Dnešní datum: 12. 12. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Zkoušky z norování
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
   jedinec místo datum ochota k práci hlasitost vytrvalost rychlost celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH ABBY od Krakonoše
o:Ar z Ještědského sedla
m: Elza od Rusavky
OMS Trutnov 17.09.2016 4 3 4 4 78 obstál   Zdeněk Lamač
FXH Abonna ze Žďárského kopce
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Chalina z Ráje Sidy
Tachov 09.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Vítězslav Lorenc
FXH About Tankaram
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Indiana z Benkovského kopce
Olomouc - Hněvotín 09.10.2010 4 4 4 4 84 obstál   Aleš Foukal
FXH Acyra z Mýtské doliny
o:Gordi od Akátové stezky
m: Farry od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Vinařice 21.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Pokorná Vladimíra
FXD Ada Spirit of the Forest
o:Chalvin od Rytíře Malovce
m: Colli orkif Star fox
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Jana Gregorová
FXD Adalide Olgyra
o:Man in Black of Fair Play
m: Torri Abdank
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 3 81b. obstál Klubová Bc. Eliška Hamplová
FXH Adra od Sezinského potoka
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Karviná - Nošovice 10.11.2013 1 2 1 1 27 b. obstál   František Reischl/ Stanislav Šimbera
FXH Adrenalin Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Bednář
FXH Afra od Sezinského potoka
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Pelhřimov - Pelhřimov 14.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Kaňka Vojtěch
FXH Afra z Nebeského království
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram-Petrovice 05.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Miroslav Fošenbauer
FXH Agar od Němčickýho kostela
o:Fred Val- Rico
m: Bára z Holaských kopečků
OMS Teplice -Razice 29.09.2013 4 4 4 2 78 b. obstál   Jiří Sýkora
FXD Agar ze Sajlerova
o:Omar z Kuliaru
m: Xally Star Franke
OMS Prostějov -Otaslavice 24.08.2013 4 3 4 4 78 b. obstál   Václav Šnajdr
FXH Agáta z Trhové Brtnice
o:Ben od Oslavy
m: Dorka od Radotic
Jindřichův Hradec 10.10.2010     0     neobstál   Kratochvílová Petra
FXH Agent od Hejtmana Šarovce
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Erika Val-Rico
OMS Uherské Hradiště-Hluk 26.09.2015 4 4 4 3 81 b. obstál   Radim Štipčák
FXH AGGO Nerilem
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Larra od Štěpánského rybníka
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 18.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   David Jeřábek
FXH Agi Xiamant
o:Sven v.d. Wunderburg
m: Luzifers Lady
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová JUDr. Zdeněk Lanc
FXH Agi z Torny
o:Bárt z Určic
m: Katóközi Aliz
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 10.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Antonín Remeš
FXH Agnes od Rozvodí dvou moří
o:Red ze Šilfova dolu
m: Meccy Tuskulum
Přílepy - Kroměříž 27.10.2012 4 4 4 3 81b. obstál př. 2013 Marek Janásek
FXH Agnes z Krumpachu
o:Debrin ze Šilfova dolu
m: Vanesa od Hrubeho lesa
Horní Jelení 11.05.2013           neobstál Klubová Pavel Maixner
FXH Agnes z Krumpachu
o:Debrin ze Šilfova dolu
m: Vanesa od Hrubeho lesa
OMS Šumperk-Zábřeh 18.05.2013 4 4 4 4 84b. obstál   Pavel Meixner
FXH AGRIA Total Recal
o:Agria Yazoo
m: Agria Kim Wilde
OMS Opava - Hradec n. Moravicí 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Iva Králová
FXH Agy od Stříbrné štoly
o:Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Pelhřimov - Pelhřimov 27.10.2012 4 4 4 3 81 obstál   Blažek Josef
FXD Aida z Bošelické bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Sekera Václav
FXH AIKA Křížovnická
o:Kilián in Brown Kelečský poklad
m: Magma od Títěže
OMS Znojmo - Únanov 08.10.2000 4 4 4 4 84 b. obstál   David Havlíček
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Kladno- Třebíz 05.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Jan Šlosar
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 4 84 obstál klubová Šlosar Jan
FXH Aike Xiamant
o:Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
OMS Hodonín-Starý Podvorov 14.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Jamný
FXD AIMI od Šerhovce
o:Moon River Foliny HOme
m: Xsali z Benkovského kopce
OMS Opava - Hradec n. Moravicí 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Patr Sabo
FXH Aimy z Houšťanky
o:Hugo Blahut
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč-Mohelno 07.06.2014 4 3 4 3 75 b. obstál   Tomáš Česnek
FXH Airin od Hejtmana Šarovce
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Erika Val-Rico
OMS Uherské Hradiště-Hluk 26.09.2015 4 3 4 3 75 b. obstál   Tomáš Šimčík
FXD Airin z Dědova dolce
o:Ir z Viselců
m: Tera Podhorská dolina
OMS Svitavy - Bělá u Jevíčka 22.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Minář Radek
FXH Airis z Nebeského království
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
Prachatice - Svojnice 11.09.2010 4 2 4 3 69 obstál   Michal Buchal
FXH AIRRA Nerilem
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Larra od Štěpánského rybníka
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 18.06.2016 4 2 4 4 72 b. obstál   Ing. Kamil Krejčí
FXH Ajatara Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Vsetín - Juřinka 06.10.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Ladislav Kozlík
FXD Ajax Residents Stars
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Vyškov - Křenovice 25.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Pavel Brtník Ing. Antonín Brtník
FXH Ajax z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Zátiší-Frýdlant 02.07.2011 4 4 4 2 78 obstál   Hliněný Martin
FXH Ajša z Houšťanky
o:Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč-Mohelno 07.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Zdeňka Pokorná
FXH Ajša z Příběnického hradu
o:Erney Steinbach Terry
m: Megy z Borotínských lesů
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Bartůšek Miloš
FXH Ťak z Borotínských lesů
o:Kuno od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
Oms Klatovy-Klatovy 06.06.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Václav Babka
FXH Aktovka ze Staré školy
o:Gorbi od Akátové stezky
m: Zita od Zahrádeckých rybníků
Rychnov nad Kněžnou - Studánka 28.10.2010 4 4 3 3 77 obstál   Matyáš Koubek
FXH ALARR Nerilem
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Larra od Štěpánského rybníka
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 18.06.2016 3 3 3 4 66 b. obstál   Vladimír Svoboda
FXH Albert ze Žďárského kopce
o:Cyr ze Štěpánského rybníka
m: Chalina z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Šlehofer Martin
FXD Albus Alaterra
o:Black Star Franke
m: Ike Star Franke
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Hamplová Eliška
FXH Alcapone Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Kateřina Pavlicová
FXH Alf Lovcův Šperk
o:Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Příbram-Petrovice 29.05.2016 2 3 1 1 41 b. obstál   Barbora Vykysalová
FXH Ali Ashes Agri Star
o:Erney Steinbach Terry
m: Agri Full of Secrets
Mělník - Netřeba 09.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Jiří Andr
FXH Ali Jr. nerilem
o:Lóczy Bardi Fox Billy
m: Larra od Štěpanského rybníka
OMS Třebíč-Mohelno 04.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Martin Vyskočil
FXH Alka de Jean Baptiste
o:Art od Oslavy
m: Akti ma ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Loukota Zdeněk
FXH Alka von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Cheb 28.10.2011 4 2 4 4 72 obstál   Mudrochová Soňa Andrle Milan
FXH Allegro od Severní řeky
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Hradec Králové - Skřivany 07.10.2012 4 4 4 4 84 obstál   Mrštík Vladimír
FXH Alma Bohemia Šibeník
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Tábor - Pintovka 21.07.2012 4 3 4 4 78 obstál   Švecová Martina
FXH Alma Nerilem
o:Lóczy Bardi Fox Billy
m: Larra od Št?panského rybníka
OMS ?eské Bud?jovice-Týn nad Vltavou 18.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Tomáš Brabec
FXH Alma z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec 02.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Mrázek Martin
FXH Amálka od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Rychnov nad Kněžnou - Studánka 26.05.2012 4 4 4 4 84 obstál   Petr Tomáš
FXD Amigo od Regenta Krčína
o:Effe West - Fox
m: Bugy z Tachova
  01.01.2009 4 1 4 3 63 obstál   Kostohryz Miroslav
FXH Amore z Bělské hájovny
o:Kilián od Rytíře Malovce
m: Arnika Bohemia Fox
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Buřval Ladislav
FXH Amut Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Pardubice - Horní jelení 29.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Bc. Vít Kopista
FXH Anabela od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Zábřeh - Růžové údolí 18.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Wiedermann Vladimír
FXH Andromeda Dark Cider
o:Cleo z Dobruské stáje
m: Dona od Lesa Krátoše
OMS Klatovy 10.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Marková Zuzana
FXH ANDROMEDA od Hrubého lesa
o:Zamano od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Kožova Hora 20.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Vladimír Pišvejc
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nola z Lipavy
Horní Jelení 10.09.2011 4 3 4 4 78 obstál klubová Langer Miloš
FXH Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nola z Lipavy
OMS Oloumouc - Medlov 08.10.2011 4 2 4 3 69 obstál   Langer Miloš
FXH Andy Vicus Pragensis
o:Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
OMS Benešov - Keblov-SWtrojetice 18.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Fialová Dagmar
FXH Andy z Černého kopce
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Elima ze Šilfova dolu
OMS Ústí n/orl. - Rudoltice 19.10.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Ladislav Stráník
FXD Andy z Mod?ínové paseky
o:Bodie z Benkovského kopce
m: Sana z Lipavy
Bažantnice - T?ebí? 09.06.2012 4 4 4 4 84b. obstál p?. 2013 Rudolf Šabata
FXH ANDY z Torny
o:Bárt z Určic
m: Katóközi Aliz
OMS Vyškov Křenovice 26.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Jaromír Kamínek
FXD Anry z Prácheňského hradu
o:Dukát od Rytíře Malovce
m: Jessika od Žluté skály
Písek - Jestřebice 02.10.2010 4 4 4 4 84 obstál   Petra Koubíková Jan Koubík
FXD Anuš od Baldského pramena
o:Omar z Kuliaru
m: Bety od řeky Třebovky
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Janů Petr
FXD Any z Lankače
o:Unkas z Lankače
m: Žany z Lankače
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Slavoj Vrabec
FXH Aphrodite Rader Star
o:Chart Tuskulum
m: Asta od Oslavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Hanák Jiří
FXD Apo Residents Stars
o:Merlin v.d.Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Svitavy - Polička 04.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Zuzana Soukupová Josef Soukup
FXH Apollo od Nextry
o:Alf z Mojenských Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov -Vyšné 29.10.2011 4 4 4 2 78 obstál   Šešmro Michal
FXH Ar z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec -Zátiší-Frýdlant 02.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Virt Petr
FXH Aramis od K?ovického dvora
o:Bryl od Št?pánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bažantnice - T?ebí? 09.06.2012 4 4 4 3 81b. obstál p?. 2013 Ji?í Otulný
FXH Aramis od Nextry
o:Alf z Mojeneckých Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS České Budějovice - Hájovna u Pištory 11.06.2011           neobstál pes v časovém limitu nedosáhl 2. kotle Pavlicová Kateřina
FXH Aramis od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Opaloma z Rozkvetlé doliny
OMS Tábor-Pintovka 19.07.2014 3 2 4 3 61 b. obstál   Petr Dvořáček
FXH Aramis z Žehuňské doliny
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agáta z Městeckého polesí
OMS Hradec Králové - Skřivany 18.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Vaněk Tomáš
FXH Arana od Jelenské nory
o:Nerys ze Šilfova dolu
m: Ostara od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní jelení 22.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Vladimír Brynda
FXD Araxa z Elgardu
o:Black Star Franke
m: Wera Star Franke
Tábor - Pořín 18.07.2010 4 4 4 3 81 obstál   Zdeněk Kolací
FXH Areta z Torny
o:Bárt z Určic
m: Katóközi Aliz
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 10.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Foukal
FXH Arga od Hejtmana Šarovce
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Erika Val-Rico
OMS Vyškov-Brankovice 20.09.2014 4 4 3 4 80 b. obstál   David Hanák
FXH Argo od Lískovky
o:Fred od Oslavy
m: Lily z Borotínských lesů
Ústí nad Orlicí - Rudoltice 19.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Vladimír Lehký
FXH Argo von Leibruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov - Krásno 27.10.2011 4 3 4 4 78 obstál   Bína Jan
FXH ARGO Walachia King
o:Blesk od Zlatého deště
m: Ula Ultima Kelečský poklad
OMS Valašské Meziříčí - Juřinka 28.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Vévoda/Michaela Jiřičková
FXH Argo z Mýtské doliny
o:Gordi od Akátové stezky
m: Farry od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Rokycany 19.05.2012 4 4 4 3 78 obstál   Bauer Jiří
FXH Argus z Nebeského království
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Kraus Michal
FXH Argy Barvínkový potok
o:Xambo of Fair Play
m: Ajka Val-Rico
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Poláček Petr
FXH Archy od Milešovky
o:Ragazzo Rondean Kelečský poklad
m: Connie Czech Born
OMS Nymburk - Loučeň 08.06.2013 4 4 4 1 75 b. obstál   Josef Taneček
FXD Ari Residents Stars
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Svitavy - Polička 04.09.2010 4 2 4 3 69 obstál   Milan Štefek
FXH Arina z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Sokolov-Krásno 24.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Rais
FXH ARIS Walachia King
o:Blesk od Zlatého deště
m: Ula Ultima Kelečský poklad
OMS Valašské Meziříčí - Juřinka 28.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Vévoda/Michaela Jiřičková
FXH Aris z Jistebnické vinice
o:Andy z Mezimostí
m: Nina od Rytíře Malovce
OMS Tábor - Pintovka 21.07.2012 2 2 2 0   neobstál   Kačer Martin Mácha Martin
FXH Arka od Svaté vody
o:Amon Super Pride
m: Zora od Svaté vody
OMS Hodonín-Starý Podvorov 11.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   David Hrn?í?
