Dnešní datum: 24. 10. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Zkoušky vloh - ZV
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
1 - nos, 2- hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - stopa vůdce
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adar od Hraběte
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
  01.01.2009 4 2 4 4 3 3 4 4 161 I.c   Koukolík Jiří
FXH Adéla Lovcův šperk
o:Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Domaželiuce-Mrákov 30.04.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Josef Rada
FXH Adrenalin Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2014 4 - 4 4 4 4 3 4 145 b. I.c   Jaroslav Bednář
FXH AFGHANY Oktogon
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Broxbury Reny Destiny
OMS Jindřihův Hradec 28.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c   Ondřej Škeřík
FXD Agar ze Sajlerova
o:Omar z Kuliaru
m: Xally Star Franke
OMS Prost?jov-Domamyslice 17.05.2014 3 - 4 4 3 3 3 3 121 I.c   Václav Šnajdr
FXH AIDA od Pálkovy skály
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Filka z Nebeského království
OMS Praha západ - MS Svrkyně - Velké Přílepy 29.04.2017 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Vladimír Hilkna
FXD Aida z Bošilecké bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Sekera Václav
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Prachatice -Strunkovice nad Blanicí 01.05.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c   Jan Šlosar
FXH AIRA Spirit of the Forest
o:Chalvin od Rytí?e Malovce
m: Colli Orki Star Franke
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 4   4 4 3 4 4 4 149 b. I.c Klubové Robert Krej?í
FXH Airra Nerilem
o:Loczi Bardi Fox Billy
m: Larra od Štěpanského rybníka
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 192 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Kamil Krejčí
FXH Aiwa ze Střekovského podhradí
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Arny od Kněžny
OMS Chomutov-Hrušovany 01.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   M.Nový
FXH Ajattara Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Opava - MS Březiny-Hlučín 20.10.2012 3 0 2 4 3 2 2 4 106 II.c   Bílý Ondřej
FXH Ajax z Ještětského Sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 3 3 4 2 2 4 4 154 II.c slídění 2 Hliněný Martin
FXH AJŠA z Houšťanky
o:Hugo Blahut
m: Aphrodite Rader Star
OMMS Třebíč - MS Ocmanice Zahrádka 13.05.2017 4 0 4 4 2 4 4 4 146 b. II.c   Zdeněk Pokorný
FXD Albus Alaterra
o:Black Star Franke
m: Ike Star Franke
  01.01.2009 4 2 4 4 4 2 4 3 154 II.c   Hampl Oto Hamplová Eliška
FXH Alcapone Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 4 3 4 4 4 4 4 4 176 I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Kateřina Pavlicová
FXH Alf Lovcův Šperk
o:Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Příbram-Sedlčany 30.04.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Barbora Vykysalová
FXH Alfi z Žehuńské doliny
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
OMS Brno - město 16.04.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Knotek Jiří
FXH Alma Bohemia Šibeník
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Tábor - Třebějice 05.05.2012 4 0 4 4 3 2 4 4 138 II.c slídění 2 Švecová Martina
FXH Alma Nerilem
o:Loczi Bardi Fox Billy
m: Larra od Štěpanského rybníka
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c Klubová Tomáš Brabec
FXH Alma z Ještědského Sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 145 I.c   Mrázek Martin
FXH Amálka od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Rychnov nad Kněžnou - Opočno 05.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Petr Tomáš
FXD Amy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. schonen Bergen
m: Nela z Lipavy
Razová 21.05.2011 1 0 4 2 2 2 1 4   neobstál klubová, nos 1 Rosochatecký Petr
FXD Andy Hvězdný Kopec
o:Merlin v.d. Shonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Olomouc - Slatinice 21.05.2011 3 0 4 4 2 2 2 4 110 II.c slídění 2 Langer Miloš
FXH Apolo od Nextry
o:Alf z Mojeneckých bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c Klubová zkouška, vítěz zkoušek,hlasitost - zajíc ŚEMRO Michal
FXH Ar z Ještědského Sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 3 0 4 3 2 3 4 2 120 I.c   Virt Petr
FXH Aramis od Nextry
o:Alf z Mojenských Bitic
m: Nextra od Rytí?e Malovce
OMS ?eské Bud?jovice - Hartmanice 13.05.2011 4 3 3 4 4 2 4 3 158 II.c slíd?ní 2 Pavlicová Kate?ina
FXH Argo von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
Chodov 05.05.2012 3 - 4 4 4 4 3 4 139 I.c   Jan Bína
FXH Argo z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 176 I.c   Barták René
FXH Arina z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
Chodov 10.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Jiří Rais
FXH Aris z Nebeského království
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 3 4 4 165 I.c   Štika Petr
FXH ARKA od Svaté vody
o:Smor Super Pride
m: Zora od Svaté vody
OMS Břeclav - D.Dunajovice 14.05.2016 4 3 4 4 3 4 4 4 173 b. I.c   David Hrnčíř
FXH Aron z Kovalovských hájků
o:Tohnny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Bruntál 15.05.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c klubová zkouška Barbora Petrů Puhrová
FXH Aron z Příběnického hradu
o:Erney Steinbach Terry
m: Megy z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 4 3 4 4 3 3 4 4 169 I.c Klubová zkouška, MUDr Zdráhal Richard
FXH Aron z Přílucké stráně
o:Agria Wild World
m: Georgina od Títěže
OMS Frýdek Místek-Nošovice 30.04.2016 4 4 4 4 2 4 4 4 178 b. II.c   Roman Hřičovec
FXH Arrow Reny Destiny
o:Black Boy Game Power
m: Ivory Super Pride
  01.01.2009 4 2 3 4 1 3 4 4 149 III.c   Vinter Kamil Ing.
