Mezinárodní výstava psů DUO CACIB / International dog show Brno


23.02.2014
Mezinárodní
Ing. Kubala Jaroslav (SK)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

mezitřída

Cody Körnic  (ČLP/FXD/36535)
15.06.2012
Ir z Viselců
Kirby z Benkovského kopce
Jakubec Zdeněk;
Jakubec Zdeněk
velmi dobrý 1


třída šampionů

Ash Grove MADDOX  (RKF3132760)
05.02.2011
Ash Grove Honeycutt
Ash Grove Angelina
Romanini Luisa
Kot Světlana
Výborný1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS


Feny

mezitřída

Sarah Abdank (FCI)  (ČLP/FXD/36730)
28.03.2012
Bright Star Blackdale
Irga Abdank (FCI)
Polehña František
Polehňa František
Výborný1, CAC, CACIB


třída otevřená

NIKOLETT Ganine Dacosta  (RKF3223473)
28.02.2012
Fox Major Jorj Milaskavskiy
Djakonda v. Evri-Fox
Kolosnikov Ya.V.
Kolosnikov Y
výborný 1, CAC


třída šampionů

Vrony Star Franke  (ČLP/FXD/36433)
23.03.2012
Bright Star Blackdale
Fairy Star Franke
Polehña František
Králová Iva
výborný 1, CAC, R-CACIB

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída dorostu

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korozs Andras+Judit
Králová Iva
velmi nadějný 1


třída mladých

Dobroslav Vives Bohemia  (ČLP/FXH/36872)
07.05.2013
Asparagus Vives Bohemia
Eliza Game Power
Veselý Viktor
Veselá Zuzana
výborný 1, CAJC


Zack Super Pride  (ČLP/FXH/36756)
28.01.2013
Quick Super Pride
Eyeshadow Agria
Chmelař Lubomír
Pavlicová Kateřina
velmi dobrý 2


mezitřída

Geret Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36662)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Pačes Dalibor Ing.
Výborný1, CAC, R-CACIB


třída otevřená

Fill Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36657)
12.10.2012
Gonzales v.d. schönen Bergen
Colora Bohemia Kent
Pačes Dalibor Ing.
Šaldová Daniela
Výborný1, CAC, CACIB, BOB


třída pracovní

Gonzales v.d. schönen Bergen  (ČLP/FXH/36252)
11.02.2008
A Bellboy Bodil's
Belinda v.d. schönen Bergen
Schönenberg F.W.
Zámečník Michal
Výborný1, CAC


Feny

třída mladých

Chokolada od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36790)
16.03.2013
Goldfever of Sweetest Poison
Tawny od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Prùcha Roman+Kozlová Petra
velmi dobrý 3


Godisa Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36665)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Retek Toman+Alexová Lucie
výborný 1, CAJC, BOJ


Yuriria od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36728)
20.12.2012
Orlík od Rytíře Malovce
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 2


mezitřída

Vesna od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36400)
08.03.2012
Jerry Belfox
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Aneta Ing.
výborný 1, CAC, CACIB


třída pracovní

Aika Vives Bohemia  (ČLP/FXH/34895)
04.12.2008
Bryl od Štěpánského rybníka
Bonna od Loděnické stráně
Veselý Viktor
Šlosar Jan
dobrý

Larra od Štěpánského rybníka  (ČLP/FXH/36458)
10.04.2012
Bryl od Štěpánského rybníka
Irra od Štěpánského rybníka
Kleihampl Vít Ing.
Krejčí Kamil
výborný 1, CAC


třída šampionů

Gája od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36478)
16.04.2012
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Prùcha Roman+Kozlová Petra
výborný 1, CAC, R-CACIB

Zpět na seznam výstav