FXD Arka od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Vlach Miloš
FXD Arka z Kosmákova dvora
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Cára Velopat
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Slezák Josef
FXH Arleta Agri Star
o:Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Secrents
OMS Žďár nad Sázavou - Rovečné 03.09.2011 4 4 4 4 84 obstál   Gloser Jiří
FXH Arleta Super Pride
o:Agria Wild World
m: Sofia Laura Super Pride
OMS Uherské Hradiště-Hluk 26.09.2015 4 2 3 2 62 b. obstál   Chmelař/Šesták
FXH Arn z Jistebnické vinice
o:Andy z Mezimostí
m: Nina od Rytíře Malovce
OMS Tábor - Pintovka 16.07.2011 4 4 1 0   neobstál   Vostřák Milan
FXH Arn z Jistebnické vinice
o:Andy z Mezimostí
m: Nina od Rytíře Malovce
OMS Tábor -Pořín 21.09.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Milan Vostřák
FXH Arny od Princezny Lady
o:Ice Ruler z Děkanu
m: Bora z Mojenských Bitic
OMS Rokycany 18.05.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Jan Skřivan
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Hůrky 08.05.2012 4 4 4 1 75 obstál   Juha Jiří
FXH Aron z Černého kopce
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Elima ze Šilfova dolu
OMS Ústí n/orl. - Rudoltice 19.10.2013 4 3 4 2 72 b. obstál   Petr Vondrouš
FXH Aron z Kovalovských strání
o:Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Mgr. Petrů Průhová Barbora
FXH Aron z Přílucké stráně
o:Agria Wild World
m: Georgina od Títěže
OMS Frýdek Místek-Nošovice 01.05.2016 4 3 4 4 78 b. obstál   Roman Hřičovec
FXH Aron z Úsovska
o:Erik Javor - Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Olomouc - Hněvotín 30.10.2012 4 4 4 3 81 obstál   Kopa Miroslav
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o:Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Teplice - Razice 02.10.2016 3 2 4 4 64 b. obstál   Petr Brziak/Jana Brziaková
FXD Art od Devíti křížů
o:Denjo v.d.Bismarckquelle
m: Olympia z Benkovského kopce
OMS Plzeň - Přeštice 23.06.2012 4 3 4 3 75 obstál   Třeštík Stanislav
FXH Art z Modřínové paseky
o:Bodie z Benkovského kopce
m: Sana z Lipavy
Bažantnice - Třebíč 09.06.2012 4 4 4 4 84b. obstál př. 2013 Josef Buchal
FXD Art ze Stříbrné vody
o:Jim Steinbach Terry
m: Dalia Concord from Zliv
OMS Prachatice-Svojnice 29.06.2014 4 2 4 4 72 b. obstál   Richard Stengl
FXH Artaban Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Kladno - Třebíz 05.06.2010 4 4 4 2 78 obstál   Ing. Čechová Zuzana
FXH Artemis od Bohušovské stráně
o:Sam Steinbach Terry
m: Gáva od Hrubého lesa
OMS Plzeň-Přeštice 14.05.2016           neobstál   A. Lukasová/P.Novák
FXD Artuš z Míšovic
o:Ikar z Úsovska
m: Zinna z Lipavy
OMS Znojmo-Únanov 26.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Dokoupil
FXD Ary Körnic
o:Tom Star Franke
m: Kirby z Benkovského kopce
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Jakubec Zdeněk
FXH Arys z Jistebnické vinice
o:Andy z Mezimostí
m: Nina od Rytíře Malovce
OMS Tábor - Pořín 17.07.2011 4 4 4 0   neobstál   Kačer Martin
FXH Asakku Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Strakonice - Drahonice 22.06.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   František Finger
FXH Asinka Agri Star
o:Ernez Steinbach Terry
m: Agri Full of Secrets
Mělník - Netřeba 09.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Jiří Andr
FXD Assan z Perecké stráně
o:Dav z Thújového dvora
m: Connie z Losinek
Jihlava - Nepomuky 05.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   MUDr. Ladislav Hübelbauer
FXH Asta od Hejtmana Šarovce
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Erika Val-Rico
OMS Liberec-Svijanský Újezd 28.06.2014 4 1 4 4 66 b. obstál   František Šimek
FXH Asterix z Jámy lvové
o:Bad od Oslavy
m: Jamajka od Hrubého lesa
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 2 78 obstál klubové zkoušky Petr Michálek
FXH Asterix z Krumpachu
o:Debrin ze Šilfova dolu
m: Vanesa od Hrubeho lesa
Horní Jelení 11.05.2013           neobstál Klubová Viktor Čacký
FXH Asterix z Krumpachu
o:Debrin ze Šilfova dolu
m: Vanesa od Hrubeho lesa
OMS Šumperk-Zábřeh 18.05.2013 4 4 4 2 78b. obstál   Viktor Čacký
FXH Atari Eldubor
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Karma od Rytíře Malovce
Pelhřimov 30.10.2010 4 4 4 2 78 obstál   Vojtěch Kaňka
FXH Atari Eldubor
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Karamba od Rytíře Malovce
Pelhřimov 17.07.2010       0   neobstál   Vojtěch Kaňka
FXH Athos z Žehuňské doliny
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
Mladá Boleslav- Kochánky - Slepeč 05.07.2010 4 4 4 1 75 obstál   Luděk Vodolan
FXH Atilla Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 24.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Bednář
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Frýdek-Místek 02.10.2010 4 3 4 4 78 obstál   Mgr. Dalibor Socha
FXH Atos z Kovářovy strouhy
o:Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytíře Malovce
OMS Praha Západ - Tachlovice 01.01.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Věra Lišková
FXH Atos z Opočenských vín
o:Cedrik Ciro Bohemia
m: Cindy z Městského polesí
OMS Šumperk-Zábřeh 11.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Milek
FXD Aty z Čisté Slémně
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Hany z Úsovska
OMS Chrudim-Krucemburk 19.07.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Jaroslav Tvrdík
FXH Audi Bohemia Regent
o:Chilli Peppers z Děkanu
m: Fanta Super Pride
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Koubová Kateřina
FXH Audi Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 24.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Rudolf Dobiáš
FXH Audrey Bea z Důlku
o:Zeus Delaware
m: Bea z Ráje Sidy
OMS Zlín - Zlín 07.07.2012 4 3 4 3 75b. obstál   Lumír Veselý, Brno
FXD Avar z Kredinských lesů
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Winni z Rataj
Benešov- Keblov 19.06.2010 4 2 3 1 59 obstál   Ladislav Balej
FXH Awalanche Reny Destiny
o:Black Boy Game Power
m: Ivory Super Pride
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Schwarzova Renáta
FXH Axa Bohemia Šibeník
o:Cir od Štěpánského rybníka
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Benešov - Keblov 24.09.2011 3 4 4 1 67 obstál   Hrbek Jiří
FXD Axa Chov Pauli
o:Avus Star Franke
m: Karmen Star Franke
Děčín 13.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Vilém Gut
FXH Axis z Habrového revíru
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chesi od Akátové stezky
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Beránek Jiří
FXH Aysha od Lískovky
o:Fred od Oslavy
m: Lily z Borotínských lesů
OMS Havlíčkův Brod 15.10.2011 3 4 4 4 76 obstál   Mgr. Zamba Milan
FXH Babetka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Česká Lípa 28.05.2011 4 4 4 2 78 obstál   Bohunová Pavlína
FXD Baby - Boy Zdenard
o:Tom Star Franke
m: Nery Bohemia Emauze
Blansko - Boskovice 06.06.2010 4 2 4 3 69 obstál   Jiří Podloucký
FXD Bad Ela ze Žlíbku
o:Ben v. Dorlberg
m: Ela z Úsovska
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Sokola Jiří
FXH Bad od Kněžny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Ursine od Rytíře Malovce
OMS Tábor - Pořín 17.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Tikal Josef
FXH Bad od Lískovny
o:Hery od Oslavy
m: Lily z Borotínských lesů
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 16.06.2012 4 2 4 2 66 obstál   Prchlík Jaroslav
FXH Bad z Úsovska
o:Erik Javor-Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 25.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Nedvěd Pavel
FXD Bak z Pustiny
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Yvette z Lipavy
OMS Ústí nad Orlicí -Rudoltice 25.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Vodák
FXH Balů od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 2 78 obstál klubové zkoušky Vladimír Ptáček
FXH Bára od Loděnické stráně
o:Amík z Hořešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
Kladno - Třebíz 05.06.2010 4 4 3 1 71 obstál   Fencka Václav Kopřiva Jan
FXD Bára od Zlatého kapra
o:Xery z Rataj
m: Sisi z Rataj
OMS Plzeň - Přeštice 24.09.2011 4 4 4 4 84 obstál   Kapr Zdeněk
FXH Bára z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
Znojmo - Hostěradice 19.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Leoš Dobeš
FXH Barbar od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Ailka Vives Bohemia
Prunéřov - OMS Chomutov 19.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Minařík
FXD Bard od Zlatého kapra
o:Xery z Rataj
m: Sisi z Rataj
OMS Tábor - Pintovka 16.07.2011 4 4 4 2 78 obstál   Smrž Josef
FXH Bari-Rupi de la Amorráda Mágica
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Šíza ze Šilfova dolu
Rychnov nad Kněžnou - Studánka 28.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Hana Kašparová Krisrýna Kašparová
FXD Baron ze Sajlerova
o:Omar z Kuliaru
m: Cera z Toveře
OMS Prostějov -Otaslavice 24.08.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Aleš Lonc
FXH Bart z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
OMS Kolín - Plaňany 25.06.2011 4 4 4 2 78 obstál   Švrčula Vladislav
FXH Batmen od Balcarky
o:Boreham Beau Brummel
m: Oumi ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Nobicht Marcel
FXH Battle Reny Destiny
o:Indian Fox´s Batman
m: Ivory Super Pride
OMS Mladá Boleslav - Kocmánky 18.09.2011 4 3 4 4 78 obstál   Jiří Pára
FXD Baxi z Benkovského kopce
o:Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Šumperk-Zábřeh 17.05.2014 4 1 4 4 66 b. obstál   Roman Poštulka
FXH Baxus Xiamant
o:Ainar Lemart
m: Luzifer"s Lady
OMS Prostějov-Otaslavice 22.08.2015 3 4 4 2 70 b. obstál   V.Sedláčková/K.Tureček
FXD BAYLIS od Zdelovského rybníka
o:Strozzavolpe Kapjroyale
m: Betty Bohemia Diplomat
OMS český Krumlov 24.09.2016 4 2 4 4 72 b. obstál   Michal Stolička
FXH Beefeater od Severní řeky
o:Andy Vicus Pragnesis
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Beroun-Kublov 11.07.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Jindřich Merbs
FXD Bela z Pustiny
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Yvette z Lipavy
OMS Ústí nad Orlicí -Rudoltice 25.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Štěpánek
FXD Bela ze Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Dřevo Petr
FXH Beletka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 10.09.2011 4 3 4 4 78 obstál klubová Fialová Dagmar
FXH Belfox Eve
o:Alf de Pierredis
m: Belfox Cloe
Prachatice - Svojnice 20.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   Iveta Nováková
FXH Bella Barvínkový potok
o:Voltage George
m: Ajka Val-Rico
České Budějovice-Hájovna u Pištory 17.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Pavel Trnka
FXH Bella Barvínkový potok
o:Voltage George
m: Ajka Val-Rico
České Budějovice - Týn nad Vltavou 30.10.2010 4 4 4 4 84 obstál   Pavel Trnka
FXH Bella Barvínkový potok
o:Voltage George
m: Ajka Val-Rico
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 3 4 3 75 obstál klubové zkoušky Pavel Trnka
FXH Ben od Sezimského potoka
o:Asterix z Jámy lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 25.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Radek Gawelczyk
FXH Ben Vlčí doly Moravia
o:Nerys ze Šilfova dolu
m: Fana ze Šilfova dolu
OMS Hradec Králové-Skřivany 22.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Ladislav Špičan
FXD Benny Zdenard
o:Tom Star Franke
m: Nery Bohemia Emauze
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Burian Jiří
FXH Beretta Bohemia Regent
o:Agria Wild World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Český Krumlov 14.10.2012 4 4 4 4 84 obstál   Dušan Verner Koubová Kateřina
FXD Bernard Werneta
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Detva od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Pitro Stanislav
FXH Berta na Komářím vrchu
o:Indigi od Hrubého lesa
m: Betty z Žákova háje
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Hlaváček Ladislav
FXH Besi de Jean Baptiste
o:Art od Oslavy
m: Kaja ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Klobása Ladislav
FXH Besi z Trhové Brtnice
o:Hery od Oslavy
m: Dorka od Radotic
OMS Znojmo - Únanov 28.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Josef Pojer/Jiří Daňo
FXH Bessy Bílá nálada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
OMS Vyškov - Křenovice 24.08.2011 4 4 4 3 81 obstál   Žinelová Žaneta
FXH Bessy Bílá nálada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
OMS Brno město - Brno 01.10.2011 4 4 4 4 84 obstál   Živělová Žaneta
FXH Bessy z Mojeneckých Bitic
o:Alf z Mojeneckých Bitic
m: Hells Bells z Děkanu
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Straňák Karel
FXH Best of Pink Terror
o:Loczi Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Kateřina Pavlicová
FXD Betty Bohemia Diplomat
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Chyra Bohemia Diplomat
OMS Rychnov nad Kněžnou - Studánka 01.01.2000 4 4 4 4 84 obstál   Šlapáková Gabriela
FXH Betty Boo Verva
o:Gaybryl Gwyn
m: Coca Owl Optima
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Vaštová Veronika
FXD Bety z Valské tvrze
o:Goffi z Kuliaru
m: Fela z Lipavy
  01.01.2009 4 3 4 2 72 obstál   Vařechová Leona RNDr. Polehňa František
FXH Bílá noc od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Svojnice 16.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Nováková Iveta
FXH Bill Bílá nálada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
OMS Praha východ - Stříbrná Skalice 17.11.2011 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Koutenský Vít
FXH Billiard Vives Bohemia
o:Herodes od Štěpánského rybníka
m: Bona od Loděnické stráně
OMS Chrudim - Krucemburk 21.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Urban Jiří
FXH Black Bobi Pink terror
o:Loczy Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS M?lník-Kly 04.06.2016 4 4 4 3 81 b. obstál   Josef Pokorný
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick uper Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Přerov 02.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Adámková Jana
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Praha východ - Hrusice 08.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   MgA Jana Adámková
FXH Blur od Štěpánovského potoka
o:Bor z Úsovska
m: Opaloma z Rozkvetlé doliny
OMS Jičín-Dachova 01.01.2000 4 4 4 4 84 b. obstál   N.Šoltysová/P.Šoltys
FXH BOIA Pink Terro
o:Lózzy-Bárdi fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Jihlava Nepomuky 28.05.2016 4 3 4 4 78 obstál čas 0,12 Marek Mifka
FXH Bona od Klanečnice Bohemia
o:Chart od Oslavy
m: Eliz z Krčmaně
OMS Náchod - Ostaš 25.06.2016 3 2 3 3 57 b. obstál   Hubert Kindl
FXH Bonnie z Nebeského království
o:Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Beroun - Vinařice 16.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Heřman Václav
FXH Boona od Loděnické stráně
o:Amík z Hrešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Veselý Viktor Mašek Pavel
FXD Bor Bohemia Diplomat
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Chyra Bohemia Diplomat
