Mezinárodní výstava psů Brno / International dog show


06.02.2016
Mezinárodní
Tuovinen Olavi (FIN)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Cody Körnic  (ČLP/FXD/36535)
15.06.2012
Ir z Viselců
Kirby z Benkovského kopce
Jakubec Zdeněk
Jakubec Zdeněk
VD

třída pracovní

Ibm-junior du Haillet des Corneiredes  (LOF 67101/6399)
15.03.2013
Man in Black of Fair Play
Baronne du Hailet des Corneiredes
Delay Maryse-Magali
Goetzmann Monique
výborný, CAC,CACIB,BOS

Feny

třída mladých

Gajana Star Franke  (ČLP/FXD/37636)
07.04.2015
Sporting Chance
Xuxu
Polehňa František
Polehňa František
výborný, CAJC, BOJ

Mantra od Rytíře Malovce  (ČLP/FXD/37665)
05.05.2015
Moon River
Undra
Nováková Iveta
Rozvoralová Simona
výborný 2

mezitřída

Blackdale Bouquet  (ČLP/FXD/37781)
12.03.2014
The Diamond Blackdale
Boutique Blackdale
O´Donoqhue Harry
Polehňa František
výborný, CAC, CACIB, BOB


třída otevřená

Cita Körnic  (ČLP/FXD/36538)
15.06.2012
Ir
Kirby
Jakubec Zden?k
Jakubec Zden?k
výborný, CAC

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Lipan od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37527)
23.01.2015
Emperor Tuskulum
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Kubrický Svatopluk
výborný, CAJC

mezitřída

Domino Dancer Bicskás  (ČLP/FXH/37240)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Fogas Robert
Fogas Robert
výborný, CAC

třída otevřená

Bravo Boy for Hilroy Dariant  (RKF 3602772)
13.04.2013
Emperor Belfox
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonina
Turova Marina, Ionova Vera
výborný, CAC,CACIB,BOS

třída pracovní

Cerbis ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37274)
25.04.2014
Twain od Hrubého lesa
Ypsa ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
VD1

třída šampionů

Gamin od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37061)
11.09.2013
Igor Belfox
Opera od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný, CAC, RCACIB

Feny

třída mladých

Flori z Jalovcové louky  (ČLP/FXH/37647)
09.04.2015
Sunlyn Son of a Gun
Faty z Krčmaně
Kučera Jan
Navrátil Josef, Navrátilová Zdeňka
VD2


Indiana od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37451)
22.09.2014
Igor Belfox
Tysona od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný, CAJC, BOJ


mezitřída

Bellinda od Štěpánovského potoka  (ČLP/FXH/37316)
07.06.2014
Bor z Úsovska
Opaloma z Rozkvetlé doliny
Bárta Lukáš
Blíhová Hana
VD

Claudie Super Pride  (ČLP/FXH/37347)
21.06.2014
Stay Cool Agria
Ria Super Pride
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
VD

Ebilka ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37373)
28.07.2014
Wild Hog Vielfrass
Venula ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný, CAC

třída otevřená

Agria Well Choosen  (ČLP/FXH/37748)
03.01.2014
Tom Hanks Agria
Olivia Agria
Korózs András
Chmelař Lubomír
výborný, CAC, RCACIB


třída pracovní

Era z Jalovcové louky  (ČLP/FXH/37428)
07.09.2014
Son of a Gun
Faty
Ku?era Jan
Kučera Jan, Mackovíková Eva
výborný, CAC, CACIB, BOB


Gabra od Hrubého lesa  (PKR III-70932)
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Pirus Magdalena
VD

třída šampionů

Absolut Victora Hilroy  (RKF 2681740)
24.12.2009
Fools Garden Agria
Hilma v.d. Bismarckquelle
Ionova Vera
Turova Marina, Ionova Vera
výborný

Zpět na seznam výstav