Mezinárodní výstava České Budějovice


02.04.2022
Mezinárodní
Jakub Kruczek /PL/
https://www.mvpcb.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída štěňat

Cid z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39701)
16.11.2021
Rocket Blackdale
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Posselt Jindřich
velmi nadějný 1

třída otevřená

Tally Star Franke  (ČLP/FXD/38928)
16.07.2019
Chuck Star Franke
Bright Moonlight Viva Quality
Polehňa František
Dvořák František
výborný 1, CAC

třída pracovní

Bady z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39148)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Posselt Jindřich
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída šampionů

Gabriel z Elgardu  (ČLP/FXD/38674)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva
výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Feny

třída mladých

Meda z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/39533)
04.05.2021
Moon River van Foliny Home
Irélia z Benkovského kopce
Smékal Dalibor
Poštulka Roman
výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

Iris z Elgardu  (ČLP/FXD/39550)
26.05.2021
Darsy z Elgardu
Grace z Elgardu
Duspivová Iva
Duspivová Iva
výborná 2

třída šampionů

Bora z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39150)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
POSSELT Jindřich,
POSSELT Jindřich
výborná 1, CAC, CACIB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Indy z Mýtské doliny  (ČLP/FXH/39619)
01.07.2021
Ero z Mýtské doliny
Dona z Mýtské doliny
Pokorná Vladimíra
Pokorná Vladimíra
výborný 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Xman Agria  (ÖHZB FTG 14810/A)
06.10.2020
Agria Zip Code
Adora vom W ildpark
Andras Korozs
Dworecka-Ijkema Aneta
výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená

Faust od Jestřábí tvrze  (ČLP/FXH/39034)
31.01.2020
Clif od Jestřábí tvrze
Paja Lemart
ŠLOSAR Jan,
Průšová Irena
výborný 1, CAC

třída šampionů

Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Zbožínková Ježková Martina
výborný 1, CAC, R-CACIB

Feny

třída mladých

Yasmin v.Sachsen  (ČLP/FXH/39700)
02.07.2021
Ramazotti v. Sachsenland
Only Y ou v. Sachsenland
Frank Rosch
Zbožínková Ježková Martina
výborná 1

Gamora ze Střížovských luk  (ČLP/FXH/39349)
20.12.2020
Lipan od Rytíře Malovce
Debora ze Střížovských luk
VEJNAROVÁ Denisa, MVDr.
Bendová Barbora
velmi dobrá 2

Zpět na seznam výstav