MVP České Budějovice / International dog show České Budějovice


27.09.2008
Mezinárodní
Paunovič Dušan [SCG]

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Feny

třída mladých

Bystrouška Werneta  (ČLP/FXD/34265)
15.11.2007
Jerry z Benkovského kopce
Detva od Rytíře Malovce
výborná 1, CAJC, BOB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Ar z Maršovských strání  (ČLP/FXH/34280)
10.11.2007
Winter Win od Rytíře Malovce
Lady z Maršovských strání
velmi dobrý

Aris z Maršovských strání  (ČLP/FXH/34281)
10.11.2007
Winter Win od Rytíře Malovce
Lady z Maršovských strání
velmi dobrý

mezitřída

Axis z Habrového revíru  (ČLP/FXH/33699)
22.01.2007
Bryl od Štěpánského rybníka
Chesie od Akátové stezky
výborný 2, rez CAC

Zeus Delaware  (ČLP/FXH/34211)
15.11.2006
Batman Indianfox's
Despina Delaware
výborná 1, CAC, rez CACIB

třída otevřená

Jantar od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33231)
15.03.2006
Winter Win od Rytíře Malovce
Gaudea od Rytíře Malovce
výborná 1, CAC

třída pracovní

Avar z Habrového revíru  (ČLP/FXH/33696)
22.01.2007
Bryl od Štěpánského rybníka
Chesie od Akátové stezky
výborná 1, CAC

třída šampionů

Black Boy Game Power  (ČLP/FXH/33277)
26.03.2006
Princ od Rytíře Malovce
Cheery Lady z Děkanu
výborný 1,CAC,CACIB,BOB

Feny

třída mladých

Angie Bohemia Regent  (ČLP/FXH/34276)
18.11.2007
Chilli Peppers z Děkanu
Fanta Super Pride
výborná 1, CAJC

Arina Bohemia Regent  (ČLP/FXH/34277)
18.11.2007
Chilli Peppers z Děkanu
Fanta Super Pride
výborná 3

Audi Bohemia Regent  (ČLP/FXH/34279)
18.11.2007
Chilli Peppers z Děkanu
Fanta Super Pride
výborná 2

Maudy z Rozkvetlé doliny  (ČLP/FXH/34274)
15.11.2007
Winter Win od Rytíře Malovce
Genevra od Rytíře Malovce
velmi dobrý

Omedie Oryana Kelečský poklad  (ČLP/FXH/34229)
01.10.2007
Kilián od Rytíře Malovce
Genesiss Gaudea Kelečský poklad
velmi dobrý

mezitřída

Nextra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33690)
02.01.2007
Komic
Gaudea
výborná 1, CAC

třída otevřená

Jizera od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33234)
15.03.2006
Winter Win od Rytíře Malovce
Gaudea od Rytíře Malovce
výborná 1, CAC

třída pracovní

Ursine od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/32094)
21.01.2004
Oskar de la Rosa
Happy Day z Děkanu
výborná 1, CAC, rez CACIB

třída šampionů

Countess od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/32628)
13.12.2004
Kilián od Rytíře Malovce
Briarose Belfox
výborná 2, rez CAC

Gemini od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/33050)
25.10.2005
Princ od Rytíře Malovce
White Rosse od Rytíře Malovce
výborný 1,CAC,CACIB

Zpět na seznam výstav