Mezinárodní výstava psů / International dog show M. Boleslav


29.08.2015
Mezinárodní
Alena Auerbach (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Boris Star Franke  (ČLP/FXD/37222)
21.03.2014
Kipper Star Franke
Xuxu Star Franke
Polehňa František
Fialová Ivana
velmi dobrý 1

třída otevřená

Hopík z Bambouzku  (ČLP/FXD/36924)
04.05.2013
o. Artuš z Rataj
Faty z Havlanky
Kapoun Josef
Končelík Jiří
velmi dobrý 1

Toník Star Franke  (ČLP/FXD/33085)
08.12.2005
Kipper Star Franke
Myster Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila JUDr.
výborný 1,BOV, BOB

Feny

třída mladých

Cordullka Al Zein  (ČLP/FXD/37332)
14.06.2014
Amor Dry Mountain
Connie z Křepinských lesů
Žáková Veronika
Šnajdr Luděk
výborný 1, CAJC, BOJ, BOS

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Clif od Jestřábí tvrze  (ČLP/FXH/37311)
31.05.2014
Ainar Lemart
Aika Vives Bohemia
Slosar Jan
Šlosar Jan
výborný 2

Elyot z Krumpachu  (ČLP/FXH/37410)
29.08.2014
Gryzli od Títěže
Agnes z Krumpachu
Meixner Pavel
Meixner Pavel
výborný 1, CAJC, BOJ

Ibišek od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37449)
22.09.2014
Belfox Igor
Tysona od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Hanusek Matin
velmi dobrý 3

mezitřída

Gamin od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37061)
11.09.2013
Igor Belfox
Opera od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC,CACIB,BOB, 5. místo BIG3


třída otevřená

Dariant Bravo boy for Hilroy  (RKF 3602772)
13.04.2015
Belfox Emperor
El´Belfox de Soleimont
Fedorenko Antonina
Turova Marina
velmi dobrý 1

třída pracovní

Al Capone Pink Terror  (ČLP/FXH/37078)
05.09.2013
Iron od Štěpánského rybníka
Mira od Akátové stezky
Pavlicová Kateřina
Pavlicová Kateřina
velmi dobrý 1

Feny

třída mladých

Era z Jalovcové louky  (ČLP/FXH/37428)
07.09.2013
Sunlyn Son of a Gun
Faty z Krčmaně
Kučera Jan
Kučera Jan
výborný,CAJC, BOS


Idarat Lemart  (ČLP/FXH/37633)
09.04.2014
Gryzli od Títěže
Tera Lemart
Štefek Marian
Šlosar Jan
výborný 3


Indiana od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37451)
22.09.2014
Belfox Igor
Tysona od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 2


mezitřída

Dolly od Hraběte  (ČLP/FXH/37261)
23.04.2014
Herodes od Štěpánského rybníka
Buggy od Hraběte
Flener Pavel
Veselá Zuzana
výborný 1, CAC

Ugada z Borotínských lesů  (ČLP/FXH/37139)
02.01.2014
Kuno od Rytíře Malovce
Nicol z Borotínských lesů
Brož Antonín
Brož Antonín
Velmi dobrý 2

třída otevřená

Wessex Whoopie Kelečský poklad  (ČLP/FXH/37237)
12.03.2014
Hard od Štěpánského rybníka
Oddibe Odara Kelečský poklad
Sehnalíková Soňa
Sehnalíková Soňa
výborný 1

třída pracovní

Hilroy Absolut Victoria  (RKF 2681740)
24.12.2009
Agria Fools Garden
Hilma v.d. Bismarckquelle
Ionova Vera
Turova Marina
výborný 1

třída šampionů

Yuriria od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36728)
20.12.2012
Orlík od Rytíře Malovce
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1,CAC,CACIB

Zpět na seznam výstav