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o:Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Most - Polerady 14.05.2017 4 0 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Petr Brziak
FXH Art V- Vlčí doly Moravia
o:Derbin ze Šilfova dolu
m: Fana ze Šilfova dolu
OMS Uh.Hradiště - Nivnice 21.05.2011 3 0 4 4 4 2 4 3 128 II.c slídění 2 Škrabal Miroslav
FXH Artaban Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Kladno - Královice 08.05.2010 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c   Ing. Zuzana Čechová
FXH Arven od Stříbrné štoly
o:Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Pardubice - Sopřeč 05.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Kovářová Markéta
FXH Asparagus Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Jindřichův Hradec - Stříbřec 22.05.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Zadražil Jaroslav
FXH Athos od Křovického dvara
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bruntál 15.05.2010 4 1 4 4 3 3 4 4 153 I.c klubová zkouška Mgr. Dalibor Socha
FXH Athos ze Střekovského podhradí
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Amy od Kněžny
OMS Louny - Postoloprty 04.05.2013 4   3 4 3 3 4 4 141 b. I.c   Pavel Kocík
FXH Atilla Pink Terror
o:Iron od Št?panského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS T?ebí? - Nové Syrovice 01.01.2000 4 2 4 4 4 3 4 4 161 b. I.c   Jaroslav Bedná?
FXH Atos od Krakonoše
o:Ar z Ještědského lesa
m: Elza od Rusavky
OMS Liberec-Svijanský Újezd 14.05.2016   -   4   2 1 4   neobstál odstoupil Petr Virt
FXH Atos z Houšťanky
o:Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2014 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   M.Velíková
FXH Atos z Kovářovy strouhy
o:Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytíře Malovce
OMS Kladno 01.05.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Věra Lišková
FXH Audi Bohemia Regent
o:Chilli Peppers z Děkanu
m: Fanta Super Pride
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 4 4 181 I.c   Kouba Jan
FXH Audrey Bea z Důlky
o:Delaware Zeus
m: Bea z Ráje Sidy
OMS Brno - město 16.04.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Veselý Lumír
FXH Axia ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Havířov 20.09.2014 4 - 4 4 4 4 4 4 160 b. I.c   Tomáš Kaleta
FXH Aysha z Lískovny
o:Fred od Oslavy
m: Lilly z Bořetínských lesů
OMS Žďár nad Sázavou - Netín 15.05.2011 4 0 4 4 2 4 3 4 141 I.c   Zambová Sylva Zambová Michaela
FXH Babetka od Hrubého lesa
o:Quik Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová Bohunová Pavlína
FXH Bad z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Tábor-Třebějice 07.05.2016 3 - 4 4 4 2 4 4 128 b. II.c   Miroslav Holec
FXH BAK z Houšťanky
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Ajša z Houšťanky
OMS Třebíč - MS Ocmanive - Zahrádka 13.05.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Zdeněk Pokorný
FXH Balů od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c Klubová zkouška, Ptáček Vladimír
FXH Bára z Holasických kopečků
o:Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 4 4 4 3 3 4 4 177 I.c   Klimus Ladislav
FXH Barbar od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Ailka Vives Bohemia
Hrušovany - OMS Chomutov 08.05.2014 3 - 4 4 3 3 4 4 132 b. I.c   Jan Minařík
FXH Bart od Sezinského potoka
o:Asterix z Jámy lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Opava-Dubina Kozmice 04.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 145 b. I.c   Radovan Dočkal
FXD Baxi z Benkovského kopce
o:Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
Blažovice 04.05.2013 4 1 4 4 3 4 4 4 160 I.c Klubová Roman Poštulka
FXH Bella Barvínkový potok
o:Voltage Val-Rico
m: Ajka Val-Rico
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 3 4 3 145 I.c Klubová zkouška, Trnka Pavel
FXH BELLOT Lovc?v Šperk
o:Daryl z Holaských kope?k?
