Dnešní datum: 22. 10. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Barvářské zkoušky honičů - BZH
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
1 - vodění, 2- odložení, 3 - dosled černé a vysoké zvěře na přirozené nebo uměle založené barvě, 4 - chování u střelené zvěře, 5 - poslušnost
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adrenalin Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 15.11.2014 4 4 4 2 4 156 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXD Aida z Bošilecké bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 3 4 1 4 4 145 III.c klubová Sekera Václav
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Tachov - Nové Domky 28.10.2010 4 4 4 4 4 236 I.c   Jan Šlosar
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Plzeň - Horní Bělá 15.10.2011 3 4 2 4 4 181 II.c memoriál Františka Hebedy Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 3 4 4 4 4 241 I.c, CACT klubová.CT Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Tachov - Nové Domky 16.06.2012 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT Pohár Českého lesa v dosledech Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Strakonice -Chelčice 19.10.2013 4 4 2 4 4 184 b. II.c Klubová Jan Šlosar
FXH Albert ze Žďárského kopce
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Chalina z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 08.07.2011 4 4 4 4 4 224 I.c   Šlehofer Martin
FXH Alcapone Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 1 4 4 4 167 b. III.c klubová Kateřina Pavlicová
FXH Alf Lovcův šperk
o:Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
MS Vrchovina Hvozdná 02.10.2016 4 4 4 4 4 176 b. I.c CACT, CT, Vítěz KZ; klubová zkouška Barbora Vykysalová
FXD Allan ze Stříbrné vody
o:Jimm Steinbach Terry
m: Dalia Concord from Zliv
OMS Český Krumlov-Kaplice 17.10.2015 4 4 4 4 4 196 b. I.c   Richard Goby
FXD Anda ze Stříbrné vody
o:Jimm Steinbach Terry
m: Dalia Concord from Zliv
OMS Český Krumlov-Kaplice 17.10.2015   0         neobstál   Richard Goby
FXH Andromeda od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Rakovník -Mšec 11.10.2014 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Ing. Vladimír Pišvec
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Bruntál 24.09.2011 3 4 4 4 4 235 II.c klubová zk.,vodění na řemeni 3 Miloš Langer
FXH Ar z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Petrašovice 17.09.2011 3 4 3 4 4 191 II.c chybí body na I. cenu Petr Virt
FXH Argo von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov 21.07.2012 4 3 4 4 4 213 I.c   Bína Jan
FXH Argo z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Petrašovice 17.09.2011 4 4 3 4 4 206 I.c   René Barták
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Horní Bělá 20.10.2012 1 0 3 4 2   obstál Memoriál Fr.Hebedy Juha Jiří
FXH Aron z Kovalovských hájků
o:Johnny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 216 I.c klubová zkouška Mgr.Barbora Puhrová Petrů
FXH Asparagus Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Člunek 31.12.2011 4 4 4 4 4 244 I.c   Zadražil Jaroslav
FXH Asterix z Jámy lvové
o:Bad od Oslavy
m: Jamajka od Hrubého lesa
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 228 I.c klubová zkouška Petr Michálek
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 244 I.c klubová zkouška, Res.CACT Mgr. Dalibor Socha
FXH Atos z Houšťanky
o:Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč - Nové Syrovice 15.11.2014 4 4 4 4 4 196 b. I.c   Mgr. Marcela Velebová
FXH Audi Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 16.11.2014 4 4 3 4 4 156 b. I.c   Zdeněk Veleba
FXH Axia ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Šenov 03.10.2015 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Kaleta Tomáš
FXH Axis z Habrového revíru
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chesie od Akátové stezky
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 244 I.c R - CACT, klubová zkouška Jiří Beránek
FXD Baxi z Benkovského kopce
o:Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015   0         neobstál klubová Roman Poštulka
FXH Bazira ze Šilfova dolu
o:Ditmar ze Šilfova dolu
m: Inga ze Šilfova dolu
MS Vrchovina Hvozdná 02.10.2016 4 2 3 3 3 130 II.c klubová zkouška Martin Boček
FXH Besi z Trhové Brtnice
o:Hery od Oslavy
m: Dorka od Radotic
OMS Jihlava - Brtnice 18.10.2014 2 4 4 3 4 164 b. II.c   J. Pojer/J. Zelený
FXD Bjorn z Toveře
o:Krom ze Stříbrné
m: Iša ze Svésedlic
  01.01.2009 4 4 4 4 4 216 I.c   Oujezdský Petr Kadlec Antonín
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Strakonice -Chelčice 19.10.2013   0 3 4     neobstál Klubová, 1 b. za hlas u kusu MgA Jana Adámková
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS šumperk -Hraběšice 26.10.2013 3 1 4 4 4 215 b. III.c 3b. za hlas u kusu MgA Jana Adámková
FXH Blesk od Anenského vrchu
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor - Nuzbely 22.06.2013 2 1 3 4 4 175 b. III.c   Evžen Semler
FXH Bony od Hombreho
o:Dag z Horákova žlebu
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 3 4 4 4 213 I.c klubová zkouška Václav Konvička
FXH Bria z Habrového revíru
o:Black Boy Game Power
m: Chesie od Akátové stezky
  01.01.2009 4 4 4 4 4 216 I.c   Beránek Jiří
FXH Brown Vives Bohemia
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Česká Lípa-Obrok 11.10.2015 4 1 3 3 3 127 b. III.c   MVDr. J. Dvořák
FXH Bruno z Hvozdíkovských strání
o:Maxim z Rozkvetlé doliny
m: Tara ze Skupečské vinice
OMS Litoměřice-Sulejovice 11.10.2015 4 4 4 4 4 176 b. I.c + 5b. za hlas. Kamila Picurová
FXH Carmena od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Opava - Mokřiny,Březová 29.09.2012 4 2 3 4 4 180 II.c   Montág Slavomír
FXD Carry vom Winterhorn
o:Skater v.d. Königshard
m: Arwena fox Simarko
Beroun - Hudlice 17.07.2010 3 4 2 4 4 185 II.c Klubové zk. oznámení + 4 body Jürgen Eisenkolb
FXD Carry vom Winterhorn
o:Sketr v.d. Königshardt
m: Arwena fox Simarko
Tachov - Rozvadov 06.06.2010 4 4 3 4 4 244 I.c, res.CACT Pohár Čes.lesa v dosledech,oznamovač Jürgen Eisenkolb
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015   0         neobstál klubová Jindřich Posselt
FXH CASTANEA od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Rakovník 01.10.2016 4 3 4 4 4 175 b. I.c   Ing. Vladimír Pišvejc
FXD Catty Concord From Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 4 4 4 4 4 245 I.c, CACT kl.zkoušky,Vítěz zkoušek,CT,1 b.hlášení Placatková Klára
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Hybrálec 20.10.2012 4 3 4 3 4 203 I.c   MVDr Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 11.07.2015 4 2 1 3 4 100 b. III.c klubová F. Švéda/L. Pokorná
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Třebíč - Jindřichov 11.10.2015   0         neobstál Memoriál M.Říhy F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cezar z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 3 4 3 4 203 I.c   Lewis Larry
FXD Ciba Lichnoveček
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál - Mnichov 01.08.2012 4 4 4 3 4 226 I.c   Vaškuj Karel
FXH Cita z Žákova háje
o:Gaybryl Goldmark
m: Gaudea od Rytíře Malovce
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 3 4 2 1 4 125 III.c klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXH Cita z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
Beroun - Hudlice 17.07.2010 4 4 3 4 4 190 II.c Klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXH Cora z Habrového revíru
o:Radikal od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT klubová zkouška, CT Beránek Jiří
FXH Cyr z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 4 3 3 4 176 II.c   Paštyka Martin
FXD Dalia Concord from Zliv
o:Bon Curly hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Člunek 01.04.2011 3 4         - odstoupil Goby Richard
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 4 3 4 4 159 b. I.c, CACT klubová Ing. Iva Duspivová
FXD Dascha Concord from Zliv
o:Bon Curly Hooligen
m: Etel ze Stříbrné
Český Krumlov - Kaplice 09.10.2010 3 4 1 3 4 115 III.c   Josef Chudý Marek Chudý