Horní Jelení 11.05.2013 4 3 4 3 75 b. obstál Klubová Adriana Matýsková
FXH Bor z ˇUsovska
o:Erik Javor - Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
Benešov - Keblov 19.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Vít Koutenský
FXD BORA Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
OMS Karviná - Nošovice 11.11.2012 4 4 4 3 81 obstál   Oprštěný Stanislav
FXD Bora z Hvězdovcové paseky
o:Šagan z Lankače
m: Bety z Valtské tvrze
OMS Plzeň-Přeštice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Iveta Hájková
FXH Bora z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
Boskovice 01.04.2011 4 3 4 3 75 obstál   Juračka Luděk
FXH Boris z MS Černovice
o:Dyk od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
Blansko - Boskovice 06.06.2010 4 3 4 1 69 obstál   Ing.Pařízek Martin
FXH Borůvka Zabiják
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Briska ze Šilfova dolu
OMS Kladno - Kladno 24.09.2011 4 4 4 2 78 obstál   Jelínková Karolína
FXD Bred z Rataj
o:Jack Sparrow od Žluté skály
m: Yvonne z Rataj
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 25.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Oplt Martin
FXD Brena Oderský skřítek
o:Exitus Leibitz Slope
m: Dášenka od Špulků
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Guziur Tomáš
FXD Brena Oderský skřítek
o:Exitus Leibitz Slope
m: Dášenka od Špulků
OMS Olomouc - Hněvotín 30.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Guziur Tomáš
FXH Bria z Habrového revíru
o:Black Boy Game Power
m: Chesi od Akátové stezky
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Beránek Jiří
FXD Brian Kornic
o:Tom Star Franke
m: Kirby z z Benkovského kopce
OMS Plzeň - Hůrky 28.09.2011 4 4 4 4 84 obstál   Jouja Tomáš
FXD Briska Ela ze Žlíbku
o:Ben v. Dorlberg
m: Ela z Úsovska
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Žejdlík Luděk
FXD Brit Ela ze Žlíbku
o:Ben v. Dorlberg
m: Ela z Úsovska
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Petřek Ludvík
FXH Brit od Sezimského potoka
o:Asterix z Jámy lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 25.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Robin Vytisk
FXD Brit od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Žahour Michal
FXH Brit z Holaských kopečků
o:Indian Fos Betmen
m: Jasmine Super Pride
OMS Vyškov - Křenovice 24.09.2011 4 2 4 3 69 obstál   Ungr Ladislav
FXH Brit z Jizerských luk
o:Indigi od Hrubého lesa
m: Frony z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Šebková Ivana Kropík Roman
FXH Brit z Jizerských luk
o:Indigi od Hrubého lesa
m: Frony z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Šebková Ivana Kropík Roman
FXH Brit z Jizerských luk
o:Indigi od Hrubého lesa
m: Frony z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Šebková Ivana
FXD Brit z Rataj
o:Jack Sparov
m: Yvone z Rataj
OMS Klatovy - Velenovy 17.06.2011 4 2 4 2 66 obstál   Votípka Josef
FXH Brita Pink Terror
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Chomutov - Prunéřov 16.07.2016 4 4 4 4 84 obstál čas 0,08 Jaroslav Pelcl
FXD Britta z Lipavy
o:Eos v.d. Bismarckquelle
m: Nella z Lipavy
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 2 1 3 4 46 b. obstál klubová Milan Souček
FXD Brix Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Josef Macek
FXD Brixie z Elgardu
o:Loumaidlea Heartbreaker at Swanvally
m: Wera Star Franke
OMS České Budějovice-MS Háj Týn n.Vltavou 01.01.2000 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Duspivová Iva
FXD Brok od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 72 obstál   Beneš Jan
FXD Brok ze Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 1 4 4 66 I.c, res.CACT klubová zkouška Beneš Jan
FXH Broxbory Reny Destiny
o:Indianfox´s Batman
m: Ivory Super Pride
OMS České Budějovice - Týn nad Vltavou 16.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Jankovská Markéta
FXH Bruno od Hraběte
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Kluiber Luboš
FXH Bruno od Rozvodí dvou moří
o:Red ze Šilfova dolu
m: Meggy Tuskulum
OMS Pardubice - Horní Jelení 30.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Vaněk Tomáš
FXH BUDDY z Torny
o:Agent od Hejtmana Šarovce
m: Katóközi Aliz
OMS Žďár nad Sázavou 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Tomáš Müller
FXH Bugatti Bohemia Regent
o:Agria Wild World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Český Krumlov 14.10.2012 4 4 4 4 84 obstál   Císař Pavel Koubová Kateřina
FXH Buggy od Hraběte
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Flener Pavel
FXH Burt Zabiják
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Briska ze Šilfova dolu
OMS Praha-západ - Nučice 25.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Kubrichtová Iva ing. Kubricht Jan
FXH Caligula Game Power
o:Avalon v.d. Bismackquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Mělník - Netřeba 06.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   Jiří Mareš
FXH Car z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
OMS Blansko - Boskovice 27.05.2012 4 3 4 3 75 obstál   Bracek Ladislav
FXH Cara z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Vinařice 16.07.2011 3 3 4 3 67 obstál   Chromková Ivana
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Řasny od Hrubého lesa
OMS Olomouc - Hněvotín 30.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Hansl Jaroslav
FXH Carlito od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 3 3 77 obstál klubová zkouška MUDr. Fryšák Zdeněk
FXH Carlos s Černoviké obory
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Platanu
OMS Děčín - Jalůvčí 16.06.2012 4 3 4 3 75 obstál   Linhart Jan
FXH Carmelito od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Havlíčkův Brod - Krucemburk 23.06.2012 4 4 4 2 78 obstál   Halouzka Luděk
FXH Carmena od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Opava - Hradec nad Moravicí 16.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Montág Slavomír
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Teplice -Razice 29.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jindřich Posselt
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Jindřich Posselt
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Jindřich Posselt
FXH Casius Steinbach terry
o:Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Sokolov-Krásno 24.10.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   B. Papež/I.Zábranová
FXH CASTANEA od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Rakovník - Pavlíkov 28.10.2016 3 3 3 2 60 b. obstál   Ing. Vladimír Pišvejc
FXH Cathy Steinbach Terry
o:Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Litoměřice -Klapý 02.08.2014 3 3 3 4 66 b. obstál   Petr Mareš
FXD Catty Concord From Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
  01.01.2009 4 3 4 4 78 klub. obstál   Placatková Klára
FXH Cedra Budajov dvor
o:Alsoleperdi Egon
m: Bora Budajov dvor
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Čaloud Radek
FXH Cedra od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 18.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Blahut
FXH Cedra od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Jaroslav Blahut
FXD Cedra z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Thálie z Benkovského kopce
OMS Olomouc-Hněvotín 28.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   V. Bláha/R.Hanušová
FXH Cen Barvínkový potok
o:Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
J.Hradec - Fedrpuš 01.04.2011 4 4 4 4 84 obstál   Hájek Radek
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Záborná 04.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   MVDr Vejnarová Denisa
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 2 78 obstál klubová zkouška MVDr. Vejnarová Denisa
FXD Cera z Toveře
o:Krom ze Stříbrné
m: Iša ze Svésedlic
Prostějjov - Otaslavice 07.08.2010 4 4 4 2 78 obstál   Luděk Šnajdr
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Olomouc-Hněvotín 23.05.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cero Budaiov dvor
o:Egon Met
m: Bora Budaiov dvor
Starý Podvorov 01.04.2011 4 4 4 4 84 obstál   Celar Antonín
FXH Cezar z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Plzeň - Hůrky 28.09.2011 4 4 4 4 84 obstál   Lewis Larry
FXH Cézar z Holaských kopečků
o:Agria Wild World
m: Jasmine Super Pride
OMS Chrudim - Krucemburk 21.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Procházka Luboš
FXH Cézar z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
OMS Blansko - Boskovice 12.05.2013 4 3 4 2 72 b. obstál   Luděk Juračka/Jiří Raus
FXD Ciba Lichnoveček
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál 23.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Hynštová Karla
FXD Cicca z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Thálie z Benkovského kopce
OMS Žďár nad Sázavou-Kněževes 21.06.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Karel Prachař
FXH Cid Xiamant
o:Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Ing. Eva Přehnalová
FXH Cik Cak Podještědská smečka
o:Uragan v.d. Bismarckquelle
m: Elen z Ráje Sidy
OMS Semily - Tábor u Lomnice n/Pop. 28.09.2012 4 4 4 3 81 obstál   Šubr František
FXH Cilka z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 3 3 3 1 57 obstál   Bartoň Jan
FXD Cir Kojál
o:Krom ze Stříbrné
m: Axa Kojál
  01.01.2009 3 4 4 1 67 obstál   Dvořák Tomáš
FXH Cir z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Beroun - Vinařice 16.07.2011 4 4 4 0   neobstál pes nedosáhl ve stanoveném čase 3.kotle Štika Petr Dvořáková Jana
FXH Cir z Úsovska
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Olomouc - Hněvotín 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Pavelka Antonín
FXH Cira Ebra z Koválovských hájků
o:Lucifer Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Vyškov Křenovice 19.06.2010 4 4 3 3 77 obstál   Tomáš Kovařík
FXD Cira Oderský Skřítek
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Dášenka od Špulků
OMS Nový Jičín-Sedlnice 19.07.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Kristýna Zhasilová
FXD Cira z Toveře
o:Krom ze Stříbrné
m: Iša ze Svésedlic
Havlíčkův Brod 26.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Josef Augustin
FXH Ciro z Krčmaně
o:Teddy Tuskulum
m: Zora z Krčmaně
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Moudrý Čeněk
FXD Cita Körnic
o:Ir z Viselců
m: Kirby z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní jelení 29.06.2013 3 4 4 3 73 b. obstál   Zdeněk Jakubec
FXH Cita z Baškovských strání
o:Hurikán Slovakia Frigo
m: Asta z Baškovských strání
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Diblík Stanislav
FXH Cita z Dianiných lesů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Orsej ze Šilfova dolu
OMS Olomouc -Drahanovice - Ludéřov 12.10.2013 4 4 4 2 78 b. obstál   Ondřej Mekyska
FXH Cita z Nebaského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Petrovice 01.10.2011 4 4 4 1 75 obstál   Heřman Václav
FXH CITA z Petrovských Strání
o:Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Litoměřice 16.07.2016 4 4 4 4 84 obstál čas 0,20 Evžen Kubík
FXH Claudius Tuskulum
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Odeta Tuskulum
Uherské Hradiště-Hluk 19.06.2010 4 4 4 2 78 obstál   Vlasta Jiříčková
FXH Clea z Habrového revíru
o:Radikal od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 23.06.2012 4 2 3 3 65 obstál   Nedvěd Pavel
FXH Cleo od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno - venkov - Čučice 05.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Cedidla
FXH Cleo od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Jan Cedidla
FXH Clif Bohemia Šibeník
o:Imhotep od Štěpanského rybníka
m: Joggy od Štěpanského rybníka
OMS Benešov - Keblov - Strojetice 15.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Václav Gruber/Šárka Gruberová
FXH Clif od Anenského vrchu
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor - Pintovka 20.06.2013 4 4 4 1 75 b. obstál   Vladimír Ptáček
FXH Clif od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 3 4 4 4 76 b. obstál Klubová Jan Šlosar
FXD Cliv Körnic
o:Ir z Viselců
m: Kirby z Benkovského kopce
OMS Svitavy - Polička 21.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   František Fuchs
FXH Cloney od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Chomutov - Prunéřov 18.07.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   P.Šustr/P. Brziak
FXD Cody Körnic
o:Ir z Viselců
m: Kirby z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní jelení 29.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jakubec Zdeněk
FXD Colli Orkif Star Fox
o:Strozzavolpe Special Desing
m: Fay Black Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Žalmanová Eva
FXH Colora Bohemia Kent
o:Ben od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pačes Dalibor
FXD Conny ze Šutrovky
o:Ir z Víselců
m: Jacqueline z Benkovského kopce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Koudela Radek
FXH CONTACT Pink Terror
o:Loczi Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové Stezky
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,10 Kateřina Homolová
FXH Cony Barvínkový potok
o:Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
OMS Hradec Králové - Skřivany 18.06.2011           odvolán vůdcem Franěk Jakub Perný Ladislav
FXH Cora od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno - venkov - Čučice 05.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Vladislav Staněk
FXH Cora z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Vinařice 16.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Beránek Jiří
FXH Cora z Úsovska
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Hurikán Slovakia BORKA
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Slezák Petr
FXH Countess Bathory Game Power
o:Avolon v.d. Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Chrudim - Krucemburk 24.07.2010 4 4 4 3 81 obstál   Stanislav Čermák
FXH Dag od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Malčík Stanislav
FXH Dag od Moravské Sázavy
o:Athos Kelečský poklad
m: Agi od Moravské Sázavy
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Odstrčil Jan
FXH Dag z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Litoměřice - Klapý 20.07.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Jiří Sirový
FXH Daisy od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Štěpanského rybníka
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 3 3 4 74 b. obstál klubová Pavel Flener
FXH Daisy z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Klatovy - Klatovy 07.07.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Stanislav Urbánek
FXD Dalia Concord From Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 3 81 obstál klubové zkoušky Richard Goby
FXH Dancer ze Šilfova dolu
o:Asterix z Jámy lvové
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Jihlava-Nepomuky 03.10.2015 4 2 4 4 72 b. obstál   J.Šindelář
FXD Dandy z Rataj
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Strakonice-Drahonice 21.06.2014 4 2 4 4 72 b. obstál   Miroslav Kostohryz
