NVP Olomouc


01.09.2018
Národní
Smékal Dalibor (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Fresh Star Franke  (ČLP/FXD/37574)
26.03.2015
Dyk Petros Moravicum
Sydy Abdank (FCI)
Polehňa František
Zlámal Josef
velmi dobrý 1

Feny

třída mladých

Linga Star Franke  (ČLP/FXD/38287)
18.05.2017
Sporting Chance Travella
Cherry Blackdale
Polehňa František
Rejhonová Eliška
výborný 1, CAJC, BOJ, BOB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Alík od Máničky  (ČLP/FXH/38385)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Matoušková Marcela
velmi dobrý 2

Casper od Čábelny  (ČLP/FXH/38266)
13.05.2017
Wall-E Super Pride
Arya od Čábelny
Kindlová Jitka, Ing.
Klašková Šárka
velmi dobrý 1

třída otevřená

Marlon od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/37490)
31.12.2014
Endriwe od Hrubého lesa
Hádanka od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Pospíchal Martin
výborný 1, CAC

Otta od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/37942)
01.05.2016
Goldfever of Sweetest Poison
Hádanka od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Radimecká Ivana
velmi dobrý 2

třída pracovní

Cerbis ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37274)
25.04.2014
Twain od Hrubého lesa
Ypsa ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný 3

Hard od Moravské Sázavy  (ČLP/FXH/37958)
22.05.2016
Geret Bohemia Kent
Bledulka od Hrubého lesa
Adámková Jana, MgA.
Adámková Jana
výborný 2, R.CAC

Merci od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/37492)
31.12.2014
Endriwe od Hrubého lesa
Hádanka od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Pospíchal Martin
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

třída veteránů

Nerys ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/34824)
02.10.2008
Athos Kelečský poklad
Hata ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný 1, BOV

Feny

třída mladých

Alokin od Máničky  (ČLP/FXH/38389)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Januš Pavel
velmi dobrý 3

Ambra von den Schönen Bergen  (ČLP/FXH/38553)
24.06.2017
Konrad
Miss-Evi
Schöneberg Friedrich-Wilhelm
Pospíchal Martin
výborný 2

Anča od Máničky  (ČLP/FXH/38390)
31.08.2017
Total Recall Agria
Nora Val-Rico
Zbožínková Ježková Martina
Kohoutová Hana + Zbožínková Ježková Martina
výborný 1, CAJC, BOJ

třída otevřená

Ebilka ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37373)
28.07.2014
Wild Hog Vielfrass
Venula ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný 1, CAC

třída pracovní

Airra Nerilem  (ČLP/FXH/37708)
27.05.2015
Fox Billy Lóczy-Bárdi
Larra od Štěpánského rybníka
Krejčí Kamil, Ing.
Krejčí Kamil
velmi dobrý 1

třída vítězů

Ypsa ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/36203)
29.07.2011
Brond
Renda
Švéda František
Švéda František
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS

Zpět na seznam výstav