Mezinárodní výstava psů / International dog show Mladá Boleslav


30.08.2014
Mezinárodní
Olga Dolejšová

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída mladých

Hopík z Bambouzku  (ČLP/FXD/36924)
14.05.2013
Artuš z Rataj
Faty z Havlanky
Kapoun Josef
Končelík Jiří
výborný 1, CAJC

třída veteránů

Toník Star Franke  (ČLP/FXD/33085)
08.12.2005
Kipper Star Franke
Myster Star Franke
Polehňa František
Rousková Lidmila
výborný 1, BOV

Feny

mezitřída

Dexy z Elgardu  (ČLP/FXD/36755)
22.01.2013
Bright Star Blackdale
Araxa z Elgardu
Duspivová Iva
Šafka Jan
výborný 1, CAC, R.CACIB


třída šampionů

Vrony Star Franke  (ČLP/FXD/36433)
23.03.2012
Bright Star Blackdale
Fairy Star Franke
Polehňa František
Králová Iva
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Hardy Bohemia Kent  (ČLP/FXH/37113)
18.11.2013
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor, Ing.
Vrkoslavová Jana
výborný 1, CAJC, BOJ


Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korozs Andras
Králová Iva
výborný 2


mezitřída

Dalibor Vives Bohemia  (ČLP/FXH/36871)
07.05.2013
Asparagus Vives Bohemia
Eliza Game Power
Veselý Viktor
Šukovský Karel
výborný 1, CAC, CACIB

třída otevřená

Dark Podještědská smečka  (ČLP/FXH/35970)
28.03.2011
Uragan v.d. Bismarckquelle
Melissa od Hrubého lesa
Bohunová Pavlína
Oulehlová Eva
výborný 1, CAC, R.CACIB


Feny

třída dorostu

Ugada z Borotínských lesů  (ČLP/FXH/37139)
02.01.2014
Kuno od Rytíře Malovce
Nicol z Borotínských lesů
Brož Antonín, Ing.
Brož Antonín, Ing.
velmi nadějný 1


třída mladých

Chokolada od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36790)
16.03.2013
Goldfever of Sweetest Poison
Tawny od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Kozlová Petra, Bc., Prùcha Roman
výborný 1


třída otevřená

Ria z Borotínských lesů  (ČLP/FXH/35704)
01.06.2010
Sivaš od Rytíře Malovce
Nicol z Borotínských lesù
Brož Antonín, Ing.
Brož Antonín, Ing.
výborný 1, CAC


třída pracovní

Gája od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36478)
16.04.2012
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Kozlová Petra, Bc., Prùcha Roman
výborný 2, R.CAC


Nicol z Borotínských lesů  (ČLP/FXH/34517)
01.05.2008
Erney Steinbach Terry
Hajdy z Borotínských lesù
Brož Antonín, Ing.
Brož Antonín, Ing.
výborný 1, CAC

třída šampionů

Vesna od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36400)
08.03.2012
Jerry Belfox
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Aneta, Ing.
výborný 2, R.CAC, R.CACIB


Yris Delaware  (ČLP/FXH/37327)
23.04.2011
Harvard Agria
Penelopa Delaware
Geana Radu
Fogas Robert
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Zpět na seznam výstav