Dnešní datum: 17. 12. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Lesní zkoušky - LZ
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - následování, 8 - barva, 9 - odložení, 10 - nahánění
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adar z Úsovska
o:Erik Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Ščerba Miroslav Veleba Zdeněk
FXD Aida z Bošelické bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 4 3 3 193 I.c   Sekera Václav
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Rytíře Malovce
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Plzeň - Horní Bělá 16.10.2011 4 2 4 4 3 4 4 4 4 2 218 I.c, CACT memoriál Františka Hebedy Šlosar Jan
FXH Aike Xiamant
o:Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 20.09.2014 3 3 4 4 3 4 4 2 4 4 191 b. II.c Slovácký pohár Petr Jamný
FXD Ajax Residents Stars
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Holštejn 01.04.2011 3 0 4 4 3 3 1 3 3 2 150 III.c následování ing. Brtník Pavel ing.Brtník Antonín
FXD Ajax Residents Stars
o:Merli v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 3 3 1 173 II.c   Mgr.Ing. Brtník Pavel Ing. Brtník Antonín
FXH Al-Capone Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Jihlava-Dudín 04.07.2015 3 - 4 4 4 4 2 3 1 2 150 b. III.c   Kateřina Pavlicová
FXH Albert ze Žďárského kopce
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Chalina z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 09.07.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c   Šlehofer Martin
FXH Allegra od Severní řeky
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 3 3 4 3 4 198 b. I.c Klubová Vladimír Mrštík/Dalibor Smékal
FXH ALMA Nerilem
o:Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Larra od Štěpánského rybníka
OMS Tábor - Strkov 15.10.2016 4 1 3 4 4 3 4 3 2 1 174 b. III.c   Tomáš Brabenec
FXH Alma z Ještědského sedla
o:Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Bílý Kostel nad Nisou 06.08.2011 4 0 4 3 4 2 2 4 3 4 181 II.c slídění 2 Mrázek Martin
FXH Amut Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Chrudim - Dvakačovice 22.06.2013 4 - 4 4 4 4 4 4 4 2 206 b. I.c   Bc. Ondřej Kopista/Vít Kopista
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. SHonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 3 1 4 3 2 3 2 3 3 2 158 I.c klubová Langer Miloš
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Nola z Lipavy
Třemešná 01.04.2011 3 1 4 3 2 3 2 3 3 2 158 II.c vodění na řemeni Langer Miloš
FXH Apolo od Nextry
o:Alf z Mojeneckých Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 3 3 3 4 4 3 3 2 2 3 179 II.c klubová zkouška,hlas srnčí Šemro Michal
FXH Ar z Ještědského sedla
o:Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Bílý Kostel nad Nisou 06.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 212 I.c   Virt Petr
FXD ARAN z Pustiny
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Yvette z Lipovky
OMS Ústí n. Orlicí 06.08.2016 4 o 3 4 4 3 4 3 4 4 179 b. I.c   Dalibor Procházka
FXH Arci Barvínkový potok
o:Xambo of Fair Play
m: Majka Val-Rico
  01.01.2009 4 4 4 4 3 2 3 4 4 4 223 II.c   Chrbát Filip Ing.
