Národní výstava / National dog show Brno


07.01.2017
Národní
Zakrzewska Malorzata (PL)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Feny

třída štěňat

In Love Star Franke  (ČLP/FXD/38030)
12.07.2016
Bright Star Blackdale
Niara Star Franke
Polehňa František
Staniová Veronika
velmi nadějný 1
překrásné štěně s budoucností, dlouhá, bezvadná hlava,uši, ocas perfektní, dlouhá šije, bezvadný hřbet, výborné úhlení končetin, srst vynikající, kvalitně i barevně, profesionálně připravená na výstavu

třída mladých

Irri Orkif Star Fox  (ČLP/FXD/37846)
18.01.2016
Uzzu Star Franke
Fay Black Star Franke
Vařechová Leona
Štefka Petr
výborný 1, CAJC
výborná kvalita,krátká fenka s dlouhou hlavou, uši, ocas, dlouhá šije, krátký, správný hřbet, srst vynikající, profesionálně připravená na výstavu, správné úhlení končitin


mezitřída

Aimi od Šerhovce  (ČLP/FXD/37769)
20.07.2015
Moon River van Foliny Home
Xali z Benkovského kopce
Sabo Petr
Sabo Petr
výborný 1,CAC, Národní vítěz, BOB
dobrá, výborná kvalitně modelovaná fenka, proporcionálně stavěná, uši, ocas, dlouhá šije, krátký, rovný hřbet, úhlení končetin, výborná prezentace, pohyb

třída pracovní

Mantra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/37665)
05.05.2015
Moon River van Foliny Home
Undra od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 1, CAC
dokonalý vzrùst a proporce, pěkná dlouhá hlava, úhledná hlava, dokonalé uši, ocas i horní line, dynamický pohyb


třída vítězů

Strozzavolpe Black Belt  (ČLP/FXD/37740)
04.03.2015
Its A Sunny Day
Fanny Strozzavolpe
ch. Calonaci Marco
Vařechová Leona
výborný 1,CAC
výborný typ, pěkná dlouhá hlava,šije hřbet rovný, hluboké předhrudí, elegantní pohyb, vzorná příprava


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Nepomuk od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37872)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAJC, BOJ, BOB, 1. místo Junior BIG, 1. místo BIG III
nádherný pes, silná kostra, elegantní t?lo, dlouhá, p?kná hlava, vynikající horní linie, dlouhá šije, vynikajicí nasazení ocasu a úhlení kon?etin, pohyb v rovnob?žné akci


mezitřída

Hakim ze Strážnických luk  (ČLP/FXH/37601)
24.03.2015
Gonzales v.d. Schonen Bergen
Aike Xiamant
Jamný Petr
Roháček Zbyněk a Zdeněk
výborný 1, CAC
Pekná dlouhá hlava, rovný hřbet, hluboké předhrudí, přiléhavé lokty, volně se pohybuje

třída otevřená

Snugglewood's Joris  (NHSB-2986053)
17.11.2014
Humphry Bogart Snugglewood´s
Dawn Chorus Glendraterra
Pieterse Chris
Pieterse+Králíčková+Nováková
výborný 1, CAC, Národní vítěz
vysoká kvalita, silná, dlouhá, úzká hlava, vynikající horní linie, hluboké přehrudí, vynikající úhlení končetin, pohyb a povaha

Feny

třída mladých

Naděje od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37873)
26.02.2016
Falcon Bohemia Kent
Yuriria od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAJC
pěkná fenka, dokonalá délka, dlouhá šije, vysoko nasazený ocas, vynikající úhlení končetin a pohyb


třída pracovní

Indiana od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37451)
22.09.2014
Belfox Igor
Tysona od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOS
dokonalý vzrùst a proporce, elegantní fenka s velmi silnou kostrou, dlouhá šije, vynikající nasazení ocasu, výborné úhlení končetin, skvělé předvedení


Zpět na seznam výstav