Mezinárodní výstava psů / International dog show České Budějovice


22.04.2017
Mezinárodní
František Polehňa (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Ice King Star Franke  (ČLP/FXD/38025)
12.07.2016
Bright Star Blackdale
Niara Star Franke
Polehňa František
Želiborová Ludmila
výborný 1,CAJC, BOJ

třída otevřená

Atyr od Starého potoka  (ČLP/FXD/37288)
21.05.2014
Satyr Star Franke
Slavia od Žluté skály
Šlajsová Petra
Šlajsová Petra
výborný 2, R-CAC

Ully od Žluté skály  (ČLP/FXD/37180)
01.03.2014
Wewewe z Benkovského kopce
Monny od Žluté skály
Peš Václav
Švanda Pavel
výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída veteránů

Chuck Star Franke  (ČLP/FXD/34928)
24.01.2009
Black Star Franke
Kiss Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila JUDr.
výborný 1, BOV

Feny

třída mladých

Opuncie od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/37884)
18.03.2016
Elias 't Beuke Jagerken
Undra od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 1, CAJC

mezitřída

Clea od Devíti křížů  (ČLP/FXD/37808)
22.10.2015
Darsy z Elgardu
Olympia z Benkovského kopce
Švanda Pavel
Švanda Pavel
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída otevřená

Angel vom Eckstein  (VDH/DFZB14 4149)
11.06.2014
Hugo v.d. schonen Bergen
Nele v.d. Farerfelsen
Damm Thomas a Silvia
Damm Thoma a Silvia
výborný 1, CAC, CACIB, BOS

třída pracovní

Aira Spirit of the Forest  (ČLP/FXD/37533)
17.02.2015
Chalvin od Rytíře Malovce
Colli Orkif Star Fox
Žallmanová Eva
Krejčí Robert
velmi dobrý 2

Elfie z Elgardu  (ČLP/FXD/37362)
01.07.2014
Sporting Chance Travella
Brixie z Elgardu
Dusipová Iva
Bajtlerová Iva
výborný 1, CAC

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Bellot Lovcův šperk  (ČLP/FXH/37900)
07.04.2016
Daryl z Holaských kopečků
Jasmína Tuskulum
Vykysalová Barbora
Vykysalová Barbora
výborný 2

Hard od Moravské Sázavy  (ČLP/FXH/37958)
22.05.2016
Geret Bohemia Kent
Bledulka od Hrubého lesa
Adámková Jana
Adámková Jana
výborný 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Varcan od Štěpánského rybníka  (ČLP/FXH/37797)
07.10.2015
Rambo Hurikán Slovakia
Irra od Štěpánského rybníka
Kleinhampl Vít
Kleinhampl Vít
velmi dobrý 1

třída otevřená

Lenox od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37526)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Králíčková Jitka
výborný 1, CAC, CACIB, BOB, 5. místo BIG

Pedro z Dlouhých dílů  (ČLP/FXH/37413)
30.08.2014
Rambo Hurikán Slovakia
Kessi z Dlouhých dílů
Trnka Pavel
Trnka Pavel
velmi dobrý 2

třída pracovní

Alf Lovcův šperk  (ČLP/FXH/37516)
31.12.2014
Car z Bystřických hranic
Jasmína Tuskulum
Vykysalová Barbora
Vykysalová Barbora
velmi dobrý 3

Domino Dancer Bicskás  (ČLP/FXH/37240)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Fogas Robert
Fogas Robert
výborný 1, CAC

Ivo Bohemia Šibeník  (ČLP/FXH/37762)
28.07.2015
Lord Val-Rico
Dela Bohemia Šibeník
Šabatka Jan
Šabatka Jan
velmi dobrý 4

Lotos od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37528)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Martínková Daniela
výborný 2, R-CAC

třída šampionů

Jasko v.d. Zwester ohm  (VDH/DZFB081156)
08.05.2008
Eik v.d. Zwester Ohm
Ilka v.d. Zwester Ohm
Schneider Hans Erich
Damm Thoma a Silvia
výborný 1, CAC, R-CACIB

Feny

třída mladých

Olivie od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/37944)
01.05.2016
Goldfever
Hádanka
Pospíchal Martin
Průcha Roman
výborný 1, CAJC

třída otevřená

Jasmína Tuskulum  (ČLP/FXH/36654)
11.10.2012
Emperor Tuskulum
Fany z Krčmaně
Hutěčka Vladimír
Vykysalová Barbora
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída pracovní

Lavenia Tuskulum  (ČLP/FXH/37094)
14.10.2013
Vielfrass Wild Hog
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír
Kalinka Jeitler a Groessinger
výborný 1, CAC, CACIB, BOS

třída veteránů

Miss Marple de la Rosa  (ČLP/FXH/34472)
24.11.2007
Giancarlo de la Rosa
Estefania de la Rosa
Weiss Manuela
Masná Michaela
výborný 1, BOV

Zpět na seznam výstav