Dnešní datum: 13. 12. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
Barvářské zkoušky - BZ
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
1 - vodění na řemeni, 2- odložení, 3 - barva, 4 - následování, 5 - nahánění
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH About Tankaram
o:Vabank od Rytíře Malovce
m: Indiana z Benkovského kopce
Prostějov - Bílovice 24.10.2010 4 2 3 3 3 90 II.c   Aleš Foukal, Dolany
FXH Acyra z Mýtské doliny
o:Gordi od Akátové stezky
m: Farry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 3 3 3 94 b. II.c   Vladimíra Pokorná/Jaromír Krátký
FXH Adar od Hraběte
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
OMS Tachov - Ctiboř 01.01.2013 4 3 3 2 3 87 b. II.c   Stanislav Puchel
FXH Adrenalin Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 26.10.2014 4 2 4 3 - 64 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXH Agar Křížovnická
o:Killian in Brown Kelečský poklad
m: Magma od Títěže
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2015 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Martin Ležák
FXH Aida von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Brno město - Neslovice 01.01.2000 4 3 3 3 1 84 II.c nahánění 1 Mrkvicová Martina
FXD Aida z Bošilecké bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Bilichov 13.06.2010 4 4 2 3 3 88 II.c   Václav Sekera
FXD Aida z Bošilecké Bašty
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Kladno - Bilichov 13.06.2010 4 4 2 3 3 88 II.c   Václav Sekera
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna z Loděnické stráně
OMS Prachatice - MS Malovice 01.01.2000     2 4     - klubová zkouška, odstpoupil Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Tachov - Nové Domky 17.06.2012 3 4 4 4 3 111 I.c, CACT Pohár Českého lesa v dosledech Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bona od Loděnické stráně
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 4 3 4 2 100 I.c, res.CACT klubová zkouška Šlosar Jan
FXH Aike Xiamant
o:Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 21.09.2014 4 4 3 2 - 58 b. II.c Slovácký pohár Jamný Petr
FXH Aira z Hvozdíkovských strání
o:Andy Vicus Pragnesis
m: Tara ze Skupečské vinice
OMS Most-Polerady 03.10.2015 3 4 1 1 - 33 b. III.c   Bc. Ladislav Hakala
FXD Ajax Residents Star
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011 3 3 3 2 2 78 II.c klubová ing.Brtník Antonín
FXD Ajax Residents Stars
o:Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Vyškov - Stříbrnice 19.09.2010 4 1 4 3 1 86 III.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Ajax z Ještědského sedla
o:Winter QWin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Bílá 06.10.2012 3 3 4 2 1 83 II.c   Hliněný Martin
FXH Ajka z Verpánku
o:Orest Tuskulum
m: Heppy od Oslavy
OMS Třebíč 18.06.2011 4 3 4 3 3 104 I.c   Urbánek Jiří
FXD Albus Alatera
o:Black Star Franke
m: Ike Star Franke
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 3 3 108 I.c klub.zkouška,Res.CACT Eliška Hamplová
FXH Alf Lovc?v Šperk
o:Car z Byst?ických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS P?íbram-Nalžovice 04.06.2016 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Barbora Vykysalová
FXH Alf Lovcův Šperk
o:Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 2 4 3 4 - 92 b. II.c Klubová Barbora Vykysalová
FXH Alfi z Žehuňské doliny
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
Kosová - Třebíč 23.06.2012 4 3 3 3 3 94b. II.c př.2013 Jiří Knotek
FXH Alka von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Borama Sole
OMS Karlovy Vary - Žlutice 14.08.2011 4 3 3 3 3 94 II.c   Novák Otomar
FXH Allegra od Severní řeky
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Olomous - Horka na Moravě 03.08.2013 4 3 4 2 2 92 b. II.c   Vladimír Mrštík/Dalibor Smékal
FXH Amut Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
Horní Jelení 12.05.2013 2 4 1 4 4 82 b. III.c Klubová Bc. Ondřej Kopista/ Vít Kopista
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Olomouc - Horka nad Moravou 09.07.2011 4 3 3 3 3 94 II.c body Langer Miloš
FXD Andy Hvězdný kopec
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nola z Lipavy
Horní Jelení 11.09.2011     0       neobstál klubová Langer Miloš
FXH Andy Vicos Pragensis
o:Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 3 1 4 3 81 III.c klubová zkouška Fialová Dagmar
FXH Andy Vicus Pragensis
o:Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
Horní Jelení 01.01.2000 2 0 4 2 1   obstál klubová,lovecká upotřebitelnost Fialová Dagmar
FXH Andy Vicus Pragensis
o:Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 2 4 4 4 4 112 b. II.c Klubová Dagmar Fialová
FXH Annabella de la Amorrada Mágika
o:Athos Kelečský poklad
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 3 4 3 3 4 99 II.c   Štěrba František
FXD Anya Czech Tarvan
o:Fanto Czech Tarvan
m: Una Czech Tarvan
OMS Hradec Králové - Nový Hradec Králové 21.10.2012 2 3 3 1 4 77 III.c následování 1 Hlavatý Rudolf
FXD Anya Czek
o: 
m:  
  01.01.2000             I.c    
FXH Apolo od Nextry
o:Alf z Mojeneckých Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 1 4 3 4 102 III.c kl.zkouška,hlasité nahánění zajíc Šemro Michal
FXH Apolo od Nextry
o:Alf z Mojenských bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 3 4 3 1 94 I.c   Šemro Michal
FXH Ar z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Bílá 08.10.2011 4 4 3 3 4 103 I.c   Virt Petr
FXH Arabela od Hrubého lesa
o:Románo od Hrubého lesa
m: Qalla od Rytíře Malovce
Kosová- Třebíč 23.06.2012 3 3 3 3 4 95 II.c př.2013 Bohumil Louda/Zdeněk veleba
FXH ARAN Walachai King
o:Blesk od Zlatého deště
m: Ula Ultima Kelečský poklad
OMS Třebíč - Nové Syrovice 30.10.2016 4 4 4 2   68 b. II.c   JUDr. Zdeněk Nováček
FXH Aran z Psárova
o:Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Pelhřimov - Božejov 18.10.2014 3 4 2 3 - 55 b. II.c   J. Čamra/J. Staněk
FXD Araxa z Elgardu
o:Black Star Franke
m: Wera Star Franke
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 3 2 0   neobstál klubová zkouška Ing. Iva Duspivová Zdeněk Kolací
FXH Áres s Karpatských strání
o:Kilián od Rytíře Malovce
m: Oliva Boramo Sole
Horní Jelení 11.09.2011 4 3 2 3 3 84 II.c klubová Kyncl Jakub
FXH Argo von Leinbruck
o:Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 2 2 86 II.c Krásenský kahan Bína Jan
FXH Argo z Ještědského sedla
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec 08.09.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Barták René
FXH Ari de Jean Baptiste
o:Art od Oslavy
m: Actima ze šilfova dolu
Louny - Vroutek 16.10.2010 2 3 3 2 2 74 III.c   JUDr. Pavel Lakatoš Lubomír Cibulský
FXH ARKA od Svaté vody
o:AMON
m: ZORA
OMS Břeclav - Kobylí 25.06.2016 4 4 4 2   88 b. II.c   David Hrnčíř
FXH Arny z Kovalovských hájů
o:Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 2 1 4 2 3 81 III.c   Křivánek Jan
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 02.10.2011     obstál   obstál   obstál Pohár Plzeňska Juha Jiří
FXH Aron z Černého kopce
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Elima ze Šilfova dolu
OMS Trutnov - Chroustnikovo Hradiště 04.07.2015 1 4 4 2 - 79 b. III.c   P. Vondrouš/J. Kučera
FXH Aron z Kovalovských strání
o:Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 4 3 4 113 I.c   Petrů Průhová Barbora Mgr.
