NVP Floracanis Olomouc


04.09.2021
Národní
Miroslav Václavík (CZ)
http://www.floracanis.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Unity Star Franke  (ČLP/FXD/38929)
18.07.2019
Chuck Star Franke
Tanny Abdank (FCI)
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS

Nerri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38724)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Kučová Irma
velmi dobrý 2

Jorg Star Franke  (ČLP/FXD/38042)
25.07.2016
Emerald Star Franke
Sarah Abdank (FCI)
Polehňa František
Nosow Inez
dobrý

třída pracovní

Coudy Elaterra  (ČLP/FXD/38826)
17.05.2019
Buccaner Viva Quality
Adalide Olgyra
Rejhonová Eliška Bc.
Eliška Rejhonová
výborný 1, CAC

Feny

třída mladých

Zoe Star Franke  (ČLP/FXD/39247)
01.07.2020
Ozzy Star Franke
Gajana Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborná 1, CAJC, BOJ

třída otevřená

Uriana Star Franke  (ČLP/FXD/38930)
18.07.2019
Chuck Star Franke
Tanny Abdank (FCI)
Polehňa František
Polehňa František
výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Graf Grau v.d. schönen Bergen  (ČLP/FXH/39381)
10.07.2020
Fast Forward vom Ernstthal
Adria v.d. schönen Bergen
SCHÖNEBERG Friedrich-Wilhelm & Telemach,
Martin Pospíchal
výborný 1

mezitřída

Sammy od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39115)
09.04.2020
Marlon od Hrubého lesa
Ambra v.d. schönen Bergen
POSPÍCHAL Martin,
Martin Pospíchal
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Martina Zbožínková Ježková
velmi dobrý 2

třída otevřená

Atos z Bohumínských bažin  (ČLP/FXH/39015)
15.12.2019
Lipan od Rytíře Malovce
Unie od Hombreho
TAŠEK Bohumil
Radim Žídek
velmi dobrý 1

Feny

třída mladých

Domněnka od Máničky  (ČLP/FXH/39292)
15.09.2020
Nelson Perfect v. Sachsenland
Nora Val-Rico
ZBOŽÍNKOVÁ JEŽKOVÁ Martina,
Martina Zbožínková Ježková
výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Ta-fantastika od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39120)
14.04.2020
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
POSPÍCHAL Martin,
Martin Pospíchal
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS

třída otevřená

Sněhurka od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/39118)
09.04.2020
Marlon od Hrubého lesa
Ambra von den Schönen Bergen
POSPÍCHAL Martin,
Martin Pospíchal
výborná 1, CAC

od Topolky z Měcholup Amálka  (ČLP/FXH/38837)
04.06.2019
Total Recall Agria
Bellinda od Štěpánovského potoka
Blíhová Hana
Hana Blíhová
výborná 2

Zita od Hombreho  (ČLP/FXH/38952)
05.09.2019
Charlie od Hombreho
Cyra od Sezinského potoka
MICHÁLEK Petr
Kamila Jiříčková
velmi dobrá 3

třída vítězů

Anča od Máničky  (ČLP/FXH/38390)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Martina Zbožínková Ježková
výborná 1, CAC

Zpět na seznam výstav