FXH - zkoušky 2008

ZKOUŠKY  VLOH – ZV

1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - stopa vůdce
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 6 7 8 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
vůdce
 
Harmony od Zahrádeckých rybníků
O: Winter Win od RytířeMalovce
M: Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
4 1 4 4 4 4 4 4 164 I.
 
Ing. Nožka
Jan
 
Betty z Městského polesí
O: Orys z Šilfova dolu
M: Bety od lesa Krátoše
 
4 -
 
4 4 4 3 4 4 149 I.
 
Bubanec
Jozef
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 -
 
4 4 3 3 4 4 145 I.
 
Pospíchal
Martin
 
Hetty Blahud
O: Juri v. Jemchen
M: Gina z Borotínských les.
 
4 4 4 4 4 4 4 4 188 I:
 
Štědronský Miloslav
 
Brit z Bystřických hranic
O: Quíz od Zahrádeckých rybníků
M: Eleonora z Dlouhých dílů
 
4 -
 
4 4 3 3 4 4 145 I.
 
Herold
Ivo
 
Fifi od Zahrádeckých rybníků
O: Quíz od Zahrádeckých rybníků
M: Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
4 4 4 4 4 3 3 4 174 I.
 
Hanák
Aleš
 
Hany od Zahrádeckých  rybníků
O: Winter Win od Rytíře Malovce M:Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
3 3 4 4 3 2 3 4 145 II.
 
Soukup
Václav
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 1 3 4 4 3 4 4 153 I.
 
Vlk František
Beránek Jiří
 
Axis z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského  rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 3 4 4 149 I.
 
Beránek
Jiří
 
Bad z Meziměstí
O: Enzo z Dlouhých dílů
M: Bugi od lesa Krátoše
 
4 -
 
4 4 3 4 4 3 148 I.
 
Podlaha
Václav
 
Saly lemart
O: Vielfrass Jag de Bellouet
M: Cita Lemart
 
4 -
 
4 4 4 4 4 3 152 I.
 
Pavelka
Jan
 
Brok czech Born
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Desire z Dlouhých dílů
 
4 -
 
4 3 4 3 4 4 146 I.
 
Zadražil
Miroslav
 
Avar z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 1 4 4 4 4 4 4 164 I.
 
Kudrnáčová Hana
Beránek Jiří
 
Ramilana od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.
 
Civochová Miriam
 
Chistra ze šilfova dolu
O: Athos Kelečský poklad
M: Vena ze Šilfova dolu
 
3 1 3 4 4 2 4 4 136 II.
 
KaletaTomáš
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.
 
Ing. Kleinhampl Vít
 
Ula Steinbach Terry
O: Erney Steinbach Terry
M: Herietta Steinbach Terry
 
4 2 4 4 3 4 3 4 161 I.
 
Schneimayer Lukáš
 
Cipísek od Balcarky
O: Vielfrass Jag de Bellouet
M: Cammer Caspra Kelečský poklad
 
3 -
 
3 4 3 3 3 4 124 I.
 
Krčál Miloš
 
Hurikán Slovakia  Gor
O: Hurikán Slovakia Udin
M: Hurikán Slovakia Borka
 
3 -
 
4 4 4 3 3 4 132 I.
 
Slezák Petr
 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY – BZ

1 - vodění na řemeni, 2 - odložení, 3 - barva, 4 - následování, 5 - nahánění
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
 vůdce
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 4 120 I. CACT
 
Pospíchal
Martin
 
Axa z Bystřických hranic
O: Rapír od Rytíře Malovce
M: Eleonora z Dlouhých dílů

 
4 3 4 3 2 99 II.
 
Ing. Kutálek Bedřich
Frkal Jan
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 3 4 113 I.
 
Jirásek Jan Ing. Kleinhampl Vít
 
Hajdy z Borotínských lesů
 O: Princ od Rytíře Malovce
 M: Eli z Borotínských lesů

 
3 3 4 3 4 105 I. CACT
 
Ing. Brož
Antonín
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 2 4 4 100 II. hla- sité nahá- nění
 
Jirásek Jan Ing. Kleinhampl Vít
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 3 3 3 98 II.
 