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Zlín-Hvozdná 16.08.2014 2 4 4 4 3 164 b. II.c klubová J. Klabačka/L.Pokorná
FXH Dax z MS Černovice
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Bora z MS Černovice
OMS Rokycany-Jestřáb Brasy 14.06.2014 3 3 3 3 4 142 b. II.c   Michal Kopecký
FXH Deisi od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál 26.09.2009 4 4 4 4 4 216 I.c klubová zkouška Petr Michálek
FXH Dora z Balcarky
o:Saruman Tuskulum
m: Carmmer Caspra Kelečský poklad
  01.01.2009 3 2 4 4 4 209 II.c   Lysák Jan
FXH Dragon z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Jestřáb Brasy 14.06.2014 4 4 4 4 4 176 b. I.c   ing. Vít Kleinhampl
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 246 I.c Klub.zk.CACT,CT,Vítěz kl. BZH, Marek Kubrický
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
OMS Karviná - Věřňovice 18.06.2011 4 4 4 4 4 244 I.c   Kubrický Marek
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agris Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 4 3 4 4 236 I.c klubová, oznamovač Mareš Jiří
FXH Elza od Rusavky
o:Art od Oslavy
m: Afrodita od Balcarky
OMS Trutnov 15.10.2011 4 3 1 4 4 123 III.c dosled Lamač Zdeněk
FXH Era Val-Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
OMS Šumperk-Hraběšice 25.10.2014 4 3 3 4 4 161 b. I.c   Ing. at MgA Jana Adámková
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunlyn Som of a Gun
m: Faty z Krčmaně
MS Vrchovina Hvozdná 02.10.2016 4 4 4 1 3 136 III.c klubová zkouška MUDr. Eva Mackovíková
FXH Erly od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 11.07.2015 4 4 1 4 4 124 b. III.c klubová Petr Michálek
FXH Fanta Super Pride
o:Kenno Bismarckquelle
m: Ambra Owl Optima
  01.01.2009 4 2 4 4 4 210 II.c   Koubová Kateřina
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 2 3 4 4 180 II.c klubová zkouška Vladimíra Pokorná
FXH Ferro z Kraví hlavy
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 4 4 4 4 236 I.c   Pelíšek Vladimír
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Pavlínov 26.09.2015 3 4 3 3 4 145 b. I.c   Milan Remer
FXH Fred od Oslavy
o:Agria Cogney Robin
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009             - lovecká upotřebitelnost Chalupa Vaclav
FXH Freya os Moravské Sázavy
o:Wild Hog Vielfrass
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 4 4 4 4 196 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. at MgA Jana Adámková
FXH Gama od Hombreho
o:Egar od Títěže
m: Jaspra Tuskulum
OMS Bruntál - Zátor 22.09.2012 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT klubová zkouška,CT Václavík Richard
FXH Georgina od Títěže
o:Beau Brummel Boreham
m: Saly Lemart
MS Radim na Bruntálsku 26.09.2009 4 4 4 4 4 244 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Jan Pavelka
FXD Gero Steinabach Terry
o:Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
místo konání 07.09.2008 4 4 4 4 4 236 I.c, res.CACT Pohár Českého lesa Papež Bohuslav
FXH GITA z Nebeského království
o:Daryl z Holaských kopečků
m: Dora z Nebeského království
OMS Příbram - Bezděkov 15.10.2016 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Václav Heřman
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan´s Opera
m: Merkury fox july
OMS šumperk -Hraběšice 26.10.2013 4 4 4 4 4 244 I.c   Martin Pospíchal
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
Beroun - Hudlice 17.07.2010 4 4 4 4 4 224 I.c klubové zk.CACT,CT,Vítěz klub.BZH Ing. Vít Kleinhampl
FXH Hádanka od Hrubého lesa
o:Gonzales v .d. Schönen Bergen
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 4 3 4 4 176 b. I.c, res.CACT klubová Martin Pospíchal
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - Nové Syrovice 06.11.2016 4 4 4 4 4 196 b. I.c CACT, Memoriál F. Hebedy Jaroslav Bednář
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 3 4 3 4 4 185 II.c klubová zkouška Jiří Klementovič
FXH Henrieta od Balcarky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Hudlice 13.07.2013 4 4 4 2 4 196 b. II.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 3 4 206 I.c klubová zkouška Petr Pánek
