Národní výstava Olomouc / National dog show Olomouc


11.01.2008
Národní
Magdalena Swietoň (P)
Simona Nováková, Jan Martoni

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Elias 't Beuke Jagerken  (ČLP/FXD/33365)
12.10.2005
Disco
Yolientje of Sarala
Stefaa Van Doorslaer, Belgie
Nováková Simona+Iveta
Výborný 1, CAC, Národní vítěz

třída veteránů

Áron AKIBON  (ČLP/FXD/38345)
28.07.2017
Villy z Benkovského kopce
Andy zo Sengetova
Výborná 1, Nejlepší veterán

Feny

třída mladých

Pepsi od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/33789)
16.03.2007
Princ Tajfun
Dafne od Rytíře Malovce
Nováková Simona.+ Iveta
Nováková Simona.+ Iveta
Výborná 1, CAJC, BOB, 2. místo nej. mladá fena, 4.místo BIG III


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Zeus Delaware  (ČLP/FXH/34211)
15.11.2006
Batman Indianfox's
Despina Delaware
Radu Geana
Sehnalíková Soňa
Výborný 1, CAJC


Feny

třída dorostu

Zonny Tuskulum  (ČLP/FXH/34053)
05.07.2007
Beau Brummel Boreham
Odeta Tuskulum
Ing. Hutěčka
Lucie Gregovorá Pavlasová
Velmi nadějná 1

třída mladých

Kamelie Kirie Kelečský poklad  (ČLP/FXH/33636)
22.11.2006
Kilián od Rytíře Malovce
Beauty Barberry Kelečský poklad
Sehnalíková Soňa
Adéla Havlíková
Velmi dobrá 2

Mamba od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33579)
05.10.2006
Diamond Belfox
Karamela od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
Výborná 1, CAJC, BOB

třída pracovní

Ice Tears z Děkanu  (ČLP/FXH/32590)
16.10.2004
Goldmark Gaybryl
Vasja Lemart
Slováček Radek
Sehnalíková Soňa
Výborná 2, res.CAC


Lady Shelley Boramo Sole  (ČLP/FXH/32593)
31.10.2004
Tizian od Rytíře Malovce
Guarani Boramo Sole
Králíčková Jitka
Králíčková Jitka
Výborná 1, CAC, Národní vítěz


Winter Blaze od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/32228)
04.04.2004
Komic v.d. Bismarckquelle
Zimní záře od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Macků Tereza
Velmi dobrá 2

třída vítězů

Gemini od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33050)
25.10.2005
Princ od Rytíře Malovce
White Rosse od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Sehnalíková Soňa
Výborná 1, CAC

Zpět na seznam výstav