Mezinárodní výstava psů / International dog show DUO Brno


05.02.2017
Mezinárodní
Sotoca Santos Angel (SP)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída pracovní

Ibm Junior du Haillet des Corneiredes  (LOF 6/101/6399)
15.03.2013
Main Black of Fair Play
Barone du Haillet Des Corneiredes
Delaye Maryse-Magali
Goetzmann Monique
výborný 1,CAC, R-CACIB

třída šampionů

Moon River van Foliny Home  (ČLP/FXD/37125)
30.05.2013
Eleazar
Firefox
De Munter R. Uiterwijk D.
Smékal Dalibor
výborný 1, CAC, CACIB,BOS

Feny

třída mladých

Fox Major Selina  (ČLP/FXD/38113)
16.04.2016
Sunrise
Dariana
Churikova E.I.
Smékal Dalibor
výborný 1, CAJC, BOJ


mezitřída

Aimi od Šerhovce  (ČLP/FXD/37769)
20.07.2015
Moon River van Foliny Home
Xsali z Benkovského kopce
Sabo Petr
Sabo Petr
výborný 1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená

Cita Körnic  (ČLP/FXD/36538)
15.06.2012
Ir
Kirby
Jakubec Zdeněk
Jakubec Zdeněk
výborný 1, CAC

třída pracovní

Mantra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/37665)
05.05.2015
Moon River
Undra
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 1, CAC

třída šampionů

Djukettti Eko Ona  ( RKF3184868)
18.12.2011
Djuketti Oster Rio Grand
Egoza Anyutiny Glazki
A. Andreeva
Popova Olga
výborný 1, CAC, R-CACIB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Nepomuk od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37872)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 1, CAJC, BOJ, BOB, 2. místo BIG III

mezitřída

Hero ze Strážnických luk  (ČLP/FXH/37600)
24.03.2015
Gonzales v.d. schönen Bergen
Aike Xiamant
Jamný Petr
řezníček Pavel
velmi dobrý 1

třída pracovní

Lipan od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37527)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Kubrický Svatopluk
výborný 1, CAC, CACIB

Feny

třída mladých

Beretta Lovcův šperk  (ČLP/FXH/37904)
07.04.2016
Daryl z Holaských kopečků
Jasmína Tuskulum
Vykysalová Barbora
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, CAJC

Naděje od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37873)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 2

třída otevřená

Astra z Mezikopců  (ČLP/FXH/37202)
18.03.2014
Fill Bohemia Kent
Arwen od Sezinského potoka
Šaldová Daniela
Kodýtková Jana
výborný 1

třída šampionů

Latonia Tuskulum  (ČLP/FXH/37092)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Zpět na seznam výstav