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 244 I.c klubová zkouška František Dušek
FXH Hip Bohemia Šibeník
o:Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Benešov-Čechtice 12.09.2015 4 3 3 4 4 161 b. I.c   Milan Červ
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o:Lemart Del Oro
m: Hurikán Slovakia Miriam
OMS Sokolov - K 01.01.2000             I.c    
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o:Lemart Del Oro
m: Hurikán Slovakia Miriam
OMS Sokolov - Krásno 27.08.2011 4 4 3 4 4 186 II.c body BartoŇ Roman
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Strakonice -Chelčice 19.10.2013 4 4 3 4 4 214 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz Klubových zkoušek L. Kirschnerová/ Jan Kirschner
FXH Charlie od Balcarky
o:Emperor Tuskulum
m: Carmen Caspra Kelečský poklad
OMS -Zlín - Hvozdná 16.08.2014   -         - klubová - Odstoupil Ladislav Ujčík
FXH Chrys od Títěže
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
Uh.Hradiště - Bystřice pod Lopeníkem 13.11.2010 3 4 4 2 4 195 II.c   Jan Pavelka
FXH Chyron od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Strakonice - Chelčice 23.10.2010 3 4 2 4 4 155 II.c   Ing. Lukáš Kroupa
FXH Ikar od Hombreho
o:Britt od Branecké hůrky
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Zátor 22.09.2012   0         neobstál klubová zkouška,odložení 0 Můčka Lukáš
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany . MS Jestřáb Břasy 11.06.2011 4 4 3 4 4 186 II.c   MVDr. Froňková Andrea
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 4 4 4 4 236 I.c, res.CACT klubová MVDr. Froňková Andrea
FXH Impetus Tuskulum
o:Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 11.07.2015 3 4 3 3 4 145 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek J. Kropáč/J.Adámková
FXH Impetus Tuskulum
o:Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 4 3 1 4 126 b. III.c klubová Kropáč/Ing. Hutěčka
FXH IRON Bohemia Šibeník
o:Lord Val-Rico
m: Dela Bohemia Šibeník
OMS Klatovy CHudenice 09.10.2016 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Milan Tolar
FXD Iron z ˇUsovska
o:Atan Malbi Area
m: Kesy z Viselců
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 4 3 1 4 176 III.c klubová zkouška Goby Richard Placatková Klára
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 4 4 3 4 4 214 I.c klubová zkouška Jirásek Jan
FXH Iros oéd Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - MS Jestřáb Břasy 11.06.2011 4 4 4 4 4 216 I.c   Jirásek Jan
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 3 4 4 4 4 243 I.c, res.CACT Klub.zkoušky. 2 body za hlášení u kusu Ing. Kleinhampl Vít
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - MS Jestřáb Břasy 11.06.2011 4 4 4 4 4 221 I.c hlášení u kusu + 5 bodů Ing. Kleinhampl Vít
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
OMS Beroun - Hudlice 07.07.2012 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT klubová,CT,Vítěz zkoušek Goby Richard
FXH Jorry od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Gorra od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - MS Jestřáb Břasy 11.06.2011 4 4 4 4 4 216 I.c   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Karina od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Dara od Hombreho
OMS Jihlava - Hybrálec 20.10.2012 4 3 4 4 4 213 I.c   MVDr Vejnarová Denisa
FXH Laila od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Jestřáb Brasy 14.06.2014 4 4 4 3 4 166 b. I.c   Tomáš Valenta
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Zlín-Hvozdná 16.08.2014 3 4 3 4 4 181 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Luděk Franc
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 11.07.2015 4 4 2 2 4 144 b. II.c klubová Ing. Luděk Franc
FXH Latonia Tuskulum
o:Vilfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín-Hvozdná 10.10.2015 4 4 4 1 4 146 b. III.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Karviná- Šenov 08.10.2016 4 4 4 4 4 196 b. I.c Karvinksý pohár v dosledech BZH Svatopluk Kubrický/ Marek Kubrický
