Mezinárodní výstava DUOCACIB / International dog show Brno


07.02.2015
Mezinárodní
Kitlinki Zdislaw (PL)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Captain v.d. Schonen Bergen  (VDH DFZB 14 4086)
20.02.2014
Jago v.d. schönen Bergen
Kyra v.d. Schonen Bergen
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Výborný1, CAJC, BOJ


mezitřída

Moon River van Foliny Home  (ČLP/FXD/37125)
30.05.2013
Eleazar van Foliny Home
Firefox van Foliny Home
Dieny Uiterwijk de Munster Rony
Smékal Dalibor
Výborný1, CAC, RCACIB


třída pracovní

Darsy z Elgardu  (ČLP/FXD/36752)
22.01.2013
Bright Star Blackdale
Araxa z Elgardu
Dusipová Iva
Duspivová Iva
výborný 1, CAC,CACIB,BOB


Feny

třída mladých

Baroness v.d. Schonen Bergen  (VDH DFZB 14 4054)
02.02.2014
Vico v. Westerberg
Lia v. Hessen's Winkel
Schoneberg Fredrich-Wilhelm
Schönenberg Wilhelm Friedrich:
Výborný1, CAJC

mezitřída

Fany z Dudlic  (ČLP/FXD/36794)
28.03.2013
Ir z Bílé v Podještědí
Dášenka z Dudlic
Jan Kolovratník
Jan Kolovratník
Výborný1, CAC


třída otevřená

MercuryFox WinterSun  (MET Df 7399/11)
01.04.2011
MercuryFox Imprezza
MercuryFox Vanessa
Mitnyan Gábor
Mitnyan Gábor
Výborný1, CAC, CACIB, BOS


Niara Star Franke  (ČLP/FXD/35812)
18.09.2010
Maximus Cassarnon
Georgie Star Franke
Polehña František
Polehňa František
Výborný2, RCAC, RCACIB


třída pracovní

Daschenka z Benkovského kopce  (ČLP/FXD/36614)
26.07.2012
Uzzu Star Franke
Feebee z Benkovského kopce
Smékal Dalibor
Klabačka Jakub + Pokorná Lenka
Výborný1, CAC


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Cerbis ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/37274)
25.04.2014
Twain od Hrubého lesa
Ypsa ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
Výborný1, CAJC, BOJ


mezitřída

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria
Agria
Korozs-Papp Judit + Korozs Andras
Králová Iva
výborný 1, CAC,CACIB


třída otevřená

Fill Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36657)
12.10.2012
Gonzales v.d. schönen Bergen
Colora Bohemia Kent
Pačes Dalibor Ing.
Šaldová Daniela
Výborný2, RCAC


Gamin od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/37061)
11.09.2013
Igor Belfox
Opera od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1, CAC, R-CACIB


Feny

třída mladých

Wessex Whoopie Kelečský poklad  (ČLP/FXH/37237)
12.03.2014
Hard od Štěpánského rybníka
Oddibe Odara Kelečský poklad
Sehnalíková Soňa
Sehnalíková Soňa
velmi dobrý 1

mezitřída

Asie Super Pride  (ČLP/FXH/37039)
10.08.2013
Wild World
Sofia Laura
Chmelař Lubomír
Králová Iva
výborný 2, R-CAC


Latonia Tuskulum  (ČLP/FXH/37092)
14.10.2013
Wild Hog Vielfrass
Inspira Tuskulum
Hutěčka Vladimír Ing.
Hutěčka Vladimír Ing.
výborný 1, CAC,CACIB,BOB


třída otevřená

Aura Boramo od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36776)
20.02.2013
Jerry
Oddeta
Nováková Iveta
Kráčlíčková Jitka
výborný 1, CAC


třída pracovní

Aika Vives Bohemia  (ČLP/FXH/34895)
04.12.2008
Bryl od Štěpánského rybníka
Bonna od Lodenické stráně
Viktor Veselý
Šlosár Jan
velmi dobrý 2


Ypsa ze Šilfova dolu  (ČLP/FXH/36203)
29.07.2011
Brond
Renda
Švéda František
Švéda František
výborný 1, CAC, RCACIB


Zpět na seznam výstav