Mezinárodní výstava psů DUO CACIB / International dog show Brno


22.02.2014
Mezinárodní
Ma³gorzata Supronowicz (PL)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

mezitřída

Cody Körnic  (ČLP/FXD/36535)
15.06.2012
Ir z Viselců
Kirby z Benkovského kopce
Jakubec Zdeněk;
m. Jakubec Zdeněk
Výborný1, CAC


třída šampionů

Ash Grove MADDOX  (RKF3132760)
Ash Grove Honeycutt
Ash Grove Angelina
Romanini Luisa
Kot Světlana
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Feny

mezitřída

Sarah Abdank (FCI)  (ČLP/FXD/36730)
28.03.2012
Bright Star Blackdale
Irga Abdank (FCI)
Polehña František
Polehňa František
Výborný1, CAC, CACIB


třída otevřená

NIKOLETT Ganine Dacosta  (RKF3223473)
28.02.2012
Fox Major Jorj Milaskavskiy
Djakonda v. Evri-Fox
Kolosnikov Ya.V.
Kolosnikov Y
Výborný1, CAC

třída šampionů

Vrony Star Franke  (ČLP/FXD/36433)
23.03.2012
Bright Star Blackdale
Fairy Star Franke
Polehña František
Králová Iva
Výborný1, CAC, R-CACIB


Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída dorostu

Agria Total Recall  (ČLP/FXH/37124)
27.06.2013
Agria Yazoo
Agria Kim Wilde
Korozs Andras+Judit
Králová Iva
velmi nadějný 1


třída mladých

Dobroslav Vives Bohemia  (ČLP/FXH/36872)
07.05.2013
Asparagus Vives Bohemia
Eliza Game Power
Veselý Viktor
Veselá Zuzana
výborný 2


Zack Super Pride  (ČLP/FXH/36756)
28.01.2013
Quick Super Pride
Eyeshadow Agria
Chmelař Lubomír
Pavlicová Kateřina
výborný 1


mezitřída

Geret Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36662)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Pačes Dalibor Ing.
Výborný1, CAC, CACIB


Feny

třída štěňat

Kleopatra Tuskulum  (ČLP/FXH/37050)
28.08.2013
Vielfrass Wild Hog
Faty z Krčmaně
Hutěčka Vladimír Ing.
Macečková Leila
velmi nadějný 1

třída dorostu

Bendis Lovcův sen  (ČLP/FXH/36983)
26.06.2013
Aron z Kovalovských hájù
Electra Tuskulum
Macečková Leila
Buriánek Vladimír
nadějný 1

třída mladých

Chokolada od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36790)
16.03.2013
Goldfever of Sweetest Poison
Tawny od Hrubého lesa
Pospíchal Martin
Prùcha Roman+Kozlová Petra
velmi dobrý 3


Godisa Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36665)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Pačes Dalibor Ing.
Retek Toman+Alexová Lucie
výborný 2


Yuriria od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36728)
20.12.2012
Orlík od Rytíře Malovce
Bílá noc od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Iveta
výborný 1


mezitřída

Vesna od Rytíře Malovce  (ČLP/FXH/36400)
08.03.2012
Jerry Belfox
Ebony od Rytíře Malovce
Nováková Iveta
Nováková Aneta Ing.
výborný 1, CAC, CACIB, BOB


třída otevřená

BISHENELID Edinstennaya Dlya Russii  (RKF 3429250)
16.10.2012
Iwano´sApollo
Sara
Naryshkina Yu.A.
Tomilovskikh Elena
velmi dobrý 1

třída pracovní

Aika Vives Bohemia  (ČLP/FXH/34895)
04.12.2008
Bryl od Štěpánského rybníka
Bonna od Loděnické stráně
Veselý Viktor
Šlosar Jan
velmi dobrý 2

Larra od Štěpánského rybníka  (ČLP/FXH/36458)
10.04.2012
Bryl od Štěpánského rybníka
Irra od Štěpánského rybníka
Kleihampl Vít Ing.
Krejčí Kamil
Výborný1, CAC


třída šampionů

Gája od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36478)
16.04.2012
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Pospíchal Martin
Prùcha Roman+Kozlová Petra
výborný 1, CAC, R-CACIB


Zpět na seznam výstav