FXH Maxim z Rozkvetlé doliny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevere od Rytíře Malovce
OMS Česká Lípa - Obrok 14.10.2012 4 0 obst. obst.     obstál lovecká upotřebitelnost Picurová Kamila
FXH Mia z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Jihlava-Hybrálec 31.10.2015 3 2 4 4 4 174 b. II.c   Jiří Liška
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
  14.06.2014 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Ing. Vít Kleihampl
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Jestřáb Brasy 14.06.2014 4 4 4 4 4 204 b. I.c   Zbyněk Adamec
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS - Plzeň-Horní Bělá 19.10.2014 4 4 4 3 4 194 b. I.c, CACT Memoriál F. Hebedy Zbyněk Adamec
FXH Napoleon z Dlouhých dílů
o:Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 3 4 2 4 4 135 b. II.c klubová Pavel Trnka
FXH Norra os Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Domažlice-Chocomyšl 23.08.2015 1 0 4 4+5b. -   neobstál   Jiří Baxa
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
OMS Bruntál - Radim 26.09.2009 4 4 3 2 4 186 II.c klubová zkouška Pavel Švanda
FXH Opoker z Rozkvetlé doliny
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Maupz z Rozkvetlé doliny
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 3 4 4 4 4 215 II.c klub.zkoušky,vodění na řemeni 3 Krákora Martin Beránek Jiří
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
MS Radim na Bruntálsku 26.09.2009 4 4 4 4 4 244 I.c CACT, CT, klubová zkouška Karel Vaškuj
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Kirbi Tajfun
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 244 I.c Klubová zk.CACT,CT Karel Vaškuj
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Jestřáb Brasy 14.06.2014     3   0   neobstál   Pavel Bělohlávek
FXH Pedro z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor - Hroby 26.06.2010   0 4 3     obstál lovecká upotřebitelnost Ing. Josef Hájíček
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 4 4 3 4 4 176 b. I.c klubová Ing. Daniel Vyoral
FXH Perca ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Šenov 03.10.2015 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Tomáš Kaleta
FXH Qart Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 3 4 4 4 213 I.c klubová zkouška Bohuslav Papež
FXH Quin z Borotínských lesů
o:Princ od Rytíře Malovce
m: Axa z Borotínských lesů
  01.01.2009 2 1 3 3 3 155 III.c   Pulkráb Karel
FXH Quoter od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Quadriga od Rytíře malovce
OMS Strakonice - Chelčice 18.10.2014 3 3 3 4 3 142 b. II.c   Tomáš Kojan
FXH Rex Steibach Terry
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Alca Steinbach Terry
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 216 I.c klubová zkouška Bohuslav Papež
FXH Romano od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Bruntál 01.01.2000 3 4 4 4 4 241 I.c R - CACT, klubová zkouška Martin Pospíchal
FXH Sam Steibach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 244 I.c klubová zkouška Pavel Bečka
FXH Sauron Tuskulum
o:Casco Tuskulum
m: Juna Tuskulum
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 216 I.c klubová zkouška Lukáš Kroupa
FXH Sido z Borotínských lesů
o:Black Boy Game Power
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Děčín-Velký Šenov 11.05.2014 3 2 4 4 3 159 b. II.c   Petr Korpoš
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Viselců
m: Iva z Lankače
OMS Beroun - Hudlice 09.07.2011 4 4 3 4 4 214 I.c, res.CACT klubová zkouška Kos Roman
FXD Šagan z Lankače
o:Ir z Viselců
m: Iva Z Lankače
OMS Bruntál - Radim 24.09.2011 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT klubová zkouška Roman Kos
FXH Taran ze Skupečské vinice
o:Charles Steinbach Terry
m: Oxana Tuskulum
Karlovy Vary - Žlutice 13.11.2010 4 4 3 4 4 186 II.c   Jaroslav Brož Otmar Novák
FXD Tera Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
  01.01.2009 4 4 3 4 4 214 I.c   Minář R.
