Mezinárodní výstava Nitra / International dog show Nitra


21.11.2010
Mezinárodní
Malgorzata Supronowicz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

mezitřída

Eros z Kuliaru  (SPKP/3551)
29.03.2009
Agria Tango
Uma z Kuliaru
Kuba¾a Jaroslav, Ing.
Kuba¾a Jaroslav, Ing.
výborný 1, CAC


Zigeunerjunge v.d. schönen Bergen  (DFZB 094451)
01.07.2009
Navigator v.d. schönen Bergen
Nethertonion Celebration
Schönenberg Friedrich Wilhelm
Schönenberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

třída otevřená

Norman v.d. schönen Bergen  (DFZB 084130)
13.02.2008
Diamant v.d. schönen Bergen
Nanon v. Sachsen
Schönenberg Friedrich Wilhelm
Schönenberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

Sunday Driver v.d. schönen Bergen  (DFZB 084442)
19.08.2008
Daro v.d. Bismarckquelle
Baranka v.d. schönen Bergen
Schönenberg Friedrich Wilhelm
Schönenberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC, CACIB


třída pracovní

Quarz v.d. schönen Bergen  (DFZB 084429)
11.06.2008
Elute v.d. schönen Bergen
Winga v.d. schönen Bergen
Schönenberg Friedrich Wilhelm
Schönenberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC

třída šampionů

Elute v.d. schönen Bergen  (DFZB 074403)
07.03.2007
Cassarnon Maximus
Faye v.d. Bismarckquelle
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

Navigator v.d. schönen Bergen  (DFZB 084129)
13.02.2008
Diamant v.d. schönen Bergen
Nanon v. Sachsen
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC, R-CACIB

Feny

mezitřída

Zinnono v.d. schönen Bergen  (DFZB 094453)
01.07.2009
Navigator v.d. schönen Bergen
Nethertonion Celebration
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC

třída otevřená

Fairy Star Franke  (ČLP/FXD/34586)
04.06.2008
Sporting Chance Travella
Kora Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS (vítěz výstavy)


Tosca v.d. schönen Bergen  (DFZB 084495)
27.09.2008
Elute v.d. schönen Bergen
Xandra v.d. schönen Bergen
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

třída pracovní

Cigale du Clos des Amoureux  (LOF 62897/8676)
16.05.2007
Vautrait du Clos des Amoureux
Grete Vhollenberg Recommande
Lamoureux Bernard
Lamoureux Marie-Claudie
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída šampionů

Aphrodite z Kuliaru  (DFZB 104283)
24.07.2007
Daro v.d. Bismarckquelle
Ondra v.d. schönen Bergen
Kuba¾a Jaroslav, Ing.
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC

Paloma v.d. schönen Bergen  (DFZB 084300)
25.04.2008
Diamant v.d. schönen Bergen
Coca Cola v.d. Sparrenburg
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Lotus v.d. schönen Bergen  (DFZB 091426)
14.08.2009
Bodils A Bellboy
Baranka v.d. schönen Bergen
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAJC

mezitřída

Emperor Tuskulum  (ČLP/FXH/35223)
30.07.2009
Gallop On Quissex
Kelly Tuskulum
Hutěčka Vladimír , Ing.
Hutěčka Vladimír , Ing.
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Ice-Boy v.d. schönen Bergen  (DFZB 091230)
12.05.2009
Bodils A Bellboy
Delaware Grand Duchess
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC

třída otevřená

Handyman v.d. schönen Bergen  (DFZB 081379)
29.09.2008
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída šampionů

Big Ben v. Sachsen  (DFZB 081268)
28.07.2008
Perez v. Sachsen
Tiffany v. Sachsenland
Rosch Frank
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC

Feny

třída mladých

Iris Hunderlov  (SPKP 2694)
21.02.2010
Agria Time Will Tell
Aga Hunderlov
Glezgo Peter, Ing.
Kadnárová Jana
výborný 2

Lolita v.d. schönen Bergen  (DFZB 091427)
14.08.2009
Bodils A Bellboy
Baranka v.d. schönen Bergen
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAJC

mezitřída

Xaxana od Hrubého lesa  (DFZB 101171)
15.04.2009
Enrico od Hrubého lesa
Alaska od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená

Evi v.d. schönen Bergen  (DFZB 071197)
21.03.2007
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 2, R-CAC


Gira Hunderlov  (SPKP 2627)
27.07.2008
Agria Wild World
Oxa Hunderlov
Glezgo Peter, Ing.
Buliščáková Silvia
výborný 3

Highlight v.d. schönen Bergen  (DFZB 081381)
29.09.2008
Robin v. Sachsen
Helia v.d. Bismarckquelle
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Schöneberg Friedrich Wilhelm
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída pracovní

Adena von Schloss Theinhausen  (DFZB 081225)
02.07.2008
Romero od Hrubého lesa
Coxi v.d. Schwedenschmitte
Von Haxthausen Guido
Meier Ferdi
výborný 1, CAC


Asinka Agri Star  (ČLP/FXH/35222)
28.07.2009
Erney Steinbach Terry
Agria Full of Secrets
Andr Jiří, Ing.
Andr Jiří, Ing.
výborný 2, R-CAC

třída šampionů

Dori v.d. schönen Bergen  (DFZB 071368)
16.02.2007
Balisto v.d. schönen Bergen
Jünglings Jessika
Schöneberg Friedrich Wilhelm
Rajkovic Momcilo
výborný 1, CAC

Zpět na seznam výstav