FXH Daniela od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 2 78 obstál klubová zkouška Ing. Preus Tomáš
FXH Daniela od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 16.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Preus Tomáš
FXH Dante de la Amorrada Mágica
o:West Tuskulum
m: Bella Martonika de la Amorrada Mágica
OMS Náchod - Ostaš 13.10.2012 4 4 4 0   neobstál   Křesťan Karel
FXH Dante de la Amorrada Mágica
o:West Tuskulum
m: Bella Martonica de la Amorrada Mágica
OMS Náchod - Ostaš 15.06.2013 4 4 4 1 75 b. obstál   Karel Křesťan/Drahomíra Křesťanová
FXH Dar Bohemia Šibeník
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Benešov - Keblov - Strojetice 15.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Bedřich Sklenář
FXH Dar z Nebeského království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram-Petrovice 29.05.2016 4 3 4 4 78 b. obstál   Petr Štika
FXD Dar ze Šutrovky
o:Ir z Víselců
m: Jacquelin z Benkovského kopce
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál klubová zkouška  
FXH Dara Bohemia Šibeník
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Benešov - Keblov - Strojetice 15.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Šabatka
FXH Darina z Městeckého polesí
o:Orus ze Šilfova dolu
m: Beta od Lesa Krátoše
OMS Praha-západ - Okrouhlo Pole 30.06.2012 4 4 4 1 75 obstál   Paris Tomáš
FXH Dark Czech Born
o:Kolombo od Rytíře Malovce
m: Desiere z Dlouhých dílů
Pelhřimov 17.07.2010 4 4 4 2 78 neobstál   Josef Máška
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS České Budějovice-Týn nad Vltavou 08.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Iva Duspivová
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Litoměřice - Klapý 01.01.2000 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Jakub Klabačka
FXH Dasty z Rozkvetlé stráně
o:Vando Lemart
m: Cedra Tuskulum
  01.01.2009 3 4 4 3 73 obstál   Kříž Jan Neckářová Sabina
FXD Dášenka z Dudlic
o:Goffi z Kuliaru
m: Hessy Bohemia Diplomat
OMS Rychnov nad Kněžnou - Studánka 26.05.2012 3 2 4 2 58 obstál   Kolovratník Jan
FXD Dášenka z Leskovské myslivny
o:Bruno Lo-Lo Džama
m: Axa z Leskovské myslivny
OMS Olomouc - Hněvotín 30.06.2012 4 2 4 4 72 obstál   Karola Martin
FXH Debra Lemart
o:Ainar Lemart
m: Tera Lemart
Oms Klatovy-Klatovy 06.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   M. Štefek/M.Lísa
FXH Deisi od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Michálek Petr
FXH Dela Bohemia Šibeník
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Příbram-Petrovice 04.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Šabatka
FXH Delaware Kitty
o:Argelinus v.d. Bismarcquelle
m: Agria Olivia
  01.01.2009 4 2 4 3 69 obstál klubová zkouška Fontana Carmen
FXD DENERIS
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.09.2016 4 1 4 4 66 b. obstál   Lubomír Uhrerek
FXH Denny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Vinařice 12.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Beránek
FXH Denny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 2 78 b. obstál klubová Jiří Beránek
FXD Deryl z Vrtova
o:Askin Star Franke
m: Xia ze Svésedlic
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Valíček Jiří
FXH Dexter z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Vinařice 12.07.2014 4 2 4 2 66 b. obstál   Zdeněk Krejčí
FXH Didi od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Kladno-Kožova hora 19.09.2015 4 1 4 4 66 b. obstál   Pavel Flener
FXH Dikce od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Belfox Griotte
Tábor - Pintovka 17.07.2010 4 4 4 4 84 obstál   Jiří Matyš
FXH Dina z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Příbram-Petrovice 04.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Šabatka Jan
FXH Dingo Ciro Bohemia
o:Argo z Ještědského sedla
m: Ramilana od Hrubého lesa
OMS Mladá Boleslav-Kochánky 05.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Volák
FXD Dino z Prácheňského hradu
o:t´Beuken Jagerken Elias
m: Jessika od Žluté skály
OMS Strakonice - Drahonice 23.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Koubíková Petra
FXD Dixi Ela ze Žlíbku
o:Ben v. Dorlberg
m: Ela z Úsovska
OMS Frýdek Místek 25.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Dulava Petr
FXH Dixie z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmíne Super Pride
OMS Blansko-Boskovice 18.05.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Radek Sedlák
FXH Djanka ze Šilfova dolu
o:Asterix z Jámy lvové
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Šumperk-R?žové Údolí 11.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Rýznar
FXH Dolly od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Kladno-Třebíz 28.05.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Flener
FXH DOMINO Dancer Bicskás
o:Residensetś Private Rose
m: Delaware Yris
Horní Jelení 02.09.2017           neobstál nenastoupil k práci Kateřina Hemalová
FXH Dona z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Plzeň - Přeštice 28.10.2012 4 4 4 4 84 obstál   Kapr Zdeněk
FXH Dora z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Šumperk-Zábřeh 11.10.2014 4 1 4 4 66 b. obstál   Zdeněk Gřunděl
FXH Drago z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Benešov-Strojetice 07.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Miloš ?ehák
FXH Dragon z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Rokycany 17.05.2014 4 2 4 4 72 b. obstál   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Drak Podještědská smečka
o:Uragan v.d. Bismarckquelle
m: Mellisa od Hrubého lesa
OMS Náchod - Ostaš 19.10.2013 4 4 4 1 75 b. obstál   Josef Vejrych
FXH DURIS Xiamant
o:Audi v. Birkenweg
m: Luzifer´s Lady
OMS Valašské Meziříčí - Juřinka 28.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Lukáč
FXH Dyk Barvínkový potok
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Aika Val-Rico
OMS České Budějovice-MS Háj Týn n.Vltavou 23.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Hák Martin
FXH Dyk Barvínkový potok
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Aika Val-Rico
OMS J.Hradec - České Velenice 01.01.2000     0     neobstál   Hák Martin
FXH Dyk z Baškovských strání
o:Hurikán Slovakia Frigo
m: Asta z Baškovských strání
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Huška Petr
FXH Dyk z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Vinařice 12.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Michal Vičan
FXD Dyna z Rataj
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Plzeň-Přeštice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Zdeněk Kapr
FXH Ebony od Rytíře Malovce
o:Agria Waterfall
m: Mamba od Rytíře Malovce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 4 84 obstál klubová Nováková Iveta
FXH Eclair Kep Kas
o:Din Bandit
m: Boni Kep Kas
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Demel Petr
FXH Ed Bohemia Šibeník
o:Car z Bystřických hranic
m: Joggy od Štěpanského rybníka
OMS Praha-západ-Okrouhlo Pole 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Stanislav Novotný
FXH Eddie de Jean Baptiste
o:Brok de Jean Baptiste
m: Keya ze Šilfova dolu
OMS Hodonín-Starý Podvorov 11.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Radek Marada
FXD Edil z Toveře
o:Krom ze Stříbrné
m: Nasa ze Svésedlic
OMS Prostějov -Otaslavice 24.08.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Kamil Antoníček
FXD Edy ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
OMS Frýdek Místek - Frýdek Místek 08.10.2011 4 4 4 3 81 obstál   Konvička Rostislav
FXD Čeky z Rataj
o:Brok od Špačkova mlýna
m: Zuzi z Rataj
OMS Klatovy - Klatovy 14.06.2013 4 3 4 2 72 b. obstál   Jaroslav Strolený/Ladislav Sládek
FXD Čiky z Rataj
o:Brok od Špačkova mlýna
m: Zuzi z Rataj
OMS Klatovy - Klatovy 14.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Ladislav Sládek
FXD Čink z Rataj
o:Brok od Špačkova mlýna
m: Zuzi z Rataj
OMS Prachatice - Svojnice 15.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Beneš
FXD Čink z Rataj
o:Brok od Špačkova mlýny
m: Zuzi z Rataj
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 3 4 4 4 76 b. obstál klubová Jan Beneš
FXH Einstein Verva
o:Indian´fox Batmen
m: Betty Boo Verva
OMS Kladno - Kladno 01.01.2000 4 4 4 4 84 obstál   Mikuš Tomáš
FXH Ela z Žákova háje
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Cita z Žákova háje
OMS Rakovník - Pavlíkov 20.10.2012 4 4 4 1 73 obstál   Adamec Jaroslav
FXH Electra Tuskulum
o:Quissex Gallop On
m: Kelly Tuskulum
OMS Opava - Hradec nad Moravicí 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Macečková Leila
FXD Elf z Prácheňského hradu
o:t´Beuken Jagerken Elias
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Strakonice - Drahonice 23.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Koubíková Petra
FXD Elfie z Elgardu
o:Travella Sporting Chance
m: Brixie z Elgardu
OMS Kladno-Kožova hora 01.01.2000 4 4 4 4 84 b. obstál   Iva Bajtlerová
FXH Elis od Rusavky
o:Art od Oslavy
m: Afrodita od Balcarky
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 4 84 obstál klub.zkoušky, Vítěz zkoušek Petr Řehánek
FXH Ella od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Pardubice - Horní Jelení 27.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Bc. Ondřej Kopista
FXH Ellin z Ráje Sidy
o:Chart z Dražovické tvrze
m: Ellin z Dražovické tvrze
Česká Lípa - Petrovice 29.05.2010 4 4 4 4 84 obstál   Bohunová Pavlína
FXH Elmera ze Šilfova dolu
o:Vilfrass Wild Hog
m: Venula ze Šilfova dolu
Oms Klatovy-Klatovy 11.09.2015 4 3 4 4 78 b. obstál   Petr Mašek
FXH Elody Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Hradec Králové - Skřivany 17.06.2012 4 4 4 1 75 obstál   Šťastný Roman
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Mělník - Netřeba 02.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Mareš Jiří
FXH Elyot z Krumpachu
o:Gryzli od Tít?že
m: Agnes z Krumpachu
OMS Šumperk-R?žové Údolí 11.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Meixner
FXH Elza od Rusavky
o:Art od Oslavy
m: Afrodita od Balcarky
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 3 81 obstál klubové zkoušky Zdeněk Lamač
FXH Elza z Nebeského království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
Oms Klatovy-Klatovy 06.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Vladimír Černý
FXH Emperor Tuskulum
o:Quisse Gallop on
m: Kelly Tuskulum
OMS Zlín- Zlín 27.09.2014 4 1 4 3 63 b. obstál   Ing. V. Hutěčka
FXH Endriwe od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 3 3 2 1 53 obstál klubová zkouška Pospíchal Martin
FXH Endy od Oslavy
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Kučera Jan
FXH Endy z Baškovských strání
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Asta z Baškovských strání
OMS Ústí nad Orlicí - Rudoltice 18.06.2011 4 4 4 2 78 obstál čas 0,36-chybná známka z rychlosti Huška Petr
FXH Endy z Žákova háje
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Cita z Žákova háje
OMS Mělník - Netřeba 02.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Srba Pavel
FXH Eny Bohemia Fox
o:Belfox Cadafi
m: Anita Bohemia Fox
Uherské Hradiště-Hluk 19.06.2010 4 4 4 2 78 obstál   Josef Mikulinec
FXH Era Val - Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
Přerov - Křenovice 03.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Jana Adámková
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Vsetín-Juřinka 04.10.2015 4 4 4 1 75 b. obstál   Jan Kučera
FXH Erat Val-Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
Kolín - Plaňany 26.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   Vladimír Svoboda
FXH Eridka ze Šilfova dolu
o:Vilfrass Wild Hog
m: Venula ze Šilfova dolu
OMS Šumperk-Růžové Údolí 10.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Vlastimil Kulhánek
FXH Eridka ze Šilfova dolu
o:Vilfrass Wild Hog
m: Venula ze Šilfova dolu
OMS Šumperk-Růžové Údolí 10.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Vlastimil Kulhánek
FXD Erik od Červy
o:Sany od Červy
m: Rita od Červy
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Cigánek Radovan Cigánek Jan
FXH Erik z Nebeského království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 25.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Waloszek
FXH Erika od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pospíšil František
FXH Erika Val-Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
Uherské Hradiště - Hluk 19.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   František Šimčík
FXH Erly od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Vsetín-Juřinka 05.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Michálek
FXD Eros ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 3 81 obstál klubová Vrátilová Marcela Vrátil Jaroslav
FXD Erys z Lojzova dolu
o:Car z Lojzova dolu
m: Sindy Podhorská dolina
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 28.09.2012 4 2 4 2 66 obstál   Pazourek Pavel
FXH Esara Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Semily - Tábor u Lomnice n/Pop. 28.09.2012 4 4 4 4 78 obstál   Louda Jiří
FXD Europe Profox
o:Niki
m: Europe N.I Du Clos des Amoureux
OMS Brno venkov - Čučice 02.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Švanda
FXH Fabien od Rytíře Malovce
o:Agria Waterfall
m: Countes od Rytíře Malovce
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 18.06.2011 2 4 3 1 55 obstál   Mecka Jaroslav
FXH Falcon Bohemia Kent
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Colora Bohemia Kent
OMS Litoměřice -Klapý 02.08.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Mareš
FXH Fana ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Vena ze Šilfova dolu
  01.01.2009 3 3 4 4 70 obstál   Bouda Čestmír
FXD Fanny z Prácheňského hradu
o:Eric Concord Zliv
m: Airin z Prácheňského hradu
Krásno - OMS Sokolov 03.05.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Ivana Pánková
FXH Fantazie od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Minařík Miroslav
FXH Fany Bohemia Šibeník
o:Car z Bystřických hranic
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Jan Šabatka
FXH Fany Val - Rico
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Ajka Val - Rico
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 3 3 1 65 obstál klubová zkouška Trnka Pavel
FXH Fany Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val-Rico
OMS České Budějovice - Hájovna u Pištory 11.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Trnka Pavel
FXD Fany z Dudlic
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Dášenka z Dudlic
OMS Rychnov nad Kněžnou-Studánka 25.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Kolovratník
FXH Faraon od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 3 2 74 obstál   Juračka Luděk
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Rokycany 22.05.2010 3 4 4 3 73 obstál   Vladimíra Pokorná
FXH Faty z Krčmaně
o:Voltage George
m: Zorka z Krčmaně
OMS Zlín - Zlín 23.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Kučera Jan
FXD Fawi Star Franke
o:Travella Sporting Chance
m: Kora Star Franke
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Zdařil Lubomír MUDr.