Pospíchal
Martin
 
Chico z dlouhých dílů
O: Princ od Rytíře Malovce
M: Bára z Dlouhých dílů
 
4 4 2 4 3 95 II.
 
Trnka
Pavel
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
4 4 3 3 2 93 II.
 
Papež
Bohuslav
 
Arnica od Rytíře Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 3 2 2 2 72 III.
 
Adamec
Jaroslav
 
Georgina od Titěře
O: Boreham Beau Brummel
M: Saly Lemart
 
4 3 1 2 3 67 III.
 
Pavelka
Jan
 
Fina ze Skupečské vinice
O: Charles Steinbach Terry
M: Oxana Tuskulum

 
2 1 3 3 1 68 III.
 
Brož
Jaroslav
 
Aron z MS černovice
O: Fred od Akátové stezky
M: Heidy od Akátové stezky
 
4 3 4 3 4 109 I.
 
Miška Petr
Miška Luboš
 
Hurikán Slovakia  Frida
O: Rocky Hurikán
M: Hurikán Slovakia Elka
 
4 1 3 3 4 91 III.
 
Jedlička Josef
 
Radikal od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierredis
M: Karamela od Rytíře Malovce
 
3 1 4 2 1 75 III.
 
Valenta Tomáš
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 3 4 3 4 109 I.
 
Vlk František
Beránek Jiři
 
Axis z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 3 4 4 4 116 I.
 
Beránek Jiří
 
Chistra ze šilfova dolu
O: Athos Kelečský poklad
M: Vena ze Šilfova dolu
 
4 4 2 4 1 85 II.
 
Kaleta Tomáš
 
Ostara od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierredis
M: Crazy od Rytíře Malovce
 
3 1 3 3 2 77 III.
 
Brynda
Vladimír
 
Ramilana od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 3 3 4 103 I.
 
Civochová
Miriam
 
Megy z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 3 1 3 3 74 III.
 
MUDr. Zdrá- hal Richard
 
Hormony od Zahrádeckých rybníků
O: Winter Win od Rytíře Malovce
M: Ramona od Zahr. rybníků
 
3 3 3 3 3 90 II.
 
Ing. Nožka
Jan
 
Fred od Oslavy
O: Agria Cocney Robin
M: Axa od Oslavy
 
2 2 2 1 3 58 III.
 
Chalupa
Václav
 
Afík od loděnické stráně
O: Amík z Hořešovské skály
M: China z Dražovické tvrze
 
4 3 4 2 3 97 II.
 
Jirásek
Pavel
 
Georgina od Titěře
O: Boreham Beay Brummel
M: Saly Lemart
 
4 4 4 3 3 108 I.
 
Pavelka
Jan
 
Saly lemart
O: Viellfrass Jag de Bellouet
M: Cita Lemart
 
4 4 3 4 4 116 I.
 
Pavelka
Jan
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 120 I. hlasi- té nahá- nění
 
Papež
Bohuslav
 
Cird od Moravské Sázavy
O: Athos Kelečský poklad
M: Ago od Moravské Sázavy
 
4 4 4 3 2 103 I.
 
Oremba
Stanislav
 

PODZIMNÍ  ZKOUŠKY – PZ

1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - stopa vůdce, 9 - dohledávka a přinášení zvěře pernaté, 10 - přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli, 11 - přinášení kachny z hluboké vody
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
vůdce
 
Archie Tulsamore
O: Oskar de la Rosa
M: Tula od Rytíře Malovce
 
3 1 3 4 4 4 4 3 1 3 2 187 II.
 
Příjemský
Jaroslav
 
Lucky z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 -
 
3 4 3 3 4 4 2 3 2 189 II.
 
Ptáček
Vladimír
 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ – BZH

1 - vodění, 2 - odložení, 3 - dosled černé a vysoké zvěře na přirozené nebo uměle založené barvě,
4 - chování u střelené zvěře, 5 - poslušnost
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
 vůdce
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 4 236 I. res. CACT
 
Pospíchal Martin
 
Alaska od Rytíře Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 4 238 I. CACT
 
Pospíchal Martin
 
Georgina od Títěže
O: Boreham Beau Brummel
M: Saly Lemart
 
4 3 3 2 4 163 II.
 
