Mezinárodní výstava psů Brno / International dog show Brno


09.02.2008
Mezinárodní
Tuovinen Olavi(Finsko)
Simona Nováková, Jaroslav Adamec,

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída dorostu

Rooney z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/34032)
23.06.2007
Derrick od Žluté skály
Farba v.d. Bismarckquelle
Jitka Magyar
Dalibor Smékal
nadějný


třída otevřená

Querulant od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/31791)
12.06.2003
Hans Starring
Ofra de la Vallee du Perou
Iveta Nováková
Zdeňka Vaňurová
velmi dobrý


Feny

třída mladých

Pepsi od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/33789)
16.03.2007
Princ Tajfun
Dafne od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
Výborná 1, CAJC


Xaira Star Franke  (ČLP/FXD/33624)
27.11.2006
Black Star Franke
Kora Star Franke
František Polehňa
Martina Švihálková
dobrá


třída otevřená

Mercury Fox Erla   (MET DF 6768/05)
Starring Hans
Mercury Young Nora
Janos Mityan
Gabor Mityan
výborná 1, CAC, CACIB


Werena Czech Tarvan  (ČLP/FXD/33304)
07.04.2006
Xicolo v.d. Bismarckquelle
Kirra Czech Tarvan
Ilona Idzikovská
Zuzana Grygarová
velmi dobrá 2


třída pracovní

Puma vom Eulengeschardt  (DHZB 034285-477)
Skater v.d. Königshardt
Erle vom Entensee
Robert Gerster
Gabrielle MIxdort
V1,CAC,r.CACIB


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Lancelot Super Pride  (ČLP/FXH/33803)
01.03.2007
Wild World
Holiday
Lubomír Chmelař
Josef Kozupník
V1,CAJC


Zeus Delaware  (ČLP/FXH/34211)
15.11.2006
Batman Indianfox's
Despina Delaware
Radu Geana
Sehnalíková Soňa
Výborný 2


mezitřída

Black Boy Game Power  (ČLP/FXH/33277)
26.03.2006
Princ od Rytíře Malovce
Cheery Lady z Děkanu
Jiří Krlín
Jiří Krlín
V1,CAC,CACIB


třída pracovní

Chorister od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33095)
31.12.2005
Xandor od Rytíře Malovce
Lada od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
František Havelka
velmi dobrý


Feny

třída dorostu

Zonny Tuskulum  (ČLP/FXH/34053)
05.07.2007
Beau Brummel Boreham
Odeta Tuskulum
Ing. Hutěčka
Lucie Gregovorá Pavlasová
nadějná


třída mladých

Betty od Balcarky  (ČLP/FXH/33720)
27.01.2007
Beau Brummel Boreham
Oumi ze Šilfova dolu
Zdeněk Svoboda
Zdeněk Svoboda
velmi dobrá 2

Loreta od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33541)
26.08.2006
Alf des Pierredis
Bohemica od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Josef Nosek
velmi dobrá 3

Morena od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33582)
05.10.2006
Diamond Belfox
Karamela od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Michaela Hrmová
velmi dobrá 1


mezitřída

Mamba od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33579)
05.10.2006
Diamond Belfox
Karamela od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
V1,CAC,r.CACIB

třída otevřená

Betty Ciro Bohemia  (ČLP/FXH/33127)
04.01.2006
Enrico od Hrubého lesa
Betty z Žákova háje
Miriam Civichová
aroslav Adamec/Miroslav Maršálek
výborná 2, R-CAC


Agria Full of Secrets  (ČLP/FXH/33571)
19.08.2006
Emperor Belfox
Secret Sufredon
:Andras Korosz
Jiří Andr
velmi dobrá 4

Jasmine Super Pride  (ČLP/FXH/33140)
07.01.2006
Kenno v.d. Bismarckquelle
Holiday z Děkanu
Lubomír Chmelař
Ladislav Ungr
V1,CAC,CACIB,BOB


Lady Shelley Boramo Sole  (ČLP/FXH/32593)
31.10.2004
Tizian od Rytíře Malovce
Guarani Boramo Sole
Králíčková Jitka
Králíčková Jitka
Výborná 3

Tulla Tuskulum  (ČLP/FXH/33065)
07.11.2005
Kilián od Rytíře Malovce
Odeta Tuskulum
Vladimír Hutěčka
Helena Kodýmová
Velmi dobrá 1


třída šampionů

Genesiss Gaudea Kelečský poklad  (ČLP/FXH/32988)
26.07.2005
Slogan del Cirano
Fronny Tuskulum
Soňa Sehnalíková
Soňa Sehnalíková
Výborná 1, CAC


Výsledky foxteriér

třída šampionů

Stainlesseel Strozzavolpe  (LOI 05/74721)
Starring He Strozzavolpe
Stell Rose from Travella
Marco Calonac
Gábor MItyan/Marco Calonaci
V1,CAC,CACIB,BOB


Zpět na seznam výstav