m: Jasmina Tuskulum
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 4 2 4 3 2 4 4 4 159 b. II.c Klubová Barbora Vykysalová
FXH Bereta Bohemia Regent
o:Agria Wilsd World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Č.Krumlov - Mojné,Záluží 19.05.2012 4 2 4 4 3 4 4 4 168 I.c   Verner Dušan
FXH Besi z Holasických kopečků
o:Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 2 4 4 3 4 4 4 168 I.c   Vitvar Ladislav
FXH Bessy Bílá Nálada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
Brno 14.04.2012 3 3 3 4 3 3 4 4 155 b. I.c   Živělová Žaneta
FXH BESSY z Houšťanky
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Ajša z Houšťanky
OMS Blansko - Vanovice 13.05.2017 4 0 4 4 1 4 3 4 136 b. II.c   Václav Huzlík
FXH Best of Pink Terror
o:Loczi Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016       4 3         - klubová - Odstoupil Kateřina Pavlicová
FXH Bílá noc od Rytíře Malovce
o:Belfos Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Prachatice 28.04.2012       4 3 2 4 0   neobstál   Nováková Iveta
FXH Black Bobi Pink terror
o:Lóczy Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Mělník-Chlumín 07.05.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Josef Pokorný
FXD Black Jack Olgyra
o:Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Olomouc-Příkazy 17.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Black od Loděnické stráně
o:Amík z Hřešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 3 2 4 4 4 4 4 4 162 I.c   Mašek Pavel
FXD Blaine Elaterra
o:Surah Star Franke
m: Adalide Olgira
OMS Blansko - Borotín 09.05.2015 3 - 4 4 3 1 4 3 114 b. III.c   Dalibor Sehnal
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Prostějov - Nezamyslice 26.05.2012 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Adámková Jana
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 172 b. I.c Klubová MgA Jana Adámková
FXH Bona od Klanečnice Bohemia
o:Chart od Oslavy
m: Eliz z Krčmaně
OMS Náchod - Bohuslavice 10.05.2015           1       neobstál odstoupil Hubert Kindl
FXH Boreen Czech Bern
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 3 4 4 4 3 4 4 173 I.c   Škeřík Ondřej
FXH Box od Rytíře Malovce
o:Belfox Gogolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Interholz Miroslav
FXD Brena Oderský skřítek
o:Exitus Leibitz
m: Dášenka od Špulků
OMS Olomouc - Těšetice 19.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Guziur Tomáš
FXH Brit z Holasických kopečků
o:Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 3 4 4 3 3 4 4 169 I.c   Unger Ladislav
FXH Brit z Úsovska
o:Eric Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová Demel Petr
FXH Brita Pink Terror
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Louny - Postoloprty 07.05.2016 4 0 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Jaroslav Pelc
FXH BRITA z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Tachov - Tisová 06.05.2017 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Tereza Nováková
FXD Brok od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Beneš Jan
FXH Brona ze Střižovských luk
o:Argo z Ještědského sedla
m: Karina od Homreho
OMS Liberec-Svijanský Újezd 14.05.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   MUDr. Marek Bursa
FXH Broxbury Reny Destiny
o:Indianfox Batman
m: Ivory Super Pride
OMS Příbram - Sedlčany 04.05.2013 3 3 4 4 3 3 3 4 152 b. I.c   Ing. M. Jankovská
FXH BRUNO z Hvozdíkových Strání
o:Maxim z Rozkvetlé doliny
m: Tara ze Skupečské Vinice
OMS Litoměřice 07.05.2016 4 0 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Kamila Picurová
FXH Buggy od Hraběte
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Kladno - Královice 08.05.2010 4 0 4 4 2 3 4 4 141 I.c   Pavel Flener
FXH CAISOPEA z Petrovských Strání
o:Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Litoměřice 07.05.2016 4 0 4 4 3 3 3 4 135 b. I.c   Josef Mareš
FXH Car z Bystřických hranic
o:Quiz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dloihých dílů
Pelhřimov -Křelovice 22.05.2010 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Jan Šabatka
FXH Car z Dianiných lesů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Orssi ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2011 3 0 4 4 3 3 2 4 121 II.c stopa živé zvěře 2 Mekyska Ondřej
FXH Car z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 3 4 2 3 3 4 130 I.c   Jankulár Jan
FXD Car ze Žlíbku
o:Ben von Dorlberg
m: Ela z Úsovska
Kroměříž - Pravčice 01.05.2010 2 0 1 4 2 2 2 4 88 III.c   Staněk Tomáš
FXH Cara z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové ztezky
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 4 4 4 4 2 2 4 4 164 b. II.c   Chromková/Petr Fíla
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov 26.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 2 148 I.c   Hansl Jaroslav
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Teplice -Štěpánov 09.06.2013 3 - 4 4 3 3 3 4 128 b. I.c   Jindřich Posselt
FXH Cathy Steinbach Terry
o:Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 - 4 4 4 3 4 4 153 b. I.c Klubová Petr Mareš
FXD Catty Concord From Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 3 4 157 I.c   Placatková Klára
FXH Cedra od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Ostrava-Stará Ves 07.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   MVDr. K. Denerová/J. Blahut
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Radkov u Telče 14.05.2011 4 0 4 4 3 3 2 4 131 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cezar z Holaských kopečků
o:Agria Wild World
m: Jasmine Super Pride