FXH Argo von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 0 4 4 4 4 2 4 3 4 198 II.c Krásenský kahan Bína Jan
FXH Argo z Ještědského sedla
o:Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec 06.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c   Barták René
FXH Arina z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Sokolov-Krásno 04.10.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 236 b. I.c   Jiří Rais
FXH Aris z Nebeského království
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 3 3 4 3 2 204 I.c   Štika Petr
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 01.10.2011 4 0 4 4 3 3 3 3 4 3 183 I.c Pohár Plzeňska Vodička Stanislav
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Horní Bělá 21.10.2012 4 0 4 4 3 4 2 1 3 4 164 III.c Memoriál Fr.Hebedy,barva 1 Juha Jiří
FXH Aron z Kovalovských hájků
o:Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 0 4 4 4 4 3 3 3 2 185 I.c klubová Puhrová Petrů Barbora
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o:Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 15.10.2016 4 0 4 4 4 4 4 3 4 4 194 b. I.c   Petr Brziak
FXD Art ze Stříbrné vody
o:Jim Steinbach Terry
m: Dalia Concord from Zliv
OMS Prachatice-Lhenice 19.07.2014 3 3 4 4 3 4 3 1 4 3 172 b. III.c   Richard Štengl
FXH Arven od Stříbrné štoly
o:Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Semily - Hrubá Skála 18.08.2012 4 0 4 4 4 3 4 2 4 4 189 II.c   Kovářová Markéta
FXD Ary Kórnic
o:Tom Star Franke
m: Kirby z Benkovského kopce
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                       - odstoupil Zdeněk Jakubec
FXH Ashad Agri Star
o:Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Secrets
OMS Hodonín - Ratíškovice 22.09.2012 3 0 4 4   3 4 0 0 1   neobstál barva 0 Majda Eduard
FXH Asparagus Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Velký Ratmírov 31.12.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 244 I.c   Zadražil Jaroslav
FXH Asterix z Jámy lvové
o:Bad od Oslavy
m: Jamaika od Hrobého lesa
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 236 I.c, CACT klubová,CT,Vítěz zkoušek Michálek Petr
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 3 0 3 4 4 2 4 3 4 3 173 II.c Klubové zkoušky Mgr.Dalibor Socha
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Opava - Těškovice 27.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 2 4 4 196 II.c   Mgr. Socha Dalibor
FXH Avar z Habrového revíru
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chessie od Akátové stezky
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 4 3 4 198 I.c   Kudrnáčová Hana Beránek Jiří
FXH Bak z Hubertova lesa
o:Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
Karviná - Havířov 30.01.2010 4 0 4 4 3 4 4 3 4 3 197 I.c   Ivo Vinklárek Eva Vinklárková
FXH Balů od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 0 4 4 4 3 4 4 4 4 209 I.c, CACT klubová zkouška,CT Ptáček Vladimír
FXD Baxi z Benkovského kopce
o:Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 4 3 4 4 4 202 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Roman Poštulka
FXH Bella Barvínkový potok
o:Voltage George
m: Aska Val-Rico
Tábor - Dobřejovice 16.10.2010 3 0 3 3 4 2 3 4 3 3 169 II.c   Pavel Trnka
FXD Black Jack Olgyra
o:Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Bruntál-Třemešná 09.08.2014 4 - 4 4 4 3 3 4 4 2 180 b. II.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 3 4 4 206 b. I.c, res.CACT Klubová MgA Jana Adámková
FXH Bonna od Loděnické stráně
o:Amík z Hřešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 3 3 2 3 210 II.c   Veselý Viktor Čechová Zuzana
FXH Bonnie z Nebeského království
o:Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 01.01.2000 4 4 4 3 4 2 3 4 3 1 205 II.c   Heřman Václav
FXH Bony od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Rapotice 02.09.2011 4 0 3 4 4 3 4 4 4 4 205 I.c   Havlík Jaroslav
FXH Bora z Mojeneckých Bitic
o:Alf z Mojeneckých Bitic
m: Hells z Děkanu
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 2 4 2 1 164 II.c   Štrobl Ladislav
FXH Brita od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Plzeň-Kamenice 03.10.2015 4 - 4 4 4 4 3 4 1 2 172 b. III.c Pohár Plzeňska Pavel Kubíček
FXD Brok od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 233 I.c   Beneš Jan
FXH Buggy od Hraběte
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Sokolov- Krásno 18.09.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c Krásenský Kahan, CACT Pavel Flener
FXH Car z MS Černovice
o:Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 3 4 1 2 3 3 2 2 151 III.c   Bracek Ladislav