FXH Fay Game Power
o:O´Charly v.d. Bismarckquelle
m: Cherry Lady z Děkanu
Bažantnice - Třebíč 09.06.2012 4 4 4 4 84b. obstál př. 2013 Jaroslav Částek
FXD Fela ze Šutrovky
o:Ir z Viselců
m: Erma z Lojzova dolu
OMS Mělník-Kly 03.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Michal Joachymstál
FXH Ferro z Kraví hlavy
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pelíšek Vladimír
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Pavlínov 20.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Remer
FXH Fin Val - Rico
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val - Rico
OMS Opava - Hradec nad Moravicí 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Kuzmík Tomáš
FXH Fina z Krčmaně
o:Voltage George
m: Zorka z Krčmaně
Přerov - Domaželice 05.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Jaroslav Peluha ml.
FXH Fiona od Balcarky
o:Saruman Tuskulum
m: Cosmmer Cespra Kelečský poklad
OMS Třebíč 05.06.2011 4 4 3 4 80 obstál   Veselý Petr
FXH First ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Rychnov nad Kn?žnou-Studánka 04.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Formánek
FXH Flori z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Praha-západ-Okrouhlo Les 11.06.2016 4 3 4 3 75 b. obstál   Josef Navrátil
FXH Flori z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 3 1 4 4 58 b. obstál Klubová Zdeňka Navrátilová
FXH Fobie od Rytíře Malovce
o:Agria Waterfall
m: Countess od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov - Vyšné 29.10.2011 3 4 4 4 76 obstál   Cirhan Stanislav
FXH Fox Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val-Rico
OMS Uherské Hradiště 12.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Straňák Karel
FXD Fox z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Bety Ela ze Žlíbku
OMS Vsetín-Juřinka 04.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Michal Blaho
FXH Fox ze Šutrovky
o:Ir z Viselců
m: Erna z Lojzova dolu
OMS Vsetín-Juřinka 04.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Hloch
FXH Foxi Val - Rico
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val - Rico
OMS Pardubice 25.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Chuchvalec Stanislav
FXH Fred Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val-Rico
OMS Uherské Hradiště - Hluk 12.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Straňák Karel
FXH Gája od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 3 81 b. obstál Klubová Roman Průcha
FXH Gája od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Plzeň - Přeštice 22.06.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Roman Průcha
FXD Gajus z Prácheňského hradu
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Domažlice-Chocomyšl 06.07.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Roman Lorenc
FXH Gala z Karpatských strání
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Oliva Boramo sole
OMS Zlín- Zlín 27.09.2014     0     neobstál   Tomáš Bilíček
FXH Gala z Karpatských strání
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Oliva Boramo sole
OMS Zlín- Zlín 19.09.2015           neobstál odstoupil Tomáš Bilíček
FXH Gam od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Šumperk-R?žové Údolí 11.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Václav Adámek
FXH Gam od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 0         neobstál Klubová V. Bigosová/V. Adámek
FXH Gas z Nebeského království
o:Daryl z Holaských kope?k?
m: Dora z Nebeského království
OMS ?eské Bud?jovice-Týn nad Vltavou 18.06.2016 4 4 4 3 81 b. obstál   Petr Jindra
FXH Gema od Hombreho
o:Egar od Títěže
m: Jasprs Tuskulum
OMS Bruntál - Zátor 28.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Václavík Richard
FXH Georgina od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Pavelka Jan
FXH Gera od Hombreho
o:Egar od Títěže
m: Jaspra Tuskulum
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 3 4 3 75 obstál klubové zkoušky Marek Kubrický Jan Martoni
FXH GIF od Moravské Sázavy
o:Imepetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Svitavy - Polička 24.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Kubík
FXH GIPSA ze Śilfova dolu
o:Impetus Tuskulem
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Znojmo - Únanov 08.10.2016 3 3 4 3 70 obstál   Jan Hošek
FXH Gita Val-Rico
o:Brit z Úsovska
m: Carmen z Krčmaně
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Sviták Miroslav Jančár Miroslav
FXH GITA z Nebeského království
o:Daryl z Holaských kopečků
m: Dora z Nebeského království
OMS Příbram - Petrovice 01.10.2016 2 3 2 3 51 b. obstál   Václav Heřman
FXH Giulia Bohemia Kent
o:Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
Krásno - OMS Sokolov 03.05.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Bečka
FXH Godisa Bohemia Kent
o:Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Šumperk-Zábřeh 17.05.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Toman Retek
FXH Gofi od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Šumperk-R?žové Údolí 11.06.2016 4 2 3 4 68 b. obstál   Ing. Jana Adámková
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan s Opera
m: Merkury Fox July
O 01.01.2000           I.c    
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan s Opera
m: Merkury Fox July
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 2 78 obstál klubová zkouška Pospíchal Martin
FXD Golf z Prácheňského hradu
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Písek-Písek 26.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petra Koubíková
FXH Gora Val-Rico
o:Brit z Úsovska
m: Carmen z Krčmaně
OMS Tábor - Pořín 22.07.2012 4 4 1 4 72 obstál   Dvořáček Petr
FXH Gorra od Štěpánskho rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
Kladno - Kožova hora 25.09.2010 4 2 4 4 72 obstál   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Goya od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Opava- Hradec n/Mor. 22.06.2013 4 4 4 2 78b. obstál   Radomír Musil
FXH Granada od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigola
m: Belfox Eve
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 3 4 4 78 obstál klubové zkoušky Tereza Macků
FXH Grof od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Čaloud Radek
FXH Gryf z Žákova háje
o:Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno-Kožova hora 19.09.2015 4 4 4 3 81 b. obstál   Pavel Vaňha
FXH Gryzli od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Martoni Jan Kamenčák Vlastimil
FXH Hádanka od Hrubého lesa
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 3 4 80 b. obstál klubová Martin Pospíchal
FXH Hádanka od Hrubého lesa
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 0         neobstál Klubová M. Pospíchal/Mgr. E. Pospíchalová
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - Nové Syrovice 29.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Bednář
FXH Hak z Dobruské stáje
o:Bady Bohemia Fox
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Příbram - Petrovice 01.10.2011 4 4 4 3 81 obstál   Hejna Rudolf
FXD Hanah z Benkovského kopce
o:Moon River van Foliny Home
m: Thálie z Benkovského kopce
OMS M?lník-Kly 04.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Michal Joachymstál
FXD Hanka Concord from Zliv
o:Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Vyškov-Brankovice 01.01.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   L.Stejskal/D.Stejskalová
FXD Hany z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pospíšil Miloslav Smékalová Dana
FXH Happy od Oslavy
o:Ikaros Super Pride
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Kutlvašr Josef
FXH Hard - Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS - Zlín - Zlín 27.09.2014 3 3 4 3 67 b. obstál   Jaroslav Tihlařík
FXH Hart od Oslavy
o:Ikaros Super Pride
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Nováček Vladimír
FXH Hart Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Zlín- Zlín 27.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Tomáš Řezníček
FXD Hary z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Komenda Jaroslav
FXH Hasso z Dobruské stáje
o:Bady Bohemia Fox
m: Cilka z Dobruské stáje
Louny - Vroutek 19.06.2010 3 4 4 3 73 obstál   Kristýna Petrová Daniel Teplý
FXH Hektor Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
Horní Jelení 11.05.2013 3 4 4 1 67 b. obstál Klubová Ing. Stanislav Mokrý
FXH Hela od Oslavy
o:Ikaros Super Pride
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Vondráček Vladimír
FXH Hera z Kočového kopce
o:Bad od Oslavy
m: Gracie z Černovické obory
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Doubek Milan
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pánek Petr Ing. Kleinhampl Vít
FXH Hero od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Praha - východ-MS Stříbrná Skalice 27.05.2012 3 4 4 1 67 obstál   Nachtigal Luboš
FXH HERO ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Valašské Meziříčí - Juřinka 28.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Bambuch
FXH HERO ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
Horní Jelení 02.09.2017 4 3 4 4 78 b. obstál 0,15 Pavel Řezníček
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Dušek František
FXH Hery od Oslavy
o:Ikaros Super Pride
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Vondráček Vladimír
FXH Hery Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Hodonín - Bzenec, Přívoz 19.10.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Martin Šupálek/Jan Šupálek
FXH Hip Bohemia Šibeník
o:Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Praha venkov-Hrusice 12.07.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Červ
FXH Hira Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Prostějov-Otaslavice 06.09.2014 4 4 2 2 70 b. obstál   Karel Straňák
FXD Honey Polomené hory
o:Dukát od Rytíře Malovce
m: Erina Polomené hory
Mladá Boleslav - Kochánky 05.07.2000 4 4 4 3 81 obstál   Jindřich Klofát
FXD Hrášek z Bambouzku
o:Artuš z Rataj
m: Faty z Havlanky
OMS Strakonice-Drahonice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petra Koubíková
FXH Hugo Blahud
o:Jury v. Jemchen
m: Gina z Borotínských lesů
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Kutlvašr Josef
FXH Hurikán Slovakia Ari
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Žrebčina zahrada Ajda
  01.01.2009 4 1 4 4 66 obstál   Škorpík Milan
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o:Del Oro Lemart
m: Miriam Hurikán Slovakia
OMS Sokolov - Krásno 27.10.2011 4 4 4 4 84 obstál   Bartoň Roman
FXH Hurikán Slovakia Geron
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 1 4 2 60 obstál   Otáhal Dalibor
FXH Hurikán Slovakia Gery
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Demel Petr
FXH Hurikán Slovakia Gor
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Slezák Petr
FXH Hurikán Slovakia Gréta
o:Hurikán Slovakia Fred
m: Hurikán Slovakia Kenya
OMS Sokolov-Krásno 23.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Josef jedlička
FXH Hurikán Slovakia Vici
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Pardubice 25.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Chuchvalec Stanislav
FXH Hurikán Slovakia Xana
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Gloria
OMS Pelhřimov - Pelhřimov 29.10.2011 2 4 4 4 68 obstál   Čamra Jaroslav
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias t´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Benešov -Keblov-Strojetice 18.06.2011 4 3 4 4 78 obstál   Kirschnerová Ludmila
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias ´t Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Oms Benešov - Keblov-Strojetice 28.09.2012 4 4 4 3 81 obstál   Dr. Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 3 81 b. obstál Klubová Jan Kirschner
FXH Charon od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od štěpánského rybníka
Kladno - Kožova hora 25.09.2010 4 4 4 4 84 obstál   Valenta Tomáš
FXH Cherry od Oslavy
o:Ó Charly v.d. Bismarckquelle
m: Hela od Oslavy
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 4 84 obstál klubové zkoušky Antonín Novotný
FXH Chilli od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Vinařice 21.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Pokorná Vladimíra Bauer Jiří
FXH Chilli od Zahrádeckých rybníků
o:Chasko Tuskulum
m: Fidorka od Zahrádeckých rybníků
OMS Pelhřimov - Pelhřimov 09.07.2011 4 4 4 4 84 obstál   Petruška Jan
FXH Chiméra od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Rychnov nad Kněžnou-Studánka 25.10.2014 4 2 4 4 72 b. obstál   Petr Hejhal
FXH Chip od Zahrádeckých rybník?
o:Chasko Tuskulum
m: Fidorka od Zahrádeckých rybník?