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o:Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Chomutov - Prunéřov 14.08.2016 4 4 3 4   70 I.c   Petr Brziak/Petr Brziak
FXH Art Vlčí doly Moravia
o:Debrin ze Šilfova dolu
m: Fana ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Třemešek 07.09.2013 3 2 3 2 3 79 b. II.c   Miroslav Škrabal
FXH Arty ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 2 1 3 - 34 b. III.c klubová Pavel Bednář
FXH Arven od Stříbrné štoly
o:Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Jičín - Úbislavice 01.01.2013 3 3 3 3 4 95 b. II.c   Markéta Kovářová
FXD Ary Körnic
o:Tom Star Franke
m: Kirby z Benkovského kopce
  01.01.2009 2 1 3 3 4 83 III.c   Jakubec Zdeněk
FXH Asakku Lovcův sen
o:Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Strakonice - Volyně 26.10.2013 3 2 4 3 4 101 b. II.c   František Finger
FXH Ashad Agri Star
o:Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Secrets
OMS Hodonín - Ratíškovice 23.09.2012 4 4 1 4 2 80 III.c Slovácký pohár,barva 1 Majda Eduard
FXH Asinka Agri Star
o:Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Seerets
OMS Pardubice - Ostřetín 24.09.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   ing.Andr Jiří
FXH Asterix od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Třebíč - Kosová 28.06.2014 4 4 4 4 - 112 b. I.c   Jiří Jurka
FXH Asterix z Jámy lvové
o:Bad od Oslavy
m: Jamajka od Hrubého lesa
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 3 2 3 83 II.c klubová zkouška Petr Michálek
FXH ATHOS od Štěpánkského potoka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Opaloma z Rozkvetlé doliny
OMS Jihlava - Vysoké Studnice 22.10.2016 4 4 1 4   42 III.c   Jiří Kasal
FXH Atilla Pink Terror
o:Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2015 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXD Atilla z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Frýdek-Místek, Oldřichovice 11.09.2010 3 4 4 4 4 116 I.c   Mgr. Dalibor Socha
FXH Atos od Křovického dvora
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Opava - Těškovice 28.08.2011 4 4 2 4 2 90 II.c   Mgr. Socha Dalibor
FXH Atos z Houšťanky
o:Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč - Rudikov 27.09.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Marcela Velebová
FXH Atos z Kovářovy strouhy
o:Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytíře Malovce
OMS Kladno-Unhošť 18.06.2016 1 1 2 4 - 34 b. III.c   Věra Lišková
FXH Audi Bohemia Regent
o:Chilli Peppers z Děkanu
m: Fanta Super Pride
  01.01.2009 4 2 3 3 2 85 II.c   Kouba Jan
FXH Aura Boramo od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Oddeta Boramo Sole
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 3 1 4 4 - 60 b. III.c klubová Jitka Králičková
FXD Avar z Krepinských lesů
o:Kendy Bohemia Diplomat
m: Winni z Rataj
OMS Benešov - Nová Ves 01.01.2000 3 3 3 2 1 73 III.c body Balej Ladislav
FXH Axa od Němčického kostela
o:Fred Val-Rico
m: Bára z Holaských kopečků
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 3 4 3 4 - 59 b. II.c   Vít Svoboda
FXH Axia ze Šilfova dolu
o:Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Šenov 04.10.2015 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Tomáš Kaleta
FXH Axis z Habrového revíru
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chesie od Akátové stezky
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 4 4 4 120 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Jiří Beránek
FXH Bad z Mýtské doliny
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Oddibe Odara Kelečský poklad
OMS Ústí nad Labem - Tašov 04.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Martin Beran
FXH Bak z Hubertova lesa
o:Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 3 3 3 3 94 II.c   Vinklárek Ivo Vinklárková Eva
FXH Bannie z Nebeského království
o:Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Bezděkov 08.10.2011 4 3 2 3 4 89 II.c   Heřman Václav
FXH Bazira ze Šilfova dolu
o:Ditmar ze Šilfova dolu
m: Inga ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 3 3 2 1 - 40 b. III.c Klubová Martin Boček
FXD Bella od Devíti křížů
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Olympia z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 2 - 48 b. II.c Klubová Ing. Jan Hulva
FXH Benny z Hubertova lesa
o:Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 2 3 3 4 95 II.c   Náhlý Aleš
FXH Beretta Bohemia Regent
o:Agria Wild World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 17.08.2014 4 4 3 3 - 68 b. II.c   Dušan Verner
FXH Bílá noc od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 3 4 2 4 102 II.c klubová zkouška Nováková Iveta
FXD Bjorn z Toveře
o:Krom ze Stříbrné
m: Iša ze Svésedlic
  01.01.2009 4 3 4 3 4 www.foxterrier.cz//s I.c hlasité nahánění Oujezdský Petr Kadlec Antonín
FXD Black Jack Olgyra
o:Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Olomouc-Horní žleb 26.07.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Sumer Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 4 3 3 3 2 89 II.c   Adámková Jana
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o:Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 3 4 4 4 4 116 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz Klubových zkoušek MgA Jana Adámková
FXH Bonna od Loděnické stráně
o:Amík z Hořešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 4 3 2 3 3 84 II.c   Veselý Viktor Čechová Zuzana
FXH Bony Bílá náklada
o:Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 0   3 1 2   obstál lovecká uputřebitelnost Novák Martin
FXH Bony Bílá nálada
o:N
m:  
  01.01.2000             I.c    
FXH Boreen Czech Born
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Desire z Dlouhých dílů
Pelhřimov - Komorovice 23.10.2010 4 2 3 4 4 102 II.c   Ondřej Škeřík
FXH Boris z Nebeského království
o:Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Liberec - Bílá 06.10.2011   0         obstál lovecká upotřebitelnost Mečíř Martin Jalůvka Břetislav
