Světová výstava psů Brno / World Dog Show Brno


01.10.2021
Světová
Polehňa František (CZ)
https://www.wds2021.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída dorostu

Redwood Cacopoulos  (LOE i000)
23.06.2021
Cacopoulos Atrey
h Cacopoulos Sister Golden
Julio
Xian - Fen Han
velmi nadějný 1, Světová naděje 2021


třída mladých

Alkinra Entertainer  (AX03730901)
03.06.2020
Kool Runnings at Alkinra Be's
Mini the Minx Burrencroft
Hughes David
Beate Duesmann
výborný 1, CAJC, BOJ, Světový vítěz mladých 2021


Bady z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39148)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
Posselt Jindřich
Pavel Šťovíček
výborný 2


Fido Bicskás  (ČLP/FXD/39278)
25.08.2020
Tom Teylor Dzhassta
Red Rose Lifestrong
FOGAS Robert, Ing.
Robert Fogas
výborný 3


Sarmas Krokodilo Dantys  (LSVK FTW 0311 20)
19.08.2020
Martell Fox Major
Pieva Krokodilo Dantys
Garuckaite Ramune
Ramune Garuckaite
výborný 4


Redcorner's Griffin Cloud Hunter  (DK 17661)
25.08.2020
Coven's Supreme Rio D'Ottava
Farah Vickys
Obro-Kjar David Johannes
Obro-Kjar David Johannes
výborný


Rio d'Ottava Ready For A Miracle  (ROI 21/76)
20.10.2020
Black Mantra Rio d'Ottava
Sheeva Queen
Murtula Andrea
Edom Daniel
výborný


Faust Bicskás  (ČLP/FXD/39276)
25.08.2020
Tom Teylor Dzhassta
Red Rose Lifestrong
FOGAS Robert, Ing.
Eva Vykoukalová
velmi dobrý

Zen z Kuliaru  (SPKP-3988)
08.05.2020
Optimist Nethertonion
Stella z Kuliaru
Kubala Jaroslav
Natália Baťalíková
velmi dobrý


mezitřída

Rio d'Ottava Amarillo Creek  (LO2049680)
20.02.2020
Black Mantra Rio d'Ottava
Reflection Of Moonglow Rio d'Ottava
Murtula Anrea
Andrea Murtula
výborný 1, CAC


třída otevřená

Funfair Foxhouse  (ROI 19/194642)
09.02.2019
Desert Storm Foxhouse
Darling Foxhouse
Valli Davide
Valli Davide
výborný 1, CAC, R-CACIB


Paradise Lost Star Pride  (ROI 16/177054)
21.08.2016
Firecracker Travella
Genagee van Foliny Home
Steania Savini
Amroggio Renato Carrera
výborný 2, R-CAC


Tango von den Schönen Bergen  (DFZB-18 4079)
20.04.2018
Goldwing von den Schönen Bergen
Lady Liz Burrencroft
Schönenberg Friedrich
F.W. Schöneberg
výborný 3


Rio d'Ottava Black Mantra  (LO1961446)
30.01.2019
Golden Guy Foxtan's
Great Memories Of Astoria Rio d'Ottava
Murtula Andrea
Andrea Murtula
výborný 4


Say No More Quattromori  (ROI 20/5506)
29.09.2019
Jazzsinger van Foliny Home
Moreover Quattromori
Quattromori kennel
Stefan Dimitrov
výborný


West Filomenia de Yli  (COR A 2602-19)
11.06.2019
The Super Trooper Travella
Miss Filomenia de Yli
Iliescu Radu
Ilescu Radu
výborný


třída pracovní

Coudy Elaterra  (ČLP/FXD/38826)
17.05.2019
Buccaner Viva Quality
Adalide Olgyra
Rejhonová Eliška Bc.
Rejhonová Eliška Bc.
výborný 1, CAC


Nerri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38724)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Irma Kučová
výborný 2, R-CAC


třída šampionů

Born To Win Viva Quality  (RKF-4668860)
07.02.2017
Rocket Blackdale
Ablaze with Beauty Viva Quality
Irina Gavva
Irina Gavva
výborný 1, CAC, CACIB, BOB, Světový vítěz 2021


Usus von den Schönen Bergen  (DFZB-18 4114)
07.05.2018
Sunday Driver von den Schönen Bergen
Roxana vom Hessen's Winkel
Schönenberg Friedrich
Schönenberg Friedrich W.
výborný 2, R-CAC


