa
Bora z BAškovských strání
MVDr.Eva Majzlánová
MVDr. Eva Majzlánová
Velmi dobrý 1

třída pracovní

Ozzy Lemart  (SPKP2689)
27.11.2009
Ainar Lemart
Ichta Lemart
Štefek Marián
Fatyka Jozef
Výborný 1, CAC, CC, Danubius víaz


třída veteránů

Kilián od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/31454)
30.11.2002
Cantona Tamedale
Zimní záře od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Zámečník Michal
Výborný 1, Nejlepší Veterán plemene, BOB


Feny

třída dorostu

Bára Laro Slovakia  (SPKP2172)
19.07.2010
Kilián od Rytíře Malovce
Aida Sepr Vireo
Lackovič Robert a Miroslav
Lackovič Robert a Miroslav
Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost plemene


Britany Laro Slovaika  (SPKP2715)
19.07.2010
Kilián od Rytíře Malovce
Aida Seper Vireo
Lackovič Robert a Miroslav
Lackovič Robert a Miroslav
Velmi nadějný 3


Tera Lemar  (SPKP2720)
13.08.2010
Goral Lemart
Vielfras Teepee
Štefek Marián
Štefek Marián
Velmi nadějný 2

třída mladých

Iris Hunderlov  (SPKP2694)
21.02.2010
Agria Time Will Tee
Aga Hunderlov
Ing. Peter Glezgo
Kadnárová Jana
Výborný 1, CAJC, CC, Danubius víaz

mezitřída

Hurikán Slovakia Unga  (SPKP2656)
10.05.2009
Qwin Stainbach terri
Žrebčia zahrada Aida
Fúri Jan
Fúri Jan
Výborný 1, CAC, CC

třída pracovní

Gira Hunderlov  (SPKP2627)
27.07.2008
Agria Wild World
Oxa Hunderlov
Ing. Peter Glezgo
Bulisčáková Silvia
Výborný 1

třída veteránů

Saskia Lemart  (SPKP2232)
21.10.2001
Herry Lemart
Doxa ze Strážnických luk
Štefek Marián
Jamrichová Martina
Výborný 1

Zpět na seznam výstav