World Dog Show Leipzig


11.11.2017
Světová
Seman Pavol (SK) - drsní; Adrian LAndarte (URY) - hladcí

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída dorostu

Agria Twist And Shout  (BCU169-001075)
26.04.2017
Hampton Court's Charles
Agria Nothing Else Matters
Andras Korozs, HUN
Olga Kisliakova, BLR
Vv1, Best Puppy


Strozzavolpe Here Comes The Sun  (LO1770290)
17.03.2017
Strozzavolpe Its A Sunny Day
Strozzavolpe Tiger Nut
Marco Calonaci, ITA
Fabiana De Francesco, ITA
Vv2


třída mladých

Danfox Jackass Jack  (DK12548/2016)
30.06.2016
Crispy Legacy
Blackdale Xmas Carol
Helge Gilbjerg Nielsen, DNK
Helge Gilbjerg Nielsen a Mirianne Nielsen, DNK
výborný 2, Res.JCAC


Danfox Knight Rider  (DK15229/2016)
16.08.2016
Hampton Court's Charles
Danfox Whisper
Helge Gilbjerg Nielsan, DNK
Helge Gilbjerg Nielsan a Marianne Nielsen, DNK
V


Foxtan's Cut Like A Diamond   (SE17302/2017)
21.01.2017
Syoori's Batman
Foxtan's True Vision
Petra Wagenknecht, SWE
Petra Wagenknecht, SWE
výborný 3


Mistral Du Haillet Des Corneiredes  (LOF68934/0)
14.08.2016
Fou-De-Footing Du Haillet Des Corneiredes
Hester Super Du Haillet Des Corneiredes
Maryse-Magali Delaye, FRA
Delaye & Monique Goetzmann, FRA
V


Quirinus vom Waldhaus  (VDHDFZB164225)
22.08.2016
Hugo v.d.Schönen Bergen
Penelope v. Waldhaus
Holger Brüssow, DEU
F.W.Schöneberg, DEU
výborný, JCAC, World Junior Winner 2017, Best Junior


Rio D`Ottava Coven´S Supreme  (DK00388/2017)
20.05.2016
Rio Tripel Crown D´Ottava
Sheeva Queen
Murtula Andrea, ITA
David Johannes Øbro-Hansen, DNK
V


Roco Filomenia De Yli  (CORA2513-17/169)
28.10.2016
Joker Des Astucieux De Kerlabour
Miss Filomenia De Yli
Iliescu Radu, ROM
Iliescu Radu, ROM
SG

Star Pride Paradise Lost  (LOI161777054)
21.08.2016
Travella Firecracker
Ginageen van Foliny Home
Stefanie Savini, ITA
Ambrogio Renato Carrera, ITA
V4


Wayne vom Gronauer Tal  (VDHDFZB-NR.164237)
18.09.2016
Scot Von Den Schönen Bergen
Ornella Vom Gronauer Tal
Dagmar Schmitt, DEU
Dagmar Schmitt, DEU
V


mezitřída

Marko-Super Du Haillet Des Corneiredes  (LOF68781/0)
20.04.2016
Cacopoulos This Is The End
Hip-Hop-Dog Du Haillet Des Corneiredes
Maryse-Magali Delaye, FRA
Monique Goetzmann, FRA
V4


Quattromori Mc Dougall  (ROI16116071)
11.05.2016
Foxtan’s Silver Bullet
Quattromori Debden
Adriano Sardo, ITA
Chiara Piccionetti & Adriano Sardo, ITA
výborný, VDH-CAC


Rangel's The Return Of Al Capone   (AKCRN29873601)
20.03.2016
Hampton Court Steele Skylord
Steele Naturally
Gabriel Rangel, USA
Gabriel Rangel, USA
výborný 3


Yunus v.d. Bismarckquelle  (VDH164141)
03.05.2016
Hampton Courts Charles
Dahna v.d. Bismarckquelle
Axel Möhrke, DEU
Axel Möhrke, DEU
výborný 2, Res.VDH-CAC


třída otevřená

Blue Celtic's Llewelyn   (LOF3F.PD.068167/0653)
10.02.2015
Diamant v.d. Schönen Bergen
Mercury Fox Ice Queen
Girousse Nagali, FRA
Lysiane U. Floriane Braban, FRA
V


