Národní výstava psů Ostrava / National dog show Ostrava


10.04.2010
Národní
Vladimíra Tichá

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

mezitřída

Taifun v.d. Schönen Bergen  (DFZB 084493)
27.09.2008
Elute v.d. Schönen Bergen
Xandra v.d. Schönen Bergen
Schöneberg F.W
Schöneberg F.W.
Výborný 1, CAC


třída šampionů

Fakir v.d. Schönen Bergen  (DFZB 044147)
22.08.2003
Daro v.d. Schönen Bergen
X-Aica v.d. Bismarckquelle
Schöneberg F.W
Schöneberg F. W.
Výborný 1, CAC, Národní vítěz


Feny

třída mladých

Torri Abdank (FCI)  (ČLP/fxd/35383)
26.04.2009
Kipper Star Franke
Ugata Star Franke
Zielinska Edwarda
Valerián Radek
Výborný 1, CAJC, Vítěz mladých, BOB

mezitřída

Ema Kojál  (ČLP/FXD/34622)
16.06.2008
Krom ze Stříbrné
Axa Kojál
Kala Vladimír
Mužíková Michaela
Dobrý

Paloma v.d. Schönen Bergen  (DFZB 084300)
25.04.2008
Diamant v.d. Schönen Bergen
Coca-cola v.d. Sparrenburg
Schönenberg F.W.
Schöneberg F.W.
Výborný 1, CAC, Národní vítěz

třída otevřená

Barunka Werneta  (ČLP/FXD/34266)
15.11.2007
Jerry z Benkovského kopce
Detva od Rytíře Malovce
Wertheimová Marie
Sedláková Marie
Velmi dobrý 2

Elody Star Franke  (ČLP/FXD/34442)
24.03.2008
Sporting Chance Travella
Kiss Star Franke
Polehňa František
Náplavová Tereza
Velmi dobrý 3


Hollyday v.d. Schönen Bergen  (DFZB 074556)
18.09.2007
Sonorra Super Trooper
Ne the rtonion Celebration
Schöneberg F.W
Schöneberg F.W.
Výborný 1

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

mezitřída

Nerys ze Šilfova dolu  (ČLP/fxh/34824)
02.10.2008
Athos Kelečský poklad
Hata ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
Výborný 1, CAC


třída otevřená

Quick Super Pride  (ČLP/FXH/34801)
16.09.2008
Batman Indianfox's
Asie Belfox
Chmelař Lubomír
Chmelař Lubomír
Výborný 1, CAC, Národní vítěz,BOB


Twain od Hrubého lesa  (ČLP/fxh/34393)
02.03.2008
Enrico od Hrubého lesa
Alaska od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Pospíchal Martin
Výborný 2


třída pracovní

Aron z Kovalovských hájků  (ČLP/FXH/34121)
14.08.2007
Johny Lingo Super Pride
Ebra Owl Optima
Pokladník Rostislav
Petrù Puhrová Barbora
Velmi dobrý 1


Bak z Hubertova lesa  (ČLP/fxh/34155)
29.08.2007
Chasco Tuskulum
Catty z Určic
Náhlý Aleš
Vinklárek Ivo
Velmi dobrý 2


Feny

třída dorostu

Electra Tuskulum  (ČLP/fxh/35227)
30.07.2009
Quissex Gallop On
Kelly Tuskulum
Hutěčka Vladimír
Macečková Leila
Velmi nadějný


třída mladých

Amelly Bohemie Opál  (ČLP/fxh/35211)
08.07.2009
Kilián od Rytíře Malovce
Fajta od Jordánky
Sadilková Eliška
Wissová Jitka
Velmi dobrý 2


Renda ze Šilfova dolu  (ČLP/fxh/35112)
21.05.2009
Debrín ze Šilfova dolu
Baneta ze Šilfova dolu
Švéda František
Švéda František
Výborný 1, bez titulu


třída otevřená

Elina od Hombreho  (ČLP/fxh/34522)
06.05.2008
Chart Tuskulum
Ajda od Hombrého
Michálek Petr
Denerová K. + Blahut J.
Výborný

Tawny od Hrubého lesa  (ČLP/fxh/34396)
02.03.2008
Enrico od Hrubého lesa
Alaska od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Pospíchal Martin
Výborný 1, bez titulu


Zpět na seznam výstav