MVP DUO CACIB Brno


01.02.2020
Mezinárodní
Świętoń Magdalena (PL)
http://www.duocacib.cz

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Gabriel z Elgardu  (ČLP/FXD/38674)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva
výborná 1, CAJC

Nerri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38724)
14.01.2019
Hunting Tiger Strozzavolpe
Black Belt Strozzavolpe
Vařechová Leona Rndr.
Kučová Irma
velmi dobrá 2

třída pracovní

Dzhassta Tom Teylor  (ČLP/FXD/38645)
06.02.2018
Irji Iris Dzhassta
Halissia Dzhassta
Aberkova T.n.
Nováková Iveta
výborná 1, CAC, CACIB, BOB


Feny

třída mladých

Grace z Elgardu  (ČLP/FXD/38678)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva Ing.
Duspivová Iva
výborná 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Molli Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38671)
25.10.2018
Hunting Tiger Strozzavolpe
Corri Orkif Star Fox
Vařechová Leona Rndr.
Vařechová Leona
výborná 1, CAC, R.CACIB


třída otevřená

Odessa Star Franke  (ČLP/FXD/38576)
17.06.2018
Wings of Steel
Tanny
Polehňa František
Polehňa František
výborná 1, CAC, CACIB, BOS

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída štěňat

Quarterback v.Sachsenland  (ČLP/FXH/39012)
29.09.2019
Silent Danger Dobelands
Esprit Agria
Erler Evelyn
Zbožínková Ježková Martina
velmi nadějná 1

třída mladých

Hero Pink Terror  (ČLP/FXH/38789)
04.04.2019
Ivo Bohemia Šibeník
Giza Budaiov dvor
Homolová Kateřina
Novotná Petra
velmi dobrá 1

mezitřída

Brest Adia Avi  (ČLP/FXH/38600)
30.06.2018
Total Recall Agria
Asie Super Pride
Králová Iva
Králová Iva
výborná 1, CAC, CACIB, BOB

Edie od Sezinského potoka  (ČLP/FXH/38485)
08.04.2018
Bat Xiamant
Cedra od Sezinského potoka
Denerová Kateřina Mvdr.
Michálek Petr
výborná 3

First Pink Terror  (ČLP/FXH/38606)
19.08.2018
Quentin v.d. Schwedenschmitte
Deby Steinbach Terry
Homolová Kateřina
Homolová Kateřina
výborná 2, R.CAC

Young od Hombreho  (ČLP/FXH/38652)
27.09.2018
Bat
Lambáda
Michálek Petr
Franc Luděk
velmi dobrá 4

Feny

třída dorostu

Amálka od Topolky z Měcholup  (ČLP/FXH/38837)
04.06.2019
Total Recall Agria
Bellinda od Štěpánovského potoka
Blíhová Hana
Blíhová Hana
velmi nadějná 1

Fauna ze Střížovských luk  (ČLP/FXH/38842)
06.06.2019
Domino Dancer Bicskás
Karina od Hombreho
Vejnarová Denisa
Michal Ivan
nadějná 2

třída mladých

Rozmarýna od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/38773)
28.02.2019
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Sekaninová Libuše
výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

Zpět na seznam výstav