OMS T?ebí? - Nové Syrovice 11.09.2011             Schmeiser Jaroslav
FXH Chokolada od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Rokycany - LMR Rokycany 03.05.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Průcha/Kozlová
FXH Chokolada od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Rokycany-Rokycany 17.05.2014 4 3 4 4 78 b. obstál   Roman Průcha/ Petra Kozlová
FXD CHOLANA od Rytiře Malovce
o:T. Beuere Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Jindřichův Hradec - Fedrpuš 18.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Rostislav Matoušek
FXH Chýr z Krčmaně
o:Endy od Oslavy
m: Yula z Krčmaně
OMS Nymburk - Loučeň 08.06.2013 4 3 4 2 72 b. obstál   Libor Škoch
FXH Chyron od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Strakonice - Drahonice 25.06.2011 4 4 4 2 78 obstál   Ing. Kroupa Lukáš
FXH Ibiza od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Quadriga od Rytíře Malovce
OMS Klatovy - Klatovy 15.06.2012 4 3 4 4 78 obstál   Strec Marcel
FXH Idefix z Dlouhých dílů
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Bára z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Trnka Pavel
FXH Ikar od Hombreho
o:Britt od Branecké hůrky
m: Dejsi od Hombreho
OMS Bruntál - Zátor 20.07.2012 4 4 3 4 80 obstál   Můčka Lukáš
FXH Ikar-Val Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 4 84b. obstál Klubová Kateřina Pavlivcová
FXH Ili z Kočového kopce
o:Fred od Akátové stezky
m: Gracie z Černovické obory
  01.01.2009 4 4 3 4 80 obstál   MVDr. Kubů Jiří
FXH Ilos z Kočového kopce
o:Fred od Akátové stezky
m: Gracie z Černovické obory
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Krejčí Tomáš Klofáč Václav
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 21.05.2011 47 4 4 4 84 obstál   MVDr. Froňková Andrea
FXH indiana z Benkovského kopce
o:Agria Fiction Faktory
m: Hata ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Nosek Josef MVDr.
FXH Ines z Dobruské stáje
o:Cedrik Ciro Bohemia
m: Mily ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Růžové údolí 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Gerš Jindřich
FXH Inner z Rozkvetlé doliny
o:Guliver z Děkanu
m: Genevra od Rytíře Malovce
České Budejovice- Hájovna u Pištory 17.10.2010 4 3 4 2 72 obstál   František Pouzar
FXD Ir Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Břeclav - Vlasatice 01.01.2016 4 3 4 4 78 b.   Jaroslav Příjemský
FXH Ira Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 11.10.2014 4 2 4 4 72 b. obstál   Radek Flašar
FXH IRAN Bphemia Šibeník
o:Lord Val-Rico
m: Della Bohemia Šibeník
OMS Klatovy 09.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Tolar
FXD IRELIA z Benkovského kopce
o:Goldwing v.d. Schönen Bergen
m: Daschenka z Benkovského kopce
Horní Jelení 02.09.2017 4 2 4 4 72 b. obstál 0,20 Tomáš Mauler
FXH Iris od Oslavy
o:Lancelot Super Pride
m: Heda od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Vondráček Vladimír
FXH Iris od Oslavy
o:Lancelot Super Pride
m: Hela od Oslavy
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Vladimír Vondráček
FXH Iris Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Hodonín - Bzenec, Přívoz 19.10.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Kolouch
FXH Iro od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Erra od Štěpánského rybníka
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 25.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Musil Milan
FXH Iron od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Kraus Zdeněk
FXD Iron z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Kesy z Viselců
České Velenice 01.04.2012 4 4 4 3 81 obstál   Goby Richard
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Jirásek Jan
FXH Iros Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Opava- Hradec n/Mor. 22.06.2013 4 4 4 0 - neobstál   František Vlček
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od štěpánského rybníka
OMS Rokycany 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Kleinhampl Vít
FXH ITAKA od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Rokycany - LMR Rokycany 03.06.2017 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Vlček
FXH Ivi Bohemia Šibeník
o:Lord Val-Rico
m: Dela Bohemia Šibeník
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 3 4 80 b. obstál Klubová Jan Šabatka
FXH Ivo Bohemia Šibeník
o:Lord Val-Rico
m: Dela Bohemia Šibeník
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Jan Šabatka
FXH Jacob Boramo Sole
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Genesis z Děkanu
OMS České Budějovice - Hájovna u Pištory 22.10.2011 3 4 4 4 76 obstál   Dana Novotná Pavlicová Kateřina
FXH Jaggy od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Gorra od Štěpánského rybníka
OMS Kladno - Třebíz 04.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Černý Václav
FXD Janie z Úsovska
o:Sam z Rataj
m: Kesy z Viselců
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Petr Demel
FXH Jara Bohemia Šibenílk
o:Car z Bystřických Hranic
m: Dara Bohemia Šibeník
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,14 Jan Šabatka
FXH Jasmína Tuskulum
o:Emperor Tuskulum
m: Fany z Krčmaně
Oms Klatovy-Klatovy 06.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Barbora Vykysalová
FXH Jassa z Kočového Kopce
o:Dik od Platanu
m: Hera z Kočového kopce
OMS Zlín, Zlín 06.10.2012 4 4 4 4 84b. obstál   Milan Holba, Popov
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
Ústí nad Orlicí - Rudoltice 23.10.2010 4 4 4 2 78 obstál   Pavel Jeřábek
FXH Jazz z Úsovska
o:Sam z Rataj
m: Kesy z Viselců
OMS Sokolov-Krásno 24.10.2014 4 2 4 3 69 b. obstál   Bohuslav Papež
FXD Jeff Tygres
o:Chvat Tygres
m: Gája Tygres
OMS Strakonice-Drahonice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Miloslav Kučera
FXH Jessika od Títěže
o:Egar od Títěže
m: Georgína od Títěže
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.06.2012 4 4 4 2 78 obstál   Sviták Miloslav
FXD Jim Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Náchod - Ostaš 27.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Filip Volhejn
FXH Joker z Dobruské stáje
o:Cedrik Ciro Bohemia
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Mělník - Netřeba 08.10.2011 4 4 4 3 81 obstál   Dejda Milan
FXD Jork Tygres
o:Chvat Tygres
m: Gája Tygres
OMS České Budějovice-Týn nad Vltavou 08.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Vratislav Kalina
FXH Jorry od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Gorra od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Jostrix od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 10.10.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Roman Zelinka
FXH Judita od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Mamba od Rytíře Malovce
OMS Liberec - Zátiší-Frýdlant 02.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Seifert Josef
FXH Kaira od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Benešov - Keblov - Strojetice 15.06.2013 3 4 4 3 73 b. obstál   Martin Prokeš
FXH Katöközi Aliz
o:Bátor Foxdog
m: Matkoi Cinka
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška,Vítěz zkoušek Straňák Karel
FXH Kein ze Šilfova dolu
o:Boreham Beau Brummel
m: Babeta ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Charouzek Petr
FXH Kent z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Pelhřimov - Pelhřimov 14.07.2012 4 4 4 3 81 obstál   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Trnka Pavel
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS J.Hradec - České Velenice 14.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Trnka Pavel
FXD Ketty Tygres
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Gája Tygres
OMS Rakovník -Pavlíkov 28.10.2014 4 4 3 4 80 b. obstál   Miroslav Rezek
FXH Keya ze Šilfova dolu
o:Boreham Beau Brummel
m: Baneta ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 4 4 obstál   Loukota Zdeněk
FXH Kid z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Trnka Pavel
FXH Kid z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS J.Hradec - České Velenice 14.07.2012 4 4 4 4 84 obstál   Trnka Pavel
FXH King z Dlohých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS České Budějovice-MS Háj Týn n.Vltavou 23.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Šonka Martin
FXH Kony Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Hira Val-Rico
OMS Šumperk-Zábřeh 11.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Luboš Novák
FXH Kopretina od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Ebony od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 3 4 3 4 72 b. obstál Klubová Miroslav Rypar
FXH Krom Val-Rico
o:Rambo Hurikán Slovakia
m: Hira Val-Rico
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 3 3 77 b. obstál klubová Pavel Trnka
FXH Kym od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany 18.05.2013 4 4 4 2 78 b. obstál   Marek Kunc
FXH Kyr od Oslavy
o:Endy od Oslavy
m: Iris od Oslavy
Horní Jelení 11.05.2013           neobstál Klubová Vladimír Vondráček
FXH Kyra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Praha východ - Hrusice 08.09.2013 4 3 4 4 78 b. obstál   František matějka/Pavel Rathouský
FXD Kyra z Úsovska
o:Hary z Úsovska
m: Kesy z Viselců
OMS Pardubice - Horní Jelení 25.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Ondřej Chuchvalec
FXD Kyry z Úsovska
o:Hary z Úsovska
m: Kesy z Viselců
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015     0     neobstál klubová Ondřej Chuchvalec
FXH L-Zórny Val-Rico
o:Agapion Billy Zane
m: Viza
OMS Prostějov-Otaslavice 06.09.2014 4 2 3 4 68 b. obstál   Karel Straňák
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Vsetín-Juřinka 05.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Luděk Franc
FXD Lana z Viselců
o:Car z Lojzova dolu
m: Chyna z Viselců
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 2 4 4 72 obstál klubové zkoušky Josef Komárek
FXH Lancelot z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Bella Barvínkový potok
OMS České Budějovice - Týn nad Vltavou 08.06.2013 4 4 4 2 78 b. obstál   Josef Kozel
FXD Laro z Úsovska
o:Hary z Úsovska
m: Janie z Úsovska
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 1 4 4 66 b. obstál Klubová Petr Demel
FXD Leny z Úsovska
o:Hary z Úsovska
m: Janie z Úsovska
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 3 4 4 78 b. obstál Klubová P. Demel/J. Komenda
FXH Leona z Ráje Sidy
o:Chad z Dražovické tvrze
m: Aura z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Kovář Bohuslav
FXH Lery Val-Rico
o:Agapion Billy Zane
m: Viza
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Petr Demel
FXH Lesan z Dobruské stáje
o:Zikmund od Hrubého lesa
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Semily - Tábor u Lomnice n/Pop. 28.09.2012 4 4 4 1 75 obstál   Jaroš Miloslav
FXH Lex z Ráje Sidy
o:Chad z Dražovické tvrze
m: Aura z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Pálek Petr
FXH Lidka z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Axa z Borotínských lesů
Tábor - Pořín 18.07.2010 0         neobstál   Petr Dvořáček
FXH Lily z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Axa z Borotínských lesů
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pytlík Martin Pokorný Tomaáš
FXD Linda Red-Fox
o:Erik od Čevy
m: Eboria Fox Simarko
OMS Vyškov 22.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Červinka Karel
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Zlín 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Svatopluk Kubrický
FXH Loczy-bárdi fox billy
o:Rokavari-vadasz bicska
m: Rokarsgo gigi
OMS Blansko - Boskovice 12.05.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Kateřina Pavlivcová
FXH Lord od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Frýdek-Místek - Nošovice 06.10.2012 4 2 4 2 66 obstál   Ivánek Libor
FXH Lorney od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Miroslav Kubíček
FXD Lotty ze Stříbrné
o:Denjo v.d. Bismarckquelle
m: Ula ze Stříbrné
  01.01.2009 4 4 3 4 80 obstál   Turek Petr
FXD Luk Red Fox
o:Erik od Čevy
m: Ebonia Fox Simarko
OMS Opava - Hradec nad Moravicí 16.06.2012 4 1 4 2 60 obstál   Mrosek Jan
FXH Luna z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Bella Barvínkový potok
OMS České Budějovice - Týn nad Vltavou 08.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Trnka
FXD Lux z Janovických lesů
o:Ir z Viselců
m: Zoly Steinbach Terry
OMS Pardubice - Horní Jelení 30.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Matějka František
FXH Mamba od Rytíře Malovce
o:Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
Prachatice - Svojnice 20.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Iveta Nováková
FXD Mantra od Rytíře Malovce
o:Moon River van Foliny Home
m: Undra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Svojnice 26.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   I. Nováková/S.Rozvoralová
FXH Max od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Rokycany 17.05.2014 4 3 4 3 75 b. obstál   Jiří Hrabák
FXH Max Val-Rico
o:Bárt z Určic
m: Hira Val-RIco
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál Klubová Trnka Pavel
FXH Medeia
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Edit od Homreho
OMS Vsetín-Juřinka 05.10.2014 3 4 4 3 73 b. obstál   Jan Modr
FXH Medeia
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Edit od Homreho
OMS Nový Jičín-Sedlnice 19.07.2014 0         neobstál   Jan Modr
FXH Melissa os Hrubého lesa
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 3 3 3 1 57 obstál   Bohunová Pavlína
FXH Merci od Hrubého lesa
o:Endriwe od Hrubého lesa
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 03.09.2016           - klubová - Odstoupil M. Pospíchal/Mgr. E. Pospíchalová
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Beroun -Vinařice 22.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Vít Kleinhampl
FXD Mold-Hunter-Lek
o:Hasan
m: Lada
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Petr Demel
FXH Mona Val-Rico
o:Bárt z Určic
m: Hira Val-Rico
OMS Uherské Hradiště-Hluk 26.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Tomáš Šimčík
FXH MONA Val-Rico
o:Bart z Určic
m: Hira Val-Rico
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,11 Pavel Řezníček
FXH Mona z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Tábor-Pintovka 19.07.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Mrázek
FXD MONTY z Úsovska
o:Mold-Hunter-Lek
m: Janic z Úsovska
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,14 Petr Demel
FXD Moon River van Foliny Home
o:Eleazar van Foliny Home
m: Firefox van Foliny Home
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 1 4 4 66 b. obstál klubová Dalibor Smékal
FXH Morena od Rytíře Malovce
o:Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
  01.01.2009 2 4 4 3 65 obstál   Hrmová Michalela
FXD Nalou
o:Beuke Jagerken Loulou
m: Flydu Cros Des Massuets
OMS Český Krumlov-Vyšné 20.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Interholz
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Rokycany 17.05.2014 4 4 4 3 81 b. obstál   Zbyněk Adamec
FXH Napoleon z Dlouhých díl?
o:Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS ?eské Bud?jovice-Týn nad Vltavou 08.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Trnka
FXH Napoleon z Dlouhých dílů
o:Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Pavel Trnka
FXH Natalie z Rozkvetlé doliny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevra od Rytíře Malovce
Plzeň - Přeštice 25.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Josef Šlehofer
FXH Nestr ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
Pardubice- Horní Jelení 26.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Petr Šmidberský
FXH Nextra od Rytíře Malovce
o:Komic v.d. Bismarcquelle
m: Gaudea od Rytíře Malovce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 2 4 68 obstál klubová Bc. Nováková Aneta
FXH Nick od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Karviná - Nošovice 10.11.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Michálek
FXH Nico od Homreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Kolín - Plaňany-Bošice 22.06.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Vladimír Svoboda
FXH Nora z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Elis od Platanu
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Šabatka Jan
FXH Nora z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Elis od Platanu
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Šabatka Jan
FXH NORD od Hrubého lesa
o:Aron z Kovalovských hájků
m: Iggi od Hrubého lesa
OMS Zlín 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Daniel Kysučan
FXH Norra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jarry od Štěpanského rybníka
OMS Domažlice-Slavíkovice 24.05.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Baxa
FXH Nox od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jarry od Štěpanského rybníka
OMS Třebíč-Mohelno 07.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Aleš Kašpárek
FXH OCTAVIA Tuskulum
o:Sunlyn Son of a gun
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Odina z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Jan Sedláček
FXH Okie z Borotínských lesů
o:Erney Steinbach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
OMS Tábor - Pořín 17.07.2011 4 4 4 3 81 obstál   Čečchtický Jan
FXH Oky od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Přemysl Štencel
FXH Onyx z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
PlzeŇ - Přeštice 25.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Josef Weis
FXH Onyx z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
Plzeň - Touškov 19.06.2010       0   neobstál   Josef Weis
FXH Opaloma z Rozkvetlé doliny
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Maudy z Rozkvetlé doliny
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Bárta Lukáš
FXH Ora z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
Tábor - Pořín 18.07.2010 4 4 4 3 81 obstál   Robert Filip
FXH Ora z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
Tábor - Pintovka 17.07.2010 4 4 4 1 75 obstál   Robert Filip
FXH ORAN Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Dafné Barvínkový potok
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 18.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Stanislav Mokrý
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Vaškuj Karel
FXD Ortex Alegro Slovakia
o:Kipper Star Franke
m: Mira Alegro Slovakia
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Simonides Radek
FXH Oryn z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Kunc David
FXH ORYX Val-Rico
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Dafné Barvínkový potok
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   František Svadbík
FXH Oskar od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Hodonín - Starý Podvorov 16.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Miroslav Marada
FXH Ota Hurikán Slovakia
o:Qwin Steinbach Terry
m: Doli Hurikán Slovakoa
Pardubice - Horní Jelení 26.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Miroslav Zachař
FXH Oxana od Št?panského rybníka
o:Bryl od Št?panského rybníka
m: Gama od Št?panského rybníka
OMS Benešov-Strojetice 07.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Ji?í Hons
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Rokycany 17.05.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Bělohlávek
FXD Padovano z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
  01.01.2009 4 3 4 2 72 obstál   Motáček Roman
FXH Page od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Idea od Hombreho
OMS Vsetín-Juřinka 05.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Pospíšil
FXH Panda od Rytíře Malovce
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Countes od Rytíře Malovce
OMS Mělník-Kly 03.10.2015 4 4 4 3 81 b. obstál   Vladimír Svoboda
FXD Paris od Žluté skály
o:Jack Sparrow od Žluté skály
m: Zilva v. Junglingshof
OMS Louny - Vroutek 22.06.2013 4 3 4 3 75 b. obstál   Miroslav Holas
FXH Pedro z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 3 4 80 b. obstál klubová Pavel Trnka
FXH PEDRO z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,19 Pavel Trnka
FXD Peewee z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Smékal Dalibor
FXH Peggy z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Pavel Trnka
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Pardubice - Horní Jelení 05.09.2015 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Ing. Daniel Vyoral
FXH Petty z Rozkvetlé doliny
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Maudy z Rozkvetlé doliny
OMS Pelhřimov-Pelhřimov 28.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Božena Bláhová
FXH Prima od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Praha-západ-Okrouhlo Pole 18.10.2015 4 2 4 4 72 b. obstál   Miloslav Petříček
FXH Pyrr od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Beroun-Kublov 11.07.2015 4 3 2 1 61 b. obstál   V.Mareš/M.Ludvík
FXH QUICK z Dlouhých dílů
o:Krom Val-Rico
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Sokolov - Krásno 20.05.2017 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Bečka
FXH QVENNY od Štěpánksého rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpánského rybníka
OMS Jindřichův Hradec - Fedrpuš 18.09.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Ladislav Zadák
FXH Qwarra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Český Krumlov-Vyšné 20.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Alžběta Schwarzová
FXH Qwerrty od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Pardubice - Horní Jelení 27.06.2015 4 4 4 4 84 b. obstál   Tomáš Drtina
FXH Qwiala od Hrubého lesa
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Macháček Ivan
FXH Qwin od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Ajda od Hombreho
OMS Opava-Hradec nad Moravicí 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Černín
FXH Ragazzo Rondeau Kletečský poklad
o:Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Loukota Zdeněk
FXD Ráchel z Benkovského kopce
o:Derrick od Žluté skály
m: Farba v.d. Bismarcquelle
OMS Žďár nad Sázavou - Pavlínov 25.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Čermák František
FXH Ramilana od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Civochová Miriam
FXH RICO z Dlouhých dílů
o:Napoleon z Dlouhých dílů
m: Peggy z Dlouhých dílů
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,13 Aleš Kašpárek
FXH RINGO od Hombreho
o:Cyr Val-Rico
m: Lambada od Hombreho
OMS Opava - Hradec n. Moravicí 22.10.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Petr Michálek
FXH Rita z Borotínských lesů
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Praha východ - Stříbrná Skalice 17.11.2011 4 4 4 4 84 obstál   Mácha Karel
FXH Rocka Roksy Kelečský poklad
o:Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2008 4 4 4 1 75 I.c   Kouba Jan
FXH Rochelle Raisin Kelečský poklad
o:Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Štefela Stanislav
FXH Rochelle Raisin Kelečský poklad
o:Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Štefela Stanislav
FXH Rok de Jean Baptiste
o:Art od Oslavy
m: Kaja ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Loukota Zdeněk
FXH Roxa z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Dina z Ráje Sidy
Český Krumlov - Vyšné 19.06.2010 0         neobstál   JUDr. Jaroslav Koska Josef Koska
FXH Salisbury od Rytíře Malovce
o:Belfox Diamond
m: White Orchid od Rytíře Malovce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 2 78 obstál klubová Slaninová Romana
FXD Sally z Benkovského kopce
o:Crispy Check Point
m: Farba v.d. Bismarckquelle
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Vaškuj Karel
FXH Samba z Borotínskýc lesů
o:Black Boy Game Power
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Plzeň - Hůrky 08.05.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Martin Prais
FXD Sana z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Buchal Josef
FXH Sanys ze Šilfova dolu
o:Ditmar ze Šilfova dolu
m: Cecilka ze Šilfova dolu
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 2 78 obstál klubové zkoušky MUDr. Zdeněk Štěpán
FXD Secor Star Franke
o:Loumaidlea Heanbreaker at Swanvally
m: Georgie Star Franke
OMS Prostějov - Otaslavice 18.08.2012 4 4 4 2 78 obstál   Jana Urbánková Boucná
FXD Schelby z Benkovského kopce
o:Crispy Check Point
m: Farba v.d. Bismarckquelle
  01.01.2009 4 3 4 3 75 obstál   Hulva Jan Ing.