FXH Boris z Nebeského království
o:Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Liberec - Bílá 05.10.2013 4 4 3 4 4 110 b. I.c   Martin Mečíř
FXH Borka z Hubertova lesa
o:Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 4 2 3 3 88 II.c   Kolorz Vladislav
FXH Box od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 21.08.2011 4 4 4 3 2 103 I.c   Interholz Miroslav
FXD BRIT od Devíti Křížů
o:WEwewe z Benkovského kopce
m: Olympia z Benkovského kopce
OMS Svitavy - Borová 01.10.2016 1 3 1 1   24 b. III.c   MUDr. Milena Kincová
FXH Brita od Jestřábí tvrze
o:Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Plzeň-Kamenice 04.10.2015 4 1 2 4 - 43 b. III.c Pohár Plzeňska Pavel Kubíček
FXH Brok Czech Born
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Desiré z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Zdařil Miroslav
FXH Brok de Jean Baptiste
o:Art od Oslavy
m: Kaja ze Šilfova Dolu
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 1 2 3 63 III.c klubová zkouška Zdeněk Loukota
FXD Brok od Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
Horní Jelení 06.09.2009           103 I.c hlasité nahánění Jan Beneš
FXD Brok ze Špačkova mlýna
o:Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 4 3 3 4 103 I.c klubová zkouška, hlasité nahánění Beneš Jan
FXH Bruno z Hvozdíkovských strání
o:Maxim z Rozkvetlé doliny
m: Tara ze Skupečské vinice
OMS Litoměřice-Sulejovice 10.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Kamila Picurová
FXH Buggy od Hraběte
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Sokolov - Krásno 19.09.2010 4 3 4 3 2 99 II.c Krásenský kahan Pavel Flener
FXH Caligula Game Power
o:Avalon v.d.Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 4 4 120 I.c klub.zk.Vítěz klub.BZ,CACT,CT,hlas.nah. Jiří Mareš
FXD Camey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Kutná Hora - Dobřeň 01.09.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Miloš Kvasnička
FXH Car z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 3 1 3 3 1 72 III.c   Jankulár Jan
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov - Bílovice 12.10.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Hansl Jaroslav
FXH Carlo od Zahrádeckých rybníků
o:Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Ramona od Zahrádeckých rybníků
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Taneček Pavel Novák Otomar
FXD Carry vom Winterhorn
o:Skater v.d. Königshardt
m: Arwena fox Simarko
Tachov - Rozvadov 05.06.2010 4 4 2 4 4 100 II.c Pohár Českého lesa v dosledech Jürgen Eisenkolb
FXD Carry vom Winterhorn
o:Skater v.d. Konigshardt
m: Arwena Fox Simarko
OMS Sokolov - Krásno 18.09.2011 4 4 4 3 4 115 I.c, CACT + 2 b.oznamovač,Vítěz zk.,Kr.Kahan Jurgen Eisenkolb
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 2 - 70 b. II.c klubová Jindřich Posselt
FXD Casey z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Teplice-Dubí 12.10.2014 4 4 4 4 - 88 b. I.c   Jindřich Posselt
FXH CASIOPEA z Petrovských strání
o:Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 09.10.2016 3 4 4 2   73 b. II.c   Josef Mareš
FXH Casius Steinbach terry
o:Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Sokolov-Krásno 05.10.2014 4 4 4 3 - 70 b. I.c   Bohuslav Papež
FXD Catty Concord From Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 4 4 120 I.c klubová zkouška,CACT,CT Klára Placatková
FXD Catty Concord from Zliv
o:Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 4 4 110 I.c, CACT Krásenský kahan Placatková Klára
FXH Cedra od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 4 3 - 104 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek K. Denerová/J. Blahut
FXD Cedra z Benkovského kopce
o:Wewewe z Benkovského kopce
m: Thálie z Benkovského kopce
OMS Olomouc-Horní žleb 26.07.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   V. Bláha/R.Hanušová
FXH Cer Divočina
o:Avar z Habrového ravíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Zbilidy 08.06.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c klubová F. Švéda/L. Pokorná
FXD Ciba Lichnoveček
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál - Mnichov 02.09.2012 4 4 3 3 4 103 I.c   Vaškuj Karel
FXH Cid Xiamant
o:Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 3 - 40 b. III.c Klubová Ing. Eva Přehnalová
FXH Cik z Úsovska
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Kroměříž - MS Zborovice-Nečtice 25.09.2011 4 2 3 3 3 90 II.c   Kolář David
FXH Cir z Úsovska
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Šumperk - Třemešek 07.09.2013 3 3 3 3 3 90 b. II.c   Antonín Pavelka
FXH Cit z Bystřických hranic
o:Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 3 2   - lovecká upotřebitelnost Foit Radim Veleba Zdeněk
FXH Cita z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Bezděkov 08.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c hlasité nahánění Heřman Václav
FXH Cita z Žákova háje
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
Horní Jelení 06.09.2009 3 3 3 3 3 90 II.c klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXD Cita ze Šutrovky
o:Ir z Víselců
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 3 104 I.c R - CACT, klubová zkouška Jiří Voborník
FXH CLEO od Sezínkského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Znojmo - Jamolice 01.10.2016 4 4 3 4   86 b. I.c   Jan Cedidla
FXH Cleo od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 1 - 64 b. III.c Klubová Jan Cedidla
FXD Clif z Prácheňského hradu
o:Urus z Benkovského kopce
m: Jessika od Žluté skály
OMS Děčín - Velký Šenov 22.10.2011 3 4 1 2 4 72 III.c barva 1 David Jan
FXH Cody Barvínkový potok
o:Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
OMS Hradec Králové - Probuz 01.01.2000 4 2 1 2 3 63 III.c   Perný Ladislav
FXH Cody Barvínkový potok
o:Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
OMS Trutnov 02.07.2011 2 2 1 1 0   neobstál nahánění 0 Froněk Jakub Perný Ladislav
FXH Conny od Anenského vrchu
o:Herodes od Št?panského rybníka
m: Lucky z Borotínských les?