Pavelka Jan
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
2 1 4 4 2 190 III.
 
Papež Bohuslav
 
Full of Secrets agria
O: Belfox Emperor
M: Sufredon Secret
 
4 3 2 3 4 143 III.
 
Ing. Andr Jiří
 
Avar z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4 4 216 I.
 
Kudrnáčová Hana
Beránek Kiří
 
Qwer Steinbach Terry
O: Erney Steinbach Terry
M: Herietta Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 224 I. CACT
 
Hemr Luboš
Pohár Českého lesa
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 244 I. CACT
Kl. vítěz
 
Jirásek Jan
Ing. Kleinhampl Vít
 
Qwerr Steinbach Terry
O: Erney Steinbach Terry
M: Herietta Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 244 I. res. CACT
 
Hemr Luboš
 
Axis z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4 4 244 I.
 
Beránek Jiří
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
3 4 4 4 4 241 I.
 
Vlk František
Beránek Jiří
 
Aussie z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4 4 216 I.
 
Holinka Jan
 
Arnica od Rytíře Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 4 216 I.
 
Adamec Jaroslav
 
Dira od štěpánského rybníka
O: Pax od Rytíře Malovce
M: Aggy od Štěpánského rybníka
 
3 4 4 2 4 221 II.
 
Švrčula Vladislav
 
Radikal od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierredis
M: Karamela od Rytíře Malovce
 
4 4 3 4 4 186 II.
 
Valenta Tomáš
 

LESNÍ ZKOUŠKY – LZ

1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - následování; 8 - barva, 9 - odložení, 10 - nahánění
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
vůdce
 
Fidorka od Zahrádeckých rybníků
O: Qvíz od Zahrádeckých rybníků
M: Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
4 -
 
4 4 2 3 3 3 3 2 170 II.
 
Fischer Lukáš
 
Brit z Bystřických hranic
O: Qvíz od Zahrádeckých rybníků
M: Eleonora z Dlouhých dílů
 
2 -
 
4 4 4 4 3 1 3 2 145 III.
 
Herold Ivo
 
Saly lemart
O: Vielfrass Jag de Bellouet
M: Cita Lemart
 
4 -
 
4 4 4 2 4 3 3 1 173 II.
 
Pavelka Jan
 
Ajda od Hombreho
O: Argo z Šumických luk
M: Lussy z Trákova dvora
 
4 -
 
4 4 4 4 3 2 4 2 179 II.
 
Michálek Petr
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 -
 
4 4 4 2 4 4 4 2 192 II.
 
Pospíchal Martin
 
Hetty Blahut
O: Jury v. Jemchen
M: Gina z Borotínských lesů
 
4 -
 
4 4 4 4 3 3 3 4 195 I.
 
Štědronský Miroslav
 
Charlotta z dlouhých dílů
 O: Princ od Rytíře Malovce
M: Bára z Dlouhých dílů

 
4 -
 
4 4 4 2 4 4 4 2 192 II.
 
Kršková Zina
 
Hana od Zahrádeckých rybníků
O: Winter Win od Rytíře Malovce
M: Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
4 -
 
4 4 4 4 3 4 1 2 187 III.
 
Nožka Jan
Soukup Václav
 
Axis z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 4 4 4 3 4 212 I.
 
Beránek Jiří
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 229 I.
 
Papež Bohuslav
 
Radikal od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierrediss
M: Karamela od Rytíře Malovce
 
4 3 4 4 3 4 3 4 3 3 220 I.
 
Valenta Tomáš
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.
 
Vlk František
Beránek Jiří
 
Megy z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismackquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 -
 
4 4 2 4 2 3 3 4 180 II.
 
MUDr. Zdráhal
Richard
 
Harmony od Zahrádeckých rybníků
O: Winter Win od Rytíře Malovce
M: Ramona od Zahrádeckých rybníků
 
4 -
 
4 4 3 4 3 3 1 2 173 III.
 
Nožka Jan
 
Jeft od akátové stezky
O: Bad od Oslavy
M: Denny od Akát. stezky
 
3 -
 
4 4 4 4 3 2 4 3 174 II.
 
Juračka
Luděk
 
Avar z MS černovice
O: Fred od Akátové stezky
M: Heidy od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 2 3 4 3 4 191 II.
 