Jack Daniels von der Bismarckquelle  (DFZB-19 4306)
25.11.2019
Yunus von der Bismarckquelle
Oupla Boum du Haillet des Corneiredes
Möhrke Axel
Gabor Mitnyan
výborný 3


The Return Of Al Capone Rangel's  (AKC RN29873601)
20.03.2016
Court Steele Skylord Hampton
Steele Naturally
Gabriel Rangel
Gabriel Rangel
výborný 4

Bram Stoker Rio d'Ottava  (LO17194945)
30.09.2017
Georgy Porgy Ash Grove
Reflection Of Moonglow Rio d'Ottava
Murtula Andrea
Andrea Murtula
výborný


třída veteránů

Chuck Star Franke  (ČLP/FXD/34928)
24.01.2009
Black Star Franke
Kiss Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila
výborný 1, BOV, Světový vítěz veterán 2021


Darsy z Elgardu  (ČLP/FXD/36752)
22.01.2013
Bright Star Blackdale
Araxa z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva, Ing.
výborný 2


Feny

třída mladých

Graycottage Shine a Light Be's  (DFZB-20 4123)
24.04.2020
Storm Warning at Graycottage Dalriada's
Viva la Diva Alkinra
Duesmann Beate
Duesmann Beate
výborná 1, CAJC, Světový vítěz mladých 2021


Atena Filomenia de Yli  (COR A 2644-20)
07.07.2020
The Super Trooper Travella
Neda Filomenia de Yli
Iliescu Radu
Iliescu Radu
výborná 2


Pixi Mercury Fox  (MET-7523)
20.05.2020
Can't Stop Me Mercury fox
Bibi Fekate Domino
Gabor Mitnyan
Gabor Mitnyan
výborná 3


Rakete von der Bismarckquelle  (DFZB-20 4304)
04.11.2020
Gliff von der Bismarckquelle
Zumba von der Bismarckquelle
Möhrke Axel
Carola Möhrke
výborná 4


Avena Lucy In The Sky  (HR-10596)
23.11.2020
Celtic Warrior Blackdale
Irish Rose Blackdale
Neva Hanza
Neva Hanza
velmi dobrá


Tigra Krokodilo Dantys  (LSVK FTW 0310)
24.07.2020
Martell Fox Major
Morka Krokodilo Dantys
Garuckaite Ramune
Ramune Garuckaite
velmi dobrá


mezitřída

Laura Mani Di Fata del Basco Magico  (LOI2053677)
28.02.2020
M'Arimbarza Strozzavolpe
Melatiro del Basco Magico
Cristina Zeni
Cristina Zeni
výborná 1, CAC, R.CACIB


Rus Kin Fox Perris De Evrifoks  (RKF-5897417)
30.01.2020
Born To Win Viva Quality
Liberty Rus Kin Fox
Shlepov A.S.
Olga Savina
výborná 2, R.CAC

Bora z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/39150)
03.04.2020
Ozzy Star Franke
Anne z Vrchoslavských vrchů
POSSELT Jindřich,
Posselt Jindřich
výborná 3


třída otevřená

Zahra von der Bismarckquelle  (DFZB-19 4071)
25.01.2019
Mc Dougall Quattromori
Dahna von der Bismarckquelle
Möhrke Axel
Möhrke Carola
výborná 1, CAC, CACIB, BOS, Světový vítěz 2021


Grace z Elgardu  (ČLP/FXD/38678)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva, Ing.
výborná 2, R.CAC

Inside Out Star Pride  (LOI15/66229)
25.02.2015
Golden Guy Foxtan's
Genagee van Foliny Home
Stefania Savini
Ambrogio Renato Carrera
výborná 3


Rio d'Ottava Tina Doc Skin  (LO17194949)
30.09.2017
Georgy Porgy Ash Grove
Reflection Of Moonglow Rio d'Ottava
Murtula Andrea
Andrea Murtula
výborná 4


Claire vom Eckstein  (DFZB-18 4098)
19.06.2018
Sunday Driver von den Schönen Bergen
Nele von dem Färberfelsen
Damm Silvia a Thomas
Thomas und Silvia Damm
výborná

třída pracovní

Anne z Vrchoslavských vrchů  (ČLP/FXD/38192)
05.04.2017
Gorman Star Franke
Casey z Elgardu
Posselt Jindřich
Posselt Jindřich
výborná 1, CAC


třída šampionů

Vanilla von den Schönen Bergen  (DFZB-18 4108)
19.04.2018
Sunday Driver von den Schönen Bergen
Milli von der Kupferschmiede
Schönenberg Friedrich
Schönenberg Friedrich W.
výborná 1, CAC