OMS Chrudim - Vestec 05.05.2012 4 0 4 4 2 4 4 4 148 I.c   Procházka Luboš
FXD Ciba Lichnoveček
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
Razová 21.05.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c klubová Vaškuj Karel
FXD Ciba Lichnoveček
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál - Razová 18.05.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová zkouška,Vítěz zkoušek Vaškuj Karel
FXH Cid Xiamant
o:Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Jan Martoni
FXH Cik z Úsovska
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Kroměříž - MS Trávník 07.05.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Kolář David
FXH Cilka z Bystřických hranic
o:Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Hemr Luboš
FXH Cir z Nebeského královsví
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 14.05.2011 4 1 4 4 4 2 4 4 150 II.c slídění 2 Štika Petr
FXH Ciro z Krčmaně
o:Teddy Tuskulum
m: Zora z Krčmaně
  01.01.2009 4 1 4 4 4 3 3 4 150 I.c   Moudrý Čeněk
FXH Cita z Dianiných lesů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Orssi ze šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2011 3 0 4 4 3 2 1 4 107 III.c stopa živé zvěře 1 Mekyska Ondřej
FXH Cita z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 14.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 - Heřman Václav
FXH Cita z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXH Cleo od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c Klubová Jan Cedidla
FXH Clif od Anenského Vrchu
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor-Třebějice 10.05.2014 4 - 3 4 4 3 3 4 134 b. I.c   Vladimír Ptáček
FXH Cloney od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Chomutov-Hrušovany 01.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   P.Šustr/P.Brziak
FXD Colli Orkif Star Fox
o:Strozzavolpe Special Desing
m: Fay Black Star Franke
Blažovice 04.05.2013 2   4 4 4 4 2 3 118 II.c Klubová Eva Žalmanová
FXH Conny od Anenského vrchu
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor - Třebejice 11.05.2013 4 2 4 4 2 3 4 4 157 b. I.c   Milan Kaltounek
FXH Cora od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 3 - 4 4 4 3 4 4 135 b. I.c Klubová Vladislav Staněk
FXH Cora z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Beránek Jiří
FXH Countess Bathora Game Power
o:Avolon v.d. Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Chrudim - Bylany 25.09.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c   Čermák Stanislav
FXH Cyr z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Praskolesy 07.04.2011 4 4 4 4 4 3 4 4 181 I.c   Vlk František Svoboda Jiří
FXH Dag z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 - 4 4 4 2 4 4 142 b. II.c Klubová Jiří Sirový
FXH Daisy od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 4 3 4 4 3 3 4 4 166 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Bc. Pavel Flener
FXH Daisy z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Klatovy - Klatovy 20.04.2013 4 2 4 4 3 4 4 4 168 b. I.c   Stanislav Urbánek
FXD Dalia Concord from Zliv
o:Bon Curly Holigan
m: Etel ze Stříbrné
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Goby Richard
FXH Dalibor Vives Bohemia
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Eliza Game Power
OMS Kladno - Vraný 01.05.2015 4 - 3 4 3 3 4 4 138 b. I.c   K. Šukovský/A. Šukovská
FXD Dandy z Rataj
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Strakonice-Dražejov 10.05.2014 3 - 4 4 4 3 4 1 123 b. III.c   Miroslav Kostohryz
FXH Dar z Nebeského Království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 05.05.2012 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c   Štika Petr Dvořáková Jana
FXH Dark Czech Born
o:Kolombo od Rytíře Malovce
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 3 0 3 4 2 3 2 4 113 I.c   Máška Josef
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c Klubová Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 3 4 4 4 4 4 4 180 b. I.c Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
Blažovice 04.05.2013 4   4 4 3 3 4 3 141 I.c Klubová Jakub Klabačka
FXH Deny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Praskolesy 16.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   Jiří Beránek
FXD Dino z Prácheňského hradu
o:t´Beuken Jagerken Elias
m: Jessika od Žluté skály
OMS Strakonice - Dražejov 12.05.2012 3 0 4 4 4 4 3 4 139 I.c   Koubíková Petra
FXH Dix s Nebeského Království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 05.05.2012 4 0 3 4 1 3 4 4 133 III.c vodění na řemeni - 1 Gramblička Jaroslav
FXH Dolly od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016     4 4   1 0     neobstál Klubová Pavel Flener
FXH Domino Dancer Biczkás
o:Residentes Private Pose
m: Delavare Iris
OMS České Budějovice - Kamený Újezd 28.09.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Robert Fogas
FXH Domino Dancer Biczkás
o:Residentes Private Pose
m: Yris Delaware
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 2 2 4 4 2 2 2 4 114 b. II.c Klubová Kateřina Hemalová
FXH Don z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Kroměříž-Trávník 03.05.2014 3 - 4 4 2 2 3 4 115 b. II.c   David Kolař
FXH Dora z Nebeského Království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 01.01.2000 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Heřman Václav
FXH Dyk z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 4 3 4 4 3 3 4 4 166 b. I.c   Michal Vičan
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál 15.05.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c klubová zkouška,Klubový vítěz Marek Kubrický
