Mezinárodní výstava psů DUOCACIB / International dog show DUOCACIB Brno


08.02.2015
Mezinárodní
Monika Uhlíková (SK)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Captain v.d. schönen Bergen  (VDH DFZB 14 4086)
20.02.2014
Jago v.d. schönen Bergen
Kyra v.d. Schonen Bergen
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Výborný1, CAJC, BOS

Feny

třída mladých

Baroness v.d. Schonen Bergen  (VDH DFZB 14 4054)
02.02.2014
Vico v. Westerberg
Lia v. Hessen's Winkel
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
výborný 1, CAJC, BOJ


třída otevřená

Niara Star Franke  (ČLP/FXD/35812)
18.09.2010
Maximus Cassarnon
Georgie Star Franke
Polehňa František
Polehňa František
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Atos z Kovářovy strouhy  (ČLP/FXH/37176)
19.02.2014
Andy z Mezimostí
Dikce od Rytíře Malovce
Matyš Jiří
Lišková Věra
výborný 2


Cerbis ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37274)
25.04.2014
Twain od Hrubého lesa
Ypsa ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
výborný1, CAJC, BOJ


mezitřída

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korózs Andas & Korózs-Papp Judit
Králová Iva
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


třída otevřená

Fill Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36657)
12.10.2012
Gonzales v.d. schönen Bergen
Colora Bohemia Kent
Pačes Dalibor Ing.
Šaldová Daniela
výborný 1

třída šampionů

Foxwell Rama Power Strike  (RN21125205)
20.06.2010
Brody Bo Britches Quigley's
Rage In The Park Rama
Sallee-Hill + Luyten Linda a Peter
Salle-Hill Linda
výborný 1, CAC, R-CACIB


Feny

třída mladých

Wessex Whoopie Kelečský poklad  (ČLP/FXH/37237)
12.03.2014
Hard od Štěpánského rybníka
Oddibe Odara Kelečský poklad
Sehnalíková Soňa
Sehnalíková Soňa
výborný 1, CAJC


mezitřída

Asie Super Pride  (ČLP/FXH/37039)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Králová Iva
výborný 1, CAC, R-CACIB

třída otevřená

Latonia Tuskulum  (ČLP/FXH/37092)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír, Ing.
Hutěčka Vladimír, Ing.
výborný 1, CAC, CACIB, BOS


třída pracovní

Aika Vives Bohemia  (ČLP/FXH/34895)
04.12.2008
Bryl od Štěpánského rybníka
Bonna od Lodenické strán?
Viktor Veselý
Šlosar Jan
velmi dobrý 3


Aura Boramo od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36776)
20.02.2013
Jerry
Oddeta
Nováková Iveta
Králíčková Jitka
výborný 2, R-CAC


Ypsa ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/36203)
29.07.2011
Brond
Renda
Švéda František
Švéda František
výborný 1, CAC


Zpět na seznam výstav