FXH Car z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 4 3 3 196 I.c   Jankulár Jan
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov - Bílovice 13.10.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c   Hansl Jaroslav
FXH Carlo ze Zahrádeckých rybníků
o:Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Ramona od Zahrádeckých rybníků
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 3 3 183 I.c   Taneček Pavel Novák Otomar
FXD Carry vom Winterhorn
o:Skater v.d. Konigshartd
m: Arwena Fox Simarko
OMS Sokolov - Krásno 17.09.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 253 I.c, CACT + 5 b. oznamovač,Vítěz zk.,Kr.kahan Jurgen Eisenkolb
FXH CASIOPEAz Petrovských strání
o:Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 15.10.2016 4 0 4 4 4 4 4 3 4 4 194 b. I.c   Josef Mareš
FXD Catty Concord from Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012       3 4 1           - klubová zkouška, pes odvolán Placatková Klára
FXD Catty Concord from Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 4 4 4 4 3 2 4 4 4 232 II.c Krásenský kahan,vyvlečení lišky + 5 b.0,25 Placatková Klára
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava 09.07.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 2 4 194 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Třebíč - Jindřichov 10.10.2015                 0     neobstál Memoriál M. Říhy F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cezan z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chessie od Akátové stezky
OMS Domažlice - Kanice 17.09.2011 4 0 3 4 4 4 3 3 1 4 183 III.c odložení 1 Lewis Larry
FXH Clif od Anenského vrchu
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
oms Tábor-Planá 17.10.2015 3 - 4 4 4 4 3 3 4 2 194 b. II.c   Vladimír Ptáček
FXH Cloney od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Chomutov-Orasín 26.09.2015 3 - 4 4 3 2 3 3 4 2 147 b. II.c   P.Šustr/P.Brziak
FXH Corra z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 26.08.2011 4 0 4 4 4 3 2 4 3 2 181 II.c následování 2 Beránek Jíří
FXH Cox Xiamant
o:Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Třebíč-Ostrůvek 25.06.2016 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 212 b. I.c   Miroslava Sasová
FXH Cyr z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 25.08.2012 4 0 4 4 2 4 3 3 3 3 182 II.c   Paštyka Martin
FXH Daisy od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Praha-západ-Okrouhlo Les 10.10.2015 4 - 4 4 3 4 3 4 4 3 188 b. I.c   Pavel Flener
FXH Dakota Game Power
o:Brando v. Katzbachtal
m: Athéna Game Power
OMS Litoměřice - Libotenice 13.08.2011 4 0 4 4 4 2 3 3 3 4 181 II.c slídění 2 Krlín Jiří Mareš Jiří
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Příbram-Čím 30.08.2015 4 - 4 4 4 4 4 3 4 4 190 b. I.c   Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmíne Super Pride
OMS Mělník-Ješovice 12.07.2014 4 - 4 4 3 4 4 3 4 4 229 b. I.c   Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 4 3 4 4 2 4 3 4 4 204 b. II.c klubová J. Klabačka/L. Pokorná
FXH Deisi od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c KV, CACT, CT, Michálek Petr
FXH Deny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
  29.08.2015 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 b. I.c   Jiří Beránek
FXH Dix z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 14.07.2012 4 0 4 4 2 4 2 4 3 4 190 II.c   Gramblička Jaroslav
FXH Don z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Vyškov-Švábenice 06.09.2014 3 - 4 4 4 3 4 4 4 3 176 b. I.c   David Kolář
FXH Dora s Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 14.07.2012 4 0 4 4 4 4 3 3 3 2 185 I.c   Heřman Václav
FXH Dragon z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 2 4 4 4 4 186 b. II.c   Ing. vít Kleinhampl
FXH Drak Bohemia Šibeník
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Kamenice 24.08.2013         2     2 0 3   obstál lovecká upotřebitelnost Irena Šnebergerová
FXH Dyk z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 30.08.2014 4 4 4 4 4 3 4 4 1 2 199 b. III.c   Michal Vičan
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Arda od Hombreho
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 3 4 202 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 248 I.c kl.zkoušky,CACT,CT,Vítěz klub. LZ Marek Kubrický
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Kroměříž - Rusava 11.09.2010 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 238 I.c   Marek KUbrický
FXH Elina od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                     184 I.c R - CACT Jaroslav Blahut