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Marek Kubrický
FXH Ela z Žákova háje
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Cita z Žákova háje
Chodov 05.05.2012 3 - 4 4 2 3 3 4 124 I.c   Jaroslav Adamec
FXD Elf z Prácheňského hradu
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Strakonice - Dražejov 11.05.2013 4 - 4 4 3 4 4 4 152 b. I.c   Petra Koubíková
FXD Elfie z Elgardu
o:Travella Sporting Chance
m: Brixie z Elgardu
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 3 4 4 3 4 4 4 173 b. I.c Klubová Iva Besklerová
FXH Eliza Game Pover
o:O´charlly v.d. Bismarcquelle
m: Athéna Game Power
OMS Praha východ - Čelákovice 28.10.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Veselá Zuzana
FXH Ella od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Chrudim - Dvakačovice 02.05.2015                   neobstál odstoupil O. Kopista/V. Kopista
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
Chodov 05.05.2012 4 - 4 4 4 4 4 4 152 I.c   Jiří Mareš
FXH Elyot z Krumpachu
o:Gryzli od Tít?že
m: Agnes z Krumpachu
OMS Olomouc-T?šetice 14.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Pavel Meixner
FXH Emperor Tuskulum
o:Quisssex Gallop on
m: Kelly Tuskulum
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c Klubová zkouška, Ing. Hutěčka Vladimír
FXH Endy od Oslavy
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Kučera Jan
FXD Enzo z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c Klubová Jaroslav Makovička
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c Klubová Mudr. Eva Mackovíková
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 - 3 4 4 3 4 4 141 b. I.c   Mudr. Eva Mackovíková
FXH Erat Val-Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
Kolín 16.05.2010           0       neobstál   Vladimír Svoboda
FXD Eric Concord from Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Strakonice - Dražejov 07.05.2011 3 3 4 4 4 4 4 4 170 I.c   Koubíková Petra
FXH Eridka ze Šilfova dolu
o:Vilfrass Wild Hog
m: Venula ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 09.05.2015 4 1 4 4 2 3 4 4 147 b. II.c   Vlastimil Kulhánek
FXH Erička od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Hrubého lesa
OMS Pardubice 05.05.2012 4 0 4 4 3 4 3 4 145 I.c   Skalický Lubomír
FXD Eros ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c Klubová zkouška, Vrátil Jaroslav
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 4 4 2 3 3 4 150 I.c   Pokorná Vladimíra
FXH Ferro z Kraví hlavy
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 2 4 4 4 2 4 3 154 I.c   Pelíšek Ladislav
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Bobrová 16.05.2015 4 4 4 4 4 3 4 4 177 b. I.c   Milan Remer
FXH Fina z Krčmaně
o:Voltage George
m: Zorka z Krčmaně
Přerov - Domaželice 04.09.2010 4 1 4 4 4 3 3 3 146 I.c   Jaroslav Peluha ml.
FXH Fiona od Balcarky
o:Saizuman Tuskulum
m: Carmmer Caspra
OMS Blansko 31.12.2011 4 0 4 4 1 4 4 4 144 III.c vodění na řemeni Veselý Petr
FXH Fortuna z Kraví hlavy
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 4 4 141 I.c   Záplata Emil
FXH Freddi od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 1 4 4 4 176 III.c   Mráček Petr
FXH Fuge Hurikán Slovakia
o:Rocky Hurikán
m: Elka Hurikán Slovakia
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c klubová zkouška Bohuslav Papež
FXH Gája od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Roman Průcha
FXH Gam od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 2 3 4 4 139 b. II.c Klubová V. Bigosová/Ing. Jana Adámková
FXH Georgina od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Sally Lemart
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Pavelka Jan
FXH Gera od Hobreho
o:Egar od Títěže
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál 15.05.2010 3 0 4 4 4 3 3 4 132 I.c klubová zkouška Marek Kubrický
FXH Gerbera od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 30.04.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Iveta Nováková
FXH Gina z Žákova háje
o:Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 3 - 4 4 3 3 4 3 128 b. I.c Klubová Jaroslav Adamec
FXH Gita z Nebeského království
o:Daryl z Holaských kopečků
m: Dora z Nebeského království
OMS Příbram-Sedlčany 30.04.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Václav Heřman
FXH Gofi od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 2 4 4 3 4 4 4 165 b. I.c Klubová Ing. Jana Adámková
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan´s Opera
m: Merkury july
Blažovice 04.05.2013 2 1 4 4 4 2 4 4 130 II.c Klubová Martin Pospíchal
FXD Golf z Prácheňského hradu
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Strakonice-Dražejov 16.05.2015 4 - 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Petra Koubíková
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Macků Tereza
FXH Gryf z Žákova háje
o:Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 4 2 4 4 1 3 3 4 145 b. II.c Klubová Pavel Vaňha
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - NOvé Syrovice 29.10.2016 4 0 4 4 2 3 4 3 135 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXD Hanka Concord from Zliv
o:Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015       4   2 0     neobstál klubová - Odstoupil Dana Stejskalová
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 3 4 1 3 4 4 149 III.c   Klementovič Jiří
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 2 148 I.c   Klementovič Jiří
FXH Hector od Títěže
o:Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Vyoral Daniel