FXH Sida z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Cesna od Rytíře Malovce
Tachov 09.10.2010 3 3 3 2 68 obstál   Ing. Vítězslav Lorenc
FXH Simba od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Heta ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Oršulík Pavel Ing. Gasperl Pavel
FXH Sira ze Skupečské vinice
o:Pad ze Skupečské vinice
m: Oxana Tuskulum
  01.01.2009 3 3 4 1 61 obstál   Kubík Evžen
FXD Strozzavolpe White Witch
o:Dominus White Diamond
m: Strozzavolpe Mai Tai
OMS Pardubice - Horní Jelení 30.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Dr. Vařechová Leona
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Víselců
m: Iva z Lankače
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Kos Roman
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Víselců
m: Iva z Lankače
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Voborníková Milena
FXD Šar ze Sadu
o:Fred z pod Tichavské hůrky
m: Řina ze Sadu
Frýdek-Místek 02.10.2010 4 4 4 3 81 obstál   Roman Purmenský
FXH Šelty z Borotínských lesů
o:Kuno od Rytíře Malovce
m: Ria z Borotínských lesů
OMS Strakonice-Drahonice 18.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Lukáš Kroupa
FXD Štěpa Podhorská dolina
o:Goffi z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
  01.01.2009 4 2 4 4 72 obstál   Hubálek Tomáš
FXD Tarra z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pohanka František
FXH Tawny od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Vaškuj Karel
FXH Tawny od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Pospíchal Martin
FXD Tedy Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
místo 23.08.2008 4 4 4 3 81 obstál   Fajgl František
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 3 4 4 78 obstál   Smékal Dalibor
FXD Tonny Bohemia Diplomat
o:Omar z Kuliaru
m: Chyra Bohemia Diplomat
  01.01.2009 3 4 3 1 63 obstál   Hošková Monika
FXH Tony Tuskulum
o:Kilián od Rytíře Malovce
m: Odeta Tuskulum
OMS České Budějovice-Týn nad Vltavou 08.06.2014 3 3 4 3 67 b. obstál   Ladislav Kratochvíl
FXH Twaira od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Radilová Milena
FXH Twenty Super Pride
o:Agria Wild World
m: Agria Eyshadow
Zlín OMS -Zlín 07.07.2012 4 4 4 4     Antonín Dúbrava, Jankovice
FXH Tysan ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
Rychnov nad Kněžnou - Studánka 28.10.2010 4 4 4 4 84 obstál   Ing. Jiří Mílek
FXH Tysona od Rytíře Malovce
o:Pablo Picasso Nes Gwadiana
m: Belfox Eve
OMS Strakonice-Drahonice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Iveta Nováková
FXH Udan Udabrik Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
OMS Vsetín - Juřinka 09.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Vévoda/Ing. Michaela Máslová
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Krásno 16.05.2010 4 4 4 2 78 obstál čas 1,05 Papež Bohuslav
FXD Uganda z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Prachatice - Svojnice 20.06.2010 4 2 4 3 69 obstál   Václav Květoň
FXD Ugar Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Znojmo - Hostěradice 19.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   Ing. Vlastimil Spousta
FXD Ula Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Ústí nad Orlicí - Rudoltice 19.06.2010 4 4 4 4 84 obstál   Pavel Faltýnek
FXH Ula Ultima Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
OMS Vsetín - Juřinka 09.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Milan Vévoda/Ing. Michaela Máslová
FXH Ulav ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze śilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 25.09.2011 4 4 4 3 81 obstál   Blaha Tomáš
FXH Ulex ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Růžové údolí 21.05.2011 4 4 4 4 84 obstál   ing. Březina František
FXH UMBRA od Štěpánského rybníka
o:Kat Val-Rico
m: Lailla od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - LMR Rokycany 03.06.2017 4 4 4 4 84 b. obstál   Michal Kopecký
FXD Unar Star Franke
o:Blackdale Bright Star
m: Xuxu Star Franke
OMS Benešov - Keblov - Strojetice 15.06.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Pavel Zeman
FXD Unkas z Lankače
o:Grif Steinbach Terry
m: Iva Z Lankače
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 3 4 2 72 obstál klubové zkoušky Patrik Köhler
FXH Uno z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Přeštice 04.06.2011 4 4 4 0   neobstál rychlost 0 Martínek Jindřich
FXH Uragán Uranius Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
OMS Vsetín - Juřinka 06.10.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Milan Vévoda/Ing. Michaela Máslová
FXH Uragan v,d, Bismarckquelle
o:Brando Katzbachtal
m: Menna v.d. Bismarckquelle
OMS Česká Lípa 28.05.2011 4 4 4 2 78 obstál   Bohunová Pavlína
FXD Uran Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
OMS Hradec Králové - Skřivany 07.10.2012 4 4 4 4 84 obstál   Cvír Vladimír
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Hemr Luboš
FXH Uršula od Hrubého lesa
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Churavý Milan
FXH Uschi Super Pride
o:Agria Wild World
m: Ria Super Pride
OMS Zlín - Zlín 07.07.2012           - vůdce odstoupil pro indispozici npsa Lubomír Remeš, Jankovice
FXH Uschi Super Pride
o:Agria Wild World
m: Ria Super Pride
OMS Zlín - Zlín 06.10.2012 4 4 4 0   neobstál   Lubomír Remeš, Jankovice
FXD Uteka Star Franke
o:Black Star Franke
m: Ugata Star Franke
  01.01.2009 4 1 4 4 66 obstál   Škorpík Radek
FXH Uxa Utopia Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
OMS Vsetín - Juřinka 09.06.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Milan Vévoda/Ing. Michaela Máslová
FXD Uzzu Star Franke
o:Black Star Franke
m: Ugata Star Franke
Horní Jelení 11.05.2013 3 4 4 4 76 b. obstál Klubová Leona Vařechová/ Žalmanová
FXH Valentýn od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Žídková Jana
FXH Vanesa od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Meixner Pavel
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Přeštice 24.09.2011           neobstál nenastoupil v časovém limitu Vodička Stanislav
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o:Druvon du Daktery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Přeštice 23.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Vodička Stanislav
FXH VARCAN od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Irra od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - LMR Rokycany 03.06.2017 4 4 4 4 84 b. obstál   Ing. Vít Kleinhampl
FXH VARCAN od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Irra od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 02.09.2017 4 4 4 4 84 b. obstál 0,12 Vít Kleinhampl
FXH Vedula ze Šilfova dolu
o:Athos ze Šilfova dolu
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Křenovice 18.06.2011 4 4 3 3 77 obstál   Vlčev Radoslav
FXH Veggie ze Skupečské vinice
o:Pad ze Skupečské vinice
m: Oxana Tuskulum
Plzeň - Hůrky 28.09.2010 4 4 4 4 84 obstál   Jaroslav Brož
FXH Vendelín od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
Prachatice - Svojnice 11.09.2010 4 4 4 3 81 obstál   Libor Hnízdil
FXD Vendy Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
OMS Ústí nad Orlicí - Rudoltice 22.10.2011 4 4 4 4 84 obstál   Štěpánek Jiří
FXH Veras ze Šilfova dolu
o:Xambo of Fair Play
m: Ulana ze Šlilfova dolu
  01.01.2009 4 4 4 3 81 obstál   Souček Bohumír
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Křenovice 18.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Ondráček Jiří
FXH Vesna od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Ebony od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 3 4 80 b. obstál klubová Ing. Aneta Nováková
FXH Vesna od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Ebony od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov-Vyšné 28.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   A. Nováková/M. Šemro
FXH Vielfrass Vild Hog
o:Sunprise Memories of Mause Urlf
m: Vielfrass Anastasia
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 3 81 obstál klubová zkouška Ing. Hutěčka Vladimír
FXD Vigi z Lankače
o:Toník Star Franke
m: Pady z Lankače
OMS Kolín - Plaňany 25.06.2011 4 4 4 2 78 obstál   Myslivec Jaromír
FXH Vigo Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Pelhřimov 30.10.2010 4 4 4 2 78 obstál   Milan Kapoun
FXH Vikky Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 3 4 3 75 obstál   Schnemayer Lukáš
FXD Viky od Žluté skály
o:Oliver od Žluté skály
m: Zoya Star Franke
OMS Domažlice-Slavíkovice 20.05.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   Miroslav Vondrovic
FXH Vila z Ráje Sidy
o:Druvon du Dakery Kele?ský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 10.07.2011 4 3 4 3 75 obstál   Bílý Karel
FXH Vilemín od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
Prachatice - Svojnice 11.09.2010 4 4 4 4 84 obstál   Gabriela Šimková
FXD Villi Bohemia Diplomat
o:Omar z Kuliaru
m: Chyra Bohemia Diplomat
  01.01.2009 4 4 4 1 75 obstál   Freyvaldová Monika
FXD Villy z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 1 75 obstál klubová Florian Miloš
FXH Vintus ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Růžové údolí 21.05.2011 4 4 4 3 81 obstál   Bednář Antonín
FXH Vist
o:Maks
m: Bona
OMS Uherské Hradiště - Hluk 10.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Straňák Karel
FXH Viza
o:Maks
m: Bona
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Demel Petr
FXD VRONY Star Franke
o:Blackdale Bright Star
m: Faira Star Francie
OMS Opava - Hradec n. Moravicí 22.10.2016 3 3 3 1 57 b. obstál   Iva Králová
FXH Vudy z Ráje Sidy
o:Druvon du Dacbery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Rokycany - Rokycany 19.05.2012 3 4 4 3 78 obstál   Šimandl Vladimír
FXD Wal z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
Benešov - Keblov 19.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   Pavel Pazourek
FXH Walen ze Šilfova dolu
o:Nerys ze Šilfova dolu
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Rychnov nad Kněžnou - Studánka 28.10.2011 4 4 4 3 81 obstál   Foit Lukáš
FXH Watt z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Přeštice 23.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Rež Bohumil
FXH West Tuskulum
o:Agria Wild World
m: Juna Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 4 84 obstál   Smolková Radana
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 2 78 obstál klubová Smékal Dalibor
FXH Whited Cream od Rytíře Malovce
o:Brit z Mojeneckých Bitic
m: Winter Blaze od Rytíře Malovce
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 4 84 obstál klubová,Vítěz zkoušky Kotek Jan
FXD WIKY od Žluté skály
o:Blachdale Bright Star
m: Menny od Žluté skály
HOrní Jelení 02.09.2017 4 1 4 3 63 b. obstál 0,42 Ing. Václav Peš
FXH Wintr ze Skupečské vinice
o:Pad ze Skupečské vinice
m: Oxana Tuskulum
Krásno - OMS Sokolov 03.05.2014 3 2 2 4 56 b. obstál   Vladimír Šejba/František Šejba
FXH Wirt ze Skupečské vinice
o:Pad ze Skupečské vinice
m: Oxana Tuskulum
OMS Jičín - Dachova 16.06.2012 4 4 4 3 81.b. obstál   Ing. Skutil Karel, Pilníkov
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Havlíčkův Brod 26.06.2010 4 4 4 1 75 obstál   Jan Aubus
FXD Xally Star Franke
o:Black Star Franke
m: Kora Star Franke
Prostějov - Otaslavice 07.08.2010 4 4 4 4 84 obstál   Václav Šnajdr
FXH Xan ze Skupečské vinice
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 18.06.2011   0       neobstál hlasitost 0 Stařeček Miloslav
FXH Xan ze Skuzpečské vinice
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Benešov - Keblov-Strojetice 16.06.2012   0       neobstál   Stařeček Miloslav
FXH Xant ze Šilfova dolu
o:Nerys ze Šilfova dolu
m: Cecilka ze Šilfova dolu
OMS Ústí nad Orlicí - Rudoltice 20.10.2012 4 4 4 3 81 obstál   Kolda František
FXD Xanto Czech Tarvan
o:Black Star Franke
m: Jassinta Czech Tarvan
  01.01.2009 2 3 2 2 48 obstál   Hunal Martin
FXH Xapatan od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Belfox Griotte
OMS Strakonice-Drahonice 21.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Miloš Staněk
FXD Xara z Lankače
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Štefi z Lankače
OMS Mladá Boleslav - Kochánky-Slepeč 05.07.2012 4 3 4 4 78 obstál   Havlík Miroslav
FXH Xaraxa od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Ústí nad Orlicí - Rudoltice 19.06.2010 4 4 4 3 81 obstál   František Šandera
FXH Xaraxa od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Pardubice - Horní Jelení 04.09.2010 4 4 4 4 84 obstál klubové zkoušky František Šandera
FXD Xeli z Lankače
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Štefi z Lankače
OMS Liberec - Svijanský Újezd 24.06.2012 4 4 4 3 81 obstál   Mgr. Jiroušek Josef
FXH Xena z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Klatovy - Klatovy 14.09.2012 4 4 4 4 84 obstál   Štich František
FXD Xenn z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nela z Lipavy
OMS Rychnov nad Kněžnou - Studánka 28.10.2011 4 4 4 4 84 obstál   Peterka Václav
FXH Xera z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Domažlice-Chocomyšl 17.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Vogltanz
FXH Xera z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Domažlice-Chocomyšl 17.10.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   J. Voglanz/J. Kalina
FXD Xery z Rataj
o:Tiger Star Franke
m: Doly z Rataj
  01.01.2009 4 4 4 2 78 obstál   Strolený Jaroslav
FXD Xsali z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Opava - Hradec nad Moravicí 16.06.2012 4 4 4 4 84 obstál   Sabo Petr
FXD Yhari Star Franke
o:Blackdale Bright Star
m: Therra Abdank
OMS Pelhřimov-Pelhřimov 28.06.2014 4 4 4 4 84 b. obstál   Eva Letáčková/František Škeřík
FXD Ynka z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Odeta z Lipavy
OMS Plzeň - Přeštice 04.06.2011 4 4 4 4 84 obstál   Aubrecht Jaromír Aubrecht Petr
FXH Yony ze Skupečské vinice
o:Aron z Doudlevecké srandy
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Plzeň - Hůrky 08.05.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jaroslav Brož/Kristýna Brožová
FXH Ypsa ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 08.09.2012 4 4 4 4 84 obstál klubová zkouška Švéda František
FXH Yra ze Skupečské vinice
o:Aron z Doudlevecké srandy
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Plzeň - Hůrky 08.05.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Pavel Brož
FXH Yrka ze Skupečské vinice
o:Aron z Doudlevecké srandy
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Plzeň - Hůrky 08.05.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Luboš Eret
FXH Yuca ze Skupečské vinice
o:Aron z Doudlevecké srandy
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Strakonice - Drahonice 22.06.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jiří Lešák
FXD Yucca Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
OMS Sokolov - Krásno 27.10.2011 4 4 4 4 84   Papež Bohuslav
FXH Yuriria od Rytíře Malovce
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Svojnice 26.06.2016 4 4 4 4 84 b. obstál   I. Nováková/S. Rozvoralová
FXD Yvette z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Odeta z Lipavy
OMS Ústí nad Orlicí - Rudoltice 18.06.2011 4 3 4 4 78 obstál   Fikejs Roman
FXH Zack Super Pride
o:Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014           - klubová - Odstoupil Kateřina Pavlicová
FXH Zackia ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Zlín- Zlín 27.09.2014   0       neobstál   Jan Kučera/Mackovíková Eva
FXH Zafira ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Šumperk-Zábřeh 18.05.2013 4 4 4 4 84b. obstál   Jořenek David
FXD Zar z Rataj
o:Dukát od Rytíře Malovce
m: Doly z Rataj
OMS Klatovy - Velenovy 17.06.2011 4 4 4 3 81 obstál   Strolený Jaroslav
FXH Zenzia ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Šumperk-Zábřeh 17.05.2014           neobstál odstoupil František Švéda
FXH Zerris ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Svitavy - Polička 21.09.2013 4 4 4 3 81 b. obstál   Vratislav Špaček
FXH Zheton
o:Apollo
m: Al-Chara
Horní Jelení 11.05.2013 4 4 4 4 84b. obstál Klubová Petr Demel
FXH Zikmund od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
Horní Jelení 10.09.2011 4 4 4 3 81 obstál klubová Sháněl Michal
FXD Zina z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
OMS Znojmo - Únanov 28.09.2013 4 4 4 4 84 b. obstál   Jan Dokoupil
FXD Zinno od Rytíře Malovce
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov-Vyšné 28.06.2014 4 1 4 4 66 b. obstál   Jan Interholz
FXD Zuzi z Rataj
o:Dukát od Rytíře Malovce
m: Doly z Rataj
OMS Klatovy - Velenovy 17.06.2011 4 2 4 2 66 obstál   Strolený Jaroslav
FXD Žany z Lankače
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Pady z Lankače
OMS Pardubice - Horní Jelení 13.09.2014 4 4 4 4 84 b. obstál klubová Antonín Köhler




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009