Cacopoulos Capitan Tapon  (LOE2277180)
24.06.2015
Cacopoulos Imperium
Cacopoulos La Perla Negra
Julio García, ESP
Angeles Gutierrez, ESP
V


Cacopoulos Mercucho  (LOE2199481)
04.02.2014
Cacopoulos Made In Heaven
Cacopoulos Inmaculate Fool
Julio García, ESP
Angeles Gutierrez, ESP
V


Dandy v. Jünglingshof  (VDH104298)
27.06.2010
Tedd v. Jünglingshof
Sandi v. Jünglingshof
Gabriele Jüngling, DEU
Gabriele Jüngling, DEU
V4


Goldwing v.d.Schönen Bergen  (VDHDFZB154106)
02.04.2015
Diamant v.d. Schönen Bergen
Travella Step Forward
F.W. Schöneberg, DEU
F.W. Schöneberg, DEU
výborný, VDH-CAC, Res.CACIB


John vom Goldacker  (VDH/DFZB144243)
17.09.2014
Dandy vom Jünglingshof
Deborah vom Goldacker
Gerd Kutschbach, DEU
Gerd Kutschbach, DEU
V


Jupiter v.d. Schönen Bergen  (VDHDFZB154242)
20.09.2015
Odysseus v.d. Schönen Bergen
Lotty v.d. Kupferschmiede
Friedrich-Wilhelm Schöneberg, DEU
Friedrich-Wilhelm Schöneberg, DEU
výborný 3


Othello van Foliny Home  (LOE2313570)
15.10.2015
Alkinra Yes Sir
Loveletter Van Foliny Home
Mrs. Dieny & Mr. Rony Uiterwijk & De Munter (BEL)
Cabrera Albert (ESP)
výborný 2, Res.VDH-CAC


Paradise Valley Valentino  (MGK/13/04784)
13.01.2013
Paradise Valley Tufao
Paradise Valley Soneca
Dino Miraglia Filho, BRA
Isabella Raeder & Joao Victor Dos Santos Cysne, BRA
V


třída pracovní

Blackwire Jedi  (LOF67789/6533)
19.05.2014
King Athur Van Foliny Home
o: Funky De Platemare
Nicolas Will, FRA
Nicolas Will, FRA
výborný, VDH-CAC


Dandy Vom Keilergrund  (VDH/DFZB154070)
12.03.2015
Carry Vom Winterhorn
Yeanne Star Franke
Jürgen Eisenkolb, DEU
Jürgen Eisenkolb, DEU
V4


Eric Von Barge  (DFZB134145)
04.06.2013
Puma Vom Eulengeschrei
Deike Von Der Ammerter Mark
Paul Und Julia Höppe, DEU
Mario Weiss, DEU
SG

Ibm-Junior Du Haillet Des Corneiredes  (LOF67101/6399)
15.03.2013
Man In Black Of Fair Play
Baronne Du Haillet Des Corneiredes
Maryse-Magali Delaye, FRA
Monique Goetzmann, FRA
výborný 3


Leon V. Goldacker  (VDH/DFZB164008)
27.01.2016
Willi V. Goldacker
Coco V. Goldacker
Gerd Kutschbachm, DEU
René Baier, DEU
SG

Strozzavolpe Hunting Tiger  (LOI14/66162)
10.03.2014
Strozzavolpe Special Design
Strozzavolpe Tiger Nut
Marco Calonaci, ITA
Pier Luigi Deli, ITA
výborný 2, Res.VDH-CAC


třída šampionů

Crispy Hijacker  (SE49114/2015)
28.07.2015
Image Des Tip-Top Terriers
Crispy Peppermint
Agneta Astrom, SWE
Agneta Astrom, SWE
V4


General v.d. Schonen Bergen  (VDH/DFZB154105)
02.04.2015
Diamant v.d. Schonen Bergen
Travella Step Forward
Friedrich-Wilhelm Schöneberg, DEU
Jaroslav Kubala, SVK
výborný 3


Hampton Court's Monte Cristo   (AKCRN26519101)
01.08.2011
Travella Starlord
Davwen Sapphire At Sarendon
Victor Malzoni, BRA
Victor Malzoni, BRA
výborný, VDH-CAC, CAC, CACIB, World Winner 2017, BOB, BIG1, Res.BIS


