EDS Wels - Rakousko


14.06.2019
Evropská
Goodsell Andrew (GB)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Fransin Hipster All The Way  (NO 58484/18)
15.08.2018
Fransin Englishman In New York
Fransin Minnie Mouse
Cassin Francesca
Cassin Francesca (NO)
výborný 2


Izak Rogohox  (SPKP 3950)
11.08.2018
Yunus v.d.Bismrckquelle
Galaxy Star Franke
Poor Oliver
Plachá Bibiana (SK)
výborný


Ozzy Star Franke  (ČLP/FXD/38573)
17.06.2018
Wings of Steel
Tanny
Polehňa František
Polehňa František (CZ)
výborný


Strozzavolpe M'Arimbarza   (ROI 18/45157)
14.01.2018
Strozzavolpe Special Design
Strozzavolpe Black Sails
Colanaci Marco
Zeni Cristina (IT)
výborný 3


Dzhassta Tom Teylor  (ČLP/FXD/38645)
06.02.2018
Irji Iris Dzhassta
Halissia Dzhassta
Aberkova T.N.
Nováková Iveta (CZ)
výborný 4


Ultra v.d.Schönen Berger  (VDH/DFZB 184113)
07.05.2018
Sunday Driver v.d. Schoenenbergen
Roxana von Hessen's Winkel
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 1, Jugendbester, Evropský vítěz mladých 2019, Nej.mladý


Unic Star Filomenia de Yli  (COR A2570-18/169)
07.08.2018
Roco Filomenia de Yli
Neda Filomenia de Yli
Iliescu Radu
Iliescu Radu (RO)
velmi dobrý


mezitřída

Blackdale Celtic Warrior  (IKCA 45248)
25.10.2017
Blackdale Goldmaker
Blackdale Society Queen
O'Donoghue Harry J.
Christ Anne-Christine (FR)
výborný 1, CACA


Primeur de la Rosa  (VDH/DFZB 17 4233)
11.10.2017
Yunus v.d.Bismrckquelle
Wicki vom Jünglingshof
Weiss Manuela
Weiss Manuela (DE)
výborný 3


Quo Vadis v.d. Schönen Bergern  (VDH/DFZB 17 7181)
11.08.2017
Razor Sharp at Paperman
Travella Step Forward
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 2, R.CACA


Rio D'Ottava Brame Stoker   (LOI 17/194945)
30.09.2017
Ash Grove Georgy Porgy
Rio D'Ottava Reflection of Moonglow
Rio D'Ottava Kennel
Murtula Andrea (IT)
výborný 4


třída otevřená

Good Boy Del Bosco Magico  (ROI 17/111988)
03.05.2017
Strozzavolpe Eye Of The Tiger
Strozzavolpe Sunnylady For Boscomagico
Zeni Cristina
Zeni Cristina (IT)
výborný 3


Level Star Franke  (ČLP/FXD/38284)
18.05.2017
Sporting Chance Travella
Cherry Blackdale
Polehňa František
Polehňa František (CZ)
výborný 1, CACA


Noah v.d.Schönen Bergen  (VDH/DFZB 17 4045)
18.02.2017
Gallant v.d.Schönen Bergen
Zura v.d.Schönen Bergen
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 2, R.CACA


třída pracovní

Strozzavolpe Hunting Tiger  (ČLP/FXD/38572)
10.03.2014
Special Design
Tiger Nut
Calonaci Marco
Vařechová Leona (CZ)
výborný 1, CACA


třída šampionů

Agria Twist And Shout  (BCU 169-001075)
26.04.2017
Hampton Court's Charles
Agria Nothing Else Matters
Korozs Andras
Kisliakov Andrei (BY)
výborný 4


Hagri Hanter Lion Like  (RKF 4462129)
13.03.2015
Blackdale Ranger
Hagri Hanter Zinga Zingana
Ushinskaya Larisa
Ushynskaya Larisa (RU)
výborný