oms Tábor-Planá 18.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Ing. Milan Kaltounek
FXH Cora od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 3 1 - 64 b. III.c Klubová Jan Cedidla
FXH Cora z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   Beránek Jiří
FXH Cox Xiamant
o:Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Třebíč-Ostrůvek 26.06.2016 4 4 3 4 - 102 b. I.c   Miroslava Sasová
FXH Cuba Libre od Nextry
o:Wall-E Super Pride
m: Vesna od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 2 4   52 b. II.c Klubové Aneta Nováková/ Michal Šemro
FXH Cyr z Habrového revíru
o:Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 26.08.2012 3 3 3 3 3 90 II.c   Paštyka Martin
FXH Dag od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 3 2 3 3 3 3 II.c   Malčík Stanislav
FXD Dalia Concord from Zliv
o:Bon Curly hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 4 2 2 96 II.c klubová Goby Richard
FXH Dalibor Vives Bohemia
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Eliza Game Power
OMS Strakonice - Volyně 24.10.2015 3 4 3 3 - 57 b. II.c   K.Šukovský/A.Šukovská
FXH Daniela od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 4 3 2 3 1 74 b. III.c Klubová Ing. Tomáš Preus
FXH Dar Barvínkový potok
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val-Rico
OMS Uherské Hradiště - Slavkov 03.08.2013 3 2 3 3 3 86 b. II.c   Zdeňek Stašek
FXD Dar ze Šutrovky
o:Ir z Viselců
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011 4 3 2 3 3 84 II.c klubová Voborník Jiří
FXD Darsy z Elgardu
o:Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 4 - 42 b. III.c Klubová Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o:Cyr Val-Rico
m: Jasmíne Super Pride
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 4 4 - 152 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek-oznamovač Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Šumperk-Třemešek 26.07.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   J. Klabačka/L. Pokorná
FXH Dasty Barvínkový potok
o:Hurikán Slovakia RAY
m: Ajka Val - Rico
OMS Šumperk - Třemešek 08.09.2012 2 1 4 3 4   III.c   Hirt Radek
FXH Dasty z Úsova
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Blansko - Vanovice 18.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Stanislav Pánek
FXD Dášenka od Špulků
o:Fred od Mladého
m: Cora od Špulků
OMS Bruntál, Třemešná 29.10.2011 3 3 4 2 4 98 II.c klubová zkouška, následování 2 Zhasilová Kristýna
FXH Deisi od Hombreho
o:Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Michálek Petr
FXH Deny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 30.08.2015 3 4 4 4 - 69 b. II.c   Jiří Beránek
FXH Dexter od Hraběte
o:Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Mladá Boleslav-Všejany 25.10.2015 4 4 3 4 - 64 b. II.c   Rudolf Tauchmann
FXH Domino Dancer Bicskás
o:Residensetś Private Rose
m: Delaware Yris
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 3   78 b. I.c, CACT Klubové Robert Fogas/ Kateřina Hemalová
FXH Dora z Nebeského království
o:Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Nalžovice 06.10.2012 4 3 4 3 3 104 I.c   Heřman Václav
FXH Dragon z Úsovska
o:Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Drak Podještědská smečka
o:Uragan v.d. Bismarcquelle
m: Melisa od Hrubého lesa
OMS Náchod - Kramolna 28.10.2012   0         neobstál   Vejrych Josef
FXH Drak Podještědská smečka
o:Uragan. v.d. Bismarckquelle
m: Melissa od Hrubého lesa
OMS Náchod - Hejtmánkovice 25.10.2014     0       neobstál   Josef Vejrych
FXH Dyk z Baškkovských strání
o:Hurikán Slovakia FRIGO
m: Asta z Baškovských strání
Svitavy - Borová u Poličky 09.10.2010 4 0 4 4 4   obstál lovecká upotřebitelnost Petr Huška
FXH Dyk z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 31.08.2014 4 2 4 4 - 74 b. II.c   Michal Vičan
FXH Eda od Oslavy
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 3 1 3 2 69 III.c   Tůza Jiří Mgr.
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 3 4 4 4 116 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o:Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 2 2 4 4 92 II.c lovecká upotřebitelnost Kubrický Marek
FXH Ella od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Trutnov - Chroustnikovo Hradiště 04.07.2015 4 4 3 4 - 70 b. I.c   Bc. Ondřej Kopista
FXH Elsa z Nebeského království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Klatovy-Velenovy 04.10.2015 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Vladimír Černý
FXH Elton Bohemia Kent
o:Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 4 3 4 4 110 I.c, CACT klubová zkouška,Vítěz zkoušek,CT Mareš Jiří
FXH Endriwe od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 3 4 2 4 102 II.c klubová zkouška Pospíchal Martin
FXH Endy od Oslavy
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 3 4 3 4 109 I.c   Kučera Jan
FXH Era Val - Rico
o:Voltage George
m: Airin Lemart
OMS Šumperk - Třemešek 08.09.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Adámková Jana
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 3 - 40 b. III.c Klubová J. Kučera/MUDr. E. Kučerová
FXH Erička od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Ostřetín 21.09.2013 4 4 2 3 3 88 b. II.c   Lubomír Skalický
FXH Erly od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 96 b. I.c, res.CACT klubová Petr Michálek
FXD Eros ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011         0   neobstál klubová Vrátil Jaroslav
FXD Eros ze Šutrovky
o:Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 12.05.2013 2 3 2 2 4 74 b. III.c Klubová - hlasité nahánění Jaroslav Vrátil
FXH Fanta Super Pride
o:Kenno v.d. Bismarckquelle
m: Ambra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 2 2 2 76 II.c   Koubová Kateřina
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o:Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 3 1 2 2 2 60 III.c   Pokorná Vladimíra
FXH Ferro z Kraví hlavy
o:Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 4 3 4 3 105 I.c   Pelíšek Vladimír
FXH Filka z Nebeského Království
o:Hard od štěpanského rybníka
m: Bonie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Kněževes 10.10.2015 2 4 4 2 - 74 b. II.c   Milan Remer
FXH First ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 2 0     - - neobstál Klubová Pavel Formánek
FXH FIRST ze Šilfova dolu
o:Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Náchod - Kramolna 15.10.2016 3 1 4 4   74 b. III.c   Pavel Formánek
FXH FLORA z Habrového revíru
o:Daryl z Holaských kopečků
m: Cora z Habrového revíru
OMS Děčín - Velký Šenov 22.10.2016 4 3 3 3   63 b. II.c   Jindřich Kandler
FXH Fox z Žákova háje
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Betty Ciro Bohemia
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 2 0 2 3 -   neobstál klubová Libor Mervard
FXH Gája od Hrubého lesa
o:Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 2 4 3 - 78 b. II.c   Roman Průcha
FXH Gamin od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Opera od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 70 b. I.c Klubová Nováková I./Králičková J.
