Národní výstava psů Mladá Boleslav / National dog show Mladá Boleslav


24.08.2013
Národní
Olga Hrabáková (CZ)

Výsledky foxteriér drsnosrstý

Psi

třída štěňat

Dyk z Rataj  (ČLP/FXD/36814)
Elias ´t Beuke Jagerken
Zuzi z Rataj
Jaroslav Strolený
maj: Kateřina Bandrinová
velmi nadějný

třída vítězů

Chuck Star Franke  (ČLP/FXD/34928)
24.01.2009
Black Star Franke
Kiss Star Franke
ch. František Polehňa
maj: JUDr. Lidmila Rousková
výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

Feny

třída štěňat

Dara z Rataj  (ČLP/FXD/36816)
Elias´t Beuke Jagerken
Zuzi z Rataj
Jaroslav Strolený
maj: Kateřina Bandrinová
velmi nadějný 1

třída mladých

Casey z Elgardu  (ČLP/FXD/36605)
22.07.2012
Bright Star Blackdale
Wera Star Franke
Ing. Iva Duspivová
maj: Jindřich Posselt
výborný 1, CAJC, BOJ


třída pracovní

Adalide Olgyra  (ČLP/FXD/36396)
17.03.2012
Man in Black of Fair Play
Torri Abdank (FCI)
Radek Valerián
maj: Bc. Eliška Hamplová
výborný 1, CAC, Národní vítěz

Výsledky foxteriér hladkosrstý

Psi

třída mladých

Geret Bohemia Kent  (ČLP/FXH/36662)
21.10.2012
Chart od Oslavy
Claret od Rytíře Malovce
Ing. Dalibor Pačes
maj: Ing. Dalibor Pačes
výborný 1, CAJC, BOJ, BOB


třída otevřená

Brown Vives Bohemia  (ČLP/FXH/36049)
Herodes od Štěpánského rybníka
Bonna od Loděnické stráně
Viktor Veselý
maj: MVDr. Jiří Dvořák
výborný 1, CAC, Národní vítěz


Feny

třída dorostu

Angie od Štěpánovského potoka  (ČLP/FXH/36695)
Bryl od Štěpánského rybníka
Opaloma z Rozkvetlé doliny
Lukáš Bárta
maj: Ondřej Deutschman
velmi nadějný 1

třída mladých

Gabra od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36477)
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Martin Pospíchal
maj: Magdalena Pirus, Polsko
výborný 1, CAJC

Gája od Hrubého lesa  (ČLP/FXH/36478)
16.04.2012
Twain od Hrubého lesa
Qualla od Rytíře Malovce
Martin Pospíchal
maj: Roman Prùcha a Petra Kozlová
výborný 2


Xantipa Super Pride  (ČLP/FXH/36555)
Quick Super Pride
Agria Eyeshadow
Lubomír Chmelař
maj: Zora Dušková
výborný 3

třída otevřená

Bellami ze Střekovského podhradí  (ČLP/FXH/35752)
11.07.2010
Mustang od Rytíře Malovce
Amy od Kněžny
Alena Justinová
maj: Martin Jiránek
výborný 1, CAC, Národní vítěz

Zpět na seznam výstav