Dnešní datum: 17. 12. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Podzimní zkoušky - PZ
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - stopa vůdce, 9 - dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli, 11 - přinášení kachny z hluboké vody
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXD Aida z Bošilecké bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Litoměřice - Brozany 16.10.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 3 2 3 241 I.c   Václav Sekera
FXD Ajax Residents Stars
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
OMS Ostrava - Ostrava 15.09.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 2 4 0 187 III.c voda 0 Mgr.Ing. Brtník Pavel Ng. Brtník Antonín
FXH Alaska od Rytíře Malovce
o:Gaybryl Goldmark
m: Gaudea od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 3 4 4 3 4 4 3 2 2 194 I.c   Pospíchal Martin
FXH Alfi z Žehuňské doliny
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
Horní Újezd- Třebíč 15.09.2012 4 2 4 4 4 4 4 4 2 3 2 220 I.c př. 2013 Jiří Knotek
FXH Aran z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Pelhřimov - Počátky 06.09.2014                 0       neobstál   J. Čamra/J. Staněk
FXH Argo z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Nová Ves 29.09.2012 4 0 3 4 4 2 3 4 4 2 3 195 II.c   Barták René
FXH Aron z Kovalovských hájků
o:Johnny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
OMS Zlín - Napajedla 08.09.2012 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 260b. I.c   Mgr. Barbora Petrů Puhrová, Zlín
FXH Asparagus Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Jindřichův Hradec - Lužnice 09.10.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I.c   Jaroslav Zadražil
FXD Atilla z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Prostějov-Určice 23.08.2014 4 - 3 4 4 3 3 - 3 3 2 173 b. I.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Avar ze Šaranova
o:Fred od Akátové stezky
m: Nikol Tuskulum
  01.01.2009 4 0 4 4 3 2 4 4 2 2 2 180 II.c   Melichar Pavel
FXH Balů od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 4 - 3 4 4 2 4 4 1 3 1 179 b. II.c Klubová Vladimír Ptáček
FXH Bára z Holasických kopečků
o:Indianfox Batman
m: Jasmine Super Pride
Třebíč - Sdunec 26.06.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 2 243 I.c   Ladislav Unger
FXD Bela od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steinbach Terry
Tábor - Veselí nad Lužnicí 28.08.2010 4 0 4 4 4 2 3 4 4 4 2 203 II.c   Petr Dřevo
FXH Bessy Bílá Nálada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
Brno 08.09.2012 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 261 b. I.c   Živělová Žaneta
FXH Betty Barvínkový potok
o:Voltage George
m: Ajka Val-Rico
Plzeň- Lelov 18.09.2010 4 0 4 4 3 2 2 4 3 3 1 171 II.c   Petr Špelina
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013   3   4   4 4 4   1   odstoupila neobstál Klubová MgA Jana Adámková
FXH Brisa Ebra z Kovalovských hájků
o:Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Blansko - Vanovice 18.09.2010 2 2 4 4 1 2 3 4 1 3 2 160 III.c   Radek Sekanina
FXH Brit z Holasických kopečků
o:Indianfox Batman
m: Aura Sirius Pro
Brno 11.09.2010 4 0 3 4 4 3 4 4 3 4 3 214 I.c   Ladislav Unger
FXH Brit z Úsovska
o:Eric Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
Chodov 08.05.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 3 4 3 211 I.c, res.CACT klubová Demel Petr
FXH Car z Bystřických hranic
o:Quíz z Bystřických hranic
m: Eleonora z Dlouhých dílů
Praha-východ,Zeleneč 30.10.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 2 1 3 193 II.c   Jan Šabatka
FXD Carry vom Winterhorn
o:Skater v.d. Konigshardt
m: Arwena Fox Simarko
Chodov 08.05.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 266 I.c, CACT klubová, Vítěz zkoušek,CT Jurgen Eisenkolb
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Radkov 29.09.2012                 0       neobstál   MVDr Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Zlín - Tečovice 13.09.2015 4 - 4 4 3 4 4 - 2 1 3 177 b. II.c   F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cita z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 2 2 2 198 I.c klub.zk., Res.CACT Adamec Jaroslav
FXH Clif od Anenského vrchu
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor-Tučapy 19.09.2015 4 - 4 4 4 4 2 - 1 2 1 157 b. II.c   Vladimír Ptáček
FXH Countess Bathory Game Power
o:Avalon v.d. Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
OMS Chrudim - Ronov 25.08.2012 4 3 4 4 4 3 4 4 2 3 2 221 I.c   Čermák Stanislav
FXH Dag z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Litoměřice-Ctiněves 05.09.2015 4 4 4 4 4 4 4 - 4 4 3 244 b. I.c   Jiří Sirový
FXD Dandy z Rataj
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Strakonice-Bavorov 15.08.2015 3 3 4 4 4 4 4 - 4 1 4 216 b. II.c   Miroslav Kostohryz
FXH Dark Czech Born
o:Kolombo od Rytíře Malovce
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 4 3 3 4 4 2 3 3 201 I.c   Máška Josef
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Kladno - Hostouň 04.10.2015 4 3 4 4 4 4 4 - 1 1 2 189 b. II.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 3 249 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Jiří Mareš
FXH Eddie Game Power
o:Ó Charly v.d. Bismarckquelle
m: Athéna Game Power