Joker Des Astucieux De Kerlabour  (LOF67856/6494)
14.06.2014
Kingarthur Van Foliny Home
Legend Of Crudy Zoe Second Thoughts
Stéphanie Guillou, FRA
Anne-Christine Christ, FRA
výborný 2, Res.VDH-CAC


Paperman Moonlight  (KCASO1184903)
17.03.2015
Razor Sharp At Paperman
Leonie v.d. Schönen Bergen
F.W.Schöneberg, DEU
F.W.Schöneberg, DEU
V


Shark v.d. Bismarckquelle  (FI26923/16)
22.06.2015
Fox Creek Jp The Moon And The Sky
Lucille v.d. Bismarkquelle
Axel Möhrke, DEU
Paavo Tervonen & Juha Palosaari, FIN
V


Strozzavolpe Eye Of The Tiger  (ROI14/66160)
10.03.2014
Strozzavolpe Special Design
Strozzavolpe Tiger Nut
Marco Calonaci, ITA
Fabio Bronconi, ITA
V


Strozzavolpe Its A Sunny Day  (ROI11/118696)
25.06.2011
Diamant v.d. Schonen Bergen
Strozzavolpe Ready Steady
Marco Calonaci, ITA
Irmeli Honkanen, FIN
V


Travella Strike The Deal  (JR71261FOD)
28.04.2013
Travella Striking Steel
Travella Star Girl
Bill Browne-Cole, VGB
Ljubisa Milanovic, SRB
V

třída veteránů

Nik Nikolas Koroh Qvality  (RKF2439236)
30.12.2008
Travella Sporting Chance
Koroh Qvality Evolution
D.Koroh, RUS
I.A.Gavva, RUS
výborný, VCAC, World Veteran Winner 2017, Best Veteran


Strozzavolpe Happy Hour  (FI16804/10)
05.08.2006
Strozzavolpe Allsblack
Steel Rose From Travella
Marco Calonaci, ITA
Erna Sundström a Mikko Sundström, FIN
výborný 3


Strozzavolpe Special Design  (LOI10/11523)
08.05.2009
Strozzavolpe Blackgold
Travella Smart Design
Marco Calonaci, ITA
Pier Luigi Deli, ITA
V4


Travella Starlord  (KC0612CV)
26.11.2008
Travella Special Feature
Travella Stargazy
W.Browne Cole, VGB
Victor Malzoni Jr., BRA
výborný 2, Res.VCAC


Feny

třída dorostu

Hagri Hanter Terra Incognita  (RKF48521523)
16.02.2017
Hagri Hanter Lion Like
Hagri Hanter Gvendolin
Larisa Ushinskaya, RUS
Larisa Ushinskaya, RUS
Vv1


třída mladých

Airwire Diamonds R Forever  (FI47947/16)
19.08.2016
Travella Star Boy
Airwire Against The Wind
Irmeli Honkanen, FIN
Irmeli Honkanen, FIN
V


Calista ¯ywe Srebro Fci  (PKR.III-79747)
20.05.2016
Skerli Choise Of Mixmira
Skerli Talia
Maja Baron, POL
Anna Chober, POL
V


Danfox I'm Just A Girl   (DK09021/2016)
14.05.2016
Crispy Leroy
Danfox Tinkerbell
Helge Gilbjerg Nielsen, DNK
Helge Gilbjerg Nielsen, DNK
V


Fox Major Fiji  (LSVKFTW0282/17)
30.12.2016
Skerli Sunrise
Fox Major Elesta
Elena Churikova, RUS
Rita Vorobjova, LTU
V


Hagri Hanter Sensation  (RKF4852158)
14.11.2016
Hagri Hanter Lion Like
Hagri Hanter Lion Like
Larisa Ushinskaya, RUS
Larisa Ushinskaya, RUS
V


Kikki Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/38131)
01.12.2016
Kapjroyale Strozzavolpe
Corri Orkif Star Fox
Leona Varechova, CZE
Leona Varechova, CZE
V


Nikita de la Rosa  (DFZB164282)
20.10.2016
Ronaldo De La Rosa
Fantasy De La Rosa
Manuela Weiß, DEU
Manuela Weiß, DEU
výborný 2, Res.JCAC


Petra Filomenia De Yli  (CORA2512-17/169)
17.08.2016
Blackdale Benchmark
Cola Filomenia De Yli
Iliescu Radu, ROU
Iliescu Radu, ROU
V


