Klubová výstava teriérov / Club show - Nitra - SK


19.11.2010
Klubová
Andrew Westwood (UK)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída dorostu

Tornádo Slovakia Eros  (SPKP 3614)
26.04.2010
Agria Tango
Tornádo Slovakia Brendy
Šedík Milan
Šedík Milan
velmi nadějný 1

třída mladých

Navaro Lemart  (SPKP 3589)
31.08.2009
Grof Steinbach terry
Cira Jotelberg
Štefek Marián
Štefek Marián
výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

mezitřída

Chuck Star Franke  (ČLP/FXD/34928)
24.01.2009
Black Star Franke
Kiss Star Franke
Polehňa František
Polehňa František - CZ
výborný 2, R-CAC

Zigeunerjunge v.d. Schonenn Bergen  (094451)
01.07.2009
Navigator v.d. Schonen Bergen
Nethertonion Celbration
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

třída otevřená

Alegro Slovakia Noryk  (SPKP 3364)
23.01.2007
Saredon Top Ace
Alegro Slovakia Mira
Bilík Peter Ing.
Bilík Peter Ing.
výborný 3

Norman v.d. Schonen Bergen  (084130)
13.02.2008
Diamant v.d. Schonen Bergen
Nanon v. Sachsen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

Sunday Driver v.d. Schonen Bergen  (084441)
19.08.2008
Daro v.d. Bismarckquelle
Baranka v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

třída pracovní

Edi z Mikulášovho dvora  (SPKP 3476)
11.04.2008
Chris z Kuliaru
Dina z Mikulášovho dvora
Mikulás Stanislav JUDr.
Mikuláš Stanislav JUDr.
velmi dobrý 2

Quarz v.d. Schonen Bergen  (084429)
11.06.2008
Elute v.d. Schonen Bergen
Winga v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

třída vítězů

Elute v.d. Schonen Bergen  (074403)
07.03.2007
Cassarnon Maximus
Faye v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 3

Excalibur v.d. Schonen Bergen  (14332)
07.03.2007
Cassarnon Maximus
Faye v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.W
Horky-Hass Brigitte
výborný 2, R-CAC

Navigator v.d. Schonen Bergen  (084129)
13.02.2008
Diamant v.d. Schonen Bergen
Nanon v. Sachsen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC, Klubový víaz, BOB

Feny

třída mladých

Jolli Star Franke  (ČLP/FXD/35315)
07.10.2009
Checkpoint Crispy
Irga Abdank (FCI)
Polehňa František
Kadnárová Jana
výborný 1, CAJC

Neda Lemart  (SPKP 3591)
31.08.2009
Grif Steinbach terry
Cira Jotelberg
Štefek Marián
Štefek Marián
výborný 2

mezitřída

Esta vom Jaungraben  (14401)
07.01.2009
Excalibur v.d. Schonen Bergen
Amy-Sunshine vom Jaungraben
Horky-Hass Brigitte
Horky-Hass Brigitte
výborný 1, CAC

Zinnono v.d. Schonen Bergen  (094453)
01.07.2009
Navigator v.d. Schonen Bergen
Nethertonion Celbration
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

třída otevřená

Diana z Kuliaru  (SPKP 3541)
10.11.2008
Yorky z Kuliaru
Cony Star Franke
Kubala Jaroslav Ing.
Filipiaková Ildiko
výborný 3

Fairy Star Franke  (ČLP/FXD/34586)
04.06.2008
Sporting Chance Travella
Kora Star Franke
Polehňa František
Polehňa František - CZ
výborný 1, CAC, Klubový vítěz

Tosca v.d. Schonen Bergen  (084495)
27.09.2008
Elute v.d. Schonen Bergen
Xandra v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Cigale du Clos des Amoreux  (LOF 62897)
01.01.2007
Vautrait du Clos des Amoreux
Grete v. Hollenberg
Lamourex Marie - Claude
Lamourex Marie- Claude
výborný 1, CAC

třída vítězů

Aphrodite z Kuliaru  (104283)
24.07.2007
Daro v.d. Bismarckquelle
Ondra v.d. Schonen Beergen
Kubala Jaroslav Ing.
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

Paloma v.d. Schonen Bergen  (084300)
25.04.2008
Diamant v.d. Schonen Bergen
Coca Cola v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

Tornado Slovakia Brendy  (SPKP 3362)
22.01.2007
Karlo v.d. Schonen Bergen
Tornado Slovakia Cena
Šedík Milan
Šedík Milan
výborný 3