Louline Repercussion at Random  (AKC RN30976005)
16.05.2017
Random Recommendation
Random Rewired For Louline
Flyckt - Pedersen Geir
Åstrom Agneta (SE)
výborný 1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2019, BOB, 1.místo BIG


Open Fire van Foliny Home  (LOSH 1167667)
15.10.2015
Alkinra Yes Sir
Loveletter van Foliny Home
De Munter Uiterwijk
De Munter Uiterwijk + Dieny Rony (BE)
výborný 2, R.CACA, R.CACIB


Quirinus v.Waldhaus  (VDH/DFZB 16 4225)
22.08.2016
Hugo v.d.Schönen Bergen
Penelope v.Waldhaus
Brüssow Holger
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 3


třída veteránů

Chuck Star Franke  (ČLP/FXD/34928)
24.01.2009
Black Star Franke
Kiss Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila (CZ)
výborný 1, Veteranenbester, Evropský vítěz veterán 2019


Feny

třída dorostu

Grace z Elgardu  (ČLP/FXD/38678)
27.10.2018
Rocket Blackdale
Elfie z Elgardu
Duspivová Iva
Duspivová Iva (CZ)
velmi nadějná 1, Best Puppy


třída mladých

Airwire Eternal Flame  (FI 25424/18)
03.03.2018
Strozzavolpe It's A Sunny Day
Airwire Against The Wind
Honkanen Irmeli
Honkanen Irmeli (FIN)
výborný


Claire vom Eckstein  (VDH/DFZB 184098)
19.06.2018
Sunday Driver v.d.Schönen Bergen
Nele v.d.Färberfelsen
Damm Thomas and Silvia
Damm Silvia (DE)
výborný


Fransin Georgia On My Mind  (NO 49170/18)
06.05.2018
Fransin English Man In New York
Chelines Margaret
Cassin Francesca
Granhus Trude
výborný 1, Jugendbester, Evropský vítěz mladých 2019


Odessa Star Franke  (ČLP/FXD/38576)
17.06.2018
Wings of Steel
Tanny
Polehňa František
Polehňa František (CZ)
výborný 3


Omega Star Franke  (ÖHZB/FTD 14753)
17.06.2018
Willowyre Wings Of Steel
Tanny Abdank
Polehňa František
Horky - Haas Brigitte
výborný


Lifestrong Red Rose  (ČLP/FXD/38719)
18.03.2018
Gold Tooth
Zara
Szlavik Janos
Fogas Robert (CZ)
výborný


Roona v.d.Bismarckquelle  (VDH/DFZB 184027)
21.01.2018
Open Fire van Foliny Home
Dahna v.d.Bismarckquelle
Möhrke Axel
Möhrke Carola + Axel, Aschenbach Claudia (DE)
výborný 2


Scallywag Zesty Orange  (ROI 18/59840)
08.02.2018
Foxtan's Silver Bullet
Little Black Pride Amidala
Panattoni Cinzia
Toelettatura Dog In (IT)
výborný 4


Uta Filomenia De Yli  (FI 25424/18)
03.03.2018
Strozzavolpe It's A Sunny Day
Airwire Against The Wind
Honkanen Irmeli
Honkanen Irmeli (FIN)
velmi dobrý


mezitřída

Rio D'Ottava Tina Doc Skin   (LOI 17/194949)
30.09.2017
Ash Grove Georgy Porgy
Rio D'Ottava Reflection of Moonglow
Rio D'Ottava Kennel
Murtula Andrea (IT)
výborný 2, R.CACA


Rosa v.d.Schönen Bergen  (VDH/DFZB 174186)
22.08.2017
Odysseis v.d.Schönen Bergen
Roxana v.d.Schönen Bergen
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný, CACA


třída otevřená

Bittersweet Foxhouse  (ROI 16 12271)
11.01.2015
Foxtan's Golden Guy
Sweet Sinphony di Montereale
Valli Davide
Valli Davide (IT)
výborný 4