Pikku Muijan Miss Mayday  (LO17117708)
30.10.2016
Strozzavolpe Blackjack
Strozzavolpe Silver Bell
Erna Sundstrom, FIN
Antonio Maarchetti, ITA
V4


Quik Lady V. Jünglingshof  (VDH164166)
18.06.2016
Hampton Court’s Charles
Wicki V. Jünglingshof
Gabriele Jüngling, DEU
Gabriele Jüngling, DEU
výborný 3


Quintia Vom Waldhaus  (DFZB164229)
22.08.2016
Hugo Von Den Schönen Bergen
Penelope Vom Waldhaus
Holger Brüssow, DEU
Holger Brüssow, DEU
V


Stella Z Kuliaru  (SPKP3894)
31.01.2017
General v.d. Schonen Bergen
Ida z Kuliaru
Jaroslav Kubala, SVK
Jaroslav Kubala, SVK
výborný, JCAC, World Junior Winner 2017


mezitřída

Patchouli v. Erlach-See  (DFZB164193)
25.02.2016
Knight Rider V. Rheingrund
Jolanda V. Erlach-See
Irmtraud Sommer, DEU
Beatrice Thamm-Mirz, DEU
výborný 2, Res.VDH-CAC


Strozzavolpe Melatiro Del Boscomagico  (LO16108844)
07.05.2016
Strozzavolpe Hunting Tiger
Fanny Strozzavolpe Orkif Star Fox
Cristina Zeni, ITA
Cristina Zeni, ITA
výborný, VDH-CAC


Yamala v.d. Bismarckquelle  (PKR.III-79866)
03.05.2016
Hampton Court`S Charles
Dahna v.d. Bismarckquelle
Axel Moehrke, DEU
Karolina Chodkowska & Mateusz Miedzik, POL
SG3


třída otevřená

Ascot Lady v. Haus Am See  (DFZB154230)
11.10.2015
Orestes v. Thyratal
Wilma v.d. Schönen Bergen
Stefanie Fischer, DEU
Stefanie Fischer, DEU
V

Ashgrove Time Lady  (LOF69130/9725)
11.11.2015
Foxtan’s Silver Bullit
Corazon Espinado Anita
Luisa Romanini, ITA
Anne-Christine Christ, FRA
výborný 2, Res.VDH-CAC, Res.CACIB


Blackdale Irish Rose  (HR10512FOD)
11.04.2015
Blackdale Academy
Blackdale Olimpic
Harry O’donoghue, IRL
Neva Hanza, HRV
V


Burrencroft Lady Liz  (KCAQ02847503)
06.07.2013
Burrencroft Skipper Lad
Burrencroft Christina
Mervyn Thompson, IRL
F.W.Schöneberg, DEU
výborný, VDH-CAC, CAC, CACIB, World Winner 2017, BOS


Chelines Como Una Ciclogenesis  (LOE2130329)
30.08.2012
Eleazar van Foliny Home
Chelines Como Un Tsunami
Alberto Velasco, ESP
Alberto Velasco, ESP
V


Gajana Star Franke  (ČLP/FXD/37636)
07.04.2015
Sporting Chance Travella
Xuxu Star Franke
František Polehňa, CZE
František Polehňa, CZE
výborný 3


Mindhunter Pretty Please  (FI52502/15)
05.07.2015
Eleazar Van Foliny Home
Mindhunter Just Call Me Pink
Saana Tuomi, FIN
Saana Tuomi, FIN
V

Morka Krokodilo Dantys  (LSVKFTW0278/15)
01.09.2015
Knighthawwk van Foliny Home
Sarka Krokodilo Dantys
Ramune Garuckaite, LTU
Ramune Garuckaite, LTU
V


Quattromori Burnet Rose  (ROI15149661)
15.07.2015
Foxtan’s Macho Boy
Quattromori Camorre
Adriano Sardo, ITA
Chiara Piccionetti & Adriano Sardo, ITA
V


Star Pride Inside Out  (RO1456952)
23.01.2014
Ash Grove King Of The Ring
Ginagee Van Foliny Home
Stefania Savini, ITA
Selene Virzí, ITA
V


Strozzavolpe White Nights  (ROI15/72113)
04.03.2015
Strozzavolpe It’s A Sunny Day
Fanny Strozzavolpe Orkif Star Fox
Marco Calonaci, ITA
Marco Calonaci, ITA
V