FXD Heidi Concord from Zliv
o:Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Prachatice - Strunkovice n/B. 17.05.2015 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Milena Doulová
FXH Hela z Krčmaně
o:Quick Super Pride
m: Zorka z Krčmaně
OMS Kroměříž - MX Trávník 07.05.2011 3 0 4 4 3 2 3 4 121 I.c   Ing. Końárek Martin
FXH Henrieta od Balcarky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Praskolesy 11.05.2013 4 4 4 4 4 4 4 4 188 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Heppy Laidy od Balcerky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Blansko - Velké Opatovice 12.05.2012 4 0 4 4 4 2 4 4 142 II.c   Ing. Svoboda Zdeněk
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 4 4 3 4 3 4 161 I.c   Pánek Petr
FXH HERO ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 2   4 4 2 3 1 4 98 b. III.c Klubová Pavel Řezníček
FXH HERO ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Znojmo - Horní Dubňany 06.05.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Pavel Řezníček
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 4 4 2 3 4 4 165 I.c   Dušek František
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 3 0 4 4 4 2 3 3 121 II.c   Dušek František
FXH Hery Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
Blažovice 04.05.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Šupálek Jan
FXH Hip Bohemia Šibeník
o:Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Benešov - Bystřice 08.05.2015 3 - 4 4 2 2 3 4 115 b. II.c   Milan Červ
FXD Hrášek z Bambouzku
o:Artuš z Rataj
m: Faty z Havlanky
OMS Strakonice-Dražejov 10.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Petra Koubíková
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c Klubová zkouška, Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 2 4 3 4 3 4 4 162 b. I.c Klubová L. Kirschnerová/J. Kirschner
FXH Chelsea od Títěže
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2011 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Pavelka Jan
FXH Chilli od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 2 3 3 4 134 I.c klubová Pokorná Vladimíra
FXH Chita od Zahrádeckých rybníků
o:Chasco
m: Fidorka
Stříbřec 31.12.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 142 I.c   Fischer Lukáš Mgr.Fischerová Martina
FXH Chokolada od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 3 4 4 4 2 4 4 162 b. II.c   Roman Průcha
FXH Chrys od Títěže
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2011 3 0 4 4 2 3 3 3 120 I.c   Pavelka Jan Dúbrava Antonín
FXH Iggi od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c Klubová Barbora Petrů Puhrová
FXH Ikar od Hombreho
o:Britt od Branecké hůrky
m: Dejsi od Hombreho
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 2 4 4 4 2 4 4 158 II.c klubová zkouška, slídění 2 Můčka Lukáš
FXH Ikar-Val Rico
o:Fred Val- Rico
m: Arga Barvínkový potok
Blažovice 04.02.2013 4 2 4 4 3 2 4 4 154 II.c Klubová Kateřina Pavlivcová
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Era od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c klubová, Vítěz zkoušek MVDr. Froňková Andrea
FXH Indiana od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 30.04.2016 4 - 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Iveta Nováková
FXD Iron z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Kesy z viselců
OMS Český Krumlov - Mojné 21.05.2011 4 0 4 4 4 2 3 4 135 II.c slídění 2 Goby Richard
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Praskolesy 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Era od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Havlíčkův Brod - Nová Ves 11.05.2013 4 4 4 4 4 4 4 4 188 b. I.c   Jan Aubus
FXH Itaka od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Rokycany-Litohlavy Klabava 21.05.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 I.c   Jaroslav Vlček
FXH Jara Bohemia Šibenílk
o:Car z Bystřických Hranic
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017       4   3 2     - Klubová - vůdce odstoupil pro indispozici feny Jan Šabatka
FXH Jasmína Tuskulum
o:Emperor Tuskulum
m: Fany z Krčmaně
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 3 - 4 4 3 3 3 4 125 b. I.c   Petr Vykysal/Barbora Vykysalová
FXH Jedina ze Šilfova dolu
o:Ditmar ze Šifova dolu
m: Cecilka ze Šilfova dolu
  01.01.2009 3 0 4 4 4 2 3 4 125 II.c   Kabaj Jaroslav
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
místo konání 23.07.2008 4 - 4 4 3 3 3 4 138 I.c   Goby Richard
FXH JIM Bohemia Šibeník
o:Car z Bystřických Hranic
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Příbram - Sedlačany 29.04.2017 4 0 4 4 3 3 4 4 148 b. I.c   Milan Červ
FXH Jorry od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Gorra od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová Ing. Kleinhampl Vít
FXH Kalamajka od Rytíře Malovce
o:Denny od Královny Johanky
m: Countess od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 2 2 1 4 103 III.c Klubová zkouška, stopa živé zvěře 1 Kuklíková Romana
FXH KAMMA Bohemia Šibeník
o:Car z Bystřických Hranic
m: Alma Bohemia Šibeník
OMS Benešov - LZ Konopiště 29.04.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Martina Švecová
FXH Karemela Kaith Kelečský poklad
o:Kilián od Rytíře Malovce
m: Beautz Barberry
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c klubová zkouška Kunčar Petr
FXH Karina od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Dara od Hombreho
OMS Jihlava - Radkov 15.09.2012 2 0 4 4 4 3 2 4 115 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Kein ze Šilfova dolu
o:Boreham Begu Brumel