Rio d'Ottava Ophelia  (LOI19197930)
29.09.2019
Bram Stoker Rio d'Ottava
Reeva Rio d'Ottava
Murtula Andrea
Antonella Sarro
výborná 2, R-CAC


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

General Grau von den Schönen Bergen  (DFZB-20 1156)
07.10.2020
Fast Forward vom Ernstthal
Adria von den Schönen Bergen
Schönenberg Friedrich
Schönenberg Friedrich W.
výborný 1, CAJC, BOJ, Světový vítěz mladých 2021


Shining Star v.Sachsenland  (DFZB-20 1139)
03.06.2020
Pepe v.Sachsen
Agria Esprit
Evelyn Erler
Rosch Evelyn a Frank
výborný 2


Gaston II Lemart  (ČLP/FXH/39402)
10.09.2020
Clif od Jestřábí tvrze
Fairin Lemart
ŠTEFEK Marian,
Ladislav Osvald
výborný 3


New Star iz Kompaniyi Sebastiana  (RKF-6033235)
13.07.2020
Bismar od Rytíře Malovce
Ankel iz Priazovskih Stepey
Elena Scherkakova
Gitte Pedersen Ardal
výborný 4

mezitřída

Ramazotti v.Sachsenland  (DFZB-20 1027)
15.02.2020
Parker v.Sachsenland
Maid of Magic v.Sachsen
Evelyn Erler
Rosch Evelyn a Frank
výborný 1, CAC


Faust od Jestřábí tvrze  (ČLP/FXH/39034)
31.01.2020
Clif od Jestřábí tvrze
Paja Lemart
ŠLOSAR Jan,
Irena Průšová
výborný 2, R-CAC


Eliot II Lemart  (SPKP-3098)
16.03.2020
Clif od Jestřábí tvrze
Fairin Lemart
Štefek Marian
Martin Groessinger Kalinka Jeitler
výborný 3

třída otevřená

Toribio Barclips  (SN AR032)
03.02.2019
Broxden Dress For Succes
Barclips Nicole
Norberto Barcos Liporace
Edwin Lenaerts
výborný 1, CAC, R-CACIB


Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Martina Zbožínková Ješková
výborný 2, R-CAC


Birell od Máničky  (ČLP/FXH/38619)
29.08.2018
Wall-E Super Pride
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Martin Kaláb
výborný 3


Zackary del Castello dei Doria  (LO1912900)
19.10.2018
Star Pride Vade Mecum
Star Pride Happy x Mas
Iuca Soddu
Laura Soddu
výborný 4

Car Baťuška Lemart  (SPKP-3057)
02.12.2018
Ijokel Lemart
Varsa Lemart
Marian |Štefek
Jan Šlosar
výborný

třída pracovní

Achael od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38695)
06.11.2018
Nepomuk od Rytíře Malovce
Indiana od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC


Rubin Laro Slovakia  (SPKP-3091)
10.10.2019
Idar Laro Slovakia
Kyra Laro Slovakia
Robert Lackovic
Robert Lackovič
výborný 2, R-CAC

třída šampionů

Ten Sharp Agria  (MET-445)
18.12.2019
Agria Jack Nicholson
Agria Lambada Dance with Belfox
Korozs Andas
Balint Korozs
výborný 1, CAC, CACIB, BOB, Světový vítěz 2021


Stormbound at Humeston Nisyros  ((PKR.III-90137)
10.06.2015
Nisyros Cruse Control
Chezatree Days of Grace at Nisyros
D.M.C. Anderson x Watt
Lukasz Pawlowski
výborný 2, R-CAC


Hemingway vom Ernstthal  (DFZB 191049)
23.02.2019
Absolutely Signature
Double Face vom Ernstthal
Uwe Tandler a Sabine Losch
F.W. Schöneberg
výborný 3


Riddick v. Sachsenland  (DFZB 201030)
15.02.2020
Parker v. Sachsenland
Maid of Magic v. Sachsen
Evelyn Erler
Rosch Elelyn a Frank
výborný 4


třída veteránů

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korózs András A Korózs-Papp Judit
Králová Iva
výborný 1, BOV, Světový vítěz veteránů 2021


Feny

třída dorostu

Xenia Laro Slovakia  (SPKP 3163)
28.03.2021
Jamal Laro Slovakia
Charlotte Laro Slovakia
LAckovič Robert + Miroslav
Lackovič Robert
velmi nadějná 1, Světová naděje 2021


třída mladých

Questa Kanix  (AX03903402)
15.08.2020
Rottrivers Eye of The Tiger
Pinnacle Amanda to Kannix
Sigudr Wilberg
Agne Griguliunaite
výborná 1, CAJC, Světový vítěz mladých 2021