FXD Gaudy Concord from Zliv
o:Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Liberec - Bílá 05.10.2013 4 3 3 3 3 94 b. II.c   Bohumil Strnad/ František Bureš
FXH Georgina od Títěže
o:Beau Brummel Boreham
m: Saly Lemart
Horní Jelení 06.09.2009             neobstál odložení 0 Jan Pavelka
FXH Georgina od Títěže
o:Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c   Pavelka Jan Sehnalíková Soňa
FXH Germanicus Tuskulum
o:Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
Zlín OMS- Dolní Lhota 23.09.2012 4 4 3 4 3 105b. I.c   ing. Vladimír Hutěčka, Lukov
FXD Gero Steinbach Terry
o:Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Gita Val-Rico
o:Brit z Úsovska
m: Carmen z Krčmaně
Zlín OMS -Zlín 07.07.2012 4 1 3 3 2 81b. III.c odložení 1 Miroslav Sviták, Přečkovice Miroslav Jančár
FXH Gita z Nebeského království
o:Daryl z Holaských kope?k?
m: Dora z Nebeského království
OMS P?íbram-Nalžovice 04.06.2016 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Václav He?man
FXH Giulia Bohemia Kent
o:Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Karlovy Vary -Žlutice 17.08.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Pavel Bečka
FXH GLORIA z Karpatských strání
o:Gonzales
m: Boramo Sole
OMS Břeclav - Kobylí 25.06.2016 2 4 1 1   30 b. III.c   Tomáš Kordinský
FXH Gofi od Moravské Sázavy
o:Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 0 3 4 - - neobstál Klubová Ing. Jana Adámková
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o:Glamorgan´s Opera
m: Merkury fox july
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 3 4 4 110 b. I.c, res.CACT Klubová Martin Pospíchal
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o:Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 1 4 3 3 96 III.c klubové zkoušky Macků Tereza
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - Nové Syrovice 30.10.2016 3 4 4 3   75 b. I.c   Jaroslav Bednář
FXD Hany z Úsovska
o:Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
  01.01.2009 2 1 4 2 1 71 III.c   Pospíšil Miloslav Smékalová Dana
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 4 109 I.c hlasité nahánění, klubová zkouška Jiří Klementovič
FXD Heidi Concord from Zliv
o:Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Prachatice-Radhostice 31.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Jan Doule
FXH Hektor od Títěže
o:Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 3 3 4 4 3 107 I.c   Vyoral Daniel
FXH Hektor Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 2 3 4 93 b. II.c Klubová Ing. Stanislav Mokrý
FXH Henrieta od Balcarky
o:Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Kublov 25.08.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Pánek Petr
FXH Hero od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 2 3 4 1 2 77 III.c   Nachtigal Luboš
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o:Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 3 3 3 94 II.c   Dušek František
FXH Hip Bohemia Šibeník
o:Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Příbram-Bezděkov 18.10.2015 4 4 4 4 - 88 b. I.c   Milan Červ
FXH Hoggy od Jordánky
o:Cyr od Jordánky
m: Quincy Tuskulum
  01.01.2009 3 3 4 2 4 98 II.c   Veselý Josef Veleba Zdeněk
FXD Honey Polomené hory
o:Dukát od Rytíře Malovce
m: Erina Polomené hory
Horní Jelení 11.09.2011         0   neobstál klubová Klofát Jindřich
FXH Hordubal od Rytíře Malovce
o:Princ od Rytíře Malovce
m: Nenci du Bois Gamast
Klatovy - Hlavňovice 01.01.2000 4 3 4 3 4 109 I.c   Vlastimil Posavád
FXD Hugo Kojál
o:Krom ze Stříbrné
m: Axa Kojál
OMS Náchod - Rokytník 15.10.2011 4 4 0 4 4   neobstál barva 0 Horák Ivo
FXD Hugo Kojál
o:Krom ze Stříbrné
m: Axa Kojál
OMS Jičín - Libošovice 20.10.2012 4 4 2 4 2 90 b. II.c   Ivo Horák
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o:Lemart Del Oro
m: Hurikán Slovakia Miriam
OMS Sokolov - Krásno 28.08.2011 4 3 2 3 3 84 II.c barva 2 Bartoň Roman
FXH Hurikán Slovakia FUGE
o:Rocky Hurikán
m: Hurikán Slovakia Elka
Karlovy Vary - Žlutice 15.08.2010 4 3 3 3 4 99 II.c   Bohuslav Papež
FXH Hurikán Slovakia Geron
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 3 0 4 0 4   - lovecká upotřebitelnost Otáhak Dalibor
FXH Hurikán Slovakia Geron
o:Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 3 3 3 4 3 97 II.c   Otáhal Dalibor
FXH Hurikán Slovakia OTA
o:Qwin Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia DOLI
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 4 2 3 97 II.c klubová zkouška Miloslav Zachař
FXH Hurikán Slovakia Vali
o:Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Prostějov - Bílovice - Lutotín 04.10.2013 3 2 4 3 3 96 b. II.c   Petr Slezák/Jiří Křivánek
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 4 4 4 4 120 I.c, CACT klub.zk.Vítěz zk.CT,hlasité nah.zajíc RNDr. Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013             neobstál odložení 0 Jan Kirschner