m: Baneta ze Šilfova dolu
Kolín 16.05.2010   0   4 3 1 4     neobstál   Petr Charouzek
FXH Kent z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMX Havlíčkův Brod - Nová Ves - Víska 12.05.2012 4 0 3 4 4 4 4 4 152 I.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
0MS České Budějovice- MS Hartmanice 13.05.2012 4 0 4 4 4 3 3 4 142 I.c   Trnka Pavel
FXH Kid z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS České Budějovice-Hartmanice 13.05.2012 4 0 4 4 3 3 3 4 138 I.c   Trnka Pavel
FXH Krom Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Hira Val-Rico
OMS České Budějovice - Hartmanice 16.05.2015 3 - 4 3 4 3 4 1 187 b. III.c   Trnka Pavel
FXH Kuno od Rytíře Malovce
o:Denny od Královny Johanky
m: Countes od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 2 3 4 125 II.c Klubová zkouška, slídění 2 Pěsta Jan
FXH Laary ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Elma ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Pavelka Jan
FXH Larra od Štěpanského Rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
Blažovice 04.05.2013 4   4 4 3 3 4 2 137 I.c Klubová Ing. Kamil Krejčí
FXH Latonia Tuskulum
o:Vielfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín 16.05.2015 4 - 4 4 4 4 3 4 145 I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Lorney od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Miroslav Kubíček
FXH Luna z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Bella Barvínkový potok
OMS České Budějovice - U Rudic Hartmanice 19.05.2013         4         - odstoupil Pavel Trnka
FXH Lyra od Rytíře Malovce
o:Urex Steinbach Terry
m: Jizera od Rytíře Malovce
OMS Prachatice 28.04.2012 3 0 4 4 4 2 2 4 118 II.c   Nováková Iveta
FXH Mamba od Rytíře Malovce
o:Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 4 3 2 131 I.c Klubová zkouška, Nováková Iveta
FXH Marlon od Hrubého lesa
o:Endriwe od Hrubého lesa
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 3 - 4 4 4 1 2 4 107 b. III.c   Martin Pospíchal
FXH Maxim z Rozkvetlé doliny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevra od Rytíře Malovce
OMS Litoměřice - Brníkov 05.05.2012 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Picurová Kamila
FXH Megy z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Axa z Borotínských lesů
  01.01.2009 3 0 3 4 3 2 2 4 110 II.c   Zdráhal Richard MUDr.
FXH Merci od Hrubého lesa
o:Endriwe od Hrubého lesa
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 3 - 4 4 4 2 3 4 121 b. II.c   Martin Pospíchal
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 4 4 4 4 3 3 4 178 b. I.c   Zbyněk Adamec
FXH NEPOMUK od Rytíře Malovce
o:Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017       4   4 3 0   neobstál KLubová Iveta Nováková
FXH Nico od Homreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Kolín - Třebovle 08.05.2013 4 3 4 4 3 3 4 4 169 b. I.c   Vladimír Svoboda
FXH Nicol z Borotínských lesů
o:Erney Steinbach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 3 3 3 4 128 I.c Klubová zkouška, Ing. Brož Antonín
FXH Nord od Hrubého lesa
o:Aron z Kovalovských hájků
m: Iggi od Hrubého lesa
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 - 3 4   3 4 4 141 b. I.c   Daniel Kysučan
FXH Olivia Boramo sole
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Katanie od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Hemr Luboš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
MS Ronov - OMS Chrudim 02.05.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 156 I.c Hlasitý na viděnou Urbánková Blanka/Švanda Pavel
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Urbánková Blanka Švanda Pavel
FXH ORINKA od Hrubéhé lesa
o:Gold Fever of Sweetest poison
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Vyškov - Hodějice 20.05.2017 4 0 4 4 2 3 4 4 139 b. II.c   Ing. Stanislav Charous
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Vaškuj Karel
FXH Oxar ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Saxa ze Šilfova dolu
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 3 4 4 2 4 4 138 II.c slídění 2 Petr Muzikant
FXH PENNY od Štěpánského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Irra od Štěpánského rybníka
Beroun 07.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 168 I.c   Jan Heran
FXD Pepsi od Rytíře Malovce
o:Princ Tajfun
m: Dafné od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011       4   4 4 0   neobstál Klubová zkouška, stopa vůdce - 0 Nováková Iveta
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Desi z Dlouhých díů
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 4 2 4 4 4 3 4 4 161 b. I.c klubová Daniel Vyoral
FXH Perca ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
Frýdek - Místek 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Tomáš Kaleta
FXH Perry od Štěpanského rybníka
o:Dryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Havlíčkův Brod - Nová ves 16.05.2015 4 2 4 4 3 3 4 4 158 b. I.c   Josef Hrabaň
FXH PERSEUS Tuskulum
o:Vielfrass Rob Roy
m: Latonia Tuskulum
OMS Nový Jičín - Kunín 13.05.2017 4 0 4 4 2 3 2 4 125 b. II.c   Cyril Horut
FXD Profox Europe
o:Niki
m: Europe N.I. du clos de Amourex
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c Klubová Pavel Švanda
FXH QARRT od Štěpánského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Praskolesy 07.05.2016 4 0 4 4 3 3 4 3 138 b. I.c   Pavel Sedmík
FXH Qwarra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Český Krumlov-Mojné 02.05.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Alžběta Schwarzová
FXH Rambo od Homreho