Queen of The Night Mercuryfox  (MET SF 517/21)
11.12.2020
Mercuryfox J.Lo
Janos Mitnyan
Gabor Mitnyan
výborná 2


Palomar Wishful Thinkink  (LOP591508)
17.10.2020
Sunlyn Here Comes The Sun
Sunlyn Someone Special
Evelyn Laughlin
Nanci Pereira
výborná 3


Kanix Quadrille  (LO2140556)
15.08.2020
Rottrivers Eye of The Tiger
Pinnacle Amanda to Kannix
Sigudr Wilberg
Laura Soddu
výborná 4


Domněnka od Máničky  (ČLP/FXH/39292)
15.09.2020
Nelson Perfect v. Sachsenland
Nora Val-Rico
ZBOŽÍNKOVÁ JEŽKOVÁ Martina,
Martina Zbožínková Ježková
výborná


Noova v.d. Bismarckquelle  (DFZB 201188)
24.06.2020
OConner v.d. Bismarckquelle
Rietta v.d. Bismarckquelle
Möhrka a Achenbach
Carola Möhrke
výborná


Sadie Adler Ghastly's  (ČLP/FXH/39504)
18.11.2020
Everlong .
Panya Lemart
Hansson Lena,
Jan Šlosar
výborná

Schneefrau v.d. schönen Bergen  (DFZB 201262)
10.06.2020
Hemingway vom Enstthal
Warda von der schönen Bergen
F.W. Schöneberg
F.W. Schöneberg
výborná


Tallulah Tuskulum  (ČLP/FXH/39329)
20.11.2020
Total Recall Agria
Latonia Tuskulum
HUTĚČKA Vladimír, Ing.
HUTĚČKA Vladimír, Ing.
výborná


Uxa Laro Slovakia  (SPKP 3115)
20.11.2020
Elegant Laro Slovakia
Beauty Adia Avi
LAckovič Robert + Miroslav
Lackovič Robert
výborná


mezitřída

Seila vom Farnhorst  (DFZB 191205)
07.10.2019
Fast Forward vom Ernstthal
Pia vom Farmhorst
Karl-Heinz Block
F.W. Schöneberg
výborná 1, CAC

třída otevřená

Randall Barclips  (FCA 3472)
16.06.2017
Norberto Barcos Liporace
Barclips Martina
Norberto
Edwin Leanaerts
výborná 1, Světový vítěz 2021, BOS


Vici v.d. Bismarckquelle  (DFZB 181238)
13.10.2018
Tamedale Caruso
Fly v.d. Bismarckquelle
Möhrke a Achenbach
Carola Möhrke
výborná 2, R-CAC


Rozmarýna od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/38773)
28.02.2019
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Libuše Sekaninová
výborná 3


Anča od Máničky  (ČLP/FXH/38390)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Martina Zbožínková Ježková
výborná 4


Cindy Salve Vale  (ČLP/FXH/38503)
30.04.2018
Marlon od Hrubého lesa
Aura Salve Vale
Veselý Petr
Pavlína Zahálková
výborná

třída pracovní

Réva od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38136)
05.01.2017
Krystal od Rytíře Malovce
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Iveta Nováková
výborná 1, CAC


Harmonie von der Bismarckquelle  (ČLP/FXH/38282)
31.01.2017
Vamos v.d. Bismarckquelle
Fly v.d. Bismarckquelle
Möhrke Axel
Robert Fogas
výborná 2, R-CAC


třída šampionů

Pepper Pearl v. Sachsen  (DFZB 191019)
05.01.2019
Jungle Fighter v. Sachsen
Anne v. Hammatal
Frank Rosch
Rosch Evelyn a Frank
výborná 1, CAC, R-CACIB


Pinnacle Amanda to Kanix  (LKD FTS 0326/21)
12.07.2018
Hampton Court Broxden for The Love of The
Sewer Seventh Wonder
Ewans, Rowles, Booth
Svetlana Valoueva
výborný 2, R-CAC


Mary Read Residentsets  (LŠVK FTS0265)
31.07.2017
Agria Zip Code
Residentsets Pirate Copy
Ewa Lunden
Svetlana Valoueva
výborná 3

třída veteránů

Lavenia Tuskulum  (ČLP/FXH/37094)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Martin Groessinger Kalinka Jeitle
výborný 1, FCI Světový vítěz veteránů 2021, BOV


Zpět na seznam výstav