Double Praque / International dog show Praha


31.10.2015
Mezinárodní
Gabriela Štursová (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída otevřená

Poker Magnum cordis  (PKR.III-73383)
13.08.2013
Vintage Mixmira
Dinamica Fox Skerli Fox Major
Zió³ek Monika
Luliñska Katarzyna
Výborný1, CAC, R-CACIB

třída šampionů

Emerald Star Franke  (ČLP/FXD/34441)
24.03.2008
Sporting Chance Travella
Kiss Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
Výborný1, CAC, CACIB, BOB

třída veteránů

Toník Star Franke  (ČLP/FXD/33085)
08.12.2005
Kipper Star Franke
Myster Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila JUDr.
výborný 1, BOV

Feny

třída mladých

Beáta FW Adia Avi  (ČLP/FXD/37512)
28.01.2015
Young Commander of Fair Play
Vrony Star Franke
Králová Iva
Veselá Silvie
Velmi dobrý 2

Carmen Star Franke  (ČLP/FXD/37440)
01.09.2014
Sporting Chance Travella
Therra Abdank (FCI)
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Garga Fini Lemart  (SK-SKJ/SPKP 3780)
15.11.2013
Navaro Lemart
Nikita Lemart
Štefek Marian
Langer Christian
Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Elyot z Krumpachu  (ČLP/FXH/37410)
29.08.2014
Gryzli od Títěže
Agnes z Krumpachu
Meixner Pavel
Meixner Pavel
Výborný1, CAJC, BOS

Ibišek od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37449)
22.09.2014
Belfox Igor
Tysona od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Hanusek Matin
velmi dobrý 2

mezitřída

Hardy Bohemia Kent  (ČLP/FXH/37113)
18.11.2013
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Vrkoslavová Jana
velmi dobrý 1

Feny

třída mladých

Kopretina od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37478)
26.11.2014
Sivaš od Rytíře Malovce
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Rypar Miroslav
výborný 1, CAJC, BOJ

mezitřída

Claudie Super Pride  (ČLP/FXH/37347)
21.06.2014
Stay Cool Agria
Ria Super Pride
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
Výborný1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená

Asie Super Pride  (ČLP/FXH/37039)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Králová Iva
Výborný1, CAC, R-CACIB

Ballantines od Severní řeky  (ČLP/FXH/37070)
23.09.2013
Andy Vicus Pragensis
Celebra od Rytíře Malovce
Ježková Jaroslava
Bartùňková Michaela
dobrý

třída pracovní

Gabra od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36477)
16.04.2012
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Pirus Magdalena
výborný 1,CAC

Zpět na seznam výstav