Národní výstava psů Brno / National dog show Brno


25.09.2010
Národní
Ing. Jaroslav Kubala

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Earl ze Zlaté přilby.  (ČLP/FXD/35302)
21.09.2009
Travella Sporting Chance
Desiree v.d. schonen Bergen
Šobr Miloslav
Šobr Miloslav
výborný 1, CAJC

Villy z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/35250)
09.08.2009
Merlin v.d. schonen Bergen
Feebee z Benkovského kopce
Smékal Dalibor
Florian Miloš
výborný 2

třída otevřená

Bukanýr ze Zlaté přilby.  (ČLP/FXD/34615)
01.06.2008
Sporting Chance Travella
Desiree v.d. schönen Bergen
Šobr Miloslav
Šobr Miloslav
výborný 1, CAC, Národní vítěz

Feny

třída mladých

Torri Abdank (FCI)  (ČLP/FXD/35383)
26.04.2009
Kipper Star Franke
Ugata Star Franke
Edwarda Zieliñská
Radek Valerian
výborný 1, CAJC

mezitřída

Wanta z Lipavy  (ČLP/FXD/34976)
26.02.2009
Omar z Kuliaru
Nella z Lipavy
Oldřich Ryšavý
Oldřich Vrcha
výborný 1, CAC


třída otevřená

Therra Abdank (FCI)  (ČLP/FXD/35384)
26.04.2009
Kipper Star Franke
Ugata Star Franke
Edwarda Zieliñska
Polehňa František
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Emperor Tuskulum  (ČLP/FXH/35223)
30.07.2009
Gallop On
Kelly
Vladimír Hutěčka
Vladimír Hutěčka
výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý


Zikmund od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/35348)
12.11.2009
Romano od Hrubého lesa
Heduška od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Scháněl Michal
velmi dobrý 2

třída otevřená

Black Val-Rico  (ČLP/FXH/33753)
14.02.2007
Enrico od Hrubého lesa
Gita z Dlouhých dílù
Karel Straňák
Jiří Sovadina
výborný 1, CAC, Národní vítěz

Brit z Holaských kopečků  (ČLP/FXH/34911)
07.01.2009
Indianfox´s Batman
Jasmine Super Pride
Ungr Ladislav
Ungr Ladislav
velmi dobrý 2

Fred z Kraví hlavy  (ČLP/FXH/34704)
17.07.2008
Favorit od Rytíře Malovce
Dora z Kraví hlavy
Pelíšek Vladimír
Pelíšek Vladimír
velmi dobrý 3

Feny

třída mladých

Arlen od Nextry  (ČLP/FXH/35293)
20.09.2009
Alf z Mojenských bitic
Nextra od Rytíře Malovce
Aneta Nováková
Zdeňka Zmeškalová
dobrý

Audrey Bea z důlku  (ČLP/FXH/35185)
19.06.2009
Delavare Zeus
Bea z Ráje Sidy
Saitl Miroslav
Lumir Veselý
výborný 2

Granada od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/35092)
01.05.2009
Gigolo Belfox
Eve Belfox
Nováková Iveta
Tereza Mackù
výborný 1, CAJC

mezitřída

Faty z Krčmaně  (ČLP/FXH/35097)
09.05.2009
Voltage George
Zorka z Krčmaně
Moudrý čeněk
Kučera Jan
výborný 2, res.CAC


Sofia Laura Super Pride  (ČLP/FXH/34910)
01.01.2009
Kenno v.d. Bismarckquelle
Holiday z Děkanu
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 1, CAC

třída otevřená

Bára z Holaských kopečků  (ČLP/FXH/34912)
07.01.2009
Batman Indianfox's
Jasmine Super Pride
Ungr Ladislav
Klíma Ladislav
výborný 3

Besi z Holaských kopečků  (ČLP/FXH/34913)
07.01.2009
Indianfox´s Batman
Jasmine Super Pride
Ungr Ladislav
Vitvar Ladislav
výborný 2, res. CAC

Ria Super Pride  (ČLP/FXH/34806)
20.09.2008
Batman Indianfox's
Eyeshadow Agria
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB


třída pracovní

Jasmine Super Pride  (ČLP/FXH/33140)
07.01.2006
Kenno v.d. Bismarckquelle
Holiday z Děkanu
Chmelař Lubomír
Ungr Ladisalv
výborný 1, CAC

Zpět na seznam výstav