FXH Elina od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 3 3 3 186 I.c klubová zkouška Blahut Jaroslav
FXH Elsa z Nebeského království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Klatovy-Velenovy 03.10.2015 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 230 b. I.c   Vladimír Černý
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Litoměřice - Račice 11.08.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 4 3 216 I.c oznamovač + 5 bodů Mareš Jiří
FXH Endy od Oslavy
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 3 4 2 4 209 I.c   Kučera Jan
FXH Era Val Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
OMS Šumperk - Hrabová 16.07.2011 4 3 4 4 4 4 3 3 4 2 213 I.c   Adámkková Jana
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Zámek 13.06.2015 4 2 4 4 4 3 4 3 3 3 199 b. I.c   Milan Remer
FXH Fiona od Balcarky
o:Saruman Tuskulum
m: Carmmen Caspra Kelečský poklad
OMS Brno venkov - Bílovice 06.08.2011 3   2 3 4 1 2 1 1 1 103 b. III.c   Petr Veselý
FXH Gája od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Klatovy-Velenovy 27.09.2014 4 - 4 4 4 4 4 2 4 4 180 b. II.c   Roman Průcha
FXH Georgina od Títěže
o:Beau Brummel Boreham
m: Saly Lemart
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 4 2 182 I.c klubová zkouška Pavelka Jan
FXH Georgina od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Sally Lemart
  15.08.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 4 2 182 I.c klubová zkouška Pavelka Jan
FXH Georgina od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 241 I.c CACT Pavelka Jan Sehnalíková Soňa
FXH Germanicus Tuskulum
o:Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
Zlín OMS- Dolní Lhota 22.09.2012 3 - 4 4 3 3 2 2 3 3 152b. II.c barva 2 Ing. Vladimír Hutěčka, Lukov
FXD Gero Steinbach Terry
o:Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
  01.01.2009 3 0 4 4 4 3 4 4 4 2 194 I.c CACT, vytažení lišky + 5 bodů Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Giulia Bohemia Kent
o:Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Karlovy Vary -Žlutice 16.08.2014 4 - 4 4 4 4 4 3 2 3 175 b. II.c   Pavel Bečka
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan´s Opera
m: Merkury fox july
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 216 b. I.c, CACT Víť. klub. zkoušek Klubová Martin Pospíchal
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                       - odstoupil Ing. Vít Kleinhampl
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 0 4 4 4 4 3 3 3 3 190 I.c, res.CACT klubová zkouška Macků Tereza
FXH Haki od Oslavy
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 4 3 4 201 I.c   Menčík V.
FXD Hany z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 2 0 4 4 4 2 2 4 3 2 154 III.c Klubová zkouška Miloslav Pospíšil Dana Smékalová
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 237 I.c   Klementovič Jiří
FXH Hector od Títěže
o:Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 4 3 4 4 3 4 3 4 3 4 225 I.c   Vyoral Daniel
FXH Henrieta od Balcarky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Kublov 24.08.2013 4 3 4 4 3 4 3 4 3 3 220 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Heppy Laidy od Balcarky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 3 2 3 3 1 1 165 III.c   Ing. Svoboda Zdeněk
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 3 3 200 I.c   Pánek Petr
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 2 2 4 3 2 190 II.c hlasité nahánění Pánek Petr
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 229 I.c   Dušek František
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Ratíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 3 4 4 4 4 4 4 2 4 4 218 II.c klub.zkouška,hlas srnčí RNDr.Kirschner Jan
FXH Charlie od Balcarky
o:Emperor Tuskulum
m: Carmen Caspra Kelečský poklad
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 3 4 4 3 4 3 4 2 169 b. II.c klubová Ladislav Ujčík
FXH Chistra ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Vena ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 4 3 2 4 191 II.c   Kaleta Tomáš
FXH Chrys od Títěže
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
Bruntál - Třemešná 01.01.2000 3 2 4 4 2 4 3 3 3 1 178 II.c klubová Pavelka Jan
FXH Impetus Tuskulum
o:Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Prostějov-Lutotín 11.10.2014 4 - 4 4 3 4 3 3 4 4 185 b. I.c   Josef Kropáč
FXH Iron od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 3 3 2 178 I.c   Juračka Luděk