Strakonice - Sousedovice 21.08.2010 4 0 4 4 3 3 3 4 1 2 1 165 II.c   Karel Netušil
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Havířov 22.05.2011 4 4 3 4 4 4 4 4 2 4 3 246 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
OMS Vyškov - Mor.Málkovice 21.05.2011 3 3 3 4 4 4 3 4 4 4 2 227 I.c   Kubrický Marek
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
Chodov 06.05.2012 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 4 240 I.c   Jiří Mareš
FXH Erička od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Dašice 25.08.2012   0   4   2 4   0 3     neobstál   Skalický Lubomír
FXH Erička od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Staré Hradiště 24.08.2013 4   4 4 4 4 4 4 4 4 4 240 b. I.c   Lubomír Skalický
FXD Eros ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 3 2 4 4 3 2 4 4 2 1 2 180 b. II.c Klubová Jaroslav Vrátil
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Vyškov-Letovice 29.08.2015 4 - 4 4 4 4 4 - 3 4 3 205 b. I.c   Milan remer
FXH Fuge Hurikán Slovakia
o:Rocky Hurikán
m: Elka Hurikán Slovakia
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 3 3 0 188 III.c klub.zk. Papež Bohuslav
FXH Germanicus Tuskulum
o:Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
OMS Zlín - Mysločovice 07.09.2013 4 3 4 4 4 3 4 4 3 4 4 250 b. I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXD Gerro Steinbach Terry
o:Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
místo konání 23.05.2008 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I.c   Papež Bohuslav
FXH Goldfever of Sweetest Poisen
o:Glamorganś Opera
m: Mercury fox Jury
OMS Šumperk-Zvole 06.09.2014                     0   neobstál   Martin Pospíchal
FXH Gryf z Žákova háje
o:Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 04.10.2015 4 - 4 4 1 2 2 - 1 1 2 137 b. III.c klubová Pavel Vaňha
FXH Hurikán Slovakia Gor
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 2 3 2 198 I.c   Slezák Petr
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 3 3 4 4 3 1 2 4 2 3 2 179 b. III.c Klubová L. Kirschnerová/J. Kirschner
FXD Irra Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Letovice 30.08.2014 4 - 3 4 4 4 4 - 1 1 3 169 b. II.c   Jan Derka
FXH ITAKA od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Beroun Svinaře 10.09.2016 4 0 4 4 3 4 4   3 4 2 194 b. I.c   Jaroslav Vlček
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
OMS Břeclav - Pohořelice 12.09.2009 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 4 241 I.c   Urbánková Blanka/Švanda Pavel
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d.Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 2 217 I.c klub.zk.,Vítěz zkoušek,CACT,CT Urbánková Blanka Švanda Pavel
FXH Ora z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tábor - Oldřichov 22.09.2012           obst.     obst. obst. obst.   obstál lovecká upotřebitelnost Filip Robert
FXH Pedro z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor- Veselí nad Lužnicí 28.08.2010                   0     neobstál   Ing. Josef Hájíček
FXH Qart Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 0 4 4 3 3 4 4 2 3 2 193 I.c res. CACT, klubová zkouška Papež Bohuslav
FXH Romano od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 3 2 3 213 I.c   Pospíchal Martin
FXH Steppe Farm Angel
o:Loumaindlea
m: Joli
Brno 08.09.2012 4 - 4 4 3 3 4 4 3 4 4 216 b. I.c FXD František Homola - Rajhrad
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Viselců
m: Iva z Lankače
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 1 209 II.c klub.zk. Kos Roman
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Zvole 03.09.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 3 232 I.c   Pospíchal Martin
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 3 3 2 204 I.c klub.zk. CACT,CT Papež Bohuslav
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Chodov 08.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 3 4 3 218 I.c, CACT klubová,CT Papež Bohuslav
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 0 4 4 3 3 3 4 3 3 3 201 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Hemr Luboš
FXH Uri Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 3 3 4 1 4 4 4 3 2 0 197 III.c klubová zkouška Lösel Diana D
FXD Ux z benkovského kopce
o:Merlin v.d.Schönen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Třebíč - Mladoňovice 10.09.2011 3 2 4 4 4 3 2 4 2 1 2 177 II.c   Máca Luboš
FXH Valli Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Litoměřice - Brozany 16.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 2 4 0 194 III.c   Ing. Šnobr Miloslav
FXD Vendy Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
OMS Ústí nad Orlicí - MS Krylov Sruby 28.09.2012 4 0 4 4 4 2 4 4 2 4 2 150 II.c slídění 2 Štěpánek Jiří
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Letonice 27.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 3 235 I.c   Ondráček Jiří
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Bohemia od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Hracholusky 03.09.2011 4 1 4 4 4 4 4 4 4 2 3 228 I.c   Nováková Iveta
FXH Zuza od Svaté vody
o:Quick Super Pride
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno Město 20.09.2014 4 4 4 4 4 4 4 - 3 3 3 231 b. I.c   Žaneta Živělová




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009