Juračka
Luděk
 
Brix od Hombreho
O: Dag z Horákova žlebu
M: Jaspra Tuskulum
 
3 -
 
4 4 4 4 3 2 2 4 171 II.
 
Grill
Zdeněk
 
Fina ze Skupečské vinice
O: Charles Steinbach Terry
M: Oxana Tuskulum

 
4 -
 
4 4 4 3 3 4 3 3 193 I.
 
Brož Jar. Červinková Lenka, Ing.
 
Aron z MS černovice
O: Fred od Akátové stezky
M: Heidy od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.
 
Miška Petr
Miška Luboš
 
Georgina od Títěže
O: Boreham Beau Brummel
M: Saly Lemart
 
4 -
 
4 4 3 4 3 4 3 3 196 I.
 
Pavelka
Jan
 
Marko od akátové stezky
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Gity od Akátové stezky
 
4 -
 
4 4 4 4 4 3 3 4 202 I.
 
Branč Jan
 
Chera z Ráje Sidy
O: Chad z Dražkovické tvrze
M: Elis od Platanu
 
3 -
 
4 4 4 4 3 3 2 2 171 II.
 
Ing. Lorenc
Vítězslav
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 234 II.
 
Jirásek Jan Kleinhampl Vít, Ing.
 
Betty z dobruské stáje
O: Chart Tuskulum
M: Mily ze Šilfova dolu
 
3 -
 
4 4 4 3 3 4 4 2 182 I.
 
Mrázek
Martin
 

ZKOUŠKY HONIČŮ - ZH

1 - nos, 2 - hledání, 3 - nahánění, 4 - hlasitost, 5 - dohledávka černé zvěře na uměle založené pobarvené stopě, 6 - ochota k práci na černou zvěř, 7 - posluš- nost, 8 - chování po výstřelu, 9 - chování u střelené černé zvěře, 10 - chování na stanovišti, 11 - vytrvalost, 12 - orientace, 13 - vodění na řemeni, 14 - odložení
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 celkem bodů
 
cena
 
Majitel
vůdce
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
4 4 4 4 4 3 4 4 4
+5 bodů
 
4 4 4 4 4 244 I. CACT Klubový vítěz Diviačiar
 
Papež
Bohuslav
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.
res. CACT Diviačiar
 
Vlk Fran. Beránek Jiří
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 179 I.
 
Kleinhampl Vít
Ing.
 
Arnica od Rytíře Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 2 162 II.
 
Adamec
Jaroslav
 
Fanni v. d. Keilerschlucht
O: Gustav v. Kenau
M: Mecky v. Schonbur.
 
4 4 4 4 3 1 4 4 4 4 4 2 4 4 176 III.
 
Luthe
Andreas
 
Valli vom Wolfswinkel
O: Sambo v. Wolfswink.
M: Bonny Steinbach Terry
 
4 4 3 4 4 3 4 4 2 4 2 4 4 1 154 III.
 
Kummel
Roswitha
 
Aussie z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4   0 4 4 2 4 4 4   4 neobstála
 
  Holinka Jan Beránek Jiří
 
Kiwi v. lichteneiche
O: Unikát Lemart
M: Birke v. Lichteneiche
 
  2 4 4   0   4   3 3 2   1 neobstála
 
  Lossel
Diana
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 195 I. CACT
Klubový vítěz
 
Pospíchal
Martin
 
Alaska od Rytíře Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 191 I.
 
Pospíchal
Martin
 
Georgina od Títěže
O: Boreham Beau Brummel
M: Saly Lemart
 
4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 175 I.
 
Pavelka
Jan
 

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY - VZ

1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění na řemeni, 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - dohledávka a přinášení zvěře pernaté,9 - přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli, 10 - práce ve vodě, 11 - následování, 12 - práce na pobarvené stopě 1-4 hodiny staré, 13 - odložení, 14 - nahánění
 
Jméno psa
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 celkem bodů
 
cena
 
Majitel vůdce
 
Jasmíne Super Pride
O: Kenno v. d. Bismarckquelle
M: Holiday z Děkanu
 
4 2 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 2 322 II.
 
Ungr
Ladislav