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 27.08.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 248 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Švábenice 06.09.2014 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 224 b. I.c   Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 06.08.2011 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 237 I.c   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Jihlava - Dudín 13.07.2013 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 231 b. I.c   Jan Aubus
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o:Enzo z dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Ústí nad Orlicí - MS Třebovská 27.08.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 1 3 192 III.c   Jeřábek Pavel
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbtné
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 4 3 201 I.c   Gobi Richard
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West - fox
m: Ayscha ze Stříbrné
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 240 I.c, CACT kl.zkouška,Vítěz zkoušek,CT,hlas srnčí Goby Richard
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West Fox
m: Aysha ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT Krásenský kahan,vyvl.lišky + 4 b. Goby Richard
FXH Kent z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Havlíčkův Brod 22.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 4 4 1 187 II.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 10.08.2013 3   4 4 4 4 2 3 3 3 173 b. II.c   Pavel Trnka
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 3 4 3 3 3 3 177 b. I.c, CACT klubová Ing. Luděk Franc
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 3 4 2 4 4 181 b. II.c klubová Ing. Kamil Krejčí
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Třebíč - Jindřichov 11.10.2014 4 4 3 4 4 3 4 4 4 3 234 b. I.c Memoriál M. Říhy Ing. Kamil Krejčí
FXH Latonia Tuskulum
o:Vilfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín-Hvozdná 27.09.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 4 3 193 b. I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Lokar od Akátové stezky
o:Fred od Akátové stezky
m: Elis od Akátové stezky
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 3 3 3 190 I.c   Kulhánek Josef Juračka Luděk
FXH Mamba od Rytíře Malovce
o:Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
Prachatice - Lhenice 24.07.2010 3 0 4 4 4 3 2 3 3 2 161 II.c   Ivete Nováková
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Beroun - Kublov 24.08.2013 4 2 4 4 4 4 3 3 3 3 206 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Mona z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Tábor-Opařany 11.10.2014 4 3 4 4 3 3 1 4 4 2 194 b. III.c   Jiří Mrázek
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň - Horní bělá 18.10.2014 3 - 3 4 4 3 4 3 4 3 198 b. I.c, CACT Memoriál F. Hebedy Zbyněk Adamec
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 3 3 4 4 1 200 b. III.c   Zbyněk Adamec
FXH Nesty z Dobruské stáje
o:Cedrik Ciro Bohemia
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Děčín - Velký Šenov 30.06.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 232 b. I.c   Antonín Samek/Mirka Kadlecová
FXH Nick od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 3 4 3 201 b. I.c Klubová Petr Michálek
FXD Nola z Lipavy
o:Goffi z Kuliaru
m: Erna z Lipavy
místo konání 06.11.2008 4 - 4 4 3 4 2 3 4 1 173 II.c   Langer Miloš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
OMS Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 - 4 4 4 3 3 4 4 2 192 I.c R - CACT, klubová zkouška Urbánková Blanka/Pavel Švanda
FXH Omar od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Opava - Těškovice 07.09.2013 4 - 4 4 4 4 3 4 2 1 186 b. II.c   Alois Kyčera
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c CACT, CT, klubová zkouška Vaškuj Karel
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 2 206 I.c CACT, memoriál Menčíka Vaškuj Karel
FXH Orro od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Domaželice-Výhledy 04.10.2014 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 236 b. II.c   Miroslav Tomášek
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 2 4 3 4 2 162 b. II.c   Pavel Bělohlávek
FXH Pedro z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor - Dobřejice 16.10.2010 4 0 3 3 3 3 3 4 1 3 174 III.c   Ing. Josef Hájíček
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Zlín-Hvozdná 27.09.2015 4 - 4 4 4 4 3 3 4 4 206 b. I.c   J. Vyoral/D. Vyoral
FXH Perca ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
Karviná - Havířov 30.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 4 3 211 I.c   Tomáš Kaleta