o:Cyr Val-Rico
m: Lambáda od Homreho
OMS Kroměříž-Chropyně 07.05.2016 3 1 3 4 3 3 4 4 136 b. I.c   Radomil Staněk
FXH REX od Hombreho
o:Cyr Val-Rico
m: Lambada od Hombreho
OMS Kroměříž - Břest 01.01.2000 3 0 4 4 3 3 3 3 121 b. II.c   Roman Zavadil
FXH Rony z Borotínských lesů
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - MS Třebelovice 28.05.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 176 I.c   Kafůněk Jan
FXH Roy Boramo Sole
o:Jantar od Rytíře Malovce
m: Lady Shelley Boramo Sole
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 3 2 2 4 114 II.c Klubová zkouška, slídění 2 Králíčková Jitka
FXD Sally z Benkovského kopce
o:Grispy Chekpoint
m: Farba v.d. Bismarckquelle
Bruntál 15.05.2010 4 2 4 4 4 4 4 3 168 I.c klubová zkouška Karel Vaškuj
FXD Schelby z Benkovského kopce
o:Grispy Checkpoint
m: Farba v.d. Bismarckquelle
Bruntál 15.05.2010 4 2 4 4 3 3 4 2 153 I.c klubová zkouška ing. Jan Hulva
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Víselců
m: Iva z Lankače
  01.01.2009 3 1 3 4 4 3 1 4 122 III.c   Kos Roman
FXD t´Beuke Jagerken Elias
o:Disco
m: Yolient of Sarala
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 4 3 4 139 I.c Klubová zkouška, Nováková Simona
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 4 4 164 I.c   Smékal Dalibor
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Razová 21.05.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c klubová Pospíchal Martin
FXH TYNA od Štěpánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Praskolesy 07.05.2016 4 2 4 4 4 1 4 4 147 III.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubové zkoušky,Klubový vítěz Bohuslav Papež
FXD Ully od Žluté skály
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Monny od Žluté skály
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015       4   2 0     neobstál klubová - Odstoupil Pavel Švanda
FXD Ully od Žluté skály
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Monny od Žluté skály
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 3 - 4 4 4 3 3 1 116 b. III.c Klubová Pavel Švanda
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Hemr Luboš
FXH Uršula od Hrubého lesa
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Churavý Milan
FXD Urus z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Strakonice -Dražejov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Koubíková Petra
FXD Ux z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Malovice 17.04.2011 4 3 4 4 4 4 3 4 173 I.c Klubová zkouška, hlasitost zajíc Máca Luboš
FXH Valentýn od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
Bruntál 15.05.2010 3 0 3 2 4 2 3 4 115 II.c klubová zkouška Jana Žídková
FXD Vall z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Razová 21.05.2011 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c klubové,Vítěz zkoušek Pustka Jiří
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráie Sidy
OMS Plzeň - Chotěšov 07.05.2011 3 0 4 4 4 2 3 47 125 II.c slídění 2 Vodička Stanislav
FXH Vedula ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Hodějice 14.05.2011 3 0 4 4 3 2 3 4 121 II.c slídění 2 Vičar Radoslav
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Hodějice 14.05.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Ondráček Jiří
FXH Vigo Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 3 0 3 4 3 2 2 4 110 II.c   Kapoun Milan
FXD Villy z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schöenbergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Bruntál 15.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová zkouška Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Týnec 05.05.2012 3 0 4 4 2 4 2 4 124 II.c   Řež Bohumil
FXD Wera Star Franke
o:Kipper Star Franke
m: Mystery Star Franke
  01.01.2009 4 0 4 4 2 2 3 4 127 II.c   Duspivová Iva Ing.
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Persee z Benkovského kopce
OMS Olomouc - Těšetice 19.05.2012 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c   Smékal Dalibor
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 3 4 4 3 148 I.c klubová zkouška Jan Aubus
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Havlíčkův Brod 22.05.2010 4 1 3 4 4 4 4 4 160 I.c   Jan Aubus
FXH X-ray od Štěpánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Irra od Štěpánského rybníka
OMS Chomutov Vysočany - Hrušovany 30.04.2017 4   4 4 2 2 4 4 132 II.c   Ing. Pavel Tůma
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Bohemika od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Králíčková Jitka Nováková Iveta
FXD Xsali z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 0 4 4 2 4 4 4 148 I.c klubová zkouška Sabo Petr
FXH Yetty od Svaté vody
o:Belfox Cadafi
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno město - Dvorska 30.04.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   M.Nejtek/Ž. Živělová
FXH Zack Super Pride
o:Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 3 - 4 4 3 2 2 4 111 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová
FXH Zafyra od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Kexy od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Nováková Iveta Madar Jaroslav
FXH Zeus Delaware
o:Indianfox s Batman
m: Delaware Despina
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Soňa Sehnalíková Marek Kubrický
FXH Zuza od Svaté vody
o:Quick Super Pride
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno město - Dvorska 12.04.2014 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Žaneta Živělová




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009