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída dorostu

Albert Laugaritio  (SPKP 2695)
12.03.2010
Romano od Hrubého lesa
Bora z Baškovských strání
Mojzlánová Eva
Mojzlánová Eva MVDr.
nadějný

třída mladých

Lotus v.d. Schonen Bergen  (191426)
14.08.2009
Bodil´s Bell Boy
Baranka v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

mezitřída

Brix Semper Vireo  (SPKP 2667)
26.07.2009
Egon Hurikán Slovakia
Finy Hurikán Slovakia
Lévai Oto
Vician Peter Bc.
velmi dobrý 2

Ice-Boy v.d. Schonen Bergen  (091230)
12.05.2009
Bodil´s Bell Boy
Delaware Grand Duchess
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

třída otevřená

Handyman v.d. Schonen Bergen  (081379)
29.09.2008
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC, Klubový víaz

Quick Super Pride  (ČLP/FXH/34801)
16.09.2008
Batman Indianfox's
Asie Belfox
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Agria Wild World  (SPKP 2492/06)
21.11.2005
Agria Georgio Armani
Qualla v.d. Bismarckquelle
Korozs András + Korozs -Papp Judit
Chmelař Lubomír + Glezgo Peter
výborný 1, CAC

třída vítězů

Balint v.d. Schonen Bergen  (061029)
02.11.2005
Agria Hello Goodbye
No-Na-Me Alice Springs
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

Big Ben v. Sachsen  (081268)
28.07.2008
Perez v. Sachsen
Tiffany v. Sachsenland
Rosch Frank
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

Lian v.d. Bismarckquelle  (COR A 351-09/012)
12.12.2006
Belfox Coung
Ona v.d. Bismarckquelle
Mohrke Axel
Geana Radu
výborný 3

Feny

třída dorostu

Delaware Sandra  (COR A 375-09/012)
27.02.2009
Liam v.d. Bismarckquelle
Delaware Despina
Geana Radu
Geana Radu
velmi nadějný 1

třída mladých

Delaware Penelopa  (COR A 353-09/012)
05.09.2009
Liam v.d. Bismarckquelle
Delaware Ribes Nigrum
Geana Radu
Geana Radu
výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Lolita v.d. Schonen Bergen  (0091427)
14.08.2009
Bodil´s Bell Boy
Baranka v.d. Schonen Bergen
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2

mezitřída

Arna Val-Rico  (SPKP)
22.05.2009
Voltage Georgia
Airin Lemart
Straňák Karel
Báča Miloslav
velmi dobrý 4

Inadia v.d. Schonen Bergen  (091237)
12.05.2009
Bodil´s Bell Boy
Delaware Grand Duchess
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 3

Sofia Laura Super Pride  (ČLP/FXH/34910)
01.01.2009
Kenno v.d. Bismarckquelle
Holiday z Děkanu
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 2, R-CAC

Xaxana od Hrubého lesa  (101171)
15.04.2009
Enrico od Hrubého lesa
Alaska od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB

třída otevřená

Bianca od čiernej vody  (SPKP 2638)
13.10.2008
Ohio od Hrubého lesa
Dina Hunderlov
Pavlovičová Kristína
Lackovič Robert
velmi dobrý 4

Bílá noc od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/34874)
17.11.2008
Gigolo Belfox
White Orchid od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC

Evi v.d. Schonen Bergen  (071197)
21.03.2007
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 3

Highlight v.d. Schonen Bergen  (081381)
29.09.2008
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Amanda Laro Slovakia  (SPKP 2658)
30.05.2009
Qwin Steinbach terry
Aida Semper Vireo
Lackovič Róbert
Lackovič + Odkladalová
velmi dobrý 3

Cira Hunderlov  (SPKP 2627/10)
27.07.2008
Agria Wild World
Oxa Hunderlov
Glezgo Peter
Buliščáková Silvia
výborný 2, R-CAC

Eve Belfox  (ČLP/FXH/33488)
11.10.2005
Alf des Pierredis
Cloe Belfox
Leon+Detry+Neuveille
Nováková Iveta
výborný 1, CAC

třída vítězů

Dori v.d Schonen Bergen  (071368)
16.02.2007
Balisto v.d Schonen Bergen
Jungling´s Jessika
Schonenberg F.W
Schonenberg F.W
výborný 1, CAC

Zpět na seznam výstav