Travella Sneak Preview  (MKCWHFT012017)
13.01.2014
Travella Striking Steel
Travella Stage Light
Bill Browne Cole, VGB
Johann Schembri, MLT
V4


Zaika Krokodilo Dantys  (LV-AFT-55/15)
01.03.2015
Upas Krokodilo Dantys
Skerli Chastnaya Kollektsia
Ramune Garuckaite, LVA
Helena Truhachova, LVA
V


třída pracovní

Gretel Von Barge  (VDH/DFZB154131)
05.04.2015
Puma vom Eulengeschrei
Deike Von Der Ammerter Mark
Julia Höppe, DEU
Julia Höppe, DEU
výborný 3


Lottie vom Goldacker  (VDH164012)
27.01.2016
Willi Vom Goldacker
Coco Vom Goldacker
Gerd Kutschbach, DEU
Mario Geike, DEU
V4


Rojohs Afrodite  (FI28684/14)
14.04.2014
Strozzavolpe Happy Hour
Toyriver’s Mary Stuart
Niina Romppanen, FIN
Erna Sundström & Mikko Sundström, FIN
výborný 2, Res.VDH-CAC


Strozzavolpe Black Sails  (ROI1572114)
04.03.2015
Strozzavolpe Its A Sunny Day
Fanny Strozzavolpe Orkif Star Fox
Alessia Gagliardi, ITA
Alessia Gagliardi, ITA
výborný, VDH-CAC


třída šampionů

Angel Vom Eckstein  (DFZB144149)
11.06.2014
Hugo Von Den Schönen Bergen
Nele Von Dem Färberfelsen
Thomas und Silvia Damm, DEU
Thomas und Silvia Damm, DEU
V

Brenda v.d. Schönen Bergen  (VDHDFZB144057)
02.02.2014
Vico V. Westerberg
Lia V. Hessen`S Winkel
F.W.Schöneberg, DEU
F.W.Schöneberg, DEU
výborný 2, Res.VDH-CAC


Excellent Lady V. Evri Fox  (VDH104387)
05.10.2010
Agria Unlimited
Evridika
Olga Savina, DEU
Tamara Strewenski, DEU
V


Fransin Minnie Mouse  (ROI14/172306)
21.09.2014
King Arthur Van Foliny Home
Chelines Margaret
Francesca Cassin, ITA
Hugo Quevedo & Francesca Cassin, NOR
V4


Hagri Hanter Queen Of Dreams  (RKF4154341)
21.12.2014
Blackdale Ranger
Hagri Hanter Gvendolin
L.V. Ushinskaya, RUS
L.V. Ushinskaya, RUS
V


Mercuryfox Wintersun  (METDF7399/11)
01.04.2011
Mercuryfox Imprezza
Mercuryfox Vanessa
Janos Mitnyan, HUN
Janos Mitnyan, HUN
výborný 3


Neda Filomenia De Yli  (CORA2465-15/69)
26.08.2015
Kent Filomenia De Yli
Travella Shared Heart
Iliescu Radu, ROU
Iliescu Radu, ROU
V

Sheeva Queen  (LO12167344)
16.10.2012
Ash Grove Fireball
Dulcinea Dalila
Andrea Murtula, ITA
Andrea Murtula, ITA
výborný, VDH-CAC


Strozzavolpe Tiger Lily  (FI10688/17)
10.03.2014
Strozzavolpe Special Design
Strozzavolpe Tiger Nut
Marco Calonaci, ITA
Irmeli Honkanen, FIN
V


Viva Quality Ablaze With Beauty  (RKF3506743)
12.12.2012
Travella Special Feature
Koroh Qvality Naomi
I.A. Gavva, RUS
I.A. Gavva, RUS
V


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Absolutely By Design  (AKCRN30390201)
10.08.2016
Absolutely Oh No
Quissex Mouche
J. W. Schmith
Friedrich-Wilhelm Schöneberg
výborný 1, JCAC, Světový vítěz mladých, BOB

Clayco Boy Wonder  (ANKC9100011122)
09.02.2017
Graebrook Why Wonder
Clayco High Mnt Liberty Bell
Simon Mills
Paula Heikkinen-Lehkonen FIN
výborný 3

Egor V.D. Bismarckquelle  (VDH/DFZB161246)
28.09.2016
O’charlie V.D. Bismarckquelle
Oona V. D. Bismarckquelle
Axel Möhrke
Bernhard Brunken DEU
výborný