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 4 4 4 3 115 I.c CACT, CT, Vítěz Klubových zkoušek Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o:Elias´t Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 2 3 - 84 b. II.c klubová Jan Kirschner
FXH Charon od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 07.08.2011 4 1 4 2 2 84 III.c odložení 1 Valenta Tomáš
FXH Chart od Oslavy
o:O´Charly v.d. Bismarckquelle
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 01.09.2012 4 4 4 3 1 98 II.c   Vondráček Vladimír
FXH Cher od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 2 1 1 3 3 58 III.c   Bastl Michal
FXH Cherry od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Klatovy - Velenovy 02.10.2011 3 3 3 3 3 90 II.c   Sopek Petr
FXH Chilli od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 07.08.2011 2 0 3 1 1   obstál   Pokorná Vladimíra
FXH Chyron od Štěpánského rybníka
o:Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 1 4 2 80 III.c klubová ing. Kroupa Lukáš
FXH IDOL od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 3 4   70 I.c Klubové MIroslav Interholz
FXH IGOR z Krčmaně
o:Twain od Hrubého lesa
m: Zorka z Krčmaně
OMS Blansko - Vanovice 22.10.2016 2 2 4 4   60 b. II.c   Ing. Antonín Straka/Ing. Marta Straková
FXH Ikar od Hombreho
o:Britt od Branecké hůrky
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Razová 13.10.2012 4 2 4 3 4 105 II.c odložení 2 Můčka Lukáš
FXH Ikar Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová/Ondřej Mokrý
FXH IKARUS z Karpatských strání
o:Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Mercury Fox Underworld Girls
OMS Karlovy Vary 13.08.2017 4 4 2 3   50 b. II.c   Jan Homola/Stanislav Homola
FXH Impetus Tuskulum
o:Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c klubová J. Kropáč/J. Adámková
FXH Indiana od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 76 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Nováková Iveta
FXH Indigo od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Orsia ze Šilfova dolu
  06.09.2009 2 2 3 3 4 87 II.c hlasité nahánění, klubová zkouška Mareš Jiří
FXH Indy od Oslavy
o:Lancelot Super Pride
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 27.08.2011 4 4 4 3 4 113 I.c   Vondráček Vladimír
FXH Iris od Oslavy
o:Lancelot Super Pride
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou 27.08.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Vondráček Vladimír
FXH Iron od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
Oms Blansko 31.12.2011 4 3 4 3 2 99 II.c   Juračka Luděk
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 4 4 4 4 3 115 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o:Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 4 4 3 4 - 70 b. I.c   Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 2 4 4 100 II.c klubová, Vítěz zkoušek ing. Kleinhampl Vít
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 07.08.2011 4 3 4 4 3 111 I.c   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o:Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 3 3 4 103 b. I.c Klubová- hlasité nahánění Jan Aubus
FXH ITAKA od Rytíře Malovce
o:Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Beroun Kublov 28.08.2016 4 4 3 3   60 b. II.c   Jaroslav Vlček
FXH Jas od Oslavy
o:Bad od Oslavy
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 01.09.2012 4 0 2 3 2   obstál lovecká upotřebitelnost Vondráček Vladimír
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Chrudim - Tisovec 15.10.2011   0 3 2     neobstál Pohár hejtmana Pardubického kraje Jeřábek Karel
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Ústí nad Orlicí - MS Albrechtice 01.10.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Jeřábek Pavel
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West - Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 3 4 4 110 I.c CACT, CT, klubová zkouška Richard Goby
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 2 4 4 100 II.c klubová zkouška Richard Goby
FXD Jerry od Žluté skály
o:Effe West Fox
m: Aysha zs Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 4 3 103 I.c Krásenský kahan Goby Richard
FXH Jessica od Títěže
o:Egar od Títěže
m: Georgina od Títěže
Zlín OMS -Zlín 07.07.2012 4 3 3 3 3 94b. II.c   Miroslav Sviták, Přečkovice
FXH Jomarix od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Prostějov-Lutotín 27.09.2015 4 4 4 3 - 70 b. I.c   Lukáš Kroutil
FXD Kela z Viselců
o:Chvat Bohemia Diplomat
m: Chyna z Viselců
  01.01.2009 3 4 2 4 4 96 II.c   Dudych Zdeněk
FXH Kent z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Havlíčkův Brod - Štoky 13.10.2012 4 4 4 3 3 108 I.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 11.08.2013 4 4 3 2 3 91 b. II.c   Pavel Trnka
FXH Kessy od Oslavy
o:Endy od Oslavy
m: Iris od Oslavy
OMS Jihlava - Hybrálec 26.10.2013 3 2 4 2 1 79 b. II.c   Bohumil Válal
FXD Kiara z Benkovského kopce
o:Qentin od Rytíře Malovce
m: Bea Star Franke
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Oliva Petr Ing.