Blackdale Celtic Beauty  (KC AU0906168)
03.03.2017
Blackdale Park Royal
Blackdale Park Royal
O'Donoghue Harry J.
Quinney Kenneth (GB)
výborný 2, R.CACA


Fransin Everybody Loves Somebody  (ROI 16/118241)
10.05.2016
Nightrider van Foliny Home
Fransin Myrilyn Monroe
Cassin Francesca
Cassin Francesca (NO)
výborný 3


Hagri Hanter Terra Incognita  (RKF 4852153)
16.02.2017
Hagri Hanter Lion Like
Hagri Hanter Gvendolin
Ushinskaya Larisa
Ushynskaya Larisa (RU)
výborný


Mlt Ivram Spot On  (MKC whft/01/2016)
25.06.2016
Travella Special Feature
Travella Sky's The Limit
m: Calleja Ivan a Schembri Johann
Calleja, Ivan (MT)
výborný 1, CACA, R.CACIB


Quality v.d.Schönen Bergen  (VDH/DFZB 174185)
11.08.2017
Razor Sharp at Paperman
Trabella Step Forward
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný


třída pracovní

Barro Dzhassta
24.10.2008
Excalibur
Neo Nikita
Calonaci Marco
Gagliardi Alessia (IT)
výborný 2, R.CACA


Kikki Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38131)
01.12.2016
Strozzavolpe Kapjroyale
Corri Orkif Star Fox
Vařechová Leona
Vařechová Leona (CZ)
výborný 1, CACA


Strozzavolpe Tiger Lily  (FI 10688/17)
10.03.2014
Strozzavolpe Special Design
Strozzavolpe Tiger Nut
Calonaci Marco
Honkanen Irmeli (FIN)
výborný 3


třída šampionů

Fransin Minnie Mouse  (ROI 14/172306)
21.09.2014
King Arthur van Foliny Home
Chelines Margaret
Cassin Francesca
Cassin Francesca (NO)
výborný 1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2019, BOS


Little Black Pride Amidala  (LOI 15/74239)
14.03.2015
Ashgrove King Of The Ring
Corazon Espinado Belen
Bertini Francesca
Toelettatura Dog In (IT)
výborný 3


Paperman Chery  (KC AS01184905)
17.03.2015
Razur Sharp Paperman
Leonie v.d.Schönen Bergen
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 2, R.CACA


Skrim Drim One Desire  (RKF 4467188)
06.05.2016
Skrim Drim Zip Fastener
Skrim Drim Glamorious
Levina S.V.
Levina Natalia (RU)
výborný 4


třída veteránů

Excellent Lady v.Evri Fox  (VDH 104387)
10.05.2010
Agria Unlimited
Evridika
Savina Olga
Strewenski Tamara (D)
výborný 1, Veteranenbester, Evropský vítěz veterán 2019, Nej. veterán


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Cooper vom Waldhaus  (VDH/DFZB 181116)
02.05.2018
Kago v.d.Schönen Bergen
Aura v.d.Schönen Bergen
Brüssow Holger
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 2

Innocenciom Mighty  (FCA 3579)
20.06.2018
Chester la Rosa Blanca
Enya Mighty
Mighty
Giovanni Pannullo (I)
výborný 4

Mercury Fox Mata  (MET.SF 286/18)
25.07.2018
Vamos v. d. Bismarckquelle
Mercury Fox Leila
Mitnyan Janos
Mitnyan Gabor (HU)
výborný 3

