Double Praque / International dog show Praha


01.11.2015
Mezinárodní
Ing. Kubala Jaroslav(SK)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Poker Magnum cordis  (PKR.III-73383)
13.08.2013
Vintage Mixmira
Dinamica Fox Skerli Fox Major
Zió³ek Monika
Luliñska Katarzyna
Výborný1, CAC, R CACIB

třída šampionů

Emerald Star Franke  (ČLP/FXD/34441)
24.03.2008
Sporting Chance Travella
Kiss Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborný, CAC, CACIB, BOB

třída veteránů

Strozzavolpe Kapjroyale  (ČLP/FXD/36275)
05.05.2007
Goldstrike Strozzavolpe
Smart Design Travella
Calonaci Marco
Vařechová Leona
výborný 1, BOV


Feny

třída mladých

Beáta FW Adia Avi  (ČLP/FXD/37512)
28.01.2015
Young Commander of Fair Play
Vrony Star Franke
Králová Iva
Veselá Silvie
Velmi dobrý 2

Carmen Star Franke  (ČLP/FXD/37440)
01.09.2014
Sporting Chance Travella
Therra Abdank (FCI)
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAJC, BOJ, BOS

mezitřída

Garga Fini Lemart  (SK-SKJ/SPKP 3780)
15.11.2013
Navaro Lemart
Nikita Lemart
Štefek Marian
Langer Christian
Výborný1, CAC, CACIB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Elyot z Krumpachu  (ČLP/FXH/37410)
29.08.2014
Gryzli od Títěže
Agnes z Krumpachu
Meixner Pavel
Meixner Pavel
výborný 2

Krystal od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37477)
26.11.2014
Sivaš od Rytíře Malovce
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAJC, BOJ

třída otevřená

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korozs Andras
Králová Iva
výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Feny

třída mladých

Kopretina od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37478)
26.11.2014
Sivaš od Rytíře Malovce
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rypar Miroslav
výborný 1, CAJC

mezitřída

Claudie Super Pride  (ČLP/FXH/37347)
21.06.2014
Stay Cool Agria
Ria Super Pride
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
výborný 1, CAC, CACIB

Dalila Bicskás  (ČLP/FXH/37242)
15.04.2014
Private Pose Residenset's
Yris Delaware
Fogas Robert
Prajzler Roman
výborný 2,R-CAC

Ugada z Borotínských lesů  (ČLP/FXH/37139)
02.01.2014
Kuno od Rytíře Malovce
Nicol z Borotínských lesů
Brož Antonín Ing.
Brož Antonín Ing.
výborný 3

třída otevřená

Asie Super Pride  (ČLP/FXH/37039)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Králová Iva
výborný 1, CAC

třída šampionů

Yuriria od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36728)
20.12.2012
Orlík od Rytíře Malovce
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1,CAC,R-CACIB

Zpět na seznam výstav