FXH Korgi od Štěpánského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gorra od Štěpánského rybníka
OMS Rychnov nad Kněžnou 20.01.2013 3   2 2 0   neobstál   Pour David/ Loufek Radek
FXH Korgi od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rychnov nad Kněžnou-Chleny 11.10.2014 4 4 2 3 - 50 b. II.c   D. Pour/R. Loufek
FXH Kuno od Rytíře Malovce
o:Denny od Královny Johanky
m: Countess od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Radhostice 01.01.2000 4 3 2 2 2 72 III.c   Pěsta Jan
FXH Laila od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 2 3 3 84 b. II.c   Tomáš Valenta
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 3 3 3 1 80 II.c   Ing. Franc Luděk
FXH Lambáda od Hombreho
o:Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 104 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Luděk Franc
FXH Lanry ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Elma ze Šilfova dolu
Bruntál - Razová 09.10.2010 4 4 3 3 3 98 II.c   Stanislav Šrámek
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Brno - venkov - Čučice 04.10.2014 4 4 4 4 - 96 b. I.c   Ing. Kamil Krejčí
FXH LAVENIA Tuskulum
o:Vielfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 3 4 4 2   65 b. II.c Klubové Martin Grossinger
FXH LENOX od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 2 2   48 b. II.c   Jitka Králičková
FXH Lex od Oslavy
o:Delavare Zeus
m: Iris od Oslavy
OMS Pelhřimov - Božejov 18.10.2014 3 1 3 2 - 46 b. II.c   Robert Míka
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Zlín - Hvozdná 22.10.2016 4 4 4 4   72 b. I.c   Svatopluk Kubrický
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Karviná- Šenov 09.10.2016 4 4 4 4   80 b. I.c Karvinksý pohár v dosledech BZ Svatopluk Kubrický/Marek Kubrický
FXH Lorney od Hrubého lesa
o:Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 3 1 3 4 - 52 b. III.c Klubová Miroslav Kubíček
FXH Lotos od Rytíře Malovce
o:Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 70 b. I.c Klubová D. Martínková/J.Martínková
FXH Lyrra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň-Kamenice 24.08.2014 3 4 4 4 - 69 b. II.c   Stanislav Šedivec
FXH Magma od Títěže
o:Gryzli od Títěže
m: No Name Super Pride
OMS Znojmo - Jamolice 05.10.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Viktor Havlíček
FXD Mantra od Rytíře Malovce
o:Moon River van Foliny Home
m: Undra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 3 4 2 3 - 47 b. II.c Klubová Rozvoralová Simona
FXH Markus od Akátové stezky
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gity od Akátové stezky
Znojmo - Jamolice 09.10.2010 4 3 3 3 3 94 II.c   Josef Kulhánek
FXH Markus Val-Rico
o:Bárt z Určic
m: Hira Val-Rico
OMS Prostějov-Lutotín 27.09.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Roman Grulich
FXH Maxim z Rozkvetlé doliny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevere od Rytíře Malovce
OMS Česká Lípa - Obrok 13.10.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Picurová Kamila
FXH Mia z Dlouhých dílů
o:Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Jihlava-Vysoké Studnice 24.10.2015 4 4 3 4 - 64 b. II.c   Jiří Liška
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 4 4 3 111 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXD Moon River van Foliny Home
o:Eleazar van Foliny Home
m: Firefox van Foliny Home
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c, CACT klubová Dalibor Smékal
FXH NADĚJE od Rytíře Malovce
o:Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 4   72 b. I.c, res.CACT Klubové Iveta Nováková
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 4 - 102 b. I.c, res.CACT klubová Zbyněk Adamec
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 4 4 4 - 107 b. I.c   Zbyněk Adamec
FXH Napoleon z Dlouhých dílů
o:Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 16.08.2015 4 4 1 4 - 42 b. III.c   Pavel Trnka
FXH Nasty od Oslavy
o:Vilfrass Wild Hog
m: Karin od Oslavy
OMS Chrudim-Tisovec 03.10.2015 3 4 4 2 - 85 b. II.c   Radek Pražák
FXH Nasty od Oslavy
o:Vilfrass Wild Hog
m: Karin od Oslavy
OMS Chrudim-Tisovec 10.10.2015 2 1 4 3 - 75 b. III.c Pohár hejtmana Pardubického kraje Radek Pražák
FXH NEPOMUK od Rytíře Malovce
o:Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 4   72 b. I.c Klubové Iveta Nováková
FXH Nestor od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Strakonice - Volyně 25.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Ing. Kroupa Lukáš
FXH Nesty z Dobruské stáje
o:Cedrik Ciro Bohemia
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Děčín - Velký Šenov 29.06.2013 4 4 4 4 4 120 b. I.c   Antonín Samek/Mirka Kadlecová
FXH Nicol z Rozkvetlé doliny
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Generva od Rytíře Malovce
OMS Rakovník - Mšec 26.06.2011 3 3 2 2 2 68 III.c   Hotový Petr
FXH Nikol z Borotínských lesů
o:Erny Steibach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 4 109 I.c R - CACT, klubová zkouška Ing. Antoním Brož
FXH Norra os Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Domažlice 04.10.2015 3 4 2 1 - 43 b. III.c   Jiří Baxa
FXH OCTAVIA Tuskulum
o:Sunlyn Son of a gun
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín - Hvozdná 22.09.2016 4 4 3 4   62 b. II.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Okki z Borotínských lesů
o:Erney Steinbach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Benešov - Chotýšany 16.10.2010 2 4 1 1 4 61 III.c   Petr Stejskal
FXH Olivia Boramo Sole
o:Komic v.d. Bismarckquelle
m: Kahnie od Rytíře Malovce
OMS Sokolov - Krásno 28.08.2011 4 3 4 3 2 99 II.c body Hemr Luboš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 2 2 4 82 II.c hlasité nahánění, klubová zkouška Pavel Švanda
FXH Omar od Hombreho
o:Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Opava - Těškovice 08.09.2013 3 3 4 3 1 90 b. II.c   Alois Kyčera
FXH Ora z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tábor - Dobřejice 16.10.2011 4 4 2 2 4 86 II.c   Filip Robert
FXD Orlan z benkovského kopce
o:Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c Memoriál Menšíka Vaškuj Karel Kynšt Libor
FXD Orlan z Benkovského kopce
o:Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c Memoriál Jakubíčka Vaškuj Karel Kynšt Libor
FXH Oskar od štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Klatovy-Velenovy 28.09.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c   L. Čása/P. Sopek
FXH Oskar od Títěže
o:Gryzli od Títěže
m: Gája od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 4 - 60 b. II.c Klubová Ing. Eva Přehnalová
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Pavel Bělohlávek
FXH Pablo od Rytíře Malovce
o:Winter Win od Rytíře Malovce
m: Countess od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 4 4 3 1 98 II.c   Interholz Miroslav
FXH Pedro z Borotínských lesů
o:Komic v.d. Bismarcquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor -Dobřejovice 17.10.2010 4 2 2 4 4 92 II.c   Ing. Josef Hájíček
FXH Perca ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Karviná - Šenov 30.10.2011 4 4 4 4 1 105 II.c nahánění 1 Kaleta Tomáš
FXH Perron od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Klatovy-Velenovy 04.10.2015 4 3 2 4 - 49 b. II.c   Ing.Milan Vojta
FXH QUINNA od Štěpánského rybníka
o:Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpánského rybníka