Wolfheart Test Pilot  (FI 42985/18)
22.07.2018
Nikon Foks Peper
Wolfheart Yosemite
Heikkinen Lehkonen
Lainio Riikka (FIN)
výborný 1, Jugendbester, Evropský vítěz mladých 2019

třída otevřená

Star Pride Pied Pippeer  (ROI 17/192587)
16.10.2017
Star Pride No Man Is An Island
Star Pride Nice To Meet You
Savini Stefania
Savini Stefania (IT)
výborný 1, CACA, R.CACIB

třída pracovní

Domino Dancer Bicskás  (ČLP/FXH/37240)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Fogas Robert
Fogas Robert (CZ)
výborný 1, CACA

třída šampionů

Abadene Black Hunter  (LOE 2240098)
30.11.2014
Fraguel's Calvin-Klein
Abademe Kitti Wells
Lizarraga Maria Miguel
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2019, BOS

Nepomuk od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37872)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta (CZ)
výborný 2, R.CACA


třída veteránů

Jasko Von Der Zwester Ohm  (VDH/KFT 08 1156)
10.05.2008
Eik von der Zwester Ohm
Ilka von der Zwester Ohm
Schneider Hans Erich
Damm Silvia (DE)
výborný 1, Veteranenbester, Evropský veterán vítěz 2019

Skrim Drim Change My World  (RKF 2730353)
04.02.2010
Focus Pocus Kawalkada
Rus Kin Fox Tseremonia
Baranova S.
Novoseletskaya Mariia (RUS)
výborný 2, R.Veteranenbester

Feny

třída dorostu

Electra Bicskás  (ČLP/FXH/38688)
26.10.2018
Domino Dancer Bicskás
Harmonie v.d. Bismarckquelle
Fogas Robert
Fogas Robert (CZ)
velmi nadějný, Best Puppy

třída mladých

Agria Mary Poppins  (MET.SF 280/18)
28.06.2018
Agria Tom Hanks
Adora vom Wildpark
Korozs Andras
Korozs Balint (H)
výborný 2

Cara vom Waldhaus  (VDH/DFZB 18 1118)
02.05.2018
Kago v.d.Schönen Bergen
Aura v.d.Schönen Bergen
Brüssow Holger
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 4

Mercury Fox Liz  (MET.SF 247/1)
04.07.2018
Vamos v. d. Bismarckquelle
Mercury Fox J.Lo
Mitnyan Janos
Mitnyan Gabor (HU)
výborný 3

Texforrier Going The Extra Mile  (FI 15944/18)
09.01.2018
Lil'Itch Game On
Optimo Optical Illusion
Molli Nyman
Laitinen Sari
výborný 1, Jugendbester, Evropský vítěz mladých 2019, Nej.mladý


mezitřída

Foxi-Maxi Xena  (MET.SF 235/18)
20.06.2017
De Revertito Rock N'Roll
Foxi-Maxi Fairy Fani
Petres Eszter
Petres Eszter (HU)
výborný 2, R.CACA

Residenset¨s Mary Read  (FCG 0077)
31.07.2017
Agria Zip Code
Residenset's Pirate Copy
Lunden Ewa
Veshapidze David (GEO)
výborný 1, CACA

třída otevřená

Harmonie v.d. Bismarckquelle  (ČLP/FXH/38282)
31.01.2017
Vamos v.d. Bismarckquelle
Fly v.d. Bismarckquelle
Möhrke Axel
Fogas Robert (CZ)
výborný 1, CACA, R.CACIB

třída pracovní

Réva od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38136)
05.01.2017
Krystal od Rytíře Malovce
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta (CZ)
výborný 1, CACA

třída šampionů

Nisyros American Dream  (DK 14883/2017)
14.07.2016
Absolutely Uncensored
Nisyros Remote Control
Anderson a Watt
Grenaae Tenna (DK)
výborný 2, R.CACA

Wanda v.d. Schönenbergen   (VDH/DFZB 16 1226)
12.09.2016
Kondor v.d.Schönen Bergen
Lulita v.d.Schönen Bergen
Schöneberg F.W.
Schöneberg F.W. (DE)
výborný 1, CACA, CACIB, Evropský vítěz 2019, BOB

Zpět na seznam výstav