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
MS Radim na Bruntálsku 26.09.2009 4 4 4 2 4 216 II.c klubová zkouška Dalibor Smékal
FXD Torri Abdank
o:Kiper Star Franke
m: Ugata Star Franke
Uh.Hradiště - Bystřice pod Lopeníkem 13.11.2010 3 4 3 3 4 175 II.c   Radek Valerian
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enriko od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
0MS Bruntál - Radim 24.09.2011 4 4 4 4 4 245 I.c, CACT + 1 b. hlášení,klubová,Vítěz zkoušek Pospíchal Martin
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Beroun - Hudlice 17.07.2010 1 0 4       neobstál klobová zkouška Bohuslav Papež
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
OMS Sokolov - Krásno 27.08.2011 4 4 4 4 4 216 I.c   Papež Bohuslav
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Těškov na Rokycansku 01.08.2009 4 4 4 4 4 244 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Luboš Hemr
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 4 244 I.c   Hemr Luboš
FXH Uril ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kája ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Radim 24.09.2011 4 4 4 4 4 224 I.c, res.CACT klubová zkouška Najman Vaškuj Karel
FXH Valentýn od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
OMS Karviná - VeřŇovice 17.06.2012 4 4 4 4 4 216 I.c   Žídková Jana Mgr.Podolínská Jana
FXH Vasco Super Pride
o:Indianfox´s Batman
m: Agria Eyeshadow
OMS Zlín-Hvozdná 16.08.2014 3 4 3 3 3 135 b. II.c klubová Jan Pavelka
FXD Wera Star Franke
o:Kipper Star Franke
m: Myster Star Franke
  01.01.2009 4 4 2 4 4 159 II.c hlášení u kusu +3 body Duspivová Iva Ing.
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Zátor 22.09.2012 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT klubová zkouška,Vítěz zkoušek,CT Smékal Dalibor
FXH Wintr ze Skupečské vinice
o:Pad ze Skupečské vinice
m: Oxana Tuskulum
OMS Plzeň - Kamenice 21.09.2013 3 2 3 4 4 179 b. II.c   Vladimír Šejda/František Šejda
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Bruntál - Radim 25.09.2010 4 4 4 4 4 236 I.c klubová zkouška Jan Aubus
FXH Xaraxa od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Ústí nad Orlicí - Dolní Libchavy 30.10.2010 3 2 2 4 4 149 II.c   František Šandera
FXD Xsali z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Zátor 22.08.2012 2 4 3 4 4 208 II.c klubová zkouška,vodění 2 Sabo Petr
FXH Zerris ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Svitavy - Oldříš - Královec 28.09.2013   0         obstál lovecká upotřebitelnost Vratislav Špaček
FXD Zoly Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
Beroun - Hudlice 17.07.2010 4 4 4 2 4 196 II.c Klubová zkouška Jaroslav Havlín Bohuslav Papež
FXD Žany z Lankače
o:Ir z Bílé v Podještědí
m: Pady z Lankače
OMS Pardubice - Horní Jelení 06.09.2015 3 1 2 1 3 86 b. III.c klubová Antonín Köhler




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009