Fast Forward Vom Ernstthal  (VDHDFZB-NR.161174)
15.06.2016
Agria Jack Nicholson
Apple Minte Vom Auerswalder Teich
Uwe Tändler
Mario Nauke & Friedrich Wilhelm Schöneberg DEU
výborný

Hard od Moravské Sázavy  (ČLP/FXH/37958)
22.05.2016
Geret Bohemia Kent
Bledulka od Hrubého lesa
Jana Adámková
Jana Adámková CZE
výborný

Heyco V. D. Bismarckquelle  (VDH171050)
31.01.2017
Vamos V. D. Bismarckquelle
Fly V. D. Bismarckquelle
Axel Möhrke
Cliff Bracke DEU
výborný 4

Mistily’s Bring Out The Fox  (SE56199/2016)
18.07.2016
Hampton Court Broxden Bring Out The Boom
Mistily’s Foxglove Br
Christina Daniels
Christina Daniels SWE
výborný

Overwhelnming’s Kick Yor - Ass  (RG/MGK/1608152)
09.08.2016
Overwellmings Wings Of Love
Overwellmings First Edition
Luiz Silva Belo
Luiz Silva BRA
výborný 2, Res. JCAC

Sakharoff Amore Mio  (Sakharoff Amore Mio)
16.11.2016
High Mountain Ladies Man
Dono Vita Diva Sakhroff
Aleksey Sakharov
olina Albert & Sakharov RUS
výborný

Svarthuvans Be-Pe  (SE45175/2016)
07.07.2016
Hampton Court Broxden Bring Out The Boom
Svarthuvans American Beauty
Therese Wallberg
Helena Peterzens SWE
výborný

Xeno Vom Roßgraben  (VDH161161)
27.05.2016
O´ Conner Von Der Bismarckquelle
Yelena De La Rosa
Ran Engelhardt
Herbert Hubbe DEU
výborný

mezitřída

Elvenking Vom Ernstthal  (DFZB:161016)
18.02.2016
Kago Von Den Schönen Bergen
Fenja Von Der Kaiserkoppe
Uwe Tändler
Uwe Tändler DEU
výborný 1, VDH-CAC

Jungle Fighter V. Sachsen  (VDHDFZB161112)
28.04.2016
Agria Jack Nicholson
Gina Lee V. Sachsen
Frank Rosch
Evelyn Erler Frank Rosch DEU
výborný 2, Res. VDH-CAC

Nepomuk od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37872)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Iveta Nováková CZE
vborný 3

třída otevřená

Abadene Black Hunter  (LOE2240098)
30.11.2014
Decorum Touch The Cloud
Abadene Nadine
Mikel Puig Lizarraga
Mikel Puig Lizarraga ESP
výborný 2, Res. VDH-CAC

Absolutely Signature  (AKCRN25540501)
22.01.2013
Absolutely Oh No
Wicked Witch Of The West
Friedrich-Wilhlem Schöneberg
Friedrich-Wilhelm Schöneberg DEU
výborný 1, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz

Adoran Vom Wildpark  (VDH/DFZB151164)
14.07.2015
Belfox Eskimo
Blondie V. D. Bismarckquelle
Astrid U. Robert U. Hajo Simpson/Stoffers
Claudia Renaud DEU
výborný

Begom Begom Za Barsukom Tungus  (RKF4246382)
03.05.2015
Uranus De La Rosa
Begom Begom Za Barsukom Blestka
Svetlana Bystrykh
Tomas Tita ITA
výborný 3

Dono Vita Don’t Worry Be Happy  (RKF4246716)
23.04.2015
Abadene Cyrano
Agria Shakira
Polina Albert
Tatyana Vorobeva RUS
výborný

O´Conner V.D. Bismarckquelle  (VDH151057)
08.02.2015
Absolutely Superstitious
Aggi V.D. Bismarckquelle
Axel Möhrke
Möhrke & Carola Möhrke DEU
výborný

Pepino V.D. Schönen Bergen  (VDHDFZB141248)
29.09.2014
Absolutely Superstitious
Miss-Helia V.D. Schönen Bergen
Friedrich-Wilhelm Schöneberg
Friedrich- Wilhelm Schöneberg DEU
výborný 4

třída pracovní

Domino Dancer Bicskás  (ČLP/FXH/37240)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Robert Fogas
Robert Fogas CZE
výborný 1, VDH-CAC