OMS Strakonive - Volyně 22.10.2016 3 4 4 3   67 b. II.c   Pavel Slavík
FXH Quoter od Rytíře Malovce
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Quadriga od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 3 4 4 3 4 109 I.c CACT, CT Kojan Tomáš
FXH Qwarra od Štěpanského rybníka
o:Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 16.08.2015 4 1 2 2 - 39 b. III.c   Alžběta Schwarzová
FXH Ragazzo Ron de au Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 4 3 3 100 II.c klubová zkouška Zdeněk Loukota
FXH Ramila od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 3 2 4 96 II.c klubová zkouška Miriam Civochová
FXH Rex Steinbach Terry
o:Vabang od Rytíře Malovce
m: Alca Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 3 2 103 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Rony z Borotínských lesů
o:Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Kosová 18.06.2011 3 2 3 2 4 84 II.c   Kafuněk Jan
FXH Sam Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 0 3 4     neobstál klubová zkouška Pavel Bečka
FXD Schelby z Benkovského kopce
o:Checkpoint Crispy
m: Farba v.d. Bismarckquelle
  01.01.2009 4 4 3 3 3 98 II.c   Hilva Jan
FXH Siky z Borotínských lesů
o:Kuno od Rytíře Malovce
m: Ria z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Rudikov 27.09.2014 4 3 4 4 - 99 b. I.c   Jiří Líbal
FXH SIR od Štěpánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Mija od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 14.08.2016 4 4 3 4   62 b. II.c   Jaroslav Miňha/Helena Kecová
FXD Šagan ze Lankače
o:Ir z Vicelců
m: Iva z Lankače
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 1 4 4 90 III.c klubová Kos Roman
FXD Šebor Podhorská dolina
o:Goffi z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Horní Jelení 06.04.2008 3 3 4 3 4 105 I.c   Dušek Jiří
FXD t´Beuke Jagerken Elias
o:Disco
m: Yolientje of Sarala
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 3 3 3 3 4 95 II.c kl.zkouška,bod.limit,hl.nah.zajíc Nováková Simona
FXH Tawer Tomason Kelečský poklad
o:Delaware Zeus
m: Genesis Gaudia Kelečský poklad
OMS Rokycany - MS Vojtěch Mýto 26.08.2012 4 3 3 2 4 92 II.c   Bauer Jiří
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Olomou - Horní Žleb 07.08.2010 4 4 3 3 4 103 I.c   Dalibor Smékal
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 2 4 4 96 II.c klubová zkouška,hlasité nahánění Dalibor Smékal
FXD Thálie z Benkovského kopce
o:Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
OMS Bruntál - Třemešná 29.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c, CACT klubová zkouška, CT Smékal Dalibor
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Třemešná 29.10.2011 4 4 4 3 4 113 I.c, CACT klubová zkouška,Vítěz zkoušek Pospíchal Martin
FXH Twain od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Razová 08.10.2011 4 4 4 4 4 120 I.c, CACT   Pospíchal Martin
FXH TYNNA od Štěpánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Kublov 28.08.2016 3 4 4 4   69 II.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 19.09.2010 4 4 4 3 3 108 I.c Krásenský kahan, CACT Bohuslav Papež
FXD Ugar Podhorská dolina
o:Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Kosová -Třebíč 23.06.2012 4 1 1 3 4 71 III.c př. 2013 Vlastimil Spousta
FXD Unar Star Franke
o:Blackdale Bright Star
m: Xuxu Star Franke
OMS Benešov - Nová Ves 11.10.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Pavel Zeman
FXD Unara od Rytíře Malovce
o:Satyr Star Franke
m: Pepsi od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 - - - - 0 0 neobstál   Kolovratník Jan
FXD Unara od Rytíře Malovce
o:Satyr Star Franke
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 4 4 - 96 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Jan Kolovratník
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Horní Jelení 06.09.2009           90 II.c   Luboš Hemr
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c Krásenský kahan Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c   Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 2 4 2 90 II.c klubová zkouška Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o:Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Tachov - Rozvadov 06.06.2010 4 4 4 4 4 120 I.c Pohár Českého lesa v dosledech Luboš Hemr
FXH Uršula od Hrubého lesa
o:Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 3 3 3 4 99 II.c   Churavý Milan
FXH Usta ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 2 4 3 - 56 b. II.c klubová Jan Hasmanda
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o:Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 02.10.2011 4 4 obstál 2 3   obstál Pohár Plzeňska Vodička Stanislav
FXH Vedula ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Brno venkov - Čucice 15.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   Vičar Radoslav
FXH Vendelín od Hrubého lesa
o:Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
OMS Prachatice - Radghostice 15.09.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Hnízdil Libor
FXH Venula ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: ? se Šilfova dolu
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 1 4 3 1 82 III.c odložení 1 Švéda František Smékal Dalibor
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o:Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Brno venkov - Čucice 15.10.2011 4 4 3 3 4 103 I.c   Ondráček Jiří
FXH Vesna od Rytíře Malovce
o:Belfox Jerry
m: Ebony od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 4 3 - 70 b. I.c, CACT klubová Aneta Nováková
FXD Villy z Benkovského kopce
o:Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Horní Jelení 01.01.2000 4 4 0 4 3   neobstál klubová Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 06.10.2013 4 3 4 3 3 104 b. I.c   Bohumil Rež
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o:Schelby z Benkovského kopce
m: Feewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 2 4 3 2 91 II.c   Smékal Dalibor
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 3 4 4 110 I.c klubová zkouška, Res.CACT Jan Aubus
FXH Wolli od Hrubého lesa
o:Enrico od Hrobého lesa
m: Quqlla od Rytíře Malovce
Havlíčkův Brod - Štoky 09.10.2010 4 4 3 4 4 110 I.c   Jan Aubus
FXH Xan ze Skupečské vinice
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Tína ze skupečské vinice
OMS Praha venkov-Ondřejov 14.09.2014 2 2 4 3 - 62 b. II.c   Miloslav Stařeček
FXH Xara ze Skupečské vinice
o:Cyr od Štěpanského rybníka
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Svitavy - Borová - Žižkov 05.10.2013 3 2 2 1 4 67 b. III.c   Jiří Beran
FXH Yaya Super Pride
o:Quick Super Pride
m: Sofia Laura Super Pride
OMS Brno - venkov - ?u?ice 04.10.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Radek Ot?ísal
FXD Yucca Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 10.10.2010 4 3 4 4 2 106 I.c   Bohuslav Papež
FXH Yuriria od Rytíře Malovce
o:Orlík od Rytíře Malovce
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Iveta Nováková
FXH Zack Super Pride
o:Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová
FXD Zoly Steinbach Terry
o:Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
Karlovy Vary - Žlutice 15.08.2010 4 3 4 3 4 109 I.c   Jaroslav Havlín Bohuslav Papež




European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009