FXH Persy z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismackquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Třebíč - Kosová 20.06.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Petr Pohorný Ydeněk Veleba
FXH Rex Steinbach Terry
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Alca Steinbach Terry
  01.01.2009 3 0 4 4 4 3 3 4 3 2 178 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Rockey Roksy Kelečský poklad
o:Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2009 4 0 4 4 2 4 3 4 2 4 193 II.c   Kouba Jan
FXH Romano od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                     202 II.c   Martin Pospíchal
FXH Romano od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 2 4 4 4 4 202 II.c klubová zkouška Pospíchal Martin
FXD Ron z Lankače
o:Ciro z Lankače
m: Engie z Lankače
Litoměřice - Libotenice 08.08.2010 3 0 4 4 4 4 3 2 4 3 190 II.c   Petra Svobodová Rudolf Svoboda
FXH Rona z Borotínských lesů
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Kosová 19.06.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 3 4 201 I.c   Kafuněk Jan
FXH Roy Boramo Sole
o:Jantar od Rytíře Malovce
m: Lada Schelley Boramo Sole
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 3 0 4 4 4 3 2 3 2 2 157 II.c odložení 2 Králíčková Jitka
FXH Sido z Borotínkých lesů
o:Black Boy Game Power
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Děčín-Velký Šenov 29.06.2014 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 222 b. I.c   Petr Korpoš
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Viselců
m: Iva z Lankače
Sokolov - Krásno 09.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 2 4 4 196 II.c   Roman Kos
FXH Šanny z Borotínských lesů
o:Kuno od Rytíře Malovce
m: Ria z Borotínských lesů
OMS Praha venkov-Konojedy 31.05.2014 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 264 b. I.c   Jan Prošek
FXD Tar z Lipavy
o:Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 2 4 4 3 182 II.c   David Jan
FXD Tera Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 4 3 185 II.c   Minář Radek
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 2 3 4 4 4 4 4 3 4 224 I.c Klub.zkouška, CACT,CT Dalibor Smékal
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 4 3 204 I.c, res.CACT klubová Pospíchal Martin
FXH TYNNA od Štěpánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Kublov 27.08.2016 4 2 4 4 4 3 4 4 4 3 206 b. I.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 18.09.2010 4 0 4 4 4 2 3 4 4 3 190 II.c Krásenský Kahan Bohuslav Papež
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c CACT, Krásenský kahan Hemr Luboš
FXH Valli Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Teplice - Štěpánov 21.08.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 3 2 195 I.c   Šnobr Miloslav
FXH Vasco Super Pride
o:Indianfox´s Batman
m: Agria Eyeshadow
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 2 2 171 b. II.c klubová Jan Pavelka
FXH Vila z Ráje Sidy
o:Dreuvon Du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 07.07.2012 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Bílý Karel
FXD Villy z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 2 4 4 4 4 3 2 4 3 200 II.c klubová Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 05.10.2013 4 2 3 4 4 3 2 2 3 3 178 b. II.c   Bohumil Rež
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 3 4 4 3 3 200 b. I.c, CACT Klubová Dalibor Smékal
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 0 3 4 4 4 4 4 4 4 212 I.c Kl.zkoušky, Res.CACT Jan Aubus
FXH Xelba od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Belfox Griotte
OMS Tábor -Dobřejice 19.10.2013 3 - 4 4 3 2 2 3 3 1 145 b. II.c   Jan Klicman
FXD Xeli z Lankače
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Štefi z Lankače
OMS Liberec - Sychrov 04.08.2012 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 233 I.c   Mgr. Jiroušek Josef
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o:Belfox Gogolo
m: Bohemia od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Nováková Iveta
FXH Zack Super Pride
o:Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Jihlava-Dudín 04.07.2015 2 - 4 4 4 4 3 1 4 3 149 b. III.c   Kateřina Pavlicová
FXH Zafyra od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Kexy od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 3 3 196 I.c   Nováková Iveta
FXD Zoly Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jaquelinne Steinbach Terry
Karlovy Vary - Žlutice 14.08.2010 4 0 4 4 4 3 3 4 4 4 202 I.c   Jaroslav Havlín Bohuslav Papež




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009