Lenox od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37526)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Iveta Nováková CZE
výborný 2, Res. VDH-CAC

třída šampionů

Chic Choix Who Cares Boomerang  (FI36504/14)
18.05.2014
Quissex Focus Flying Finish
Mirolinda Who Cares
Juha Kares
Henni Lehtiranta & Sari Kares FIN
výborný 2, Res. VDH-CAC

Dono Vita Dynamite Explosion  (RKF4246715 RU C)
23.04.2015
Abadene Cyrano
Agria Shakira
Polina Albert
Aleksey Sakharov RUS
výborný 3

Lord Shtormovogo Predela  (RKF3730816)
03.10.2013
Wry N’wise Finnish-Touch
Gvardii Stats-Dama
Yul Kustova
Sergey Tarasov RUS
výborný 4

Nero V.D. Schönen Bergen  (DFZB141171)
16.06.2014
Absolutely Superstitious
Miss-Evi V.D. Schönen Bergen
Friedrich-Wilhelm Schöneberg
Friedrich- Wilhelm Schöneberg DEU
výborný 1, VDH-CAC, R-CACIB

třída veteránů

Iwano’s Apollo  (KU0045286)
27.07.2009
Giancarlo De La Rosa
Estefania De La Rosa
Matthias Höpfner
Matthias Höpfner UKR
výborný 1, VCAC, VBOB

Jasko Von Der Zwester Ohm  (DFZB081156)
10.05.2008
Eik Von Der Zwester Ohm
Ilka Von Der Zwester Ohm
Hans Erich Schneider
Thomas Und Silvia Damm DEU
výborný 2, Res. VCAC

Feny

třída mladých

Bella Marie V. Waldhaus  (DFZB-NR:161159)
06.06.2016
Kago V.D. Schönen Bergen
Aura V.D. Schönen Bergen
Holger Brüssow Bretnig
Friedrich-Wilhelm Schöneberg DEU
výborný

Cher V.D. Bismarckquelle  (VDH161230)
29.08.2016
O´Conner V.D. Bismarckquelle
Rietta V.D. Bismarckquelle
Axel Möhrke
Axel Möhrke DEU
výborný

Crystal Space Darling  (RKF4620871)
11.07.2016
Nikon Foks Kosmicheskij Kristall
Dariant Bomb From Beldzhem
Igor Popov
Ekaterina Polyakova RUS
velmi dobrý

Delaware Ramona  (ORA470-17/012)
03.07.2016
Delaware Yankee
Mercury Fox Zizi
Radu Geana
Radu Geana ROU
výborný 4

Eischa V. Hammatal  (VDH/DFZB161233)
11.09.2016
Gilmore V. Sachsen
Zilly V. Hammatal
Karsten Bock
Karsten Bock DEU
výborný

Face The Crowd Vom Ernstthal  (VDHDFZB-NR.161177)
15.06.2016
Agria Jack Nicholson
Apple Minte Vom Auerswalder Teich
Uwe Tändler
Mario Nauke & Friedrich Wilhelm Schöneberg DEU
výborný

Harmonie von der Bismarckquelle  (ČLP/FXH/38282)
31.01.2017
Vamos von der Bismarckquelle
Fly von der Bismarckquelle
Axel Möhrke
Robert Fogas CZE
výborný

Nisyros American Dream  (KCAT03458003)
14.07.2016
Absolutely Uncensored
Nisyros Remote Control
David Watt, Anderson
Tenna Grenaae DNK
výborný 3

Oh My Goodness Forta  (PKR.III-81483)
19.12.2016
Chipmunk Z Karpatskych Strani
Ice-Cream V.D.Schonen Bergen
Ma³gorzata Zakrzewska
Antonina Zakrzewska POL
výborný

One And Only Forta  (PKR.III-80798)
19.12.2016
Chipmunk Z Karpatskych Strani
Ice-Cream V.D.Schonen Bergen
Ma³gorzata Zakrzewska
Andrzej Ko³but POL
výborný

Réva od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/38136)
05.01.2017
Krystal od Rytíře Malovce
Yuriria od Rytíře Malovce
Iveta Nováková
Iveta Nováková CZE
výborný


Svarthuvans Be My Baby  (SE45180/2016)
07.07.2016
Hampton Court Broxden Bring Out The Boom
Svarthuvans American Beauty
Therese Wallberg
Helena Peterzens SWE
výborný

Texforrier No Illusions  (FI53915/16)
28.09.2016
Texforrier Get Off My Cloud
Optimo Optical Illusion
Molli Nyman
olli Nyman & Joenväärä Sakari FIN
výborný 1, JCAC, Světový vítěz mladých

Wanda V.D. Schönen Bergen  (VDHDFZB161226)
12.09.2016
Kondor V.D. Schönen Bergen
Lolita V.D. Schönen Bergen
Friedrich-Wilhelm Schöneberg
Friedrich- Wilhelm Schöneberg DEU
výborný 2, Res. JCAC

Who Cares Charisma Chic  (FI14294/17)
19.12.2016
Springhill Street Smart
Mirolinda Who Cares
Sari Kares
Sari Kares FIN
výborný

mezitřída

Joyful Jazz V. Sachsen  (VDHDFZB161114)
28.04.2016
Agria Jack Nicholson
Gina Lee V. Sachsen
Frank Rosch
Evelyn Erler Frank Rosch DEU
výborný 1, VDH-CAC

třída otevřená

Barclips’ Nicole Gm  (FCA3331)
15.06.2015
Barclips’ Gambito Xd
Barclips’ Morgan Keg
Norberto Barcos Liporace
Albino Bagnoli & Norberto Barcos Liporace ITA
výborný 2, Res. VDH-CAC, R-CACIB

Dono Vita Diva Sakharoff  (RKF4246720)
23.04.2015
Abadene Cyrano
Agria Sakira
Polina Albert
Aleksey Sakharov RUS
výborný 4

Dono Vita Dark Extavaganza  (RKF4246719)
23.04.2015
Abadene Cyrano
Agria Shakira
Polina Albert
Olga Lev RUS
výborný

Kerija Tai Fokstrotas  (LSVKFTS0180/12)
16.10.2012
Agria Zipper
Beatriche Z Radzivilamontau
Romena Bauriene
Romena Bauriene LTU
výborný

Mercuryfox J.Lo  (METSF99/15)
15.10.2015
Texforrier Who’s Laughing Now
Mercuryfox Queen
Janos Mitnyan
Janos Mitnyan HUN
výborný 3

Texforrier Worth It  (FI54528/15)
20.10.2015
Pinnacle Kiwimade
Texforrier Oh My Goodness
Molli Nyman
Molli Nyman & Juulia Salonen & Tuulikki Tammiala-Salonen FIN
výborný 1, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz, BOS

třída pracovní

Antonia V. Zehling  (VDHDFZB121276)
20.09.2012
Diamant V. Thyratal
Ivory V. Frechdachs
Ute Hühnerbein
Ute Hühnerbein DEU
výborný 3

Double Face Vom Ernstthal  (DFZB:141279)
28.12.2014
Agria Jack Nicholson
Fenja Von Der Kaiserkoppe
Uwe Tändler
Uwe Tändler DEU
výborný 1, VDH-CAC

Lavenia Tuskulum  (FTG-14613)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Vladimir Hutecka
artin Groessinger & Kalinka Jeitler Mag. AUT
výborný 2, Res. VDH-CAC

třída šampionů

Dalila Bicskás  (ČLP/FXH/37242)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Robert Fogas
Roman Prajzler CZE
výborný

Star Pride Everybody Loves Me  (ROI15/24033)
24.11.2014
Belfox Jfubelfox
Dobelans Closer Elcounter
Stefania Savini
Stefania Savini ITA
výborný 3

Vanilia V.D. Bismarckquelle  (DHZBNR.151252)
12.09.2015
Pinnacle Kiwimade
Prada V.D. Bismarckquelle
Axel Möhrke
Axel Möhrke DEU
výborný 1, VDH-CAC

Vorondo Herenya  (FI18906/12)
01.02.2012
Quissex Gallop On
Vorondo Fealoce
Linda Kanninen & Kristian Kanninen
Linda Kanninen & Kristian Kanninen FIN
výborný 4

Wolfheart Thumbs Up  (FI38107/14)
09.06.2014
Rennam Il Divo
Wolfheart Corolla
Paula Heikkinen-Lehkonen
Paula Heikkinen-Lehkonen & Sanni Luhtala FIN
výborný 2, Res. VDH-CAC

Zpět na seznam výstav